12 nieszkodliwych kobiecych nawyków, które denerwują mężczyzn

Każdy ma wady, ale to nie jest powód, by je znosić. Czas zająć się kobiecymi irytującymi nawykami, na pierwszy rzut oka całkiem niewinnymi.

Zdjęcie Artema Ledneva

1. Uduś swojego partnera swoją uwagą

Troska i chęć ciągłego bycia w kontakcie jest świetna, ale we wszystkim trzeba znać miarę. Nie należy pisać ani dzwonić co pięć minut, a potem obrażać się, że rozmówca nie odbiera. Wybierz odpowiedni czas na każdą rozmowę, chyba że jest to coś pilnego.

2. Złe zarządzanie czasem

Zwykle są tutaj dwie opcje. Albo kobieta dokopuje się do końca, w rezultacie za każdym razem musi odkładać wyjście z domu i czekać, czekać, czekać, albo idzie z dużym wyprzedzeniem, szturchając pana, a na koniec okazuje się, że można było się nie spieszyć.

Porada pierwsza: ustal empirycznie, ile czasu naprawdę potrzebujesz na zebranie i działaj na podstawie otrzymanych danych. Mówią, że ta metoda działa. Dotyczy to również dat: jeśli kobieta przyszła przed wyznaczonym czasem, nie ma tu winy mężczyzny.

3. Nie ostrzegaj nas o swoich planach

Taka, no wiesz, gra w sekretarce. Twardy szef nie ma czasu na samodzielne umawianie się na spotkania, nad jego harmonogramem czuwa osobista asystentka. Tylko tutaj mamy inną sytuację. Lepiej skoordynować wszystkie plany wspólnej rozrywki z drugą połową. Jasne jest, że chcesz zabrać swojego chłopaka lub męża na spotkania z rodzicami, ale powiedz mu o tym wcześniej, a nie w ostatniej chwili.

4. Wymyśl wątpliwe święta

Rocznica ślubu to oczywiście rocznica pierwszej randki – naciągane, ale w porządku. Rocznica pierwszego razu, kiedy trzymaliśmy się za ręce podczas spaceru po parku, co? Czy to też należy odnotować?

Krótki kurs stosowanej nauki o mózgu: każdy człowiek ma we wnętrzu swojej pamięci przedział, w którym przechowywane są najważniejsze daty. Bardzo mała przegródka na bardzo ważne daty. Reszta nie zmieści się tam czysto fizycznie.

5. Zawsze we wszystko wątpisz

Weź te same ubrania. Nie, nie ma potrzeby popadać w skrajności i żyć w jednej koszulce i dżinsach przez całe życie, zostaw to nam. Po prostu staraj się trzymać pierwotnego planu i nie spiesz się każdego ranka od jednej opcji do drugiej, wybierając, w co się ubrać. Jeśli zastosujesz tę zasadę do każdej sytuacji, w której musisz dokonać wyboru, życie stanie się znacznie łatwiejsze.

6. Zagraj w zgadywanki

„Dlaczego jestem zły? Co myślisz?” Nie, oczywiście, dlatego pytam. To nie jest Fort Boyard, a ty nie jesteś Starszą Furą. Jeśli chcesz konstruktywnej rozmowy, powiedz wprost, na czym polega problem.

READ
11 psychologicznych sztuczek, aby bardziej zadowolić mężczyznę

7. Nie wyłączaj światła za sobą

Elektryczność, wiesz, nie rośnie na drzewach. Nie ma potrzeby aranżować pełnego oświetlenia w całym mieszkaniu, jeśli siedzisz w tym samym pokoju i zostawiać włączony telewizor, jeśli akurat go nie oglądasz.

Jednak nie chodzi nawet o rachunki za prąd. Pogłaskany rano – natychmiast wyłącz żelazko, aby później nie musieć zgadywać w pracy, czy dom się spalił, czy jeszcze nie.

8. Szpieg

Oprócz niewierności ciągłe szpiegowanie mężczyzny jest prawdopodobnie najważniejszym powodem zerwania. Podejrzenie jest także w pewnym sensie zdradą.

Czytanie naszej korespondencji, grzanie uszu podczas rozmów telefonicznych, czy co gorsza, naturalne chodzenie za nami, próba skazania nas o niewierność – takie praktyki zabijają wszelki szacunek i zaufanie. Nie może być mowy o kontynuowaniu związku.

9. Zbytnie martwienie się o nadwagę

Po pierwsze, skala tragedii jest zwykle mocno przesadzona. Po drugie, nie obchodzi nas, ile ważysz, nie kochamy tego. 55, 60 a nawet 65 kilogramów – nie obchodzi nas to. Więc nie psuj swojego życia pustymi mękami.

10. Pozostawianie włosów w odpływie prysznicowym

Wiem, że masz dość wysłuchiwania naszych skarg na ten temat. Więc jaki jest problem? Umyte – usunięte, kwestia sekund. Czasami fajnie byłoby też usunąć włosy z grzebienia.

11. Próbując nas zmienić

W związkach ludzie i tak się zmieniają – zdobywają nowe zainteresowania, rozwijają nowe nawyki i tak dalej. Tylko istnieje znacząca różnica między dobrowolnymi zmianami a próbami przebicia partnera przez kolano, osiągnięcia pożądanego zachowania. Batman również został złamany przez kolano, ale i tak uciekł z Otchłani.

12. Kopnij w przeszłość

Traktuj to tak, jak lubisz, ale faktem jest, że najprawdopodobniej nie jesteś pierwszą kobietą, do której Twoja wybranka żywi ciepłe uczucia. Przed tobą prawdopodobnie przytulał, całował i nazywał kogoś kotem. Co teraz?

Nie warto raz po raz znosić mózgu partnera, wspominając dziewczyny, z którymi udało mu się nawiązać kontakt. Przeszłość to przeszłość.

13. Plotki

Myślisz, że naprawdę musimy wiedzieć, jak siostra koleżanki twojego kolegi radzi sobie ze swoim nowym adoratorem? Nigdy nie widzieliśmy i raczej nie zobaczymy tych ludzi, więc nie obchodzi nas, co się tam z nimi stanie. Plotki to wyjątkowo podły interes. Należy to wziąć pod uwagę w przypadku obu płci.

14. Flirtuj bez miary

Uwaga płci przeciwnej to przyjemna rzecz. Tylko istnieje ryzyko, że Twoje zachowanie nie zostanie odebrane jako życzliwość, ale zostanie odebrane jako próba podjechania ze wszystkimi tego konsekwencjami. Ogólnie rzecz biorąc, lekkomyślne flirtowanie ze wszystkimi nie jest zbyt pełne szacunku dla twojego stałego partnera.

READ
7 niebezpiecznych prezentów, których nigdy nie powinieneś przyjmować

15. Zaniedbuj osobistą przestrzeń swojego partnera

Nie chodzi o słoiki, które wypełniają całą wolną przestrzeń w łazience – jeśli naprawdę ich potrzebujesz, to dobrze. Mówię o wolności: spędźmy wieczór z przyjaciółmi, utknijmy na pół dnia w grze online i tak dalej.

Para to dwie osoby, z których każda może mieć własny pomysł na dobry wypoczynek. I to jest w porządku.

16. Przywiązuj zbyt dużą wagę do swojego wyglądu.

„Nie patrz na mnie, nie mam makijażu”. A co w tym takiego strasznego? Współczesne standardy piękna są tak dalekie od rzeczywistości, jak Neptun od Słońca, ale niektóre kobiety wciąż próbują zbliżyć się do ideału, zadręczając siebie i swoich dżentelmenów. Na próżno, bo kochają je nie za gładkie strzały i świeży manicure.

Obejmuje to również celowe przypisywanie sobie pewnych niedociągnięć. Powiedz, i gruba dziewczyna, a jej nogi nie są długie.

Zakłada się najwyraźniej, że rozmówca pospieszy, by temu zaprzeczyć, obsypując piękno komplementami. W rzeczywistości takie zachowanie wygląda co najmniej dziwnie i sygnalizuje poważne problemy z poczuciem własnej wartości.

17. Weź to do siebie

Wystarczy powiedzieć, że jakaś koleżanka / dziewczyna / ciocia na ekranie telewizora bardzo schudła, gdy zaczyna się dzień sądu ostatecznego. „No idź do niej, bo tak bardzo ją lubisz”, to podsumowanie zwykłej rozmowy w takich przypadkach.

Tak się złożyło, że ludzie mają oczy. I tymi oczami widzą. Czasami opowiadają o tym, co widzieli. Co to ma wspólnego z tobą i twoim wyglądem? Nic.

Jeśli ktoś celowo próbuje cię w ten sposób urazić, jest idiotą. We wszystkich innych przypadkach nie uważaj wszystkiego, co zostało powiedziane, za wyrzut w twoim kierunku.

18. Próba manipulowania innymi przez łzy

Pomysł na uzyskanie tego, czego chcesz, przez zmiękczenie mężczyzny szlochem, jest dobry tylko w teorii. Na początku może to zadziałać, ale kiedy napady złości stają się nawykiem, nie ma śladu litości.

Nie ma potrzeby organizowania teatru jednego aktora z powodu lub bez powodu. Powtarzam jeszcze raz: jeśli chcesz coś od nas osiągnąć, po prostu to powiedz.

19. Znajdź związek bez powodu

Nie powinieneś bawić się w domorosłego psychologa i próbować wyłudzić od mężczyzny wyznanie za to, za co dokładnie cię kocha, co mu nie odpowiada w twoim związku. Jeśli jesteś szczery, prawdopodobnie nie spodoba ci się odpowiedź. Kłamstwa – cóż, dlaczego pytałeś?

READ
14 przydatnych wynalazków, które mieliśmy nadzieję zobaczyć w przyszłości

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym sposobem na zrujnowanie jakiegokolwiek związku jest poświęcenie mu zbyt dużej uwagi.

20. „Jestem dziewczyną”

Oczywiście to zdanie jest uniwersalnym pretekstem na każdą okazję, nawet jeśli dziewczyna ma już mniej niż trzydzieści lat. Czy ona pracuje? Nie.

Nawet dziewczynka, nawet chłopiec – przede wszystkim jesteś dorosły, potrafisz podejmować decyzje i odpowiadasz za swoje czyny. Zachowanie się inaczej jest po prostu niehonorowe.

Z tego artykułu możesz dowiedzieć się o męskich nawykach, które doprowadzają kobiety do szału.

Podziel się w komentarzach swoją opinią na temat tego, jakie nawyki kobiet psują życie obu płci.

Jak często płeć piękna, nie zauważając tego, powoduje męskie uczucie irytacji. Wymieńmy kilka pozornie nieustraszonych nawyków kobiet, które czasami doprowadzają mężczyzn do cichego szału. Opowiada o takich nieszkodliwych nałogach Pretty Woman.

1. Inwazja przestrzeni osobistej

Dzieje się tak najczęściej na początku wspólnego życia, a nawet wydaje się to dość zabawne. Jeśli mężczyzna się temu nie zbuntuje, czeka go przyszłość nie do pozazdroszczenia, ponieważ nie będzie mógł zrobić ani kroku bez zgody ukochanej żony. Nawiasem mówiąc, jest na to proste wytłumaczenie: kobiety są bardziej towarzyskie niż mężczyźni i dlatego czują się bardziej komfortowo będąc blisko ukochanej osoby.

2. Używaj swojego ciała jako broni

Używanie ciała do osiągania celów to złe narzędzie. Tak, oczywiście, możesz dostać to, czego chcesz, ponieważ mężczyzn łatwo przekonać, jeśli mają przed sobą uwodzicielską kobietę, ale nie jest to najlepszy sposób.

To samo dotyczy sytuacji odwrotnej: nieuprawiania seksu w odwecie za to, że mężczyzna zrobi coś złego. Może udawać, że wszystko jest w porządku, ale raczej nie wybaczy takiej odpowiedzi.

3. Zachowuj się jak dziecko

Większość mężczyzn docenia u kobiet zdolność kontrolowania siebie i brania odpowiedzialności za swoje emocje i działania. Nie oznacza to, że w ogóle nie powinieneś okazywać swoich uczuć, ale że powinieneś rozwijać umiejętność przewidywania reakcji mężczyzny.

4. Gra zagadka

Kiedy kobieta nie może powiedzieć czegoś wyraźnie i bezpośrednio, ale musi przekazać informację, zaczyna „owijać w bawełnę”, mówiąc zagadkami. Z reguły taka postawa nie prowadzi do niczego dobrego. Jeśli kobieta chce być dobrze zrozumiana, lepiej powiedzieć wszystko na głos, nie pomijając szczegółów, zwłaszcza jeśli można je interpretować na różne sposoby.

READ
6 najlepszych par według znaku zodiaku w 2023 roku

5. Nadmierna nieśmiałość

Problem w tym, że mężczyźni lubią nieśmiałość, ale w pewnych dawkach i jeśli mężczyzna zrozumie, że kobieta przesadza, to po prostu przestanie jej ufać.

6. Dziwne pytania

„Czy przytyłem? Jestem coraz lepszy czy gorszy? Są to pytania, których lepiej nie zadawać mężczyznom, ponieważ po prostu czują się zagubieni, nie wiedząc, na co odpowiedzieć. A jego niezdarne zdanie „Jesteś najpiękniejszy ze wszystkich” w każdym razie nie spodoba ci się i będziesz od niego wymagać więcej.

7. Nadużywanie makijażu

Makijaż to idealny sposób na podkreślenie i ukrycie niedoskonałości, ale naturalny wygląd zawsze jest lepszy niż tony makijażu. Brak kosmetyków pokazuje, że kobieta nie wstydzi się siebie i jest otwarta na świat, co oznacza, że ​​jej samoocena jest normalna.

8. Manipulowanie człowiekiem

Większość kobiecych manipulacji w zasadzie przeraża mężczyzn, ponieważ pokazuje twoją wysoką inteligencję. Jak już odkryli socjologowie, mężczyźni nadal boją się inteligentnych kobiet i wolą kobiety, aby były jak najprostsze. Kobieta powinna mówić wprost o swoich pragnieniach. To prosty, uczciwy, a zatem najlepszy sposób na interakcję z partnerem.

9. Oczekuje od osoby tego, czego nie obiecał

Jedynym sposobem na uniknięcie tego problemu jest otwarte i szczere wypowiadanie się z wyprzedzeniem na tematy ważne dla obojga partnerów, zamiast zgadywania.

10. Krytykuje inne kobiety

Im więcej i ostrzejsza krytyka kobieta wypowiada się pod adresem innych kobiet, tym bardziej przekona partnera o własnych niedociągnięciach.

11. Nieprzestrzeganie zasad higieny

Według ostatnich badań mężczyźni, nie mniej niż kobiety, dokładnie monitorują higienę osobistą i ogólną czystość w domu.

12. Chęć dowodzenia

Mężczyźni kochają władzę i kontrolę. To naturalne, że stawiają się na czele rodziny i podejmują ważne decyzje. Jeśli tak się nie stanie, z czasem para może się załamać lub kobieta weźmie „regułę” w swoje ręce.

udział

Czytaj także

W przeddzień 75. rocznicy zwycięstwa narodu radzieckiego w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej, z inicjatywy głównego wydziału pracy ideologicznej i spraw młodzieżowych Obwodowego Komitetu Wykonawczego, opracowano aplikację „Wspólny bank danych na temat obrońcy Ojczyzny, którzy zginęli i zostali pochowani na terenie obwodu mohylewskiego”.

W ciągu roku powstała baza danych aplikacji, a w grudniu 2019 r. na stronie internetowej regionalnego komitetu wykonawczego zaczęła funkcjonować jej pełna wersja, zawierająca informacje o wszystkich słynnych obrońcach Ojczyzny, którzy zginęli i zostali pochowani w regionie podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

READ
Boisz się? 8 oznak silnej osobowości

Według Wiktora Bubencowa, zastępcy kierownika Wydziału Pracy Ideologicznej Głównego Wydziału Pracy Ideologicznej i Spraw Młodzieży Komitetu Wykonawczego Obwodu Mohylewskiego, usługa ta pozwala na odnalezienie miejsca pochówku, miejsca poboru, nazwiska jednostki i informacje kontaktowe o urzędnikach miejskich komitetów wykonawczych dzielnic, którzy są gotowi pomóc w wizytacji miejsc pochówku w jak najkrótszym czasie, wnioskodawcy i inne dostępne informacje.

Ponadto, dla wygody użytkownika, do każdego nazwiska zmarłego dołączony jest wojskowy paszport pochówku, w którym jest on wymieniony, wskazane jest jego dokładne miejsce pochówku, a także linki do trzech głównych międzynarodowych witryn wyszukiwania (OVD ” Memoriał”, „Wyczyn ludu”, „Pamięć ludu” ), po kliknięciu na której wyświetlają się wszystkie dostępne informacje dotyczące wymaganego nazwiska.

Dzięki tej aplikacji osoba, która ma minimalne informacje o swoim krewnym, który zginął podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej i został pochowany na terytorium regionu, nie musi już wysyłać listów do organów rządowych w celu dostarczenia podstawowych informacji, ale po prostu udać się do stronę internetową regionalnego komitetu wykonawczego, otwórz aplikację i wprowadź dostępne informacje w wyszukiwarce.

Ponadto Księgi Pamięci, wcześniej zamieszczane na stronach internetowych komitetów wykonawczych wojewódzkich, miejskich i powiatowych, będą miały teraz charakter wyłącznie informacyjny. Wskazane w nich nieścisłości można skorygować we wniosku.

Podobny projekt powstał na przykładzie trzech największych (powyżej) wyszukiwarek.

Jego wyjątkowość polega na tym, że nie ma odpowiedników w Republice Białoruś. Zawiera on w bazie danych tylko informacje o obwodzie mohylewskim, które są na bieżąco aktualizowane w miarę napływu nowych informacji z regionów.

Ponadto okno dialogowe z informacją zwrotną umożliwi obywatelom, w przypadku posiadania jakichkolwiek nowych informacji lub zidentyfikowania nieścisłości, dostarczenie informacji na ich temat w celu dalszego umieszczenia w bazie danych.

Na posiedzeniu Rady Białoruskiej Republikańskiej Izby Adwokackiej (BRKA) zatwierdzono terminy bezpłatnych konsultacji dla obywateli o niskich dochodach. Takie informacje są dostępne na stronie BRKA – informuje BelTA.

W tym roku prawnicy doradzać będą:

  • 13 marca – z okazji Święta Konstytucji Białorusi,
  • 8 maja – Dzień Zwycięstwa,
  • 26 czerwca – Dzień powstania adwokatury na Białorusi,
  • 1 października – Dzień osób starszych
  • i 4 grudnia – Dzień Prawnika.

Z reguły w dzisiejszych czasach udzielają bezpłatnych konsultacji we wszystkich izbach adwokackich w kraju. Prawnicy wyjaśniają obowiązujące przepisy z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, rodzinnego i mieszkaniowego.

15 stycznia w Bobrujsku uroczyście rozpoczęto XVII turniej o puchar przewodniczącego miejskiego komitetu wykonawczego wśród strażaków-ratowników.

W tym roku w zawodach weźmie udział 12 drużyn z Białorusi, Estonii, Łotwy, Polski i Rosji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: