11 wspaniałych rzeczy przyszłości, które możesz kupić już teraz

Żyjemy w XXI wieku, ale wciąż prasujemy ubrania i ręcznie obliczamy kalorie jedzenia. Być może czas zostawić te i wiele innych zadań asystentom elektronicznym.

Znaleźliśmy 11 najnowszych urządzeń, które mogą ułatwić życie każdemu z nas.

Lustro, które zastąpi specjalistę od urody

Urządzenie oceni Twoją twarz w skali od 0 do 100, przeanalizuje działanie kremów i innych produktów kosmetycznych, których używasz. W rezultacie otrzymasz szczegółowy raport i zalecenia dotyczące pielęgnacji.

Podświetlane soczewki, aby przezwyciężyć jet lag

Działanie soczewek opiera się na tym, że nasz zegar biologiczny jest regulowany światłem, co sprzyja produkcji melatoniny, która z kolei jest regulatorem rytmu okołodobowego.

Jeśli podróżujesz na wschód, musisz nosić soczewki rano przez 60 minut, a następnie po przybyciu na miejsce możesz spać spokojnie w nocy. Podróżując na zachód, będziesz musiał nosić to urządzenie w nocy, aby uniknąć wczesnego zaśnięcia i koszmarów.

Poduszka robota na bezsenność

Zrobotyzowana poduszka pomaga zasnąć, jednocześnie zmniejszając niepokój i promując odprężenie. Robot analizuje tempo oddychania człowieka i po cichu dostosowuje się do niego, abyś mógł jak najszybciej zasnąć.

Urządzenie jest w stanie odtwarzać relaksujące dźwięki, dodatkowo użytkownik ma możliwość wyboru muzyki.

sprytne skarpetki

Inteligentne skarpetki to zwolennicy aktywności fizycznej, ale w przeciwieństwie do bransoletki są dokładniejsze. Urządzenie śledzi aktywność fizyczną, liczy spalone kalorie, a nawet pomaga wybrać idealną parę sneakersów. Możesz prać te skarpetki jak zwykle w pralce.

Innowacyjne urządzenia do czyszczenia zębów

Nie panikuj z pojawieniem się tej niezwykłej szczoteczki do zębów i równie niezwykłego urządzenia do czyszczenia zębów. Ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że pozwalają na umycie wszystkich zębów na raz w zaledwie 6 sekund.

Poduszka oczyszczająca powietrze dla niemowląt

Poduszka ta posiada wbudowane filtry, które są w stanie oczyścić powietrze z emisji spalin samochodowych, gazów i sadzy. Urządzenie niejako tworzy pęcherzyk powietrza wokół głowy dziecka, uniemożliwiając mu wdychanie szkodliwych substancji.

Ponadto urządzenie reaguje na rosnące poziomy niebezpiecznych gazów, takich jak tlenek azotu i tlenek węgla, i powiadamia rodziców za pomocą aplikacji na telefon.

Wygodny namiot

Nasze życie jest pełne stresu, więc dlaczego nie zrelaksować się i pobyć w samotności przez zaledwie 5 minut?

READ
11 sposobów na zorganizowanie przestrzeni w pokoju dziecka

Dno namiotu jest otwarte, aby osoba mogła się położyć i rozprostować nogi. Wewnątrz zaplanowano oświetlenie, a także uchwyt na tablet, dzięki czemu można wygodnie czytać lub oglądać film.

Soczewki, które pozwalają dobrać niezbędne dioptrie

Soczewki te przydadzą się osobom cierpiącym na dalekowzroczność z powodu wieku. Zostały zaprojektowane na zasadzie lornetki lub mikroskopu i umożliwiają zmianę odległości ostrzenia prostym ruchem ręki.

Interaktywna lodówka

Inteligentna lodówka robi zdjęcie zawartości i wysyła je do właściciela, aby wiedział, jakie jedzenie kupić.

Urządzenie do obliczania kalorii w gotowym daniu

Ze względu na swój wygląd to urządzenie przypomina trochę kuchenkę mikrofalową. Aby obliczyć liczbę kalorii w ugotowanym naczyniu, musisz otworzyć drzwi i włożyć naczynie do środka. System samodzielnie przeanalizuje jedzenie i pokaże wynik na wyświetlaczu lub ekranie telefonu.

Automatyczna maszyna do prasowania

Urządzenie zajmie się obowiązkami domowymi, których wielu nie lubi: prasowaniem. Sprawdzi się w równym stopniu z tkaninami syntetycznymi, naturalnymi i delikatnymi, takimi jak jedwab czy wełna.

Podobał Ci się nasz artykuł? Zostaw swój komentarz poniżej i podziel się swoją opinią!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: