11 psychologicznych sztuczek, aby bardziej zadowolić mężczyznę

6 psychologicznych sztuczek, aby natychmiast zadowolić mężczyznę

Sztuczki psychologiczne to mnóstwo pragmatycznych ludzi. Kobiety, które chcą odnieść sukces w miłości, zawsze starają się uchwycić każdą słomkę. Tym razem zapraszamy do zapoznania się z najpotężniejszymi technikami.

Psychologia to niezwykle elastyczna nauka. Potrafi pokazać każdej damie, gdzie ma problemy ze swoim światopoglądem i postawą. Psychologia pomaga przezwyciężyć wszelkie trudności i uczynić życie łatwiejszym i bardziej zrozumiałym. Jeśli chodzi o relacje z mężczyznami, to psychologowie mają dość szeroki wachlarz porad dla kobiet, które chętnie poznają tajniki charyzmy. Możesz podbić każdego mężczyznę, jeśli będziesz czytać ten artykuł.

Sztuczka pierwsza: właściwy komplement

Teraz wiele kobiet może pomyśleć, że wiedzą, jak właściwie skomplementować mężczyznę, ale tak nie jest. Najprawdopodobniej myślisz, że mężczyzna uwielbia wszelkie komplementy, co nie jest tak dalekie od prawdy, szczerze mówiąc. Z drugiej strony, mężczyzn trzeba najpierw zrozumieć od wewnątrz. Ze względu na to, że należą do silniejszej płci, od której od dzieciństwa wymaga się wiele rzeczy, mężczyźni uwielbiają, gdy ludzie wokół nich zauważają ich zwycięstwa i osiągnięcia. O tym powinny być przede wszystkim twoje komplementy.

Nie mów mu, jaki jest przystojny, jaki jest zabawny. On sam to wie. Na głębokim poziomie mężczyźni zawsze marzą o otrzymywaniu komplementów za to, co osiągnęli sami, bez niczyjej pomocy. Jeśli wiesz coś o mężczyźnie, którego chcesz polubić, powinieneś go za to pochwalić. Chwal go za coś, w co wkłada dużo czasu i wysiłku. Na przykład mężczyzna uczy się sztuk walki lub chodzi na siłownię – zauważ to. Będzie ci bardzo wdzięczny i będzie cię długo wspominał. Świetnym przykładem jest gra na instrumencie muzycznym, śpiew lub inne hobby lub pasja. Chwal go za to, wtedy nigdy cię nie ominie.

To esencja mężczyzn, ich naturalny składnik. Naucz się poprawnie wstawiać takie komplementy w kontekst rozmowy. To bardzo przydatna rzecz, która może zaimponować nawet bardzo bogatym i potężnym mężczyznom.

Sztuczka druga: mówić o tym, co lubi

Jest to kontynuacja poprzedniego akapitu. Jeśli dotknąłeś jego ulubionego tematu, chwaląc go za wyniki w jakimś hobby, kontynuuj rozmowę w tym duchu. Naucz się rozmawiać z mężczyzną o tym, co lubi najbardziej. To bardzo potężna cecha, nie tylko na początku związku, ale także w jego trakcie. Kiedy dopiero co poznałeś mężczyznę, rozmowa o jego hobby pozwoli ci zostać liderem wśród wszystkich jego fanów.

READ
Najbardziej temperamentne znaki zodiaku wśród mężczyzn

Spróbuj postawić się na miejscu tego człowieka. Pomyśl o tym, jak przyjemnie byłoby porozmawiać z kimś, kogo lubisz, o czymś, za czym po prostu szalejesz. Ta sztuczka zawsze działa, w XNUMX% przypadków. Osoba wyniesie wiele pozytywnych emocji z rozmowy, w której jest pytana o to, co kocha, a następnie zadaje więcej pytań i okazuje zainteresowanie, zaangażowanie, przyjemność. W przyszłości ten temat rozmowy będzie kojarzony z Tobą.

Trik trzeci: szczerość

Jeśli naprawdę lubisz mężczyznę, ale nie masz okazji go zobaczyć, powiedz szczerze: „Wiesz, bardzo cię lubię, ale nie mogę cię teraz zobaczyć. O wiele ważniejsze jest dla mnie spędzenie tego wieczoru na nauce do egzaminów. Spotkajmy się zaraz po tym, jak będę wolny”. Możesz powiedzieć prawdę bezpośrednio, kiedy się spotkasz: „Słuchaj, tak mi się spodobałeś, że nie mogłem się oprzeć i wyszedłem ci na spotkanie. Wiem, że mogę wyglądać głupio, ale to prawda”. Nie bój się wydawać się głupim, śmiesznym. Jest to całkowicie normalne, ponieważ każda osoba może być nieśmiała lub zrobić coś złego, gdy musi przezwyciężyć siebie. Łatwo jest przezwyciężyć nieśmiałość, ale natychmiastowe zadowolenie mężczyzny, używając jego nieśmiałości jako broni, to prawdziwa sztuka psychologiczna.

kawałek

Wznieś szczerość na wyższy poziom. Pokaż mężczyźnie, że nie masz negatywnej motywacji, aby go poznać. Mężczyzna doceni, że nie próbujesz zyskać. Bogaczowi możesz powiedzieć, że nie chcesz wyglądać na łowcę dla swojego portfela, że ​​jesteś gotów płacić za siebie wszędzie, na przykład. Nie ma potrzeby szukania frazesów czy pustek – po prostu powiedz, co myślisz. Mężczyzna będzie tym zszokowany.

Sztuczka czwarta: otwarta postawa

Nie krzyżuj rąk przed sobą, nie wkładaj ich do kieszeni. Otwarta postawa to potężna sztuczka, której nie wszyscy używają. Oczywiście to tylko wskazówka wspierająca, ale wiele kobiet to ignoruje, ponieważ uważają, że ich uroda rozwiązuje wszelkie problemy związane z ułożeniem ciała. Nie, nie jest. Osoby, które nigdy w żaden sposób nie interesowały się psychologią, nadal będą odczuwać Twoją bliskość i zdenerwowanie. Choć może to być trudne, miej otwarte ręce.

READ
5 dziwnych faktów, które okazały się prawdziwe

Sztuczka piąta: Przekrocz swoje oczekiwania

Sam fakt, że wyraziłeś chęć poznania, jest wyższy od ciebie. Aby zadowolić mężczyznę i natychmiast uchwycić jego serce i umysł, musisz pokazać, że nie jesteś taka jak inne kobiety. Najważniejsze, żeby nie posuwać się za daleko, bo człowiek może to postrzegać jako obsesję.

Mężczyźni oczekują, że będziesz wymagająca, ty będziesz oczekiwać od niego działania. Sam zaproś go na randkę w pierwszych sekundach znajomości. Powiedz mu, że jesteś gotowy spotkać się dziś wieczorem i porozmawiać, jeśli jest to dla niego wygodne. Nie rób nic innego, jeśli już zaszedłeś tak daleko. To wystarczy. Kiedy nie ostrzegasz z wyprzedzeniem, uderza w mężczyzn.

Sztuczka szósta: najpierw żartuj, nadaj ton rozmowie

Kiedy już nawiążesz dialog, aby zadowolić mężczyznę, spraw, aby dialog był pozytywny od samego początku. Możesz żartować (nawet nie śmiesznie), a potem zacząć mówić, co chcesz. Działa to szczególnie dobrze podczas spotkań z ludźmi, bo nawet jeśli sam wyrażasz chęć poznania się, mężczyzna może nie być predysponowany do takiej rozmowy.

Jeśli zaczniesz od zwrotów, które nie mają mężczyzn w przyjemnej rozmowie, nie będziesz w stanie natychmiast zadowolić. Chcę, żeby w ciągu szarych dni ktoś podszedł do nas na ulicy z uśmiechem na twarzy i powiedział, że wszystko będzie dobrze, a nie wykończył nas swoim przygnębieniem.

Zawsze możesz zadowolić mężczyznę, ale prawie niemożliwe jest zrobienie tego w mniej niż 10 sekund, jeśli nie masz pewnych umiejętności lub przynajmniej wiedzy. Staraj się nie utonąć w negatywności, zachowaj pragnienie bycia jasną i niezwykłą damą.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

11 psychologicznych sztuczek, jak sprawić, by mężczyzna się w tobie zakochał

Jak ułożyć interesujący Cię przedmiot sympatii?

Oczywiście tylko najbardziej femme fatale lub prawdziwa wiedźma może sprawić, że każdy mężczyzna się w niej zakocha.

Ale jeśli ta sama iskra zapłonęła już między dwojgiem ludzi, możesz spróbować rozpalić z niej ogień miłości i pasji.

I tutaj ważna jest właściwa strategia.

Mężczyzny nie można zmusić do kochania siebie, ale jeśli już cię lubi, możesz zwiększyć tę sympatię dzięki kobiecym sztuczkom i prostym sztuczkom psychologicznym.

READ
10 typów dziewczyn, które mężczyzna musi spotkać, zanim znajdzie miłość swojego życia

Oto 11 sztuczek PSYCHOLOGICZNYCH, które z pewnością pomogą Ci zdobyć mężczyznę Twoich marzeń:

Jak zdobyć mężczyznę

1. Poproś go o przysługę

hitrosti1.jpg

Badania pokazują, że ludzie mają tendencję do okazywania współczucia tym, którym pomogli lub wyświadczyli jakąś służbę, nawet jeśli początkowo nie lubili tej osoby.

Być może dzieje się tak dlatego, że podświadomie wierzymy, że ta osoba zrobi to samo dla nas.

Ten psychologiczny moment jest również znany jako efekt Benjamina Franklina, ponieważ to on odkrył tę dziwną psychologiczną sztuczkę.

2. Komplementuj go z umiarem

hitrosti2.jpg

© fizkes / Getty Images

Większość facetów nie otrzymuje komplementów tak często jak kobiety. Ale lubią też, gdy są chwalone i opowiadane im miłe rzeczy. Dlatego z reguły prowadzą ich do wszelkich przyjemnych rzeczy, które mówi im płeć przeciwna.

Jedynym problemem jest to, że komplementy tracą na wartości, jeśli są wypowiadane zbyt często.

Dlatego wymawiaj je w dawkach, maksymalnie jedną dziennie.

3. Nawiąż kontakt wzrokowy trochę dłużej niż zwykle.

hitrosti3.jpg

© oneclearvision / Getty Images

Oczy mogą sprawić, że człowiek się zakocha. I to prawda.

Liczne badania wykazały, że długotrwały kontakt wzrokowy umożliwia mężczyźnie okazanie współczucia i zakochanie się w tobie, nawet jeśli ta kobieta nie jest ideałem, do którego początkowo dążył mężczyzna.

4. Mów do niego po imieniu

hitrosti4.jpg

© Comstock / Obrazy fotograficzne

Nasze imiona wypowiadane przez innych są muzyką dla naszych uszu.

Kiedy jesteśmy wołani po imieniu, schlebia to naszej świadomości i mimowolnie oddaje się osobie, która je wymawia.

Według badań regularne używanie imienia mężczyzny w rozmowie to dobry sposób na oczarowanie go i zbliżenie do siebie.

Jak oczarować mężczyznę

5. Pokaż jego gesty

hitrosti5.jpg

Jednym z najczęstszych sposobów, w jaki ludzie wykazują połączenie z kimś, jest naśladowanie ich gestów.

Ta prosta sztuczka naprawdę działa. Osoba na poziomie podświadomości lepiej postrzega inną osobę, jeśli jej gesty są podobne.

Psychologowie zauważają, że możliwe jest stworzenie bliższego związku poprzez naśladowanie gestów osoby, nawet jeśli te gesty są odtwarzane całkowicie świadomie.

6. Nie bój się pokazywać mu swoich wad.

READ
Tyran lub najlepszy przyjaciel. Jaką matką jesteś według swojego znaku zodiaku?

hitrosti6.jpg

Wiele kobiet chce ukryć swoje wady, aby wyglądać idealnie w oczach potencjalnego partnera.

W ten sposób oczekują, że przyciągną mężczyznę.

Choć na pewno nie musisz od razu ujawniać wszystkich swoich wad, to i tak warto pokazać mu, że jesteś zwykłą osobą z własnymi słabościami i niedociągnięciami. I to jest całkowicie normalne.

Więc zrozumie, że jesteś prawdziwą kobietą, a nie sztuczną lalką.

7. Oczekuj od niego dobrych rzeczy.

hitrosti7.jpg

Psychologowie nazywają moment, w którym formułujemy oczekiwania i projektujemy je na osobę, efektem Pigmaliona.

Jeśli myślisz, że dana osoba jest klaunem lub głupcem, dokładnie tak się zachowa. Swoimi oczekiwaniami popychasz go do określonych działań i działań.

Na poziomie podświadomości określasz zachowanie danej osoby wobec siebie i innych.

Dlatego oczekuj, że będzie dla ciebie miły i słodki, i uwierz mi, właśnie taki będzie.

8. Pozwól mu mówić o sobie.

hitrosti8.jpg

© JackF / Getty Images

Ludzie uwielbiają mówić o sobie.

My i nasze życie to ulubiony temat, nawet jeśli nie jesteśmy naturalnymi narcyzami.

Zadając mu pytania o siebie, o to, czym się w życiu interesuje, co lubi, a czego nie, sprawiasz, że się przed Tobą otwiera.

Ta psychologiczna sztuczka pomaga potencjalnemu partnerowi zacząć odczuwać dla ciebie sympatię, a nawet może się zakochać.

9. Wiedz, jak cieszyć się życiem bez niego

hitrosti9.jpg

Pomimo tego, że mężczyźni lubią czuć się ważni i znaczący, żadnemu z nich nie spodoba się, jeśli kobieta uczyni go centrum swojego wszechświata.

Spodoba się to tylko tyranowi i osobie niepewnej siebie.

Działaj odwrotnie: pokaż mężczyźnie, że nie jesteś kobietą zdesperowaną, nie obsesyjną, ale osobą całkowicie niezależną, która doskonale potrafi żyć bez mężczyzny.

Kobieta prowadząca aktywne życie zawsze przyciąga płeć przeciwną.

A mężczyzna powinien być po prostu przyjemnym dodatkiem w jej życiu, ale z pewnością nie jego najważniejszym elementem składowym.

10. Pokaż mu, że masz wiele wspólnego.

hitrosti10.jpg

Badania pokazują, że mamy tendencję do zakochiwania się lub lubienia kogoś, kto wyznaje te same wartości i preferencje co my.

Dlatego jeśli lubisz buntownika, pokaż mu swoją buntowniczą stronę charakteru.

I odwrotnie, jeśli jest człowiekiem rodzinnym, powiedz mu, jak ważni są dla ciebie rodzice, wartości rodzinne i przytulna, domowa atmosfera.

READ
5 rzeczy, których nie powinieneś dawać ani pożyczać

11. Bądź gotowy do odejścia, jeśli nie zostaniesz odwzajemniony

hitrosti11.jpg

© quintanilla / Getty Images

Nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż dziewczyna, która zna swoją wartość i nigdy nie będzie gonić za mężczyzną, nawet jeśli szaleńczo go lubi.

Prawdziwa kobieta wie, kiedy nadszedł czas, aby przestać szukać obiektu jej współczucia.

Musisz być gotowy do odejścia, jeśli mężczyzna nie odwzajemni twoich uczuć. Jeśli to twoja bratnia dusza, sam cię odnajdzie i okaże zainteresowanie i wykaże oznaki uwagi. W żadnym wypadku nie powinieneś być nachalny i uparty.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: