11 oznak piękna, które przyciągają mężczyzn i denerwują kobiety

Wygląd osoby może wiele o nim powiedzieć, a inni są przyzwyczajeni do wyciągania wniosków wyłącznie na temat ubrań. Czy spotkałeś w swoim życiu kobiety, które chciałyby źle wyglądać?

Odpowiedź brzmi oczywiście nie. Skąd więc na ulicach naszych miast pochodzi tyle kobiet bez twarzy? Ich wizerunek absolutnie nie zapada w pamięć, takie kobiety nie są niezwykłe, a ich pozbawione smaku ubrania nie pozostawiają żadnych żywych wrażeń i nie mogą w żaden sposób przyciągać uwagi.

Dobrego smaku zawsze można się nauczyća zło musi zostać wyeliminowane.

Aby to osiągnąć, wystarczy przestrzegać pewnych zasad, których przestrzeganie wcale nie jest trudne dla każdej kobiety.

Coco Chanel

Lubiłem mówić, że nienaganny smak nie ma końca, ale kompletny zły gust ma swoje granice. Ale czasami trudno je znaleźć.

Ponieważ zasady dobrego smaku obowiązują absolutnie wszędzie i dla każdej kobiety w ten sam sposób, w tym artykule zwrócę uwagę na te przejawy złego smaku u kobiet, których należy unikać i nigdy nie dopuszczać do swojego wizerunku.

Wysoki głos

Według badań wysoki głos kojarzy się z młodością i mówi o delikatnych kobiecych formach, co przyciąga mężczyzn. Cienki głos ewoluował u kobiet, ponieważ zawsze wydawał się bardziej uwodzicielski.

Atrakcyjność

Jagody zawsze trzymam w zamrażarce, aby zimą zrobić moje ulubione naleśniki: przepis

Astrologowie nazwali 3 znaki zodiaku, które mogą wywołać kłótnię nawet w wakacje

Dekoracyjna róża w szklanej kopule będzie dobrym prezentem dla bliskiej osoby

Ton głosu i sposób mówienia

dziewczyny rozmawiają

Ustalono, że mężczyźni lubią u kobiet dwa rodzaje barwy. Wysoki i słodki głos – mniej więcej taki sam, jak mówiła luksusowa Marilyn Monroe – informuje o młodości i przychylnym charakterze, sprawia, że ​​mężczyzna chce protekcjonalny i protekcjonalny.

Głęboki głos w klatce piersiowej jest również niesamowicie atrakcyjny, wydaje się bardzo seksowny. Rozdaje dojrzałą, doświadczoną kobietę, z którą też może być ciekawie i spokojnie. Nikt jednak nie lubi skrzypiącej czy bezbarwnej barwy – aż dziwne, że Kim Kardashian z głosem właśnie tego typu stała się tak popularna.

Wiadomo też, że mężczyźni podświadomie chętniej sympatyzują z kobietami o podobnym do nich sposobie mówienia – sposobie wymawiania słów, w jakim tempie i jakim słownictwem kobiety. Najwyraźniej jest to stosunkowo niedawny kontekst kulturowy, który pozwala szybko odróżnić osobę ze swojego kręgu towarzyskiego – trzeba przyznać, że kobieta o arystokratycznym pochodzeniu mówi zupełnie inaczej niż młoda wieśniaczka.

Minimum kosmetyków

Można by pomyśleć, że konturowanie, cienie i wyraziste usta upiększają, ale udowodniono, że naturalny wygląd jest bardziej atrakcyjny dla mężczyzn. Naukowcy odkryli, że mężczyźni wolą kobiety, które używają minimum kosmetyków. Nie oznacza to jednak, że powinieneś rezygnować ze swojej indywidualności. Rób to, co napełnia Cię pewnością siebie.

wygląd

Nowy sondaż pokazuje, co mięsożercy myślą o weganizmie

Rano rozkoszuję się bułką cynamonową w kubku. Łatwy przepis na mikrofale

Mieszane jajka z garścią mielonego mięsa i wylewane do foremek: niestandardowy omlet

Alternatywny widok

Naukowcy odkryli, że nie ma zgody na żadnej części ciała.

Opinie kobiet i mężczyzn na temat własnej urody i urody płci przeciwnej różnią się pod każdym względem.

Idea, którą Nikołaj Wasiljewicz Gogol przedstawił w przedostatnim stuleciu, jest nadal żywa. Co więcej, jest poszukiwany przez naukę.

Brytyjscy naukowcy poszli trochę dalej – przyciągnęli tysiąc użytkowników sieci społecznościowej Pinterest, która pozwala na manipulowanie i udostępnianie zdjęć online, w takich ćwiczeniach. 500 mężczyzn i 500 kobiet “poszukiwało” idealnych, z ich punktu widzenia, obrazów, łączących różne części ciała znanych piękności i piękności.

Innymi słowy, obaj uczestnicy eksperymentu musieli „zbudować” najatrakcyjniejszego mężczyznę i najatrakcyjniejszą kobietę, skupiając się na swoich wyobrażeniach na temat piękna.

Analiza statystyczna uzyskanych wyników ujawniła cztery najpopularniejsze „zbiorowe” obrazy – dwie kobiety i dwa mężczyzn. To oni pokazali, jak bardzo szacunki się różnią. Nie ma zgody na żadną część ciała – począwszy od fryzur. Mężczyźni uważają, że loki Scarlett Johansson będą najpiękniejszą kobietą, a kobiety uważają, że „najładniejsza” powinna mieć włosy księżnej Cambridge.

READ
10 różnic między zabiegami pielęgnacyjnymi wykonywanymi przez profesjonalistów, a tymi wykonywanymi w domu

Nieskazitelny przystojny, z punktu widzenia kobiet, to mężczyzna z włosami Harry’ego Stylesa. I ideał u mężczyzn, w tej samej pozycji, Brad Pitt.
Film promocyjny:
Kobiece piersi: kobietom wydaje się, że nie ma piękniejszego niż to, które ma Jennifer Aniston. Mężczyźni woleli popiersie Kim Kardashian.

W połączeniu talii z biodrami: według kobiecych standardów talia Gwyneth Paltrow idealnie komponuje się z biodrami Emmy Watson. Mężczyźni lubią bardziej kontrastową kombinację. Mianowicie talia Michelle Keegan nad biodrami Kelly Brook.

Mężczyźni uważają, że twarz Megan Fox bardziej pasuje do pisanego piękna niż twarz Cary Delevingne – ta, którą wybrały kobiety. W ich własnej – kobiecej – opinii idealny przystojniak przede wszystkim pasuje, przepraszam za kalambur, twarz Jamiego Dornana, a nie Davida Beckhama, wybranego przez mężczyzn.

Wyniki swojej pracy naukowcy jasno przedstawili. I nie byli specjalnie zdziwieni. Jak można się spodziewać, mężczyźni lubią krągłe kobiety, a nie mizerne. Kobiety wolą smukłych mężczyzn niż mężczyzn, których bicepsy nie mieszczą się w rękawach T-shirtu. Sama płeć piękna chciałaby wyglądać jak modelki – rodzaj „wieszaków”, jak je nazywano w dawnych czasach. Mężczyznom bliżej do „imponującego wizerunku” – muskularnego sportowca.

Najpiękniejszy mężczyzna: po lewej według koncepcji kobiecych, po prawej - według koncepcji męskich.

Najpiękniejszy mężczyzna: po lewej według koncepcji kobiecych, po prawej – według koncepcji męskich.

Kobiety o idealnej urodzie: po lewej – skomponowane przez kobiety, po prawej – przez mężczyzn.

Kobiety o idealnej urodzie: po lewej – skomponowane przez kobiety, po prawej – przez mężczyzn.

Szkoda, że ​​nasi naukowcy, mając wśród swoich rodaków nawet Nikołaja Wasiljewicza Gogola, nie odgadli jeszcze podobnych badań – oczywiście w oparciu o rodzimy „materiał”. Ciekawe byłoby zobaczyć, co Rosjanie stworzyliby z popiersi, ud i twarzy naszych celebrytów.

Popiersie Jennifer Aniston: kobiety chciałyby mieć takie same.

Popiersie Jennifer Aniston: kobiety chciałyby mieć takie same.

Mężczyźni wolą popiersie Kim Kardashian (na zdjęciu).

Mężczyźni wolą popiersie Kim Kardashian (na zdjęciu).

Męski wygląd3

Od dawna w Internecie pojawia się ogromna liczba męskich forów, na których aktywnie prowadzone są rozmowy o kobietach. Są tematy negatywne i są pozytywne. Ale jeśli uważnie przeczytasz wszystkie komentarze między wierszami i złożysz je razem, obraz idealnej dziewczyny jest taki sam dla wszystkich.

Tak więc przedstawiciele silnej połowy ludzkości podzielili kobiety na dwie kategorie:

  1. Zaprzyjaźniają się, uprawiają seks, ale nigdy się nie żenią.
  2. Nie zaprzyjaźniają się z nimi, nie uprawiają seksu, ale od razu biorą ślub.

Wynika to z zachowania samych pań. Pierwsza kategoria nie wymaga zalotów, nie trzeba dawać kwiatów i wypowiadać miłych słów. Takie dziewczyny są bezproblemowe, zmniejsza się poziom dumy, nie budzą zaufania w zakresie tworzenia rodziny. Z takimi możesz się przez chwilę bawić, a potem zapomnieć.

Jeśli chodzi o drugą kategorię, czasami podbicie takich kobiet zajmuje dużo czasu. Nie są aroganccy, ale znają swoją wartość, żyją swoim życiem, są umiarkowanie dumni, mają hobby. Ich wewnętrzny świat jest pełen miłości do ludzi, zwierząt, natury. Te panie nie odwiedzają wątpliwych miejsc z nieznajomymi, bardzo rzadko zgadzają się na pierwszą randkę.

arogancja

Ogólny obraz kobiecości z męskiego spojrzenia wygląda następująco:

  1. Umiejętność unikania sytuacji konfliktowych.
  2. Erudycja.
  3. Żadnego fałszu w wyglądzie i słowach.
  4. Chęć zaangażowania się w samorozwój.
  5. Delikatny i czuły charakter.
  6. Miłość do czystości, zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej.
  7. Mowa poprawna gramatycznie.
  8. Żadnych złych nawyków.

Oczywiście są mężczyźni, którzy wolą poślubić potężne kobiety o silnym charakterze, które potrafią samodzielnie rozwiązać wszystkie problemy. Ale ci faceci są w mniejszości.

Odcień koloru oczu

odcień koloru oczu

Ten parametr powinien uwzględniać obszar, w którym mieszka mężczyzna. Oczywiste jest, że w krajach, w których większość mieszkańców ma genetycznie czarne oczy i włosy, standardy piękna odbiegają od przeciętnego Europejczyka. Im dalej na północ mieszka mężczyzna, tym bardziej prawdopodobne jest, że zarówno on, jak i atrakcyjna dla niego kobieta są niebieskoocy od urodzenia. Ewolucyjnie taka zasada wzajemnego przyciągania pomaga mężczyźnie mieć pewność, że jego wybranka nie miała kontaktów seksualnych z boku, a dziecko, które urodziła, pochodzi od tego niebieskookiego mężczyzny.

READ
10 elementów garderoby, których mężczyźni nie lubią

Teraz świat zmienił się tak bardzo, że nawet niebieskooka para może z łatwością urodzić dziecko o brązowych oczach i nawet śniadej skórze – wydarzenia minionego stulecia spowodowały częste przemieszczanie się i mieszanie tych genów, które prawie nigdy wcześniej się nie krzyżowały. A oznaki pojawienia się – nawet recesywne – mogą być czasami przekazywane nawet nie przez pokolenie, ale później.

Słusznie będzie powiedzieć, że mężczyźni najczęściej wybierają albo kobiety o podobnym kolorze oczu – niebieski lub jasnozielony u wybranej z niebieskimi oczami u mężczyzny, albo przeciwny odcień. Dla niebieskookiego mężczyzny będzie to dziewczyna o bogatych brązowych oczach. Niektórzy naukowcy twierdzą, że w ten sposób nowa krew zostaje wprowadzona do rodzaju zamkniętego z jakiegoś powodu – i zostaje uratowana przed zwyrodnieniem i chorobami genetycznymi, które są nieuniknione w przypadku chowu wsobnego.

Zadbany wygląd

Mężczyzn niezmiennie pociąga czystość i schludność. Doceniają te cechy u kobiet. Schludność powinna być obecna we wszystkim – od zadbanych włosów po piękny manicure. Oczywiście nie każda przedstawicielka płci żeńskiej może pochwalić się elastyczną matową skórą, jedwabistymi włosami, ale te punkty można łatwo skorygować za pomocą kosmetyków.

Zdjęcie dziewczyny z zadbanymi włosami

Makijaż powinien być lekki, korygujący rysy twarzy. Warstwa „gipsu” sprawi, że facet zapyta tylko: co jest pod nią? O włosy trzeba dbać nieustannie, stosując szampony, maski, balsamy. Czyste, schludnie wystylizowane lub „naturalnie” rozczochrane, zawsze będą przyciągać uwagę.

Według ankiety przeprowadzonej przez Journa ldes Femmes 58% młodych ludzi woli dziewczyny z długimi włosami. Ponadto powinny być lśniące i jedwabiste.

Nie zapomnij zadbać o swoje dłonie. Ich delikatna aksamitna skóra, a także udany manicure nie pozostaną niezauważone. Kosmetologia jest uzbrojona w wiele skutecznych produktów do pielęgnacji skóry i nie należy ich lekceważyć.

Różnica wieku

mezalians wiekowy

Wiele par składa się z rówieśników – to znaczy różnica wieku nie przekracza pięciu lat w żadnym kierunku. Dość często można zauważyć, że mężczyzna w parze jest starszy – jest to całkiem zrozumiałe, ponieważ dziewczyny i chłopcy dojrzewają w różnym tempie iw momencie wyboru młode dziewczyny lubią starszych mężczyzn.

Naukowcy przekonują też, że zarówno młodzi mężczyźni, jak i ci, których wiek zbliża się do 40 lat, podświadomie zwracają większą uwagę na kobiety w wieku 25-27 lat. W tym wieku kobieta ma już pewne doświadczenie życiowe i zawodowe, które uwalnia ją od wielu złudzeń, ale jest jeszcze na tyle młoda i zdrowa, by począć, urodzić i pomyślnie urodzić dziecko.

Ci mężczyźni, którzy wybierają bardziej dojrzałe kobiety, prawdopodobnie sami są w fazie potrzebującej mentora lub nauczyciela – ale kategorycznie nie można tego stwierdzić. Można tylko zauważyć, że relacje są zawsze budowane z dwóch stron, to znaczy przy zbyt oczywistej różnicy wieku, ważne jest, aby wziąć pod uwagę cechy psychologiczne obojga partnerów, aby zrozumieć przyczyny ich związku. Tak, a inne prywatne szczegóły są bardzo ważne – sama atrakcyjność najwyraźniej nie jest winna.

pierścienie rąbkowe

Wszyscy wiemy, że oczy są zwierciadłem duszy. Rzeczywiście, pierwszą rzeczą, która nas pociąga w człowieku, są piękne wyraziste oczy. Lubimy jasne oczy z jasno zabarwioną tęczówką i bez zaczerwienienia, co jest oznaką dobrego zdrowia.

Ponadto, zdaniem ekspertów, właściciele nieco rozszerzonych źrenic wydają się bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej. Jest jednak inna cecha, która wpływa na to, jak bardzo dana osoba nas pociąga. Są to tak zwane pierścienie rąbkowe.

READ
13 nietypowych zastosowań ziemniaków

Pierścień rąbkowy to ciemny pierścień wokół tęczówki oka. Szeroki, ciemny pierścień rąbkowy jest wskaźnikiem młodości. Być może dlatego na poziomie podświadomości mężczyzn pociągają kobiety z wyraźnym pierścieniem rąbkowym.

Ten pierścień ma tendencję do blaknięcia i kurczenia się z wiekiem. Zmiany w tęczówce oka zaczynają się około 25 roku życia. Niektórzy ludzie mają szczęście urodzić się z widocznymi pierścieniami rąbka. Z reguły są bardziej widoczne w jasnych oczach niż w ciemnych oczach.

Czasami możesz zobaczyć niebieskie pierścienie wokół ciemnych oczu. Ale to zjawisko jest bardzo rzadkie. Dziś mamy możliwość zmiany nie tylko koloru oczu, ale także szerokości tych bardzo rąbkowych pierścieni. Soczewki kontaktowe pomogą stworzyć piękne oczy i atrakcyjny wygląd.

W krajach azjatyckich, takich jak Japonia czy Korea, bardzo popularne są soczewki z małymi cieniami, które pokrywają się z pozycją pierścienia rąbkowego.

Długość nóg

długość nóg dziewczyny

Można się zastanawiać, jak osławiona męska logika tłumaczy upodobanie mężczyzn do długich nóg i jednocześnie niskiego wzrostu kobiet. Wszystko jest proste. Sama długość nóg jest pojęciem względnym, można ją rozpatrywać tylko proporcjonalnie do wzrostu konkretnej kobiety. Dłuższe nogi w stosunku do całego ciała wydają się mężczyznom bardziej atrakcyjne.

Kolor włosów

kolor włosów dziewczyny!

Ta sama kobieta może wywołać zupełnie inną reakcję, jeśli pojawi się z innym kolorem włosów. Nie chodzi nawet o sam odcień, ale o to, jak podkreśla naturalną cerę. Brunetki, rude czy blondynki – jeśli na tle koloru włosów twarz wygląda na zmęczoną, ziemistą lub nieczystą, to taka kobieta automatycznie zostanie oceniona jako mniej atrakcyjna.

Morał jest bardzo prosty – powierz wybór koloru włosów podczas farbowania tylko specjalistom, oceniaj go w naturalnym świetle dziennym i bez makijażu. Dopasowanie odcienia włosów do koloru skóry sprawi, że twarz będzie młodsza i zdrowsza, ale zły dobór doda jej lat.

Co nieświadomie wydaje się atrakcyjne dla mężczyzn u kobiet?

Oczywiste jest, że każdy z nas jest inny, dlatego tak naprawdę nie może być jednolitych standardów piękna – jednym mężczyznom podobają się wysokie, szczupłe brunetki, a innym niskie blondynki. Historia rodzinna oraz bariery i przywiązania psychologiczne, tło kulturowe i tradycje historyczne mogą odgrywać dużą rolę – na przykład atrakcyjność czasów modelu Twiggy bardzo różniła się od pucołowatych kobiet z epoki Rubensa. Supermodelki z lat 1990. nie są bardzo podobne do szczupłych modelek naszych czasów, a nawet wtedy myślenie o modelkach plus size było nieprzyzwoite. Przykłady są nieograniczone.

Ale genetycznie mamy tendencję do zauważania innych, mniej oczywistych oznak atrakcyjności, które wskazują na zdolność kobiety do empatii, doskonałą kondycję fizyczną i młodość, płodność i tak dalej. Jakie są te znaki, które działają na podświadomość i wpływają na nasz wybór partnerów?

Ton głosu i sposób mówienia

dziewczyny rozmawiają

Ustalono, że mężczyźni lubią u kobiet dwa rodzaje barwy. Wysoki i słodki głos – mniej więcej taki sam, jak mówiła luksusowa Marilyn Monroe – informuje o młodości i przychylnym charakterze, sprawia, że ​​mężczyzna chce protekcjonalny i protekcjonalny.

Głęboki głos w klatce piersiowej jest również niesamowicie atrakcyjny, wydaje się bardzo seksowny. Rozdaje dojrzałą, doświadczoną kobietę, z którą też może być ciekawie i spokojnie. Nikt jednak nie lubi skrzypiącej czy bezbarwnej barwy – aż dziwne, że Kim Kardashian z głosem właśnie tego typu stała się tak popularna.

Wiadomo też, że mężczyźni podświadomie chętniej sympatyzują z kobietami o podobnym do nich sposobie mówienia – sposobie wymawiania słów, w jakim tempie i jakim słownictwem kobiety. Najwyraźniej jest to stosunkowo niedawny kontekst kulturowy, który pozwala szybko odróżnić osobę ze swojego kręgu towarzyskiego – trzeba przyznać, że kobieta o arystokratycznym pochodzeniu mówi zupełnie inaczej niż młoda wieśniaczka.

READ
11 nawyków, które psują wygląd kobiety

Wzrost kobiety

wzrost kobiety

Większość mężczyzn wybiera towarzyszy niższych od siebie. Co ciekawe, bardzo wysocy mężczyźni z jakiegoś dziwnego powodu preferują drobne dziewczyny, a ci z nich, których wzrost jest wyraźnie niższy od przeciętnego mężczyzny, szaleją za kobietami o wzroście modelki, czyli od 175.

W szpilkach taka kobieta jest o głowę wyższa od swojej towarzyszki, co czasem wygląda dość zabawnie, ale pary wydają się całkiem szczęśliwe – co oczywiście jest ważniejsze niż cokolwiek innego, począwszy od opinii publicznej i postaw w tym zakresie.

To zabawne, jak warstwy kulturowe wpływają na ten wskaźnik – co dziwne, w południowych gorących krajach z jakiegoś powodu atrakcyjne wydają się wysokie, pełne kobiety, które często okazują się większe od mężczyzny pod każdym względem. Im bardziej wykształcone społeczeństwo jako całość, im wyższy przeciętny poziom dochodów, tym bardziej ceni się umiarkowanie napompowaną szczupłą sylwetkę, która wydaje się atrakcyjna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Nadmierna – jak również niewystarczająca – masa ciała powoduje myśli o braku zdrowia, niskim poziomie wykształcenia kobiety, zaburzeniach hormonalnych lub złych nawykach.

Różnica wieku

mezalians wiekowy

Wiele par składa się z rówieśników – to znaczy różnica wieku nie przekracza pięciu lat w żadnym kierunku. Dość często można zauważyć, że mężczyzna w parze jest starszy – jest to całkiem zrozumiałe, ponieważ dziewczyny i chłopcy dojrzewają w różnym tempie iw momencie wyboru młode dziewczyny lubią starszych mężczyzn.

Naukowcy przekonują też, że zarówno młodzi mężczyźni, jak i ci, których wiek zbliża się do 40 lat, podświadomie zwracają większą uwagę na kobiety w wieku 25-27 lat. W tym wieku kobieta ma już pewne doświadczenie życiowe i zawodowe, które uwalnia ją od wielu złudzeń, ale jest jeszcze na tyle młoda i zdrowa, by począć, urodzić i pomyślnie urodzić dziecko.

Ci mężczyźni, którzy wybierają bardziej dojrzałe kobiety, prawdopodobnie sami są w fazie potrzebującej mentora lub nauczyciela – ale kategorycznie nie można tego stwierdzić. Można tylko zauważyć, że relacje są zawsze budowane z dwóch stron, to znaczy przy zbyt oczywistej różnicy wieku, ważne jest, aby wziąć pod uwagę cechy psychologiczne obojga partnerów, aby zrozumieć przyczyny ich związku. Tak, a inne prywatne szczegóły są bardzo ważne – sama atrakcyjność najwyraźniej nie jest winna.

Odcień koloru oczu

odcień koloru oczu

Ten parametr powinien uwzględniać obszar, w którym mieszka mężczyzna. Oczywiste jest, że w krajach, w których większość mieszkańców ma genetycznie czarne oczy i włosy, standardy piękna odbiegają od przeciętnego Europejczyka. Im dalej na północ mieszka mężczyzna, tym bardziej prawdopodobne jest, że zarówno on, jak i atrakcyjna dla niego kobieta są niebieskoocy od urodzenia. Ewolucyjnie taka zasada wzajemnego przyciągania pomaga mężczyźnie mieć pewność, że jego wybranka nie miała kontaktów seksualnych z boku, a dziecko, które urodziła, pochodzi od tego niebieskookiego mężczyzny.

Teraz świat zmienił się tak bardzo, że nawet niebieskooka para może z łatwością urodzić dziecko o brązowych oczach i nawet śniadej skórze – wydarzenia minionego stulecia spowodowały częste przemieszczanie się i mieszanie tych genów, które prawie nigdy wcześniej się nie krzyżowały. A oznaki pojawienia się – nawet recesywne – mogą być czasami przekazywane nawet nie przez pokolenie, ale później.

Słusznie będzie powiedzieć, że mężczyźni najczęściej wybierają albo kobiety o podobnym kolorze oczu – niebieski lub jasnozielony u wybranej z niebieskimi oczami u mężczyzny, albo przeciwny odcień. Dla niebieskookiego mężczyzny będzie to dziewczyna o bogatych brązowych oczach. Niektórzy naukowcy twierdzą, że w ten sposób nowa krew zostaje wprowadzona do rodzaju zamkniętego z jakiegoś powodu – i zostaje uratowana przed zwyrodnieniem i chorobami genetycznymi, które są nieuniknione w przypadku chowu wsobnego.

Stosowanie kosmetyków

stosowanie kosmetyków

Mężczyźni lubią zadbane kobiety o wysokiej jakości i naturalnym makijażu – kobieta z „nagą” twarzą i oczywistymi niedoskonałościami skóry oraz brakiem fryzury wydaje im się niechlujna i nieporządna, jeśli nie niezdrowa. Należy pamiętać, że zbyt duża ilość makijażu powoduje również wewnętrzne odrzucenie, dlatego nakładany makijaż powinien być naprawdę bardzo delikatny, jeśli celem jest przyciągnięcie mężczyzny.

READ
5 znaków, że masz arystokratów w swojej rodzinie

Stosunek bioder do talii

postać kobieca

W ogóle nie ma znaczenia, jaka jest budowa kobiety, ale stosunek między biodrami a talią jest zawsze odczytywany przez mężczyzn, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. Idealna figura to 0,7 – talię należy podzielić przez objętość w biodrach, jeśli twoja sylwetka jest bliska ideału, większości mężczyzn wydasz się atrakcyjny. Typ sylwetki, wiek i wzrost nie grają tu żadnej roli: mężczyźni tak samo jak Kate Moss i Marilyn Monroe, choć należą do zupełnie innych typów.

Te kobiety, które mają androgyniczną sylwetkę – niezależnie od wskaźników objętości – wydają się mężczyznom dobrymi przyjaciółmi, ale niezbyt odpowiednimi do roli partnerki seksualnej. Właściwie można wykorzystać tę cechę męskiej psychologii – jeśli to konieczne, jak najszybciej ożenić się, aby zwiększyć objętość pośladków, zachowując jednocześnie wąską talię. A jeśli chcesz pozbyć się irytującej męskiej uwagi, wykonuj więcej ćwiczeń brzucha, aby obszar talii stał się szerszy. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbw praktyce nie jest to takie łatwe do wdrożenia dla kobiet, których figura jest wyraźną „gruszką” lub „jabłkiem”. Ale zawsze można spróbować, prawda?

Zadzwoń wokół ucznia

pierścienie rąbkowe

Tak zwane pierścienie rąbkowe wydają się bardzo atrakcyjne dla mężczyzn – a wszystko dlatego, że są biologicznie charakterystyczne dla dzieci i młodych kobiet. Z wiekiem ten jasny pasek o nasyconym kolorze staje się bledszy, a następnie całkowicie znika. Mężczyźni mogą w ogóle nic nie wiedzieć o tej anatomicznej cesze dorastania, ale podświadomie zauważają różnicę.

Kolor włosów

kolor włosów dziewczyny!

Ta sama kobieta może wywołać zupełnie inną reakcję, jeśli pojawi się z innym kolorem włosów. Nie chodzi nawet o sam odcień, ale o to, jak podkreśla naturalną cerę. Brunetki, rude czy blondynki – jeśli na tle koloru włosów twarz wygląda na zmęczoną, ziemistą lub nieczystą, to taka kobieta automatycznie zostanie oceniona jako mniej atrakcyjna.

Morał jest bardzo prosty – powierz wybór koloru włosów podczas farbowania tylko specjalistom, oceniaj go w naturalnym świetle dziennym i bez makijażu. Dopasowanie odcienia włosów do koloru skóry sprawi, że twarz będzie młodsza i zdrowsza, ale zły dobór doda jej lat.

Długość nóg

długość nóg dziewczyny

Można się zastanawiać, jak osławiona męska logika tłumaczy upodobanie mężczyzn do długich nóg i jednocześnie niskiego wzrostu kobiet. Wszystko jest proste. Sama długość nóg jest pojęciem względnym, można ją rozpatrywać tylko proporcjonalnie do wzrostu konkretnej kobiety. Dłuższe nogi w stosunku do całego ciała wydają się mężczyznom bardziej atrakcyjne.

Naturalna linia kręgosłupa

linia kręgosłupa

Ewolucja zaszczepiła w męskim mózgu program, który sprawia, że ​​natychmiast oceniasz uniwersalny standard piękna u kobiet. To krzywa między plecami a pośladkami – idealnie powinna tworzyć kąt około 45 stopni. Odchylenia od tego wskaźnika w dowolnym kierunku znacznie zmniejszają szanse dziewczyny na sukces z przedstawicielami silniejszej płci. W tym przypadku objętość talii i bioder nie ma znaczenia.

Faktem jest, że to właśnie ten kąt jest ewolucyjnie najbardziej fizjologiczny dla tych kobiet, które są potencjalnie gotowe do poczęcia i urodzenia dziecka bez odczuwania dyskomfortu i bólu podczas ciąży. Tak, a poród w tym przypadku teoretycznie powinien być łatwiejszy.

Jakie kobiety lubią różnych mężczyzn według twoich obserwacji? Może jesteś posiadaczem cennego doświadczenia w relacjach i znajomości zasad wzajemnej atrakcyjności ludzi? Podziel się z nami i naszymi czytelnikami – i niech będzie jak najwięcej szczęśliwych związków.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: