12 rosyjskich gwiazd, które zostały matkami po 40

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Zostanie matką to błogosławieństwo.

Jak wiesz, szczęście nie zależy od wieku, statusu i sytuacji finansowej. Dla kobiety pragnienie zostania matką często staje się jednym z jej życiowych celów. Najważniejsze jest, aby pewnie iść do swojego snu i nie rozpaczać po drodze. Nasze gwiazdy, które po 40 roku życia poznały szczęście macierzyństwa, twierdzą, że ich życie wraz z narodzinami dziecka nabrało nowego znaczenia i jest pomalowane jasnymi kolorami.

Anna Banshchikova

Anna Banshchikova z dziećmi. / Zdjęcie: www.mtdata.ru

Popularna rosyjska aktorka jest szczęśliwa w swoim drugim małżeństwie z prawnikiem Wsiewołodem Szachanowem. Para wychowuje teraz dwóch synów i córkę. Pierworodny Michaił urodził się w 2007 roku, drugi syn Aleksander – w 2009 roku. Maria urodziła się w 2017 roku, kiedy Anna Banshchikova miała już 42 lata.

Svetlana Permyakova

Svetlana Permyakova z córką. / Zdjęcie: www.mycdn.me

Aktorka postanowiła urodzić swoje pierwsze dziecko w wieku 40 lat. Jednocześnie przez długi czas była rozwiedziona i wiedziała na pewno, że ojciec dziecka, Maxim Skryabin, nigdy się z nią nie ożeni. Rodzice małej Varyi wkrótce się rozpadli, ale udało im się utrzymać przyjazne stosunki ze względu na ich córkę.

Olga Kabo

Olga Kabo z synem i córką. / Zdjęcie: www.kobieta.ru

Olga Kabo urodziła drugie dziecko w wieku 44 lat. Jej drugim mężem i ojcem Wiktora był Nikołaj Razguliajew. Według aktorki jej obecne życie rodzinne przypomina prawdziwą bajkę. Olga ma 19-letnią córkę Tatianę z pierwszego małżeństwa z Eduardem Wasiliszinem.

Ilze Lipa

Ilze Liepa z córką. / Zdjęcie: www.kobieta.ru

W swoim drugim małżeństwie z Władysławem Paulusem w 2010 roku, w wieku 46 lat, Ilze Liepa po raz pierwszy została matką. Mimo swojego wieku aktorce udało się szybko dojść do siebie po urodzeniu córki Nadieżdy, a dwa miesiące później weszła na scenę. Jej małżeństwo trwało 14 lat, ale w 2013 roku para rozpadła się.

Olga Drozdowa

Olga Drozdova z synem. / Zdjęcie: www.aloha-plus.ru

Aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko Elisha w 2007 roku, w wieku 42 lat. Olga i jej drugi mąż Dmitrij Pevtsov zarejestrowali małżeństwo w 1994 roku, pobrali się prawie dziesięć lat później, a trzy lata później zostali rodzicami.

Wiktoria w Makarskiej

Victoria Makarskaya z dziećmi. / Zdjęcie: www.kpcdn.net

Victoria Makarskaya jest szczęśliwą żoną i matką. Córka Maria urodziła się w 2012 roku, a trzy lata później urodził się syn Vanechka. W chwili narodzin drugiego dziecka aktorka miała 42 lata.

READ
Utracona kobiecość: Barnabas pojawił się z krótką fryzurą

Maria Poroshina

Maria Poroshina z najstarszymi i najmłodszymi córkami. / Zdjęcie: www.pristor.ru

Maria Poroshina wychowuje cztery piękne córki. Pierwsza córka Poliny urodziła się w 1996 roku, kiedy aktorka miała 23 lata, ale związek z ojcem dziewczynki, Goszą Kutsenko, nie wyszedł. W drugim małżeństwie z aktorem Ilyą Drevnov urodziły się jeszcze trzy córki: w 2005 r. – Serafima, w 2010 r. – Agrafena, aw 2016 r. – Glafira. W chwili narodzin najmłodszej dziewczynki aktorka miała 42 lata.

Christina Orbakaite

Kristina Orbakaite z córką. / Zdjęcie: www.kobieta.ru

W marcu 2012 roku 40-letnia Kristina Orbakaite urodziła swoje trzecie dziecko, córkę Claudię. Ojciec dziecka był jej trzecim (oficjalnie – pierwszym) mężem Michaiłem Zemcowem. Przed spotkaniem z nim powieści piosenkarki nigdy nie przyniosły jej do urzędu stanu cywilnego, ale dały jej dwóch pięknych synów – Nikitę i Denisa. Ojcem Nikity jest słynny rosyjski piosenkarz Vladimir Presnyakov, ojcem Denisa jest biznesmen Ruslan Baisarov.

Marina Mogilevskaya

Marina Mogilevskaya z córką. / Zdjęcie: www.paparazzi.ru

Aktorka urodziła swoje pierwsze i jedyne dziecko w wieku 41 lat. Aktorka od dawna marzyła o dziecku, ale dopiero w 2011 roku została szczęśliwą matką Maryi. Pierwsze dwa małżeństwa aktorki zakończyły się rozwodem, nie było w nich dzieci. Marina Mogilevskaya nie ujawni nazwiska mężczyzny, który został ojcem jej dziecka, wspominając tylko, że nie ma nic wspólnego z show-biznesem.

Marina Zudina

Marina Zudina z dziećmi. / Zdjęcie: www.games-of-thrones.ru

Marina Zudina, aktorka, żona Olega Tabakova, w wieku 41 lat uszczęśliwiła męża z narodzin córki. Romans między nimi rozgorzał w czasie, gdy Marina była uczennicą Olega Pawłowicza. 10 lat po rozpoczęciu powieści kochankowie przestali ukrywać swoje uczucia i zostali małżonkami. Zudina i Tabakov mają starszego syna Pawła, który urodził się w 1995 roku. Maria urodziła się w 2006 roku. Kiedy urodziła się jej córka, słynny ojciec miał już 70 lat.

Olesya Sudzilovskaya

Olesya Sudzilovskaya z dzieckiem. / Zdjęcie: www.obozrevatel.com

Aktorka i prezenterka telewizyjna urodziła najmłodszego syna Michaela w wieku 41 lat. W 2009 roku urodziło się jej pierwsze dziecko Artem, a kilka miesięcy po jego urodzeniu została żoną Siergieja Dzebana. W czasie ich znajomości wzięła swojego przyszłego męża i ojca swoich dzieci za prostego kierowcę, a nawet chciała mu pomóc w pracy w Moskwie.

Evelina Bledans

Evelina Bledans z synem Siemionem. / Zdjęcie: www.anews.com

Aktorka i piosenkarka w swoim trzecim małżeństwie z Aleksandrem Seminem w wieku 43 lat została matką „słonecznego chłopca” Siemiona. Z drugiego małżeństwa Evelina ma syna Nikołaja, który mieszka w Izraelu. Aktorka nigdy nie wstydziła się przyznać, że wychowuje wyjątkowe dziecko. Aktywnie pomaga rodzicom dzieci z zespołem Downa i jest jednym z autorów projektu ustawy zakazującej porzucania dzieci z taką diagnozą.

READ
Keti Topuria ekstrawagancką sukienką podkreśliła dekolt

Ingeborga Dapkunaite

Ingeborga Dapkunaite z synem. / Zdjęcie: www.starhit.ru

Urocza litewska aktorka, która w styczniu obchodziła swoje 55. urodziny, zawsze wydawała się widzom tajemniczym kosmitą. Po sensacyjnym romansie z Kusturicą Ingeborga starała się nie reklamować swojego życia osobistego. Tym bardziej nieoczekiwany był występ w filmie dokumentalnym o jej synu Alexie. Ale aktorka pozostała tutaj wierna sobie: odmówiła komentarza w tej sprawie, pozostawiając widzowi tylko zgadywanie, jak została matką po 50 latach. Czy to jednak ma znaczenie? Najważniejsze, że jest szczęśliwa.

Debata na temat idealnego wieku do rodzenia dzieci to odwieczny temat. Jedni uważają, że lepiej “odstrzelić” w młodości, gdy ciało jest młode, inni – że dziecko powinno urodzić się po 30, kiedy rodzice mają solidny grunt pod nogami. Ale bohaterki naszej selekcji poszły dalej i zostały matkami po czterdziestce. Jeszcze nie tak dawno wydawało się to czymś niezwykłym, ale współczesna medycyna pozwala urodzić dziecko nawet w tym wieku. Tak więc, jak wierzymy w uznayvse.ru, życie dopiero zaczyna się w wieku 40 lat.

Christina Orbakaite

Kiedy Kristina Orbakaite poślubiła Michaiła Zemtsova w 2005 roku, nie myślała o dzieciach: miała dość zmartwień z 14-letnią Nikitą Presnyakov i 8-letnim Denisem Baysarovem. Ale czas minął, synowie dorośli, a piosenkarka zaczęła rozumieć, że czegoś jej brakuje. „Chociaż miałam 40 lat, musiałam tylko marzyć i wszystko się udało” – mówi Christina, która w 2012 roku urodziła córkę Claudię (i dla amerykańskich znajomych – Claudię).

Kristina Orbakaite - urodziła w wieku 40 lat

Svetlana Permyakova

Historia Swietłany Permyakowej przypomina operę mydlaną. Aktorka chciała zostać mamą w wieku 25 lat, ale nie mogła spotkać mężczyzny, na którym mogłaby polegać. W wieku 35 lat poznała dyrektora klubu artystycznego Jewgienija Bodrowa i wyszła za niego za mąż, ale pospieszne małżeństwo trwało miesiąc. Przez cały ten czas mąż siedział w domu, „wisił” w Internecie i pił.

Svetlana Permyakova - urodziła w wieku 40

Następnie Svetlana za pośrednictwem sieci społecznościowych poznała Maxima Skriabina, odpowiedzialnego młodego człowieka, który szczęśliwie został reżyserem aktorki. Zbliżyli się i pomimo 19-letniej różnicy wieku Svetlana zaszła w ciążę z młodym mężczyzną. Tak więc w wieku 40 lat Permyakova została matką córki Varii. Aktorka przez długi czas była w przyjaznych stosunkach z Maximem, ale w styczniu 2018 roku przyznała, że ​​chce wyjść za mąż.

READ
Ten płaszcz: Victoria Beckham pokazała, jak nosić panterkę w tym sezonie

Marina Mogilevskaya

Marina Mogilevskaya została matką w 2011 roku, w wieku 41 lat. Nie reklamowano nazwiska ojca dziecka. Chociaż dziecko urodziło się trochę przed terminem, wszystkie wskaźniki były normalne – waga 3,5 kg, wzrost 54 cm Podobnie jak jej matka, Maria jest brązowowłosą kobietą i lwicą według swojego znaku zodiaku. „Uczę się z jej miękkości i giętkości” – mówi z miłością aktorka.

Marina Mogilevskaya - urodziła w 41

Marina Zudina

W kwietniu 2006 roku dynastia aktorska Tabakova została uzupełniona nowonarodzoną Marią Olegovną, córką 71-letniego Olega Tabakova i 41-letniej Mariny Zudiny. Od najmłodszych lat dziewczyna marzyła o zostaniu aktorką, podobnie jak jej rodzice i starszy brat Pavel.

Marina Zudina - urodziła w wieku 41

Olga Drozdowa

Olga Drozdova i Dmitrij Pevtsov, jedna z najsilniejszych „aktorskich” par, żyli w małżeństwie przez 13 lat, zanim los wynagrodził ich oczekiwanie iw 2007 roku wysłał im syna, Elizeusza. Rodzice chłopca wciąż są pewni, że jego narodziny były prawdziwym cudem, bo w pewnym momencie zupełnie zrozpaczeni słysząc w domu śmiech dzieci, zrezygnowali z marzeń, kupili i wyposażyli mieszkanie dla dwojga, nie pozostawiając miejsca na żłobek. Tak więc wiadomość o ciąży Olgi była dla obojga całkowitym zaskoczeniem. Dmitry przypomniał sobie, że nawet rozpłakał się ze szczęścia, gdy zobaczył wyniki testu.

Olga Drozdova - urodziła w wieku 42 lat

Maria Poroshina

W wieku 42 lat Maria Poroshina urodziła swoje czwarte dziecko – córkę Glafirę. Od wspólnego małżonka Ilyi Drevnova wychowała już Agrafenę i Serafina, a także od pierwszego małżeństwa z Goszą Kutsenko, jej córką Poliną. A jesienią 2018 roku aktorka oszołomiła swoich fanów wiadomością, że jest w ciąży po raz piąty, ale nie z Drevnova. Rozeszły się pogłoski, że ojcem dziecka był partner Poroszyny na scenie teatralnej, Jarosław Bojko. Maria zaprzeczyła tej informacji, ale nie ujawniła imienia swojego prawdziwego ojca.

Maria Poroshina - urodziła 42

Wiktoria w Makarskiej

Victoria i Anton Makarsky marzyli o dziecku przez 13 lat, ale bezskutecznie. Wreszcie w wieku 38 lat Victoria została matką długo oczekiwanej córki Maszy, a 4 lata później w rodzinie pojawił się syn Iwan. Piosenkarka nazywa swoje dzieci „modlił się” i przyznaje, że do 50 roku życia chce zdecydować się na kolejną ciążę.

Victoria Makarskaya - urodziła w wieku 42

Anna Banshchikova

Gwiazda serialu telewizyjnego „The Bloodhound” Anna Banshchikova jest matką wielu dzieci. W 2017 roku córka Masza została dodana do synów Miszy (2007) i Saszy (2009). Aktorka nie bała się urodzić: „Jeśli Pan zesłał mi dziecko, jakie mogą być wątpliwości?”. Starsze dzieci zachowywały się jak prawdziwi mężczyźni i pomagały matce tak bardzo, jak tylko mogły, aby nie martwiła się o swój harmonogram pracy.

READ
Plemnik, udko z kurczaka, słoik pasty i kilka najgłupszych tatuaży gwiazd

Anna Banshchikova - urodziła w wieku 42 lat

Evelina Bledans

Syoma, jak pieszczotliwie nazywa swojego syna Evelina Bledans, urodził się 1 kwietnia 2012 roku, a 4 dni później jego matka skończyła 43 lata. U dziecka zdiagnozowano zespół Downa. Ojcem chłopca jest producent Alexander Semin, z którym aktorka już nie mieszka. Narodziny „wyjątkowego” dziecka skłoniły Evelinę do pomocy rodzicom w tej samej sytuacji.

Evelina Bledans - urodziła w wieku 43

Syoma ma własną stronę internetową, na której para publikuje seminaria tematyczne na temat wychowywania „słonecznych” dzieci, a chłopiec ma też strony na instagramie i twitterze. Głównym przesłaniem, jakie Evelina stara się przekazać innym, jest to, że narodziny dziecka z zespołem Downa nie są tak przerażające, jak mogłoby się wydawać z zewnątrz.

Olga Kabo

W 2009 roku Olga Kabo wyszła za mąż za biznesmena Nikołaja Razgulyaeva, a trzy lata później urodził się ich wspólny syn, Vitya. To drugie dziecko Olgi – ma córkę Tanyę (ur. 1998) od biznesmena Eduarda Wasiliszyna. Ale pierwsze doświadczenie zostało już zapomniane, więc 44-letnia matka przeszła przez okres dorastania jakby po raz pierwszy. Jak przyznała aktorka, syn zbliżył rodzinę – teraz ona i jej mąż starają się pozostawić wszystkie negatywności poza domem.

Olga Kabo - urodziła w wieku 44

Evgenia Dobrovolskaya

Czwarte dziecko (i pierwsza córka) otrzymała aktorka Evgenia Dobrovolskaya, w tym czasie 44-letnia, twarda. W ostatnich miesiącach przed porodem ledwo mogła wstać, znów bała się ruszyć. „Mówią, że poród odmładza. Nonsens! To najsilniejszy stres dla organizmu ”- mówi Evgenia. W czasie ciąży przybrała na wadze, przez co miała przemieszczenie kręgów. Urodzone dziecko Nastya również miało problemy z kręgosłupem. Na szczęście obok Dobrowolskiej był kochający mąż, który dzielił wszystkie trudności z nowo powstałą matką, znalazł dla Nastii doskonałego masażystę, który jednocześnie poprawił zdrowie Evgenii.

Evgenia Dobrovolskaya - urodziła w wieku 44

Inga Oboldina

W marcu 2013 roku aktorka Inga Oboldina po raz pierwszy została mamą. 44-letnia kobieta miała córkę o imieniu Claudia. Oczywiście Inga przyznała, że ​​się bała – jej bliscy przerażali ją opowieściami o konsekwencjach ciąży w tak późnym wieku. Ale aktorka zaryzykowała i nie na próżno – dziewczyna urodziła się zdrowa i, według aktorki, całkowicie odwróciła swoje życie. Co ciekawe, Inga dowiedziała się o ciąży niedługo po podpisaniu umowy na zdjęcia do serialu „Mama detektyw”, a zdjęcia skończyła na 3 tygodnie przed porodem.

READ
Olga Buzova coraz częściej publikuje nagie zdjęcia

Inga Oboldina - urodziła w wieku 44

Lera Kudryavtseva

Nazwisko Lery Kudryavtseva nie opuściło stron prasy przez cały 2018 rok. Konserwatywna publiczność była zszokowana: prezenterka telewizyjna nie tylko była przez kilka lat szczęśliwą żoną hokeisty Igora Makarowa, który jest nieco starszy od jej syna z pierwszego małżeństwa, ale także zaszła w ciążę w wieku 46 lat. Tam było miejsce na złośliwe komentarze zazdrosnych ludzi. Ale ignorując obelgi, w sierpniu Lera została matką małej Marii, szybko nabrała formy i znów wyszła.

Lera Kudryavtseva - urodziła w wieku 47 lat

Anastasia Zavorotnyuk

Pod koniec 47 roku 2018-letnia aktorka Anastasia Zavorotnyuk miała trzecie dziecko – córkę Milę. Kobieta miała już dorosłe dzieci: córkę Annę i syna Michała. Jest to jednak jej pierwsze wspólne dziecko z łyżwiarzem figurowym Peterem Chernyshevem. Przed narodzinami dziecka para była małżeństwem przez 10 lat i nie mogła zdecydować się na dziecko z powodu zajętości obojga. Anastasia zdecydowała się na trzecie narodziny, po obejrzeniu lodowego spektaklu „Rusłan i Ludmiła” z Piotrem w roli tytułowej. W jednym z odcinków na scenie pojawiła się córeczka Tatiany Navki. ”. urocze dziecko z ogromnymi niebieskimi oczami, warkoczykami. I w tym momencie nagle zostałem przytłoczony absolutnym zrozumieniem, że nie mogę już żyć bez tej samej małej dziewczynki ”- wspomina Anastasia. Aktorka urodziła się bez pomocy matki zastępczej w elitarnej klinice w regionie moskiewskim.

Cóż, jeśli w zasadzie nie widzisz siebie jako matki, ani w wieku 20, ani w wieku 40 lat, nie denerwuj się – nie jesteś sama. Zapraszamy do sprawdzenia, która z wielkich kobiet epoki sowieckiej zgodziłaby się z Twoim punktem widzenia.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: