11 rzeczy, które muszą znajdować się na korytarzu

Ciągłe opóźnienia i poranne zamieszanie często wiążą się z niewłaściwą organizacją i rozmieszczeniem rzeczy w mieszkaniu. Wielu z nich po prostu gubi się w wiecznym bałaganie. Sytuację można jednak poprawić tylko zmieniając organizację korytarza. To miejsce, w którym musisz umieścić kilka rzeczy, które znacznie ułatwią Ci życie.

tablica notatek

Ile musimy zrobić, gdy uciekamy w interesach. Coś wziąć, nie zapomnieć, zadzwonić, spotkać się – nie da się wszystkiego od razu zapamiętać, bo na pewno o czymś zapomnimy. Świetnym rozwiązaniem jest tablica informacyjna. Umieszczenie tablicy kredowej lub magnetycznej w przedpokoju to doskonały sposób na zapamiętanie rzeczy na resztę tygodnia.

Gospodyni domowa

Ciągle gubisz klucze? Odwieczny problem. Kreatywna wersja breloczka będzie świetnym rozwiązaniem, aby to naprawić. Mogą to być też po prostu haczyki. Najważniejsze jest, aby ważenie ich na swoim miejscu stało się nawykiem, a wtedy nie będzie problemów z ciągłym poszukiwaniem kluczy.

półka na telefon

Co gubisz w domu jeszcze częściej niż klucze? Oczywiście twój telefon komórkowy. A bez niego nie możemy. Innym przydatnym nawykiem jest umieszczanie go w określonym miejscu podczas podróży. Możesz ograniczyć się do prostej półki, ale będzie to prawdziwe zbawienie.

Pomysły na stworzenie przytulnego przedpokoju zdjęcie 9

Organizator poczty

To kolejna niezbędna rzecz. Każdy od czasu do czasu znajduje w swojej skrzynce pocztowej gazety, ogłoszenia, nieopłacone rachunki. Dzięki organizatorowi istnieje dobra okazja do natychmiastowego sortowania poczty. A co najważniejsze, żadne ważne płatności nie zostaną utracone.

rzeczy, które muszą być na korytarzu zdjęcie 3

Miejsce na buty

Miejsce na buty powinno być zorganizowane w każdym, nawet najmniejszym korytarzu. Najlepiej wskazać dwa miejsca na raz – dla brudnych i czystych butów. W pierwszym przypadku możesz użyć zwykłej gumowej maty, znajdującej się bezpośrednio przy drzwiach. Uratuje cię przed kolejnym myciem.

elementy wystroju Twojego korytarza zdjęcie 5

Pomysły na stworzenie przytulnego przedpokoju zdjęcie 5

Produkty do pielęgnacji obuwia

Nasze buty nieustannie się zużywają, brudzą, tracą atrakcyjny wygląd. Wychodząc z domu nie sposób obejść się bez tak prostych środków, jak gąbka, pędzel i pasta do butów.

wieszak

Wieszak przeznaczony jest dla tych, którzy oprócz pracy lub nauki nieustannie wychodzą na ulicę, do sklepu, na spacer. W takim przypadku nie ma potrzeby grzebania w szafie. O wiele bardziej praktycznie jest mieć wszystko pod ręką.

READ
7 oznak zdrowego psychicznie mężczyzny i 5 podejrzanych cech

Eleganckie wieszaki do przedpokoju zdjęcie 2

Haczyk na torebkę

Kiedy wracasz do domu lub wyjeżdżasz w interesach, w ogóle nie chcesz kłaść torby na podłodze, zwłaszcza że korytarz nie jest najczystszym miejscem w domu. Zrób specjalny haczyk do swojej torby, a problem sam zniknie.

Pomysły na stworzenie przytulnego przedpokoju zdjęcie 15

Haczyki na smycz i inne akcesoria

Masz czworonożnego przyjaciela lub po prostu chcesz go mieć? W przypadku smyczy lub uprzęży ważne jest, aby zorganizować jeszcze kilka dodatkowych haczyków, aby się nie pobrudziły ani nie zgubiły. Również na zapas. Zawsze jest coś do powieszenia, na przykład parasol.

Pomysły na stworzenie przytulnego przedpokoju zdjęcie 3

Pomysły na stworzenie przytulnego przedpokoju zdjęcie 6

Ławka

Zakładanie butów w pozycji stojącej nie jest zbyt wygodne. Dotyczy to Ciebie i Twoich gości. Umieść ławkę lub twardą otomanę w korytarzu. To znacznie ułatwi ci życie.

Pomysły na stworzenie przytulnego przedpokoju zdjęcie 10

lustro

Korytarz bez lustra wcale nie jest korytarzem. Ważne jest, aby wszyscy patrzyli na to, jak wychodzimy z domu. Dotyczy to zwłaszcza dziewcząt. Wracanie do salonu w ubraniach i butach, aby spojrzeć na swój wizerunek jest po prostu nie do przyjęcia. Lustro w tym przypadku jest twoim zbawieniem.

Pomysły na stworzenie przytulnego przedpokoju zdjęcie 12

Eleganckie wieszaki do przedpokoju zdjęcie 6

В wniosek

Te pozornie proste rzeczy ułatwiają wiele rzeczy. Zwróć uwagę i stwórz swój własny, idealny korytarz.

Podobał Ci się artykuł? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: