12 typowych błędów w relacjach z różnymi znakami zodiaku

Istnieją błędy komunikacyjne, które mogą zrujnować relacje z przedstawicielami określonych znaków zodiaku. To, co może zranić Raka, pozostawi Wodnika obojętnym, a to, co jest nie do przyjęcia dla Bliźniąt, ma niewielkie znaczenie dla Panny. Trudno jest przewidzieć te błędy, jeśli nie wiesz o nich z góry. Astrolog Vera Khubelashvili opowiedziała nam o 12 błędach, które ludzie najczęściej popełniają w związkach z różnymi znakami zodiaku.

12 typowych błędów w relacjach z różnymi znakami zodiaku

Błąd w komunikacji z Baranem: drażliwość

Baran różni się od wielu innych znaków zodiaku nadmierną bezpośredniością. Co więcej, ta bezpośredniość często graniczy z chamstwem. Próbując powiedzieć komuś, że się myli, osoba urodzona pod znakiem Barana nie jest nieśmiała w wypowiedziach i może równie dobrze nazwać swojego rozmówcę ograniczonym lub powolnym umysłem. Oczywiście prawie każdy z nas reaguje negatywnie na te słowa, możemy zamknąć się przed Baranem, ale jest to błąd, ponieważ osoby urodzone pod tym znakiem Zodiaku tylko niepoprawnie wyrażają swoje myśli. Są cierpliwi, ale wyrażają się bardziej niegrzecznie, niż im się wydaje. Często konflikty z Baranem wynikają z banalnego nieporozumienia, niemożności uwzględnienia żarliwego temperamentu osób urodzonych pod tym znakiem zodiaku. W kontaktach z Baranami musisz traktować ich bardziej protekcjonalnie i zrozumieć, że ci ludzie często mówią, a potem myślą, niż odwrotnie. Taka osoba będzie później żałować swojej niegrzeczności i będzie potrzebowała przebaczenia, więc nie stawiaj jej w niewygodnej sytuacji. Lepiej od razu zapytać, czy naprawdę wyraził dokładnie to, czego chciał, czy też jest to tylko zastrzeżenie. Taka uprzejmość nie tylko uratuje Barana przed koniecznością szukania podejścia do przeprosin, ale także postawi tę osobę przed rozmówcą, ponieważ zrozumie, że znacznie lepiej czuje swoją myśl, pomimo jej niegrzecznej prezentacji.

Błąd w komunikacji z Bykiem: progresywność

Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w kontaktach z ludźmi urodzonymi pod znakiem Byka, jest sprzeciwienie się ich naturze. I co to jest? W dążeniu do trzymania się podstaw, skłonność do konserwatyzmu, oszczędności, ustalone podejście do życia. Byk nie lubi zmian, czepia się poglądów zaszczepionych od urodzenia, środowiska domowego, pierwszych przyjaciół, starych nawyków itp. Takiego podejścia nie można dzielić, zwłaszcza jeśli jesteś osobą urodzoną pod nieustannie poruszającym się znakiem Bliźniąt lub Strzelca, który kocha wszystko, co nowe. Ale to nie znaczy, że Byk powinien słuchać twoich myśli. Ma własne podejście do tego świata i musi być szanowane, aby utrzymać dobre relacje. Obrażanie Byka jest dość proste: wystarczy skrytykować jego konserwatyzm, zaproponować „wyrzucenie starych śmieci” i „zmienić swoją chatę na coś bardziej szanowanego”. Po tym możesz być pewien, że nawet Byk, przy całym swoim odrzuceniu zmian, zdecyduje się tylko na jedno – nie komunikować się już z tobą. Możesz nie pobłażać skłonnościom Byka, możesz nie pochwalać jego obsesji na punkcie zwykłych, ale wykaż się wystarczającą mądrością, aby w żadnym wypadku nie robić sarkastycznych uwag w jego kierunku.

Błąd w komunikacji z Gemini: brak towarzyskości

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt bardzo cenią przyjaźń, komunikację i szczerość. Dlatego zawsze starają się nawiązać dialog ze wszystkimi. Wiedzą, że są wspaniałymi rozmówcami i wykorzystują to w każdy możliwy sposób. Najsilniejszą obrazą, jaką można wyrządzić Bliźniakom, jest obojętność na komunikowanie się z nimi. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku uwielbia czuć wolność, swobodę i lekkość. W obliczu przeszkody w postaci czyjegoś nieprzyjaznego przygnębienia Bliźnięta doznają pewnego zakłopotania, które następnie może przerodzić się w prawdziwą niechęć do osoby zamkniętej na komunikację. A zły rozmówca z punktu widzenia Bliźniąt to zły przyjaciel. Zły przyjaciel nigdy nie zostanie romantycznym partnerem Bliźniąt, aw dziedzinie biznesu będą woleli ignorować suchą i nieprzyjazną osobowość. Nie należy zakładać, że Bliźnięta z przyjemnością porozumieją się tylko z jakąś niespokojną gadułą i ominą człowieka małomównego – wcale nie. Możesz nie być elokwentnym rozmówcą, ale jeśli interesujesz się życiem Bliźniąt, ich przemówieniami w zasadzie zwracasz na nie uwagę, to dialog jest już nawiązany. Bliźniacy sami podejmą wątki rozmowy, za które zaczną ciągnąć. Nie będzie nudno. Nie zapominaj też, że Gemini może spontanicznie dzwonić lub pisać do Ciebie na czacie. Nie powinieneś ignorować tych gestów, w przeciwnym razie Bliźnięta uznają to za wielką obrazę. W ostateczności warto wyjaśnić, że teraz nie ma czasu i oddzwonić później.

READ
O jakich związkach marzą mężczyźni w wieku 25, 35 i 55 lat

Błąd w komunikowaniu się z rakiem: nieuwaga

Nieuwaga jest najbardziej niezawodnym sposobem na skrzywdzenie osób urodzonych pod znakiem Raka. Istnieją jednostki niezależne, które nie potrzebują niczyjego wsparcia ani aprobaty. Na przykład możesz zostawić Koziorożca lub Pannę w spokoju i oczekiwać, że ci ludzie nie będą się nudzić, zaangażują się w jakieś ekscytujące zajęcia. Odniosą sukces niezależnie od tego, czy ktoś jest w pobliżu, czy nie. Raki nie są takie. Są bierni w życiu i często uzależnieni od emocji, którymi obdarzają ich inni. Ważne jest, aby poprowadzić osobę urodzoną pod znakiem Raka, aby pokazać mu, że wiara w jego zainteresowania, idee i cele jest silna. Jeśli pozostawisz wszystko przypadkowi, zostaw Raka samemu sobie, wtedy praktycznie nic się nie wydarzy. Taka osoba próbuje ukryć się gdzieś głęboko w swoim wewnętrznym świecie i dlatego potrzebuje kogoś, kto ją wyciągnie. Ponadto osoby urodzone pod znakiem Raka potrzebują wrażliwości innych. Nie wystarczy tylko stymulować i zachęcać raka do jakiejkolwiek aktywności. Ważne jest również, aby jasno zrozumieć, jakie są skłonności i zainteresowania osoby urodzonej pod znakiem Raka. Jeśli tak nie jest lub jeśli inni błędnie określili dla Raka obszar, w którym powinien się starać, wówczas osoba będzie nieszczęśliwa, tak jak na przykład nieszczęśliwi są ludzie, których bliscy próbują zmusić do wyboru jakiegoś rodzaju opłacalny, ale nieciekawy zawód. Zmuszeni ludzie – Raki nie będą się kłócić, ale będą cierpieć, ponieważ inni nie próbują zrozumieć kierunku ich zainteresowań. Musisz zwracać uwagę na Raki, wspierać je i zachęcać, ale w żadnym wypadku nie naginaj linii.

Błąd w komunikowaniu się z lwami: skrajności

Osoby urodzone pod znakiem Lwa traktują siebie bardzo poważnie. Mają wysokie poczucie własnej wartości, niezależnie od tego, czy jest to uzasadnione, czy tylko przejawem dumy. A jednak Lwy nie tolerują ironii i kpin w ich kierunku. Leo uważa, że ​​inni powinni go podziwiać, dlatego lekceważąca postawa jest najpewniejszym sposobem na pokłócenie się z Leo raz na zawsze. Ale nie wszystko jest takie proste. Kłamstwem byłoby stwierdzenie, że zawsze trzeba rozmawiać z Leo od dołu do góry i zaspokajać wszystkie jego zachcianki. Jak już wspomniano, Leo nie zawsze jest tak genialną postacią, którą chce się pokazać. A wtedy błędem byłoby pozwolić Leo pozostać w swoich złudzeniach. Osoba urodzona pod znakiem Lwa to silna osobowość, która może osiągnąć wielki sukces po prostu podejmując wysiłek we właściwym kierunku. Dlatego ważne jest, aby na czas wskazać Leo jego błędy, bezczynność lub niewłaściwe cele. Niech to doprowadzi do konfliktu, ale wkrótce Leo opamięta się i wybierze właściwą drogę. Dlatego, gdy mówimy o błędach, jakie można popełnić w relacjach z osobami urodzonymi pod znakiem Lwa, powinniśmy mówić o dwóch skrajnościach: pobłażaniu i ironii. Nie jest to również właściwy sposób komunikowania się z Lwem, dlatego zawsze warto zacząć od aktualnej sytuacji i albo wesprzeć przedstawiciela tego znaku zodiaku, albo go skarcić, gdy zajdzie taka potrzeba.

Błąd w komunikowaniu się z Panną: obojętność

Nie lekceważ rady Panny. Osoby urodzone pod znakiem Panny bardzo lubią udzielać rad. Często są to dość bezpośrednie i nie zawsze przyjemne uwagi. Taka osoba jest w stanie wskazać komuś swoje wady bez okazywania zakłopotania z tego powodu. W związku z tym wielu osobom trudno jest komunikować się z przedstawicielami tego znaku zodiaku. Wiele osób, wiedząc o tej funkcji Virgos, woli przymknąć oko na ich pouczający ton i po prostu zignorować wszelkie zalecenia Virgos. Ale to jest zły i właściwy sposób na głębokie zranienie takiej osoby. Wbrew błędnym wyobrażeniom, Panny starają się „być sprytnym” nie po to, aby ugruntować swoje własne znaczenie, nie ze snobizmu i nie z chęci „przypięcia” rozmówcy – w rzeczywistości Panny po prostu dążą do osiągnięcia harmonii i porządek na świecie i dlatego z całych sił starają się pomóc innym stać się lepszymi. Idealiści z natury, ludzie urodzeni pod znakiem Panny po prostu nie mogą milczeć, gdy widzą cudzą wadę. Oczywiście wszyscy popełniają błędy i nie każda rada Dziewicy jest do przyjęcia, odpowiednia i konieczna, ale nie należy zakładać, że tylko bzdury pochodzą z ust takiej osoby. Osoby urodzone pod znakiem Panny starają się robić tylko istotne uwagi, dlatego lepiej ich wysłuchać lub przynajmniej nie zapomnieć podziękować za radę, nawet jeśli nie pojawiła się myśl, aby z niej skorzystać. Panny cenią sobie wdzięczność i troskę o bliskich.

READ
Poradnik makijażu: dopasowanie koloru do odcienia skóry

Błąd w komunikacji z Wagą: rozproszenie

Waga uwielbia zwracać na siebie uwagę i dlatego może być bardzo nadęta na tych, którzy w jakikolwiek sposób odmawiają im tej uwagi. Jest taka kategoria ludzi, którzy chcąc poczuć swój ciężar w oczach rozmówcy, lubią mu przerywać, słyszeć odpowiedź, utwierdzać się w ich znaczeniu i pozwolić mówcy mówić dalej. Ktoś łatwo przerywa monolog, odpowiada i nie robi z tego wydarzenia tragedii, ale dla Wagi nie ma nic gorszego niż takie zachowanie słuchacza. Jeśli czas już minął, aby osoba mogła się wypowiedzieć, argumentuje Waga, miej cierpliwość, aby słuchać bez przerywania. To tylko jeden przykład tego, jak możesz zranić Wagę drobiazgiem. Bycie rozproszonym przez coś, wołanie do kogoś, po prostu patrzenie gdzieś w niewłaściwym czasie może zranić Wagę. Nie ma znaczenia, jak mało sama osoba przywiązywała się do tego aktu. Jedyną ważną rzeczą jest to, że Waga postrzega te oznaki roztargnienia jako gest obojętności. Podobne sytuacje dotyczą wielu codziennych sytuacji. Na przykład, jeśli jeden z partnerów, osoba urodzona pod znakiem Wagi, zaproponował bratniej duszy obejrzenie jego ulubionego filmu, a ona, szczerze znudzona, będzie zagłębiać się w swój telefon komórkowy przez dwie godziny, będzie głęboko urażony takim zaniedbanie. Jeśli Waga o coś prosi, musisz poświęcić jej całą swoją uwagę, nawet jeśli jest to jakiś drobiazg, jak pytanie, w co lepiej się dziś ubrać.

Błąd w komunikacji ze Scorpions: ignorowanie

Skorpiony to ludzie, którzy uważają swoją opinię, jeśli nie najważniejszą, to przynajmniej nie mniej zasługującą na uwagę niż jakakolwiek inna osoba w środowisku. A jeśli opinia Skorpiona nie była zainteresowana, nie ma wątpliwości, że przestępstwo zostało już popełnione. Jako wyraźną ilustrację warto przytoczyć następującą sytuację: absolwentów fotografuje się na trawniku w pobliżu szkoły, a fotograf pyta, gdzie jeszcze zrobić zdjęcie. Jedna dziewczyna odpowiada, potem druga i cała grupa pędzi w nowe miejsce. Ale jest taki, który nie poszedł, ponieważ po prostu jej nie zapytali – to obrażony Skorpion. Jak widać na przykładzie, osoba urodzona pod znakiem Skorpiona nie zawsze stara się wypowiadać swój punkt widzenia, ale nadal obraża się, jeśli nie jest zainteresowana. Należy to wziąć pod uwagę podczas komunikacji. Nie spiesz się z podjęciem decyzji. Zawsze lepiej najpierw upewnić się, że osoba urodzona pod znakiem Skorpiona nie ma żadnych własnych życzeń, z którymi również trzeba się liczyć. Uważność na Skorpiona, jego opinie, jego zastrzeżenia i sugestie są ważnym elementem udanego dialogu z jednym z najbardziej nieustępliwych przedstawicieli kręgu Zodiaku.

READ
Sekrety supermodelek: jak zrobić idealne zdjęcie na plaży

Błąd w komunikowaniu się ze Strzelcem: nuda

Strzelcy to ludzie entuzjastyczni i erudyci. Ich bagaż zawiera różnorodne zainteresowania, którymi przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą chętnie dzielić się z osobą, która wykazała zainteresowanie. Od osoby urodzonej pod znakiem Strzelca całkiem możliwe jest poznanie z imienia wszystkich wspinaczy, którzy wspięli się na szczyt Everestu, nazw satelitów Saturna, liczby „pi” do 20 miejsc po przecinku itp. A Strzelcy zawsze mówią o tym z wielką pasją, próbując dzielić się informacjami, które uważają za tak ważne i ekscytujące. A najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w komunikacji z osobą urodzoną pod znakiem Strzelca, jest pokazanie, jak nudna i bezużyteczna jest ta informacja. Ignorowanie, udawane ziewanie, próby przerwania – wszystko to może zadać dotkliwe rany dumie osoby urodzonej pod znakiem Strzelca. Sytuacja jest bardzo podobna do reakcji Wagi, ale oni z kolei obrażają się nastawieniem do siebie, a Strzelca obraża przede wszystkim obojętność na ich interesy. Lepiej spóźnić się na randkę ze Strzelcem – wybaczy – niż powiedzieć, że polecana przez niego książka okazała się nieciekawa. Dlatego próbując zbliżyć się do Strzelca, musisz wziąć pod uwagę, że świat jego hobby będzie musiał dzielić oboje partnerzy, przynajmniej pamiętaj, jaka jest wysokość osławionego Everestu i ile satelitów ma Saturn – cóż Strzelec zawsze może sam przypomnieć sobie szczegóły. Zbliżając się do osoby urodzonej pod znakiem Strzelca, jego partner otrzymuje dodatkowo ogromną encyklopedię gadającą, którą będzie musiał wykazać zainteresowanie.

Błąd w komunikowaniu się z Koziorożcami: niepewność

Koziorożce są szczególnie podatne na zdradę. U ludzi urodzonych pod tym znakiem zodiaku jest to, jak mówią, we krwi. Od urodzenia wykazują nadmierną podejrzliwość, próbują złapać na czymś rozmówcę i wykazują całkowite odrzucenie kłamstwa i przebiegłości. Pod tym względem życie osobiste Koziorożców często wiąże się z ciągłym oczekiwaniem niewierności partnera. Zazdrość, podejrzliwość i nieufność Koziorożca mogą bardzo zmęczyć jego bratnią duszę. Ale to minie z czasem, jeśli nie dasz przedstawicielom tego znaku zodiaku powodu do zazdrości. Właściwie stąd można wywnioskować główny błąd w relacjach z Koziorożcami: pozwalać im wątpić w czyjeś (zwłaszcza we własne) oddanie. Sam Koziorożec nie jest zbyt zadowolony ze swoich odwiecznych podejrzeń i chętnie by o nich zapomniał na zawsze, ale jeśli pojawi się z partnerem, którego wieczorami wyłącza się telefon, którego praca wymaga ciągłych i niewytłumaczalnych opóźnień po ośmiu godzinach pracy, którego wiadomości są nieubłaganie usuwane pod wątpliwym pragnieniem „uwolnij pamięć”, wtedy życie przedstawiciela tego znaku zodiaku zamieni się w czystą paranoję. Najgorszą opcją jest sytuacja, w której partner również celowo postanawia wzbudzić zazdrość Koziorożca, zupełnie nie rozumiejąc, jak wiele bólu sprawiają mu takie doświadczenia. Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca to dość silne i niezależne natury, zdolne przenosić góry w drodze do celu. Jedyne, czego im do tego potrzeba, to to, by osoba obok nie stała się przyczyną ich niepewności we własnym życiu, niepewności bytu rodziny i ogniska domowego.

Błąd w komunikowaniu się z Wodnikiem: letarg

Wodnicy nie zawsze są łatwi. Istnieje opinia, że ​​​​Wodnik jest jednym z najtrudniejszych do komunikowania się znaków zodiaku. To oczywiście nie jest prawdą. Każdy ma swoje wady i zalety, po prostu u jednych są one bardziej widoczne, u innych pojawiają się z czasem. W przypadku Wodnika trudno się przyzwyczaić, ale później jest o wiele łatwiej. Jednym z głównych błędów, których nie należy popełniać w kontaktach z osobami urodzonymi pod znakiem Wodnika jest letarg. Pokazując się jako nudny i nieciekawy rozmówca, bardzo łatwo jest rozczarować Wodnika, sprawić, że będzie chciał uciec lub znaleźć bardziej rozrywkowego partnera. Osoba urodzona pod znakiem Wodnika to wewnętrzne dziecko, które trzeba zabawiać, mieć powód do zaskoczenia i podziwu. Wodnik wybiera dla siebie tego partnera, który potrafi być najlepszy w danej dziedzinie, który potrafi zaskoczyć, podbić, wywołać emocje. Dlatego Wodnicy często wybierają „niewłaściwą” osobę – osobę, która może rzucić mu kurz w oczy. Nuda jest katem związków, w które uwikłane są osoby urodzone pod znakiem Wodnika. Niech ich żywiołem będzie powietrze, ale ich związek jest zawsze ogniem, który trzeba podsycać drewnem emocji. Jeśli to drewno na opał się skończy, oznacza to, że zainteresowanie partnera Wodnikiem wygasło – tak argumentują osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku. I trzeba będzie to znieść, aby uniknąć najważniejszego błędu, jaki można popełnić tylko w stosunku do takiej osoby.

READ
Horoskop tajemnic: jakie ukrywają się różne znaki zodiaku?

Błąd w komunikowaniu się z Rybami: impotencja

Popełnienie błędu w związku z osobą urodzoną pod znakiem Ryb niestety nie jest wcale trudne. Aby to zrobić, wystarczy nie próbować pomagać i wspierać tych ludzi. Z natury Ryby są dość wrażliwą naturą. „Wrażliwy” nie oznacza słaby, raczej wrażliwy, jak nowotwory. Wszyscy znamy przysłowie o rybie w wodzie, więc właśnie ta woda powinna być partnerem osoby urodzonej pod znakiem Ryb. Ci ludzie potrzebują ochrony, wsparcia i wsparcia. Niestety talenty i zdolności Ryb są bardzo selektywne i dlatego mają dość trudne życie, w którym często muszą łączyć swoje hobby, pracę, rodzinę, komunikację z przyjaciółmi, krewnymi itp. Ryby starają się skupić na jednej rzeczy, na przykład na kreatywności, dlatego potrzebują silnego partnera, który może wziąć na siebie największą odpowiedzialność. Niestety, nie zawsze można je znaleźć. Przeciwnie, wielu opowiada się za równomiernym podziałem odpowiedzialności i obowiązków. Pozbawione wsparcia, otwarte ataki ze świata zewnętrznego, Ryby czują się głęboko nieszczęśliwe, niezdolne do odparcia wszystkich atakujących je żywiołów. Czy się to komuś podoba, czy nie, ale ludzie urodzeni pod dwunastym znakiem zodiaku potrzebują kogoś z zewnątrz, kto pokieruje ich życiem, z wystarczającą siłą i wolą, potrafiącego ostrzec przed pochopnymi obietnicami i ryzykownymi działaniami. Powiedzenie Rybom: „Zajmij się swoim życiem na własną rękę” to niewybaczalny błąd, który odegra kluczową negatywną rolę zarówno w romantycznym związku, jak i przyjaźni. Należy zrozumieć, że osoba urodzona pod znakiem Ryb nie umie i nie chce być sama z trudnościami. To nie jest jego kaprys, ale jego natura. I tylko wrażliwy partner, który jest w stanie zrozumieć te psychologiczne niuanse, jest w stanie kompetentnie wesprzeć Ryby i skierować ich wysiłki w kreatywnym kierunku.

Kolaż BeFunky (98)

Wierzyć lub nie wierzyć w horoskopy, to sprawa osobista dla każdego. Ktoś jest wobec nich sceptyczny, a ktoś szczerze wierzy, że we wszystkim jest trochę prawdy. Nawiasem mówiąc, wiele osób jest przekonanych, że gwiazdy mają wpływ na osobiste szczęście. Dzisiaj porozmawiamy o problemach miłosnych i błędach popełnianych przez różne znaki zodiaku. Ostrzegany jest uzbrojony!

Błędy w miłości popełniane przez przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Być może to małe ostrzeżenie pozwoli ci wzmocnić relację z partnerem i stać się trochę szczęśliwszym.

Przedstawiciele tego znaku zodiaku rzadko są nastawieni na poważny i długotrwały związek. I nie chodzi tu o frywolność, ale o złożoność charakteru. Impulsywny, uparty i porywczy Baran szybko rozstaje się z partnerami, bo najpierw to robią, a potem myślą. Robią skandal i załatwiają sprawy, nie mogąc się uspokoić i poświęcić czasu na przemyślenie sytuacji. Romanse z Baranem zwykle nie trwają długo.

Pamiętaj jednak, że zawsze są wyjątki! Jeśli przedstawiciel znaku jest w stanie przejąć kontrolę nad emocjami i nauczyć się powstrzymywać gniew, będzie mógł stworzyć silny sojusz z ukochaną osobą.

Taurus

Żadnych złudzeń, tylko kalkulacja i czysty umysł. Niesamowita zdolność Byka do przemyślenia rzeczy i nie budowania zamków w powietrzu pomaga im w wielu sytuacjach życiowych, ale nie w miłości. To „przyziemność” przeszkadza w budowaniu relacji. Nawiasem mówiąc, przedstawiciele znaku często skupiają się na pieniądzach.

Byk powinien więcej marzyć, umieć odpuścić sytuację i przynajmniej czasami dać upust uczuciom.

READ
42 rzeczy, o których robią dziewczyny, o których nikt nie mówi

Bliźnięta

Ci faceci nie są poważni. Teraz nie chodzi o ich błyskotliwe poczucie humoru, ale o frywolność. Bliźnięta wiedzą, jak oczarować partnera, nieustannie rozmawiając i pokazując się z jak najlepszej strony. Zawsze są gotowi na nowe doznania i chętnie korzystają z życia. To zwykłe ludzkie szczęście pewnego dnia okazuje się niewystarczające i chcą czegoś nowego. Ukochani ludzie wywierają na nich presję i pewnego dnia Bliźnięta albo odchodzą same, albo zostają porzucone.

Ci, którzy chcą zbudować silny związek z tym znakiem zodiaku, muszą uzbroić się w cierpliwość i nauczyć się zaskakiwać tych nieprzewidywalnych ludzi.

Umieją szczerze kochać, wkładając w związki całą swoją duszę. Raki mają trudności z kontrolowaniem swoich uczuć. Są szczerzy i poważni, ale w każdej chwili mogą stracić głowę. Warto, aby przedstawiciel znaku choć raz był zazdrosny o ukochaną osobę lub ukochaną, ponieważ natychmiast rozpoczną się niekończące się kontrole i całkowita kontrola. Raki nie wiedzą, jak puścić ukochaną osobę i zaufać jej, ale powinni się tego nauczyć!

Duma i narcyzm, zaprawione próżnością, nie przeszkadzają Leo w zakochaniu się i budowaniu długotrwałych relacji. Co zaskakujące, przedstawiciele tego znaku, choć narcystyczni ludzie, ale jednocześnie wiedzą, jak kochać. Ponadto mają szczęście z partnerami.

Panny są zbyt ostrożne. Muszą pomyśleć sto razy i dopiero wtedy mogą wejść do basenu. Są powolni i bojaźliwi, ale jeśli ulegną namiętnościom, to piszą zmarnowane. Całkowicie zapominają o osobistych ambicjach i poświęcają się ukochanej osobie. Takie zachowanie staje się dużym obciążeniem zarówno dla partnera, który jest „naduszony” taką opieką, jak i dla przedstawiciela znaku, który czuje się zmęczony i niezrozumiany.

Nie ma na co narzekać! Spokojna i wyważona skala jest w stanie załagodzić konflikt, zanim przerodzi się on w skandal. Łagodny charakter tych ludzi wcale nie oznacza, że ​​można usiąść na ich głowach. Przedstawiciele znaku staną w obronie, jeśli to konieczne, i pokażą „kłującą” stronę postaci.

Skorpiony

Nie powinieneś się z nimi kłócić, ale musisz trzymać rękę na pulsie. Właśnie teraz Scorpio był opiekuńczy i kochający, ale niespodziewanie dla partnera stał się obojętny i obojętny. A kto by chciał tak drastycznej zmiany? Bliscy ludzie, zwłaszcza mąż lub żona, mają bardzo trudny czas z przedstawicielami znaku.

Strzelec

Będą mieli trochę więcej spokoju i wszystko będzie cudowne. Ale, niestety, hałaśliwi Strzelcy ciągle gdzieś się spieszą, zapominając cieszyć się chwilą obecną. Niespokojni przedstawiciele znaku próbują zamienić życie partnera w jedno niekończące się wakacje, a od tak nadmiernej zabawy kręci się czyjaś głowa. Nie spiesz się i nie biegaj cały czas gdzieś. Niech ktoś wytłumaczy Strzelcowi, że nie ma potrzeby się spieszyć!

Capricorns

Niezależne i uparte, w ogóle nie słuchają partnera. Z pewnością każdy wie lepiej niż reszta i zawsze robi to po swojemu. Ale w głębi duszy nawet najbardziej szkodliwy Koziorożec pragnie miłości, zrozumienia i uwagi ukochanej osoby.

Wodnik

Nie możesz ograniczać swobody tego znaku zodiaku. A martwienie się, co zmieni Wodnik, również nie jest tego warte. Potrzebują po prostu wolności i przestrzeni osobistej, w przeciwnym razie relacje staną się dla nich gorsze niż więzienie.

Mają niesamowitą umiejętność dobierania „niewłaściwych” partnerów. Co więcej, sami doskonale wszystko rozumieją, ale nadal bawią się obiektem miłości, wybaczając mu wszystko i myśląc, że się zmieni. Po rozstaniu są całkowicie zdziwieni, jakby nie rozumieli, że początkowo nie było szans na szczęśliwe wspólne życie. Co więcej, Ryby chwytają za broń przeciwko innym i zaczynają obwiniać każdego oprócz siebie za swoją porażkę. Spojrzeliby na świat trochę bardziej realistycznie, ale nie! Więc chodzą w różowych okularach .

Cóż, czy rozpoznałeś już siebie lub swoich znajomych?

Błędy w miłości, które popełnia każdy znak zodiaku aktualizacja: 9 kwietnia 2020 r. przez: anuta-ivanova

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: