12 znanych gwiazd, które zaskoczą Cię swoimi prawdziwymi zawodami

12 celebrytów, których działania, które miały przed światem sławę, mogą Cię zaskoczyć

Oczywiście sławni ludzie nie rodzą się, ale stają się. Najczęściej. Dlatego przed zdobyciem sławy i światowego uznania gwiazdy pierwszej wielkości poszły długą i krętą ścieżką, która mogła składać się z kilku nieoczekiwanych przystanków.

Dziś chcemy przypomnieć umiejętności, profesje i po prostu działalność sławnych ludzi – dokądkolwiek zaprowadziło ich życie, zanim trafili na ekrany i sceny! Wszystko to po raz kolejny podkreśla fakt, że wszyscy są zwykłymi ludźmi.

Co robiły gwiazdy, zanim ich imiona stały się znane nie tylko ich krewnym i przyjaciołom? Patrzeć!

1. Steve Buscemi – strażak

NA ŻYWOKellyand Ryan

Steve służył jako nowojorski strażak w latach 80., ale już jako słynny aktor brał udział w analizie gruzów podczas ataków z 11 września 2001 roku.

2. Danny DeVito – fryzjer z kostnicy

Młody Danny początkowo pracował na pół etatu ze swoją siostrą, zajmując się strzyżeniem żywych ludzi, ale później robił piękne fryzury dla kobiet po ich śmierci – na pogrzeb.

3. Harrison Ford – stolarz

Harrison kilkakrotnie próbował zostać aktorem, podpisał kontrakty ze studiami, ale nic z tego nie wyszło. W rezultacie po prostu zaczął pracować jako stolarz w Los Angeles, dokąd przyjechał w zupełnie innych celach.

Na szczęście raz spotkał go George Lucas i zabrał 30-letniego Forda do filmu „American Graffiti” (1973).

4. Gal Gadot – służył w armii izraelskiej

W wieku 18 lat przyszła aktorka przez dwa lata służyła w Siłach Obronnych Izraela, gdzie była instruktorem fitness. W tym czasie wygrała już konkurs Miss Izraela.

5 Pierce Brosnan jest profesjonalnym połykaczem ognia

Pierce opanował tę umiejętność, jednocześnie studiując w szkole artystycznej. Ale potem przerzucił się na aktorstwo. Zademonstrował swoją ognistą waleczność, w szczególności występując gościnnie w The Muppets w 1997 roku.

6. Brad Pitt – szczekacz w sieci restauracji „El Pollo Loco”

To właśnie w tym pełnowymiarowym kostiumie kurczaka Brad machał rękami (skrzydłami) przed przechodniami, zapraszając ich do restauracji. Wyobraź sobie, że Tyler Durden zaprosiłby ludzi do Fight Club w ten sposób.

7. Channing Tatum – striptizerka

Pracował w klubach pod pseudonimem Chen Crawford.

8. Charlize Theron – studiowała balet do 19 roku życia

W wieku 19 lat Charlize doznała kontuzji kolana, przez co musiała porzucić marzenia o karierze zawodowej (które stały się wówczas tragedią dla młodej RPA). No nic, została aktorką.

READ
10 najbogatszych rosyjskich gwiazd

9. Kate Bosworth jest zawodowym jeźdźcem

W wieku 14 lat przyszła aktorka zdobyła tytuł mistrza w sporcie jeździeckim. A swoją pierwszą rolę filmową dostała dzięki temu, że twórcy filmu Zaklinacz koni (1998) szukali dobrej młodej amazonki.

10. Rihanna jest kadetem w programie szkolenia wojskowego

W tym czasie piosenkarka miała 14-15 lat, a jej sierżantem instruktorem została również znana piosenkarka z Barbadosu (podobnie jak sama Rihanna) Shontel.

11. Garik Martirosyan – neuropatolog

Internet na żywo

Słynny showman pracował nawet w swoim zawodzie przez całe 3 lata – zanim został wciągnięty przez KVN.

12. Hugh Jackman – nauczyciel wychowania fizycznego

Sprawny fizycznie młody człowiek, który był kapitanem szkolnej drużyny koszykówki, wykonał świetną robotę w takiej pracy. Ogólnie rzecz biorąc, Hugh jest z zawodu dziennikarzem.

Bonus: Quentin Tarantino – pracownik sklepu wideo

Najsłynniejsza historia, często opowiadana przez samego Quentina. Praca w miejscu, w którym był otoczony przez kilka filmów, pozytywnie wpłynęła na filmowe spojrzenie reżysera i pomogła mu zrozumieć, jak tworzyć własne arcydzieła.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: