11 par, o najwyższej kompatybilności zodiaku

11 najpotężniejszych par

11 najpotężniejszych par według znaku zodiaku, które razem mogą pokonać wszystko!
Każdy znak zodiaku ma swoje mocne strony, ale mnożą się wielokrotnie, gdy są obok odpowiedniego partnera. Jednym z pierwszych znaków, według których ocenia się zgodność pary w astrologii, są powiązane elementy znaków zodiaku. Istnieją jednak również inne opcje. Znaki zodiaku tego samego żywiołu nie zawsze lepiej się ze sobą dogadują i nie zawsze znaki znajdujące się naprzeciwko nie znajdą ze sobą wspólnego języka.

Aby dowiedzieć się lepiej zgodność konkretną parę, najlepiej skontaktować się z profesjonalnym astrologiem.

Istnieją jednak pary zodiaku, które wyróżniają się szczególną siłą i pasją.

1. Baran i Waga

Baran ma silne skłonności przywódcze, bywa agresywny i lekkomyślny. Te cechy znajdują odzwierciedlenie zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym .

Baran woli przewodzić w związkach i może kontrolować partnerów. Baran nienawidzi manipulacji i oszustw i woli, abyś był z nimi całkowicie szczery.

W kategoriach intymnych są to bardzo namiętni partnerzy, a dobrą parą dla nich byłyby Lwy i Skorpiony, które odpowiadają temu samemu poziomowi seksualności.

Jednak najlepszym partnerem do głębokiego związku będzie Waga. Barana przyciąga uczciwe i zrównoważone usposobienie Wagi.

Potrzeba Wagi na emocjonalne połączenie i zdolność do podtrzymywania poczucia przygody jest doskonale uzupełniona umiejętnością radzenia sobie Barana. Kiedy są razem, stają się bardzo energiczną i silną parą.

2. Byk i Panna

Niezawodny i przyziemny Byk najprawdopodobniej domator, który najbardziej ceni sobie czas spędzony z rodziną. Jest też wyznawcą tradycji i zawsze można na nim polegać.

Dla Byka kochanie się jest czymś więcej niż tylko aktem fizycznym.

Byk jest najbardziej zgodny z Panną, która również ceni życie rodzinne. Będą też między nimi dobre relacje intymne, ponieważ Panna również preferuje zmysłową stronę intymności.

Czasami, szczególnie dla zaborczego Byka, Scorpio może być dobrym partnerem.

Byk powinien trzymać się z daleka od Strzelca, który zawsze będzie szukał przygód i nie uszczęśliwi go.

3. Bliźnięta i Strzelec

Wesoły i beztroski Gemini może porozmawiać z każdym i nie pozwoli się nudzić nawet przez chwilę. Jednak ekscentryczna natura Bliźniąt uniemożliwia im trwały związek. Większość Bliźniąt nie lubi zaangażowania, a gdy tylko poczują, że sprawy przybierają poważny obrót, zaczynają się wycofywać.

READ
10 dziwnych faktów o dziewczynach, które okazały się prawdziwe

Bliźnięta poszukuje erudycji i dowcipu u partnera. Potrzebują kogoś, kto nie będzie ich mocno wiązał ze sobą i kto podzieli ich poczucie zarazy.

Inteligentny i towarzyski Strzelec szybko przyciągnie uwagę Bliźniąt. Ich impulsywne natury wzajemnie się uzupełniają i pozwalają rozkwitnąć w związku. Kiedy oba te znaki łączą się, czują się szczęśliwi i bezpieczni.

4. Rak i Byk

Nowotwory są jednymi z najbardziej sympatycznych i sympatycznych ludzi z całego zodiaku. Najbardziej charakterystyczną cechą Raka jest jego zdolność do empatii. Bardzo często po prostu nie mogą odmówić innym.

Ponadto rzadko szukają przystanka na jedną noc. Relacje są bardzo ważne dla Raka i marzą o głębokim i znaczącym związku z ukochaną osobą.

Dobrym partnerem dla Raka jest Byk, który ceni więź emocjonalną. Oboje lubią siedzieć w domu i oglądać filmy lub budować gniazdo miłości.

Raki zwykle biorą wszystko sobie do serca, a każde przypadkowe stwierdzenie może ich urazić.

Powinni trzymać się z daleka od Leosa, który czasami nie rozumie, że ich nieostrożne wypowiedzi mogą zranić wrażliwe Raki.

5. Lew i Baran

Leos to dość zauważalne osobowości. Zawsze są w centrum uwagi, mają wielu fanów i zawsze potrafią rozbroić Cię swoim uśmiechem.

Starają się być najlepsi we wszystkim. Leo są bardzo troskliwymi kochankami, o ile doceniasz ich wysiłki.

Kochają luksus, ale sami są gotowi dawać prezenty.

Leos bardzo chronią swoją dumę i rzadko przyznają się do błędów.

Najodpowiedniejszymi dla nich partnerami będzie Baran, których wyróżnia ta sama pasja. Chociaż oba te znaki mogą wywołać najgłośniejsze kłótnie, będą również wspaniale okazywać sobie wzajemną miłość.

Wiele Lwów z trudem znosi towarzystwo Skorpionów, aw tej parze obaj odmawiają uznania wzajemnej siły.

6. Panna i Skorpion

Najbardziej zorganizowany znak zodiaku Panny jest szczęśliwy, gdy wszystko jest na swoim miejscu i wszystko jest zrobione. Panny są również perfekcjonistami w życiu osobistym, co może prowadzić do katastrofalnych rezultatów.

Są zbyt krytyczni wobec niedociągnięć partnera i ciągle próbują coś w nim naprawić. Jednak gdy Panna znajdzie się w stałym związku, partner znajdzie się na ich liście priorytetów.

Panny potrafią być bardzo uważne w związkach, przywiązują dużą wagę do intymnej strony życia i wiedzą, jak stworzyć romantyczną atmosferę.

READ
3 znaki zodiaku, które sprawiają, że dziewczyny są najgorsze w związkach

Namiętny Skorpion jest idealny dla Panny, która również będzie poszukiwać głębokiego związku emocjonalnego. Ponadto dobrze zorganizowana natura Panny pomoże zrównoważyć aktywnego Skorpiona, a Skorpion z kolei pomoże otworzyć powściągliwą Pannę.

Najgorszym dla nich będzie Strzelec, który będzie dla nich zbyt wietrzny.

7. Waga i Bliźnięta

Wagi zwykle jako pierwsze próbują rozwiązać konflikt i pomóc innym dojść do kompromisu. Są znani ze swojego wyczucia taktu i są urodzonymi dyplomatami.

Starają się komunikować z innymi ludźmi i aktywnie poszukują relacji, ponieważ są zniesmaczeni samotnością.

Lonely Libra pogrąża się w melancholii i nudzie, dopóki ktoś nie dotrzyma im towarzystwa. Cenią zgodność intelektualną tak samo jak zgodność fizyczną i nie będą szukać związków wyłącznie z motywów cielesnych.

Waga i Bliźnięta to szczęśliwy związek. Oboje dobrze się komunikują i wzajemnie stymulują intelektualnie. Stabilna Waga pomaga także ekscentrycznym Bliźniętam zejść na ziemię i stawić czoła rzeczywistości.

Wagi rzadko dogadują się z Pannami. Uważają je za nudne i pozbawione wyobraźni.

8. Skorpion i Ryby

Skorpiony wydają się niedostępne i niewrażliwe, ale w środku są niesamowicie wrażliwe i pragną miłości i uwagi.

Wszystko co Scorpio robi, robi to z pasją. Kiedy przychodzi im do głowy jakiś pomysł, całkowicie się na nim koncentrują i nie zauważają wszystkiego, co dzieje się wokół nich.

Jest to również jeden z najbardziej mściwych znaków zodiaku. Scorpio będzie pamiętał, jak zostali skrzywdzeni w podstawowych klasach i będą w stanie wymyślić plan zemsty na wiele lat.

W związkach wolą dominować, potrafią być trochę agresywni i bardzo namiętni.

Skorpion i Ryby to dwa emocjonalne znaki, które intuicyjnie rozumieją się nawzajem i wyczuwają swoje potrzeby.

Scorpio powinien trzymać się z dala od Barana, który może uznać za zbyt nudny i powierzchowny.

9. Strzelec i Wodnik

Strzelec nienawidzi być w jednym miejscu. Strzelcy o swobodnym duchu rodzą się, by odkrywać i podróżować, i nieustannie poszukują nowych doświadczeń.

Łatwo przystosowują się do nowego środowiska lub kraju i trudno ich nazwać domownikami.

W związku Strzelce są gotowe związać się tylko z kimś, kto nie pozbawi ich wolności i nie będzie wymagał od nich zbyt wiele.

Niewiele rzeczy przeraża Strzelca bardziej niż nuda i nieustannie szukają nowych sposobów, aby tego uniknąć za wszelką cenę.

READ
Pozbądź się niechcianego zarostu

Wodnik zrozumie potrzebę ciągłego ruchu Strzelca i nie zwiąże ich ze sobą. Oboje są dość odważni i otwarci, więc w ich związku nie będzie miejsca na nudę.

Ziemski i domowy Byk jest najbardziej nieodpowiednim dopasowaniem do Strzelca.

10. Koziorożec i Bliźnięta

Wiele osób uważa, że ​​to tylko nierealne połączenie, ale tak nie jest. Ta para to tylko ogień. Uzupełniają się całkowicie. Rzadko tęsknią za swoimi ambitnymi planami, posiadają wszystkie niezbędne umiejętności i chęć wznoszenia się na wyżyny.

Gdy tylko nauczą się rozumieć siebie nawzajem, zaczną wkładać wszystkie swoje wysiłki, aby związek się powiódł. Dla Koziorożców intymna strona związku odgrywa tę samą rolę, co strona emocjonalna i nie poświęcą jednego ze szkodą dla drugiego. Dobrze dogadują się z Bliźniętami, które potrafią obdarzyć miłością i uwagą, przy których zawsze jest ciepło.

Mówi się, że Koziorożce są najtrudniejsze do dogadania się z Bliźniętami, ponieważ nie mogą zrozumieć ich beztroskiego i impulsywnego zachowania, ale nie zawsze tak jest. Koziorożce mają również specjalną iskrę, która wymaga tylko niewielkiego popchnięcia, aby rozbłysnąć, a Bliźnięta są takim katalizatorem.

11. Wodnik i Waga

Rzadko tęsknią za ambitnymi planami, posiadając wszystkie niezbędne umiejętności i pracowitość. Na zewnątrz mogą wydawać się wycofane, ale wynika to z tego, że boją się, że ich uczucia zostaną zranione.

Kiedy nauczą się otwierać i budować relacje, zaczynają wkładać cały swój wysiłek w to, aby związek się powiódł. Dla Koziorożców intymna strona związku odgrywa tę samą rolę, co strona emocjonalna i nie poświęcą jednego ze szkodą dla drugiego.

Świetnie dogadują się z Virgos, które są tak samo zebrane i zorganizowane jak one.

Koziorożce są najtrudniejsze do dogadania się z Bliźniętami, ponieważ nie mogą zrozumieć ich beztroskiego i impulsywnego zachowania.

Oto 11 par zodiaku, które mają największe szanse na długotrwały związek:

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się, jak pozbyć się myśli w głowie, które psują Ci życie. Zobaczysz, jak sobie poradzić ze stresem, niepokojem i zmartwieniem. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Znajdziesz drogę do spokoju ducha.

Baran i Bliźnięta

Jeśli chodzi o dobry, harmonijny związek, bez wątpienia jest to para Barana i Bliźniąt. Baran jest znany jako bardzo zdeterminowany i ambitny znak. Nie boi się opracowywać planów działania i realizować swoich marzeń. Podczas gdy Gemini jest w stanie utrzymać Barana „w ryzach”, dając Baranowi niezbędne perspektywy i wzajemne zrozumienie.

READ
Tarot - prognoza dla wszystkich Znaków Zodiaku na styczeń 2023

Rak i Skorpion

W relacji między tymi dwoma znakami zodiaku króluje namiętność i miłość. Wiadomo, że rak jest bardzo nieśmiały, tajemniczy i nieprzewidywalny. Ale to dobrze, ponieważ Scorpio jest trochę żądny przygód i naturalnie ciekawy. Dobrze ze sobą współdziałają i najprawdopodobniej zawsze odkryją nowe aspekty siebie nawzajem.

Baran i Koziorożec

Pod względem podobieństw zarówno Baran, jak i Koziorożec mają wielkie marzenia. Mają bardzo wysokie cele i ambicje życiowe i oboje dążą do sukcesu. Tak długo, jak pozostają skupieni i nieustannie przypominają sobie, dlaczego się kochają, nic ich nie powstrzyma. Są potencjalną parą mocy, która może pozostawić ślad na tej ziemi.

Panna i Wodnik

Kiedy spotykają się Panna i Wodnik, dzieje się coś niewyobrażalnego. Te dwa znaki zawsze przyczyniają się do ogólnego szczęścia i pozytywnego nastawienia. Aquarius posiada rozległą wiedzę i bardzo łatwo zapewnia Pannie nowe perspektywy. Panna jest naturalnym myślicielem i zawsze znajdzie znaczenie w tym, co próbuje powiedzieć Wodnik. Grają bardzo dobrze na swoich zdolnościach umysłowych.

Skorpion i Ryby

To jeden z najlepszych przykładów przyciągania się przeciwieństw. Scorpio jest bardzo intensywny, impulsywny i zorientowany na cel. Ryby są nieco bardziej powściągliwe, metodyczne i zrelaksowane. Stanowią idealną parę, ponieważ dobrze się uzupełniają. Są w stanie stworzyć delikatną równowagę w związku, która naprawdę wzmacnia ich dynamikę jako pary.

Strzelec i Lew

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ta para nie ma perspektyw. Oba znaki są niezwykle impulsywne, asertywne i namiętne, a kiedy te dwa się spotkają, może nastąpić prawdziwy chaos.

Ale z reguły nawet dobrze jest, gdy są razem, ponieważ oboje pasjonują się sprawami miłosnymi i mają to samo pozytywne nastawienie. I chociaż obaj mogą być czasami bardzo impulsywni, zawsze wynika to z najlepszych intencji.

Waga i Baran

W tej parze panuje pokój! I to jest najbardziej niezwykła rzecz w związku między Wagą a Baranem. Zawsze będą pamiętać swojego partnera i zawsze będą praktykować maksymalną czułość w związkach. Mają także dobrze rozwinięte poczucie pracy zespołowej, jeśli chodzi o załatwianie spraw i dążenie do wspólnych celów w związku. W rzeczywistości są ucieleśnieniem celów w związku.

Rak i Ryby

Rak to głęboko romantyczny i kochający znak zodiaku. Zawsze jest znany z wyrażania swoich uczuć i uczuć i nigdy nie waha się, jeśli chodzi o intymność. Ryby to ci, którzy zawsze są gotowi docenić takie romantyczne gesty.

READ
3 rzeczy, na które inteligentne dziewczyny nie mogą sobie pozwolić

Zawsze wyrażają swoją wdzięczność i miłość do opieki. Dlatego ci dwaj zawsze będą do siebie pasować. To dobra relacja oparta na wzajemnych ustępstwach.

Panna i Bliźnięta

W związku między tymi dwoma znakami zodiaku dzieje się wiele przemyślanych działań. Udaje im się rozwiązywać wspólne problemy w naturalny sposób, dlatego będą mieć niewiele problemów lub wcale. Są bardzo wnikliwi i mają analityczny sposób myślenia. Mają wrodzoną dbałość o szczegóły i nigdy nie osądzają ludzi spontanicznie. Oba te znaki są bardzo cierpliwe i zrozumiałe.

Panna i Byk

Pod względem stabilności bardzo niewiele innych par zodiaku może rywalizować z tym tandemem. Oba te znaki są prawie gotowe do zbudowania solidnego fundamentu dobrego związku. Zawsze praktykują podstawowe zasady, co to znaczy być dobrymi partnerami. Zarówno Byk, jak i Panna po prostu uwielbiają siedzieć w domu i być w domu, i mają wielkie wartości rodzinne.

Byk i Strzelec

Strzelec to znak, który kocha przygodę. Przyciąga go pragnienie tego, co jest im nieznane. Uwielbiają mieć różne perspektywy i lubią wychodzić poza swoje strefy komfortu. Z kolei Byk to osoba, która lubi być uziemionym i cały czas przebywać w jednym miejscu.

Ale pomimo tych różnic te dwa znaki zodiaku są bardzo zgodną parą. Zawsze udaje im się dość dobrze równoważyć i dzięki temu ich związek jest w stanie przetrwać przez długi czas.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: