11 skandali z powodu podziału spadku rosyjskich gwiazd

Pieniądze często szkodzą relacjom rodzinnym, a kiedy konieczne staje się otrzymanie spadku, skandale są całkowicie nieuniknione. Dotyczy to zwłaszcza osób zamożnych, do których należą gwiazdy kina i sportu, showmani i po prostu osoby publiczne. Rosyjskie gwiazdy są żywym przykładem tego, jak droga nieruchomość może stać się poważnym powodem poważnej kłótni. My w redakcji uznayvse.ru zebraliśmy najbardziej skandaliczne epizody „dzielenia się”: spójrz, który z dziedziców sławy zachował ludzką twarz w pogoni za pieniędzmi, a kto stracił ją na zawsze.

лег ковлев

Były członek międzynarodowej grupy pop Iwanuszki Oleg Jakowlew zmarł w wieku 47 lat, młody i pełen planów, pozostawiając nieruchomości w Rosji i Europie. Według nieoficjalnych danych miał co najmniej trzy mieszkania: w 4-pokojowym mieszkaniu w stolicy, mieszkania w Petersburgu i Czarnogórze. Oleg zapisał opuszczenie majątku, który oszacowano na 200 milionów rubli, swojej siostrzenicy Tatyanie i przyjacielowi Romanowi Radowowi.

Alexandra Kutsevol nie otrzymała spadku po mężu zwyczajowym

Alexandra Kutsevol, cywilna żona piosenkarza, nie zgodziła się z tą decyzją – jej nazwisko nie zostało wymienione w ostatniej woli piosenkarki. Twierdziła, że ​​„Oleg nie ma innych krewnych oprócz mnie” i poszła do sądu, by zakwestionować testament. Aleksandra dostarczyła akt rejestracji ich małżeństwa z Olegiem w Serbii. Ale, jak zauważyła Tatyana, obok ich nazwisk nie było podpisów, więc dokumenty mogły być fałszywe. W końcu Tatiana zdołała udowodnić, że Oleg i Aleksandra nie byli oficjalnie małżeństwem.

Ale Kutsevol nie poddała się: zażądała, aby Oleg został uznany za szaleńca, aby odwołać testament. Jednocześnie nawet osoby dalekie od orzecznictwa słusznie zauważyły, że w tym przypadku Aleksandra niczego nie otrzyma, ponieważ nie było oficjalnego małżeństwa. A jeśli wcześniej wielu było po jej stronie i namawiało Tatianę do dzielenia się spadkiem, oskarżenia o „szaleństwo” przeciwko Jakowlowowi pozbawiły dziewczynę sojuszników.

Lyubov Polishchuk

Po śmierci matki – Ljubowa Polczuka – aktor Aleksiej Makarow nie rościł sobie pretensji do własności radzieckiej gwiazdy filmowej, ale napisał zrzeczenie się spadku pod naciskiem ojczyma. W rzeczywistości miał o co walczyć: jego matka była właścicielką mieszkania w centrum Moskwy, domu w Koktebel, działki na Krymie i trzech samochodów. Po śmierci matki Makarow przeprowadził się do małego mieszkania, które kiedyś pomogła mu kupić.

Syn Lubow Poliszczuk odmówił spadku po matce

Wkrótce jednak został wciągnięty na rozprawę, ale z innego powodu. Tym razem inicjatorem była jego przyrodnia siostra. Była oburzona, że ​​ich babcia zostawiła mieszkanie kobiecie, która opiekowała się nią przed śmiercią. Według siostry Aleksieja majątek krewnego powinien należeć do jej wnuków. Ale tym razem Makarow odmówił swojej części.

Alexander Porokhovshchikov

Po śmierci słynnego aktora teatralnego i filmowego wybuchła walka o majątek gwiazdy. Alexander Porokhovshchikov i jego żona Irina, która zmarła miesiąc wcześniej, nie mieli dzieci, więc bitwę zorganizowali dalecy krewni, walcząc o udowodnienie, że są blisko aktora. Przedmiotem sporu były dwa mieszkania w centrum Moskwy, stary dwór w centrum miasta, dwa samochody i duże sumy na rachunkach bankowych. Majątek aktora oszacowano na 2,3 miliona dolarów. Decyzją sądu majątek ten został przekazany przyrodniemu bratu aktora ze strony ojca – Shalvie Barabadze. Paradoksalnie sam Porokhovshchikov nigdy go nie widział.

Aleksander Porokhovshchikov i jego żona nie mieli dzieci

Jeszcze większy skandal wybuchł po tym, jak trzy kobiety, które nazywały się przyrodnimi siostrami aktora, zdecydowały się na apelację. Stwierdzili, że mają większe prawa do majątku niż prawowity spadkobierca Shalva. Jako dowód dostarczyli nawet zdjęcie ojca, podpisane ręką matki Porochowszczikowa. Ale sąd postanowił nie brać tego pod uwagę i zamknął sprawę.

READ
Media: młody kochanek Petrosyana to plujący wizerunek Eleny Stepanenko

Dwór Porochowszczykowa na Arbacie

Ludmiła Gurczenko

Wielka aktorka, która zmarła w 2011 roku, pozostawiła dwóch spadkobierców: córkę Marię Korolevę i jej ostatniego męża Siergieja Senina. Gurchenko zapisał, że pieniądze mają być dzielone po równo, ale nie określił, kto powinien otrzymać nieruchomość. Początkowo spadkobiercy zgodzili się między sobą – Maria zostawiła samochód i wiejski dom, a Siergiej – mieszkanie w Moskwie. Ale później w prasie wielokrotnie wybuchały skandale związane z dalszym podziałem majątku. Pewnego dnia królowa włamała się do mieszkania w stolicy, aby zabrać rzeczy osobiste matki. Więcej o tym, jak zakończyła się sprawa, pisaliśmy w tym materiale.

Dziedzictwo Ludmiły Gurczenko zostało podzielone przez jej córkę i ostatniego męża

Zauważ, że pod koniec 2017 roku zmarła sama Maria Koroleva. Poczuła się źle i poszła do szpitala, ale nie zdążyła nawet wyjść z wejścia. Tam znalazła ją jej córka Elena. Stała się głównym pretendentem do 20-milionowej fortuny Marii.

Romana Trachtenberga

Słynny showman, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy zmarł w 2009 roku w czterdziestym drugim roku życia. Po śmierci Romana pozostał duży spadek: konto na 100 milionów rubli i nieruchomości w Moskwie. Aby krewni nie kłócili się o podział majątku, Trachtenberg zadbał o to 4 lata przed śmiercią. Sporządził testament i wskazał w nim jednego spadkobiercę – swojego syna Leo Dawida.

Roman Trachtenberg zapisał wszystko synowi, ale sądów nie dało się uniknąć

Jednak po pogrzebie matka i ojciec Romana Trachtenberga, jego pierwsza żona Elena Romanowa, reprezentująca interesy małoletniego syna, oraz jego druga żona Vera Moroz zostali uznani za oficjalnych spadkobierców. Kolejnym pretendentem do własności gwiazdy może być nieślubny syn Romana, o którego istnieniu showman dowiedział się na krótko przed śmiercią. Ale ponieważ nie udowodniono ojcostwa, dziecko nic nie otrzymało. Aleksander Gorbunow, brat Trachtenberga, dobrowolnie zrzekł się swojego udziału w spadku na rzecz pozostałych krewnych Romana.

Borys Niemcow

Borys Niemcow był zamożnym człowiekiem, więc do walki o jego spadek, który szacowano na około 1 miliard dolarów, weszły nie tylko oficjalne dzieci, ale także te nierozpoznane. Jednym z nich jest Borys, syn Niemcowa i Jekateriny Iftodi. Kobieta długo pozostawała w cieniu i dopiero po śmierci byłego kochanka zadeklarowała się. Wśród wnioskodawców było jeszcze czworo dzieci, z których jedno Niemcow rozpoznał znacznie później niż swoje narodziny (jest to dziecko jego sekretarki). Ekaterina Iftodi zrobiła wszystko, aby sąd uznał ojcostwo Niemcowa w sprawie Borysa. W rezultacie jego spadek został podzielony między matkę polityka i wszystkie oficjalnie uznane dzieci różnych kobiet.

Borys Niemcow z żoną i dziećmi

Aleksiej Batałow

Radziecki i rosyjski aktor Aleksiej Batałow, który był szczególnie kochany przez publiczność po udziale w kultowych filmach Lecą żurawie, Mój drogi człowieku i Moskwa nie wierzy we łzy, zmarł w czerwcu 89 roku w wieku 2017 lat po złamaniu biodra.

Aleksiej Batałow z żoną Gitaną Leontenko

Pozostawił po sobie całkiem przyzwoity spadek: udział w czteropokojowym mieszkaniu, warsztat, jeszcze dwa mieszkania, z których jedno znajduje się w centrum Moskwy, a także dużą sumę pieniędzy.

Całą tę dobroć domagała się żona zmarłego Gitana Leontenki i dwie córki z różnych małżeństw, z których jedna, Gitan-Maria, urodziła się z poważną diagnozą – porażeniem mózgowym. Jednak młode panie nie miały czasu, aby spojrzeć wstecz, ponieważ okazało się, że połowa pieniędzy zniknęła z kont, a majątek już do nich nie należy – został pomyślnie przepisany przez kilku przebiegłych „czarnych pośredników” Michaiła Tsivin i jego żona Natalya Drozhzhina.

READ
10 najlepszych gwiazd z najbrzydszymi wadami wyglądu

Natalya Drożżyna, która nie zagrała ani jednej sensownej roli, i jej mąż Michaił Tsiwin

W rezultacie parze zabroniono wykonywania pewnych czynności, a majątek Batałowa został zajęty. Potem następowały niekończące się talk-show i starcia, podczas których okazywało się, że oszuści umiejętnie urządzili nie tylko spadkobierców Batałowa, ale także przejęli kilka mieszkań pojedynczych aktorów, którzy początkowo rzekomo im pomagali i opiekowali się nimi.

Ludmiła Zykina

Ludowa Artystka ZSRR, piosenkarka Ludmiła Zykina zmarła w 2009 roku. Na uznayvse.ru wspomniano już, że nie miała dzieci i nie napisała oficjalnego testamentu. Ale pozostawiła przyzwoite dziedzictwo według standardów stolicy: przestronne mieszkanie na nabrzeżu Kotelnicheskaya, biżuterię za 500 tysięcy dolarów i domek letniskowy we wsi Archangielsk. Wszystko to twierdzili liczni dalecy krewni.

Imię wielkiego piosenkarza zostało zbezczeszczone przez szum wokół spadku

Sąd orzekł na korzyść trójki dzieci przyrodniego brata piosenkarza. Jeden z braci – Siergiej – po otrzymaniu spadku sprzedał mieszkanie, biżuterię i zniknął. Jego siostra Ekaterina i brat Georgiy tym razem sami złożyli pozew o zwrot swoich legalnych udziałów, ale sprawiedliwość osiągnęli tylko na papierze. Funkcjonariusze organów ścigania nie znaleźli Siergieja z dużą ilością pieniędzy.

Michaił Pugovkin

Córka słynnego radzieckiego aktora Elena powiedziała, że ​​po śmierci ojca odziedziczyła tylko jego pamiątkowe zdjęcia, a wdowa po Michaile Pugovkinie, jego trzecia żona, Irina Konstantinovna, została kochanką dwupoziomowego mieszkania w Sokolniki. Jakiś czas później Irina kupiła jeszcze dwa mieszkania w stolicy, choć oficjalnie nie dysponowała wówczas dużymi sumami.

Michaił Pugovkin zapisał cały majątek swojej ostatniej żonie

Elena zwróciła się do notariusza, ale potwierdził tylko fakt, że Pugovkin w chwili śmierci posiadał tylko nieruchomości w Sokolnikach. Córka aktora wciąż nie opuszcza prób wymierzenia sprawiedliwości: nie otrzymała ani jednego rubla z pieniędzy ojca i wierzy, że Irina, przewidując śmierć Michaiła, zmusiła go do napisania darowizny w jej imieniu. Co więcej, Elena stwierdziła, że ​​jej żona specjalnie przylutowała Pugovkina.

Dmitry Maryanov

Półtora roku po nagłej śmierci Dmitrija Maryanowa jego byłe żony i wdowa Ksenia Bik zebrały się w studiu Let They Talk, aby załatwić sprawę. Podczas dyskusji wyszło na jaw, że jedyny syn Maryanowa, Daniel, nadal nie może otrzymać spadku, chociaż jest jednym z trzech głównych spadkobierców. Według jego matki, Olgi Anosowej, byłej kochanki aktora, „nie dostał nawet chusteczki”. Facet poprosił mnie, żebym dał mu przynajmniej miecze jego ojca – na pamiątkę, ale niestety. Ksenia Bik powiedziała na antenie, że Daniil nie komunikował się z ojcem, pomimo jej prób pogodzenia ich.

Na zdjęciu: Olga Anosova i Daniil, syn Dmitrija Maryanowa

Obecna w programie Irina Łobaczowa, kobieta, z którą Maryanow spotkał się po cywilnym małżeństwie z Anosową, zaprzeczyła tym informacjom, mówiąc, że Dmitrij był bardzo przywiązany do syna, stale go widywał i pomagał finansowo. Również na antenie okazało się, że Anfisa, córka Kseni Bik, nie jest biologiczną córką Maryanowa.

Natalia Kustinskaja

Radziecka aktorka Natalya Kustinskaya zmarła samotnie w 2012 roku – w ostatnich latach życia jej krewni nie zwracali na nią uwagi, ale po jej śmierci nagle zainteresowali się trzypokojowym mieszkaniem na Stawach Patriarchy. Z roszczeniami o spadek wystąpili kuzyni, ich dzieci i wnuki. Przez cztery lata starali się udowodnić swój związek z aktorką, której nigdy nie widzieli w prawdziwym życiu. Bitwa prawna zakończyła się na korzyść dwóch kuzynów drugiego stopnia i jednej pra-siostrzenicy. Pozostałe pięć rodzin, które brały udział w sporze, zostało z niczym.

READ
Najgłupsze gwiazdy

Krewni zainteresowali się Natalią Kustinską dopiero po jej śmierci

Yan Arlazorov

Po śmierci słynnego aktora teatralnego Jana Arlazorowa krewni natychmiast rozpoczęli spór o spadek. Głównymi przeciwnikami byli ojciec, brat i córka artysty. Ta ostatnia nie komunikowała się z ojcem przez prawie 20 lat, ale postanowiła zająć majątek pozostawiony przez Arlazarowa. Spotkała się z ostrym oporem dziadka i wuja, ale nadal pozwała do sądu o podział majątku.

Śmierć Jana Arlazorowa pokłóciła się z najbliższymi

Żanna Friske

Po śmierci Zhanny Friske latem 2015 r. jej konkubina Dmitrij Szepelew, syn Platon i rodzina Kopylowa zgłosili się do spadku: rodzice i siostra Zhanny. Ponieważ kobieta nie miała czasu na pozostawienie testamentu, wokół spuścizny zmarłego wybuchła prawdziwa kłótnia. Wcześniej Dmitrij i Kopyłowowie, delikatnie mówiąc, nie lubili się nawzajem, więc ciężka artyleria wkroczyła do akcji: skandaliczne publikacje w prasie, przemówienia w talk show . Strony tak gorliwie próbowały zniesławiać się nawzajem, gdzie jest prawda, a gdzie fikcja w tej nieprzyjemnej historii, teraz och, jak trudna.

Dwór Żanny Friske

Przeszkodą była 400-metrowa rezydencja w dzielnicy Istra z 30 arami ziemi (eksperci oszacowali jej koszt na 30 mln rubli) oraz 100-metrowy apartament w domu na Krasnej Presnyi (szacunkowy koszt: 36 mln rubli). W rezultacie Shepelev dostał dom – kupił go razem z Jeanne na krótko przed jej śmiercią. Mieszkanie zostało przyznane Kopyłowom, którzy obiecali przekazać je Platonowi, gdy dorośnie.

W mieszkaniu piosenkarza na Krasnej Presnyi

W marcu 2018 roku Shepelev skazał ojca Friske za sprzedaż samochodu Range Rover należącego do Jeanne. Argumentował, że ta nieruchomość należy do Platona i Władimir Kopyłow nie ma prawa nią rozporządzać. W odpowiedzi Vladimir powiedział, że samochód jest na niego zarejestrowany, to był jego prezent dla Żanny z okazji narodzin jej wnuka, więc Shepelev nie powinien ingerować we własne sprawy.

Platon jest głównym spadkobiercą Zhanny Friske

Na kontach osobistych Friske pozostało około 28 milionów rubli. Z tego, według organizacji charytatywnej Rusfond, zebrano 24 miliony na leczenie Żanny, więc krewni są zobowiązani do zwrotu środków na konta organizacji. Sąd postanowił sprzedać część działki domu w dzielnicy Istra, aby spłacić dług.

Walentyna Legkostupowa

Gwiazda lat 90., wykonawca nieśmiertelnego hitu „Berry-Raspberry”, Valentina Legkostupova zmarła w sierpniu 2020 r. W bardzo tajemniczych okolicznościach. Krewni zmarłego do końca próbowali obwiniać o jej śmierć trzeciego męża, żeglarza Jurija Firsowa, który z kolei aktywnie dawał do zrozumienia, że ​​przyczyną takiej śmierci były nałogi Legkostupowej.

Valentina Legkostupova i jej trzeci mąż, żeglarz Jurij Firsow

Z przykrością należy zdać sobie sprawę, że zamiast odwieźć piosenkarkę z wszelkimi honorami w jej ostatnią podróż, jej spadkobiercy dosłownie od razu przystąpili do podziału majątku, który pozostał po jej śmierci.

Początkowo było to rzekomo około 100 milionów rubli, które z powodu braku testamentu odebrały 4 osoby: wdowiec piosenkarza, ten sam Jurij Firsow, jej córka Annette Bril, syn Matvey i matka. Co prawda córka zmarłego i jej mąż „walczyli” przede wszystkim o pieniądze.

Potem okazało się, że kwota, która miała być „wypita”, wynosiła około 8-10 milionów rubli. Tak, piosenkarka miała mieszkanie w centrum Moskwy i wiejski dom w Pavlov Posad, ale miała też długi kredytowe i zaległe płatności, które i tak trzeba było spłacić.

Wciąż nie wiadomo, jak zakończyła się ta sprawa, choć Firsow wziął swoje: nie mając czasu na wejście w prawne prawa spadkowe, zmienił zamki w mieszkaniu zmarłego i zaczął tam spokojnie mieszkać, chociaż słusznie może dochodzić tylko jednej czwartej wszystkich własność.

READ
Królowa powraca: Melania Trump pokazała spektakularny obraz, po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawiła się publicznie bez męża

Wcześniej redaktorzy uznayvse.ru mówili o gwiazdach, które zbankrutowały.

Gwiezdne pieniądze: kto odziedziczył dziedzictwo rosyjskich celebrytów

Borys Niemcow i jego liczne kobiety

Borys Niemcow i jego liczne kobiety

Majątek Borysa Niemcowa szacuje się na około 1 miliard dolarów, a po jego śmierci spadkobiercy mają się czym dzielić. Tak, i ma wielu spadkobierców – wiele dzieci, od wielu kobiet. Wśród pretendentów do spadku znalazł się syn Borys z ostatniej żony Iriny Iftodi, a także czworo kolejnych dzieci różnych kobiet, w tym dziecko sekretarza, którego Niemcow rozpoznał na krótko przed śmiercią.
W rezultacie spadek zostaje podzielony między matkę Niemcowa i wszystkie jego oficjalnie uznane dzieci.

Ludmiła Zykina jej diamenty

Ludmiła Zykina jej diamenty

Ogromny skandal otaczający dziedzictwo wielkiej piosenkarki na długi czas przyćmił jej fanów – duże mieszkanie, domek letni i kolekcja biżuterii zostały „rozerwane” przez spadkobierców na kawałki. Zykina nie miała dzieci, nie spisała testamentu i oczywiście wszyscy krewni – bliscy i dalsi, natychmiast zebrali się w nadziei na zdobycie swojego kawałka. Sąd ostatecznie podzielił spadek między troje dzieci przyrodniego brata Ludmiły Zykiny. Ale nawet tutaj jedno z dzieci okazało się sprytniejsze – najstarszy syn sprzedał mieszkanie i biżuterię, opuścił kraj, pozostawiając dwóch spadkobierców praktycznie z niczym.

Choć oficjalnie Michaił Pugowkin zostawił w spadku po swojej ostatniej żonie tylko mieszkanie w Sokolnikach, córka artysty była pewna, że ​​to nie wszystko

Choć oficjalnie Michaił Pugowkin zostawił w spadku po swojej ostatniej żonie tylko mieszkanie w Sokolnikach, córka artysty była pewna, że ​​to nie wszystko

I zaczął się proces. Córka Elena twierdziła, że ​​zaraz po jego śmierci wdowa po Pugovkinie kupiła jeszcze dwa mieszkania, co oznacza, że ​​Pugovkin zostawił jej oprócz mieszkania pieniądze. Postępowanie sądowe nadal się toczy, córka próbuje udowodnić, że jest jeszcze jakiś nierozliczony spadek i twierdzi, że to wdowa po Pugovkinie, Irina Konstantinowna, upiła męża i zaprowadziła go do grobu.

Piękno Natalia Kustinskaya zmarła w absolutnej samotności, ale po śmierci nadal znaleziono krewnych

Piękno Natalia Kustinskaya zmarła w absolutnej samotności, ale po śmierci nadal znaleziono krewnych

Spór między kuzynami, ich dziećmi i wnukami o trzypokojowe mieszkanie na Stawach Patriarchy trwał cztery lata. Najbardziej niezwykłą rzeczą jest to, że żaden z tych krewnych nigdy w życiu nie widział Natalii Kustinskiej. W rezultacie mieszkanie trafiło do dwóch kuzynów drugiego stopnia i jednej pra-siostrzenicy. Pozostali krewni zostali z niczym.

Aktor Aleksiej Makarow po śmierci matki wypisał całe dziedzictwo ojczymowi

Aktor Aleksiej Makarow po śmierci matki wypisał całe dziedzictwo ojczymowi

Mieszkanie w centrum Moskwy, dom w Koktebel, trzy samochody, działka na Krymie – wszystko trafiło do jej ojczyma, ostatniego męża Ljubowa Polczuka. Makarow przyznał, że zrobił to pod presją, ale niczego nie żałuje. Zrezygnował także z udziału w mieszkaniu, które jego matka przekazała kobiecie, która opiekowała się nią w ostatnich latach io którą jego przyrodnia siostra wytoczyła proces. Nie można było pozwać mieszkania.

Nazwisko Romana Trachtenberga, nawet z testamentem, po jego śmierci wdało się w skandal

Nazwisko Romana Trachtenberga, nawet z testamentem, po jego śmierci wdało się w skandal

Nieruchomości w Moskwie i 100 milionów rubli zostały przekazane synowi Trachtenberga, Lewowi Dawidowi, ale krewni wytoczyli proces iw rezultacie spadek otrzymali rodzice showmana, jego pierwsza żona i małoletni syn oraz druga żona Trachtenberga. Jedynym, który dobrowolnie zrzekł się spadku, był brat Romana.

Oleg Tabakov przepisał wszystko swojej żonie za życia, ale skandal nadal miał miejsce

Oleg Tabakov przepisał wszystko swojej żonie za życia, ale skandal nadal miał miejsce

Żona artysty Maria Zudina okazała się jedyną właścicielką wszystkiego, co należało do Tabakova – zapisano na niej wszystkie nieruchomości i konta bankowe. Biorąc pod uwagę, że artysta miał trzy luksusowe mieszkania, a także oszczędności, z pensją miliona rubli miesięcznie, spadek był przyzwoity. Ale dzieci aktora z pierwszego małżeństwa niczego nie otrzymały. Anton Tabakov, syn aktora, sprzedał swoją restaurację i na zawsze wyjechał z rodziną do Francji, a córka Tabakova, Aleksandra, w ogóle nie komunikowała się z ojcem po tym, jak opuścił rodzinę dla Zudiny.

READ
Supermodelki, które nie zachowały swojej figury

Bezdzietny Aleksander Porokhovshchikov, który odszedł po żonie, dał krewnym powód do walki o spadek

Bezdzietny Aleksander Porokhovshchikov, który odszedł po żonie, dał krewnym powód do walki o spadek

I mieli o co walczyć – dwa mieszkania w Moskwie, dwór w centrum miasta, samochody i pieniądze na koncie bankowym, w sumie około 2,3 miliona dolarów, stały się sporem między krewnymi. Jednak decyzją sądu cały majątek przeszedł na jedną osobę – przyrodniego brata ze strony ojca. Co ciekawe, bracia nigdy się nie widzieli. Potem trzy kobiety, które twierdziły, że są również przyrodnimi siostrami Porokhovshchikova, rozpoczęły kolejny proces, ale sąd zamknął sprawę, pozostawiając je z niczym.

Gwiezdne pieniądze: kto odziedziczył dziedzictwo rosyjskich celebrytów

Testament został sporządzony – zgodnie z nim 200 milionów rubli i 3 mieszkania zostały przekazane siostrzenicy Tatyany i przyjacielowi artysty. Jednak cywilna żona artysty Aleksandra Kucewoła nie zgodziła się z tą decyzją i poszła do sądu. Proces między Tatianą a Aleksandrą trwał długo i był okropny – Aleksandra dostarczyła dziwnych dowodów – aktów małżeństwa bez podpisów, oblała artystę błotem, żądając uznania go za szaleńca itp. Sąd stanął po stronie Tatiany i nie dokonał zmian w testamencie, a Kutsevol został z niczym.

Jeszcze większy skandal towarzyszył nazwisku słynnej artystki Ludmiły Gurczenko

Jeszcze większy skandal towarzyszył nazwisku słynnej artystki Ludmiły Gurczenko

I choć aktorka sporządziła testament i podzieliła spadek między córkę z poprzedniego małżeństwa i ostatniego małżonka, to jednak bez określenia, kto otrzyma majątek, a krewni nie mogli podzielić się wszystkim polubownie. W rezultacie wiele skandali niejednokrotnie zaczerniło jasne imię aktorki. doszło nawet do włamania do mieszkania, którego dokonała jej córka w celu odebrania rzeczy matki. Ale w końcu córka Gurczenki zmarła tuż przy jej wejściu, a wszystko, o co kłócili się krewni, a to około 20 milionów rubli, trafiło do wnuczki Gurczenki.

Skandal, który widziała cała rodzina – spór między zwyczajnym mężem Zhanny Friske a jej ojcem

Skandal, który widziała cała rodzina - spór między mężem Zhanny Friske a jej ojcem

Okropny brud, który wylał się na imię piosenkarki po jej śmierci, nie pozostawił nikogo obojętnym. Zwycięski mąż Żanna Friske i jej ojciec pokazali prawdziwy pokaz z podziału spadku i prawa do dziecka – syna Platona. Skandale, publikacje, talk-show i wiele, wiele więcej. W rezultacie mąż Dmitrij Shepelev dostał 400-metrową rezydencję w dzielnicy Istra z 30 akrami ziemi (eksperci oszacowali jej koszt na 30 milionów rubli), a jej ojciec dostał 100-metrowe mieszkanie w domu na Krasnej Presnya (w przybliżeniu koszt: 36 milionów rubli)..). Mężczyźni spotkali się ponownie w sądzie, ponieważ. Ojciec Friske sprzedał drogi samochód, który rzekomo podarowała mu jego córka. Nawiasem mówiąc, na kontach Zhanny Friske było około 28 milionów rubli, z czego 24 to pieniądze zebrane na jej leczenie. A krewni są teraz zobowiązani do zwrotu tych pieniędzy na konto organizacji charytatywnej, która nadzorowała zbiórkę. Aby spłacić długi, sąd nakazał sprzedaż części gruntu pod domem, który otrzymał Shepelev.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: