11 sposobów na uporządkowanie ubrań w szafie

Powiemy Ci, gdzie znaleźć miejsce na nieporęczne swetry, odzież wierzchnią i wysokie buty bez kupowania nowej szafy.

12 idealnych rozwiązań do przechowywania Twojej jesiennej garderoby

1 Zainstaluj przedłużacz

Aby wygodnie było przechowywać ciepłe spodnie i dżinsy, możesz dodać dodatkowy drążek do swojej garderoby. Montowana jest w komorze, w której na wieszaku przechowywane są koszule i swetry.

Na dole szafy z reguły jest dużo pustej przestrzeni, tam można zaaranżować dodatkowe miejsce do przechowywania. Dzięki tej metodzie nie musisz próbować układać ubrań w szufladach i na półkach.

Na dole szafy z reguły jest dużo pustej przestrzeni, tam można zaaranżować dodatkowe miejsce do przechowywania. Dzięki tej metodzie nie musisz próbować układać ubrań w szufladach i na półkach, spodnie i jeansy będą zawsze widoczne w jednym miejscu.

6 niezbędnych rzeczy, które utrzymają Twoje ubrania w dobrym stanie przez długi czas

2 Użyj przegródek do szuflad

Użyj przegródek, aby zmieścić więcej i zachować porządek na półkach. Z ich pomocą przestrzeń dzieli się na przegródki, z których każda przechowuje ubrania.

W ten sposób można tworzyć zwarte stosy, które nie rozpadną się z powodu ograniczników. Taki sposób organizacji półek pozwala na bardziej ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni, o którą chodzi.

W ten sposób można tworzyć zwarte stosy, które nie rozpadną się z powodu ograniczników. Taki sposób organizacji półek pozwala na bardziej ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni, co jest bardzo ważne w przypadku ubrań jesienno-zimowych, które są bardziej obszerne niż ubrania letnie. Ponadto w tak smukłych stosach ubrania staną się mniej pogniecione.

Jak złożyć zimowe ubrania i buty, aby nie zajmowały całej szafy: 7 lifehacków z filmem

3 Usuń nadmiar ubrań z szafy

Kiedy szafa jest zatłoczona, dość trudno jest schować tam coś porządnie. Rozwiązanie jest proste – pozbądź się części garderoby, aby zorganizować przestrzeń w nowy sposób.

Na przykład rzeczy, które stały się nieistotne, można poddać recyklingowi, a letnią garderobę można włożyć do pudełek i postawić na szafę. Wewnątrz będzie więcej miejsca na nieporęczne swetry itp.

Na przykład rzeczy, które stały się nieistotne, można poddać recyklingowi, a letnią garderobę można włożyć do pudełek i postawić na szafę. W środku znajdzie się więcej miejsca na obszerne swetry i ciepłe płaszcze na sezon.

6 sposobów, aby zmieścić dwa razy więcej bez kupowania nowej szafy

4 Przechowuj ubrania bardziej kompaktowo w rolkach

Przechowywanie ubrań w rolkach to świetna alternatywa dla klasycznych stosów. W przypadku ciepłych, nieporęcznych rzeczy stos może składać się tylko z kilku swetrów i nadal zajmować zbyt dużo miejsca.

Przechowywanie w rolkach pomoże zmieścić więcej ubrań na tej samej półce. Kolejną zaletą tej metody organizacji jest to, że rzeczy mniej się marszczą, co oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbtrzeba stale prasować i otp.

Przechowywanie w rolkach pomoże zmieścić więcej ubrań na tej samej półce. Kolejną zaletą tego sposobu organizacji jest to, że rzeczy mniej się gnieą, co oznacza, że ​​nie trzeba ich ciągle prasować i parować.

8 błędów przechowywania w szafie, które niszczą twoje ubrania

5 Umieść wieszak

Jesienna pogoda jest nieprzewidywalna, często pada deszcz, a odzież wierzchnia staje się wilgotna. Aby wygodniej było przechowywać go poza szafą lub z dala od drewnianych mebli, możesz umieścić mały wieszak na trójnóg.

Wygodnie będzie przechowywać na nim płaszcze i kurtki po powrocie z ulicy. Dodatkowo na takim wieszaku można umieścić torbę, suszący parasol, mokrą chustę.

Wygodnie będzie przechowywać na nim płaszcze i kurtki po powrocie z ulicy. Dodatkowo na takim wieszaku można umieścić torbę, suszący parasol, mokrą chustę.

READ
10 sposobów na oczyszczenie różnych powierzchni i trudno dostępnych miejsc z brudu za pomocą gąbki

Więcej niż szafa: 10 wygodnych rozwiązań do przechowywania ubrań w małym mieszkaniu

6 Umieść szaliki w stojaku na buty

Ciekawym sposobem na przechowywanie szalików jest umieszczenie ich w przegródkach na półce na buty. Ten pomysł jest odpowiedni dla tych, którzy mają całą kolekcję obszernych szalików, które zajmują dużo miejsca, są dość trudne do uporządkowania i zawsze tworzą wizualny bałagan w przedpokoju.

Złóż akcesoria w rolki i umieść je w składanej komorze szafki na buty. Zamknięte miejsce do przechowywania uchroni Cię przed bałaganem, a szaliki stanie się znacznie wygodniejsze. Logiczne jest, że odpowiednie pudełko.

Złóż akcesoria w rolki i umieść je w składanej komorze szafki na buty. Zamknięte przechowywanie uratuje Cię przed bałaganem, a zdobycie szalików stanie się znacznie wygodniejsze. Logiczne jest, że odpowiednie szuflady powinny być czyste i wolne od butów.

Wszystko w zasięgu wzroku: 7 wnętrz z super stylowymi otwartymi schowkami

7 Udekoruj instalację czapek na pustej ścianie

Możesz przechowywać czapki na różne sposoby: na przykład w stosie, jeśli mają ten sam kształt, lub na wieszaku razem z płaszczem. Ale w ten sposób zajmują dużo miejsca i nie zawsze wyglądają schludnie.

Jeśli masz pustą ścianę w korytarzu, możesz tam przenieść schowek na kapelusze. Przymocuj tam kilka haczyków i ładnie powieś kapelusze. Dzięki temu zwalniasz miejsce na półce na inne akcesoria.

Jeśli masz pustą ścianę w korytarzu, możesz tam przenieść schowek na kapelusze. Przymocuj tam kilka haczyków i ładnie powieś kapelusze. Dzięki temu zwolnisz miejsce na półce na inne akcesoria, wypełnisz niewykorzystaną przestrzeń na ścianie i utrzymasz czapki w dobrym stanie.

8 najlepszych rozwiązań do przechowywania w kompaktowym przedpokoju (zaznacz to!)

8 Przechowuj spodnie w pozycji pionowej

Zmniejsz przestrzeń zajmowaną przez ciepłe spodnie i dżinsy dzięki zawieszeniu w pionie. Pomogą w tym specjalne organizery – wysokie wieszaki z kilkoma poprzeczkami na spodnie.

Tylko kilka z tych akcesoriów zwolni sporą ilość miejsca w szafie. Ponadto wełniane spodnie z tym sposobem przechowywania nie zawahają się, ale zapomnij o parze miłości zaśmieconej innymi rzeczami.

Tylko kilka z tych akcesoriów zwolni sporą ilość miejsca w szafie. Ponadto wełniane spodnie z takim sposobem przechowywania nie zawahają się, a na pewno nie będziesz mógł zapomnieć o parze swoich ulubionych dżinsów zaśmieconych innymi rzeczami.

Odkładanie ciepłych ubrań do przechowywania: 8 przydatnych wskazówek

9 Zawieś koszyk na akcesoria

Przechowywanie jesiennych akcesoriów, takich jak rękawiczki i czapki w wiklinowym koszu, to nic nowego. Ale co, jeśli powiesisz go na ścianie?

Kosz montowany jest do ściany na haku lub za pomocą wkrętów samogwintujących. Oszczędza to miejsce na podłodze na krzesło lub otomanę. Akcesoria są łatwiejsze do odłożenia i wyjęcia, gdy trzyma się je przed oczami.

Kosz umieszcza się na ścianie na haku lub za pomocą wkrętów samogwintujących. Oszczędza to miejsce na podłodze na krzesło lub pufę. Akcesoria są łatwiejsze do usunięcia i odzyskania, gdy są przechowywane przed oczami, a nie w odległym kącie pokoju. Dodatkowo na ścianie można powiesić więcej niż jeden kosz, ale całą kompozycję – będzie wyglądać harmonijnie.

8 pomysłów na przechowywanie dla tych, którzy mają dużo ubrań, ale w ogóle nie mają miejsca

10 Dodaj wiszący organizer na swetry

Ze względu na dużą objętość swetry zajmują dużo miejsca w szafie. Aby nie przeorganizować wszystkiego ponownie, możesz po prostu dodać wiszący organizer, mocując go do drążka. Pamiętaj, że powinno być wystarczająco dużo miejsca, aby wszystko wyglądało ładnie.

READ
11 pomysłów na organizację łazienki, które pomogą Ci uniknąć bałaganu

Na półkach organizera można przechowywać nie tylko swetry, ale także inne obszerne elementy garderoby. Ponadto można tam umieścić torby, płaszcze przeciwdeszczowe i małe parasolki.

Na półkach organizera można przechowywać nie tylko swetry, ale także inne obszerne elementy garderoby. Ponadto można tam umieścić torby, płaszcze przeciwdeszczowe i małe parasolki.

11 Zawieś buty na pasku

Niezwykłym, ale nie pozbawionym logiki sposobem przechowywania całościowych jesiennych butów jest zawieszenie na drążku. Aby go wdrożyć, potrzebujesz specjalnych uchwytów na spinacze do bielizny, które są przymocowane do poprzeczki i zaciskają górę buta.

Dzięki tej metodzie przechowywania cholewka nie pęka, a na fałdach skórzanych butów nie tworzą się pęknięcia. Co więcej, takie przechowywanie jest bardziej ergonomiczne, ponieważ zajmuję buty w zawieszonej formie.

Dzięki tej metodzie przechowywania cholewka nie pęka, a na fałdach skórzanych butów nie tworzą się pęknięcia. Co więcej, takie przechowywanie jest bardziej ergonomiczne, ponieważ buty zawieszone zajmują mniej miejsca niż w pudełku po butach lub po prostu na podłodze. Oczywiście w ten sposób można przechowywać tylko czyste, suche buty.

Uporządkuj swoje półki: 6 organizerów z IKEA ułatwiających przechowywanie butów

12 Użyj szyny

Czasami niektóre rzeczy nie pasują do systemu przechowywania wyposażonego w korytarzu. Jeśli nie ma gdzie powiesić dodatkowego płaszcza lub kurtki – postaw wieszak podłogowy, który może być nawet na kółkach.

Balustrada to doskonałe i mobilne rozwiązanie, które eliminuje konieczność montażu nowej szafy. Na takim wieszaku możesz zmieścić kilka płaszczy i kurtek jednocześnie na zimę.

Balustrada to doskonałe i mobilne rozwiązanie, które eliminuje konieczność montażu nowej szafy. Na takim wieszaku możesz zmieścić kilka płaszczy i kurtek jednocześnie na zimę.

Nie ma jeszcze komentarzy. Rozpocznij dyskusję!

8 przydatnych i pięknych pomysłów na wnętrze, które są tego warte

23 listopada odbędzie się otwarcie projektu LIFESTYLE „Sztuka wnętrz”

5 powodów, dla których lista kontrolna sprzątania pozwoli Ci zaoszczędzić czas, wysiłek i nerwy

Studio projektowe opracowało projekt glampingu w postaci obracającej się szklanej kuli

6 naprawdę dobrych sztuczek projektowych, których wszyscy używają źle

Włoski projektant pokazał projekt pływającego mini-miasta w postaci żółwia

Liliowy we wnętrzu: gdzie i jak używać, 73 udane przykłady

Dżungla w mieście: w Wietnamie zbudowali biuro z fasadą z kostek pokrytą ogrodem roślin

Stary XIX-wieczny magazyn zamieniono w nowoczesną przestrzeń biurową w Londynie

IVD. Apartamenty 2-pokojowe

IVD. Apartamenty 2-pokojowe

Znalazłeś błąd? Wybierz i naciśnij Ctrl + Enter

Witryna IVD.ru to wiodący projekt internetowy poświęcony projektowaniu wnętrz, budowie i renowacji lokali mieszkalnych. Główną treścią serwisu są artykuły autorskie, wysokiej jakości ilustracje, praktyczne porady, zrealizowane i projektowe projekty architektów i projektantów.

Na naszej stronie możesz wybrać kompleksowe rozwiązania projektowe; uzyskać porady i zalecenia dotyczące aranżacji wnętrz, domu i zagospodarowania terenu; rozmawiać bezpośrednio z innymi czytelnikami na forum.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: