12 naszych gwiazd, które zostały rodzicami chrzestnymi gwiazdorskich dzieci!

Bycie ojcem chrzestnym to wcale nie prezent na urodziny czy pod choinkę, ale wielki zaszczyt i odpowiedzialność przed Bogiem być drugą mamą lub tatą dla dziecka! Dlatego rodzice noworodka powierzają tę ważną misję tylko swoim najbliższym lub bliskim. A gwiazdy w tym przypadku nie są wyjątkiem!

To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbsłynni i popularni bohaterowie naszego postu nie są winni tego, że ci, którym można powierzyć duchową edukację swojego dziecka, również okazali się sławni i popularni. Właściwie, dowiedzmy się, jak nasze ulubione gwiazdy „rozgotowały się”?

1. Soso Pavliashvili został ojcem chrzestnym córki Aleksieja Czumakowa i Julii Kowalczuk

Soso Pawliaszwili

Wiadomo, że śpiewająca rodzina Kowalczuka-Czumakowa od niepamiętnych czasów przyjaźni się z Soso Pavliashvili. Dlatego gdy jesienią 2017 roku parze gwiazd urodziła się długo wyczekiwana córka Amelia, wybór ojca chrzestnego był przesądzony. Nawiasem mówiąc, piosenkarka była niesamowicie zadowolona z tego wydarzenia, a nawet śpiewała na chrzcinach!

„To dla mnie wielki zaszczyt zostać ojcem chrzestnym małego aniołka Amelii, córki moich krewnych Julii Kowalczuk i Aleksieja Czumakowa. Niech Bóg błogosławi wszystkie moje chrześniaki i chrześniaczki!”

2. Boris Moiseev ochrzcił córkę Aleny Apina

Boris Moiseev

Ojciec chrzestny jej córki Poliny, którą w 2002 roku nosiła matka zastępcza, wybrała z całą odpowiedzialnością Alena Apina. A kiedy zdała sobie sprawę, że nikt nie poradzi sobie w tej roli lepiej niż Boris Moiseev, poszła nawet do księdza i otrzymała aprobatę!

3. Ani Lorak zaprosiła Philipa Kirkorova, aby został ojcem chrzestnym jej córki!

Philip Kirkorov

Pomimo faktu, że mąż Ani Lorak, Murat Nalchajioglu, jest muzułmaninem, para zdecydowanie postanowiła ochrzcić swoją córkę Sofię w wierze prawosławnej. Co więcej, wybrali najbliższego przyjaciela rodziny, Filipa Kirkorowa, na drugiego ojca przed Bogiem!

4. Yana Rudkovskaya i Evgeni Plushenko powierzyli Dimie Bilanowi zostanie ojcem chrzestnym ich syna!

Dima Bilan

Mów, co chcesz, ale prawdziwa sława i popularność przyszły do ​​​​Dimy Bilan od momentu, gdy Yana Rudkovskaya została jego producentem. A kiedy w małżeństwie z mistrzem olimpijskim Jewgienijem Pluszczenko urodziła syna Saszę (lub, jak go pieszczotliwie nazywa się w rodzinie, Krasnoludem Gnomycha), piosenkarka uznała za wielki zaszczyt zostać jego ojcem chrzestnym i bądź jak najbardziej obecny w życiu dziecka!

READ
Emmys 2023: najlepszy wygląd z czerwonego dywanu

5. Maria Poroshina ochrzciła syna Natalii Antonowej

Maria Poroshina

Od czasu nauki w Szkole Shchukin dwie przyszłe gwiazdy kina rosyjskiego nie tylko zaprzyjaźniły się, ale nawet zaczęły uważać się za siostry. Dziś Maria i Natalia są już przyjaciółmi rodziny i często żartują, że mają siedmioro dzieci na dwoje. Cóż, dla środkowego syna Antonowej, Nikity Poroshiny, została drugą matką chrzestną!

6. Larisa Dolina została chrześniaczką Julii Nachalovej

Larisa Dolina

Julię Nachalova i Larisę Dolinę łączy nie tylko praca, ale także wieloletnia przyjaźń. A 12 lat temu Julia nie wahała się, kogo nazwać rodzicami chrzestnymi swojej nowonarodzonej córki Very. Nawiasem mówiąc, w tym czasie obaj piosenkarze stali się sobie jeszcze bliżsi i drodzy, a dziś, kiedy Larisa Dolina została babcią, zaproponowała Julię Nachalovą jako ojca chrzestnego dla swojej wnuczki!

7. Olga Orłowa ochrzciła syna Zhanny Friske

Olga Orłowa

Przyjaźń Olgi Orłowej z jej byłym kolegą z grupy Brilliant była jedną z najbardziej wzruszających i ufnych w rosyjskim showbiznesie. I nawet pomimo tego, że Zhanna Friske i Dmitrij Shepelev postanowili ochrzcić syna Platona rok po urodzeniu, wiedzieli, kto zostanie jego matką chrzestną jeszcze przed jego narodzinami!

8. Para Singers-Drozdov została wezwana do rodziców chrzestnych przez Nikołaja Rastorgueva

Nikolay Rastorguev

Nie jest tajemnicą, że syn Elizeusz w działającej rodzinie Dmitrija Pevtsova i Olgi Drozdowej był bardzo długo oczekiwany, dlatego kiedy się urodził, nazwali bardzo bliskiego przyjaciela, aby został ojcem chrzestnym. To prawda, że ​​​​okazał się również bardzo gwiezdny, ponieważ jest to solista grupy Lyube Nikolai Rastorguev!

9. Andrei Malakhov ochrzcił dzieci Filipa Kirkorova

Andrey Malakhov

Prezenter telewizyjny Andrey Malakhov zawsze był prawdziwym przyjacielem Philipa Kirkorova i wspierał go nawet w tych momentach, kiedy wydawało się, że cały świat upadł na piosenkarza. I wcale nie jest zaskakujące, że kiedy matka zastępcza urodziła Kirkorowa, najpierw córkę Alla-Victoria, a następnie syna Martina, wybrał tak bliską osobę jak ojciec chrzestny!

10. Olga Kabo i Alika Smekhova zostały swoimi rodzicami chrzestnymi!

Olga Kabo

Wiadomo, że Olga Kabo i Alika Smekhova spotkały się na planie filmu „Muszkieterowie 20 lat później”, ale to nie przeszkodziło im zostać tak serdecznymi przyjaciółmi, jakimi stają się w dzieciństwie. A dziś aktorki stały się jeszcze bliższe sobie – Alika ochrzciła syna Olgi – Wiktora, a ona z kolei ochrzciła najstarszego syna Smechowej – Artema! Nie jesteś zdezorientowany?

READ
Top 10 najbogatszych rosyjskich piosenkarzy w 2023 r.

11. Natalia Senchukova została matką chrzestną córki Oksany Fedorowej

Natalia Senczukowa

Cóż, tutaj wszystko jest bardzo proste – Natalia Senczukowa i Wiktor Rybin to nie tylko współlokatorzy w regionie moskiewskim, ale od dawna przyjaźnią się z Andriejem Borodinem, pracownikiem administracji prezydenckiej. Dlatego, kiedy jego żona Oksana Fiodorowa urodziła córkę Elżbietę, Natalia Senczukowa miała zaszczyt zostać jej matką chrzestną!

12. Max Fadeev ochrzcił córkę Glukozy

Podopieczna Maxa Fadeeva, piosenkarka Natalya Chistyakova-Ionova, nigdy nie wątpiła w wybór ojca chrzestnego dla swojej córki Lidy, ponieważ wiedziała, że ​​Glucose ma za plecami najbardziej niezawodne wsparcie producenta, opiekę i opiekę. Czego chcieć więcej dla swojego maleństwa?

Bycie rodzicem chrzestnym to ogromna odpowiedzialność i trudne zadanie, na które składają się nie tylko prezenty urodzinowe, a do tej ważnej w życiu dziecka roli tradycyjnie zapraszane są tylko najbliższe osoby. Z kim gwiezdni bohaterowie naszego wyboru są w ten sposób spokrewnieni, przeczytaj o uznayvse.ru

Ivan Okhlobystin

Podczas długiego związku Iwana Okhlobystina z prawosławiem aktor ma kilkanaście chrześniaków. Wśród nich jest jego kolega Artur Smolyaninov, który świadomie przyszedł do Boga w wieku 14 lat. Spotkali się na planie filmu Valery’ego Priemykhova „Kto, jeśli nie my”. Okhlobystin szybko zdobył autorytet trudnego nastolatka i poprosił Ivana, aby został jego ojcem chrzestnym.

Iwan Okhlobystin i Artur Smolianin

Ponadto Okhlobystin jest ojcem chrzestnym Orfeusza, najmłodszego syna aktora Władimira Epifantseva, którego poznał podczas kręcenia filmu Generation Pi. A matką chrzestną chłopca była Anna Michałkowa.

Okhlobystin ochrzcił Orfeusza Epifantseva

Andrey Malakhov

Dzieci Philipa Kirkorova miały podwójne szczęście – mają nie tylko niesamowitego troskliwego tatę, ale także odpowiedzialnego i sympatycznego ojca chrzestnego. Andrey Malakhov gratuluje Alla-Victoria i Martinowi Kirkorovowi w każde urodziny, oddaje się spontanicznym prezentom i bardzo kocha swoje chrześniaki. Te odpowiadają w zamian prezenterowi telewizyjnemu.

Malakhov - ojciec chrzestny Kirkorova

Philip Kirkorov

Z kolei Philip Kirkorov jest ojcem chrzestnym piosenkarki Ani Lorak. Chociaż ojciec jej dziecka, córki Soni, wyznaje islam, postanowili ochrzcić dziecko na prawosławie. Sonya jest w tym samym wieku i jest dobrą przyjaciółką Alli Victoria. Pomimo napiętego harmonogramu Filip zawsze znajduje czas na komunikację ze swoją chrześniaczką.

Philip Kirkorov ze swoją chrzestną i jej matką

Dima Bilan

Dima Bilan nie ma jeszcze własnych dzieci, ale zawsze z zachwytem opiekował się Sashą, synem producenta Yany Rudkovskiej i Evgeni Plushenko. „Bardzo dobrze pamiętam, jak Sasha„ spryskał ” mnie prosto w świątynię, kiedy trzymałem go w ramionach” – wspomina z nostalgią artysta. Zna wszystkie najnowsze hobby chłopca i z każdej trasy przynosi mu prezenty.

READ
Margot Robbie uczy, jak łączyć dwa główne trendy sezonu

Dima Bilan i Sasza Pluszczenko

Max Fadeev

Maxim Fadeev i Natalya Ionova dostali odwrotną sytuację – piosenkarka nazwała swojego producenta rodzicami chrzestnymi. Biorąc pod uwagę ich długą przyjaźń (to Fadeev sprowadził 15-letnią Glucose do show-biznesu), nie jest to zaskakujące. Ojciec chrzestny pomaga rozwijać talenty małej Lidy. Tak więc w wieku 6 lat wypowiedziała dobrą czarodziejkę w kreskówce Fadeeva „Savva: serce wojownika”.

Max Fadeev - ojciec chrzestny córki Glukozy

Soso Pawiłaszwili

Aleksiej Chumakow i Julia Kowalczuk doświadczyli szczęścia rodzicielstwa w październiku 2017 roku. Przyjaciel rodziny, piosenkarz Soso Pavliashvili, został wezwany do rodziców chrzestnych małej Amelii. Artysta przyznał, że to dla niego wielki zaszczyt zbliżyć się jeszcze bardziej do tych wspaniałych ludzi.

Olga Kabo i Alika Smechowa

Te aktorki, które poznały się podczas kręcenia filmu „Muszkieterowie dwadzieścia lat później”, przyjaźniły się od początku lat 1990., a w 2000 roku zostały spokrewnione – Olga Kabo została ojcem chrzestnym syna Aliki Smechowej, Artema. W 2012 roku Alika jako pierwsza spotkała Olgę przy wyjściu ze szpitala położniczego i naturalnie została matką chrzestną nowonarodzonego Victora. Dla Aliki to piąty chrześniak.

Dziewczyny „zamieniły się” dziećmi

Boris Moiseev

Boris Moiseev nie ma własnych dzieci, ale spadkobiercy jego gwiezdnych przyjaciół go kochają i radośnie krzyczą na jego pojawienie się: „Wujek Borya!”. A w 2001 roku został ojcem chrzestnym Kseni, jedynego wspólnego dziecka Aleny Apiny i Aleksandra Iratowa, noszonego przez zastępczą matkę.

Na zdjęciu: Ksyusha Iratova z rodzicami

Moiseev był poruszony propozycją swojej dziewczyny, ale niestety tuż przed chrztem zachorował i przyszedł do świątyni w bandażu z gazy. Zbliżała się sesja zdjęciowa, a Alena zasugerowała, aby Boris zdjął maskę, aby wyglądać estetycznie na zdjęciach. Na co odpowiedział: „Nie. Zdrowie dziecka jest cenniejsze. A piosenkarka zdała sobie sprawę, że dokonała właściwego wyboru.

Ujęcie z serialu „Sekret w milion”

Nikolay Rastorguev

W 2009 roku solista grupy Lyube, który zawsze stał na straży wartości rodzinnych, został ojcem chrzestnym dwuletniego Elisha, syna Dmitrija Pevtsova i Olgi Drozdovej. Para aktorska bardzo długo czekała na to dziecko i dlatego powierzyła tak odpowiedzialne „stanowisko” najbliższemu przyjacielowi rodziny, Nikołajowi Rastorguevowi.

Rastorguev został ojcem chrzestnym Pevtsova i Drozdova

Timur Batrutdinov i Anna Andrusenko

Kiedy córka Anastasia urodziła się w rodzinie Garika Kharlamova i Christiny Asmus, nie trzeba było długo myśleć o imieniu rodziców chrzestnych. „Drugim tatą” dziecka był długoletni przyjaciel i kolega Garika Timur Batrutdinov, a matką chrzestną była bliska przyjaciółka Christiny, aktorka Anna Andrusenko. Timur uwielbia Nastię, uważa, że ​​kształci się lepiej niż jej rodzice i żartobliwie nazywa ją „bombą zegarową”.

READ
Anna Semenowicz opublikowała pikantne zdjęcie w jednym body

Zdjęcie z chrztu Nastii Kharlamowej

Christina Asmus

Aktorka ściśle komunikuje się z rodziną Andrieja Averina z Klubu Komediowego. Kiedy jego żona Victoria urodziła drugie dziecko, chłopca Timofeya, Christina Asmus została jego matką chrzestną.

Christina Asmus i Victoria Averina

A jakie nieoczekiwane więzi rodzinne między zagranicznymi gwiazdami, na przykład między Ryanem Goslingiem a Justinem Bieberem, można przeczytać w tym materiale.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: