11 epickich wyjść Kim Kardashian i Kylie Jenner na wybiegu

20 sezonów i 14 lat na antenie, Keeping Up with the Kardashians pobiło kilka rekordów oglądalności i stało się jednym z najbardziej szczerych. Ale teraz rodzina Kardashian postanowiła przejść na nowy poziom – porzucić filmowanie w rzeczywistości i zbudować osobistą markę już bez transmisji na kanale telewizyjnym. Cóż, popularność każdego z członków klanu Kardashian pozwala z ufnością patrzeć w przyszłość – wielu zdążyło już zbudować swoje imperium biznesowe i na pewno znajdzie coś do zrobienia. Do tej pory postanowiliśmy przypomnieć sobie najlepsze momenty pokazu.

Sezon XNUMX: Z kamerą u Kardashianów

Szczególnie pamiętam, jak Kris Jenner przekonał Kim Kardashian do wzięcia udziału w szczerej strzelaninie do męskiego magazynu Playboy. Warto jednak wspomnieć, że ciekawa oferta pojawiła się natychmiast po tym, jak w sieci pojawił się skandaliczny seks wideo z jej córką. Rodzina w pewnym momencie stała się popularna, a zdanie matki: „Robisz to niesamowicie kochanie”, stał się prawdziwym kultem.

Sezon XNUMX: „Mama menedżer na zawsze”

Pamiętasz, że Kim Kardashian umawiała się przez jakiś czas z piłkarzem Reggie Bush? Jeśli tak, to musisz pamiętać moment, w którym Kris postanowiła sprzedać specjalny kameralny kalendarz, w którym jej córka pozowała dla swojego chłopaka. Ale córka odpowiedziała i opublikowała zdjęcie swojej matki noszącej amerykańską flagę i złoty medal jej byłego męża.

Sezon XNUMX: „Twoja siostra idzie do więzienia”

Kiedy Khloe Kardashian została aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu, sąd skazał ją na pracę społeczną i nakazał odbycie specjalnego kursu. Ale dziewczyna naruszyła warunki zawieszenia i cała rodzina trafiła do więzienia. Kim nie mogła przestać robić sobie zdjęć w drodze do szlabanu, co powodowało, że jej matka była trochę irytująca.

Sezon XNUMX: „Szybkie wesela”

Chloe poznała koszykarza Lamara Odona w sierpniu 2009 roku, a miesiąc później postanowili się pobrać. Para znała się zaledwie dwadzieścia jeden dni, ale to nie powstrzymało sportowca przed złożeniem oferty ukochanej.

Sezon XNUMX: „Oglądanie narodzin”

Kourtney Kardashian urodziła swoje pierwsze dziecko podczas transmisji na żywo w ogólnokrajowej telewizji. Ale nikt na widowni nie spodziewał się, że sięgnie w dół i sama wyciągnie swoje dziecko z kanału rodnego.

READ
Ałła Pugaczowa w przezroczystej minispódniczce zrobiła wrażenie na sieci

Sezon XNUMX: „Ucieczka z ochroniarzem”

Kim była bardzo, bardzo samotna od czasu zerwania z Reggiem Bushem i Milesem Austinem. W tym trudnym okresie postanowiła zaufać swojemu australijskiemu ochroniarzowi, wydawało jej się, że gra uczciwie.

Sezon XNUMX: „Kim poślubia Chrisa Humphreysa”

Kto mógłby zapomnieć transmitowane w telewizji małżeństwo Kim i Kris, które trwało tylko siedemdziesiąt dwa dni? Stało się to w szóstym sezonie serialu i wygląda na to, że dwie siostry postanowiły od razu przejść do czegoś poważniejszego.

Sezon XNUMX: „Kim traci kolczyk”

Aha, w tym sezonie Kim traci diamentowy kolczyk w oceanie, ale Kylie przychodzi jej na ratunek i zwraca go. To właśnie ten incydent wywołał serię memów i zdanie Courtney, że są ludzie, którzy umierają.

Sezon XNUMX: „Załamanie Kima”

Następnie publiczność zaobserwowała nie najzdrowsze zachowanie, ponieważ Kim postanowiła rozwieść się z Chrisem. W kultowym odcinku jej siostry musiały nawet udawać interwencję, kiedy zaczęła nosić peruki, próbując się kontrolować.

Sezon ósmy: „Czekam”

Nie mając czasu na rozwód z Chrisem, Kim i jej chłopak (i ​​obecny mąż) Kanye West ogłosili swoją pierwszą ciążę. Wtedy cały świat podążył za oczekiwaniem cudownego dziecka, które później zostało nazwane North.

Sezon XNUMX: „Epicka propozycja” (o wartości XNUMX milionów dolarów)

Kanye zaskoczył Kima, kiedy zdecydował się oświadczyć jej tuż przy stadionie Oracle Park. Wokół niej była ukochana rodzina, orkiestra i wideo na dużym ekranie.

Sezon dziesiąty: „Dramatyczna niezgoda spowodowana przez Caitlyn Jenner”

Po tym, jak Kris i Caitlyn Jenner postanowili zerwać, były „małżonka”potwierdził, że planuje zmienić płeć w najbliższej przyszłości. W 2015 roku świat dowiedział się o zupełnie nowej osobie, która nie została od razu zaakceptowana przez rodzinę. Ale później Caitlin udzieliła głośnego wywiadu dla magazynu Vanity Fair, co wywołało niezgodę w relacjach z jej córkami.

Sezon jedenasty: „Oficjalny rozwód Chloe i Lamara”

2015 października 2016 Lamar został znaleziony nieprzytomny w jednym z burdeli w Nevadzie, było oczywiste, że przedawkował narkotyki. Następnie Chloe postanowiła zawiesić postępowanie rozwodowe, aby były mąż miał możliwość powrotu do zdrowia. Ukończyli to, co rozpoczęli dopiero XNUMX grudnia XNUMX r.

READ
Dziewczyna w bieli: Angelina Jolie uderzyła w kobiecy sposób

Sezon XNUMX: „Rob proponuje Blac Chynie”

Cała rodzina była zszokowana wiadomością, że Rob Kardashian postanowił oświadczyć się Blacowi Chynie. Faktem jest, że modelka urodziła syna z byłego chłopaka Kylie Jenner, rozmawiała z Amber Rose, tą, z którą kiedyś spotkał się Kanye. Myślę, że nie trzeba nic tłumaczyć, bo sytuacja była jak najbardziej niezręczna. Poza niespodziewanym zaręczynami rodzina musiała również dowiedzieć się, że dziewczynka spodziewa się dziecka. Ale niestety małżeństwo nie trwało długo, ponieważ po urodzeniu córki Dream w lutym 2017 roku para rozpadła się.

Sezon XNUMX: „Napad w Paryżu”

W październiku 2016 roku Kim została okradziona podczas Tygodnia Mody w Paryżu, ale to z powodu tej sytuacji dziewczyna postanowiła ponownie rozważyć swój stosunek do sieci społecznościowych. Sam incydent nie został w żaden sposób zarejestrowany przez kamery, ale poczucie niepokoju nie opuszczało Kim przez długi czas.

Sezon czternasty: „Pojawiają się dzieci”

Czternasty sezon rozpoczął się od ogłoszenia Kim i Chloe, potem siostry rozmawiały o tym, że spodziewają się dziecka. Tristan Thompson został wybrańcem Chloe, a Kanye skorzystał z usług matki zastępczej. Jak już wiemy, piękność Kylie Jenner również spodziewała się dziecka, ale wtedy postanowiła nie reklamować swojej pozycji.

Sezon XNUMX: „Pierwszy skandal z Tristanem”

Kilka dni przed porodem Chloe zobaczyła doniesienia, że ​​Tristan ją zdradzał. Oczywiście nie obyło się bez wsparcia rodziny i pospiesznie do niej przyszli. I chociaż chłopak był obecny podczas porodu, nikt nie spieszył się z gratulacjami.

Sezon XNUMX: „Pojawiają się trojaczki”

W 2018 roku w rodzinie Kardashian-Jenner urodziły się jednocześnie troje dzieci. Chicago urodziło się piętnastego stycznia, Stormy pierwszego lutego, a True Thompson dwunastego kwietnia. Dla wielu stało się również jasne, dlaczego praktycznie nie widzieliśmy Kylie w czternastym sezonie, ponieważ przez cały ten czas ukrywała ciążę.

Sezon XNUMX: „Tristan zdradza Chloe z Jordanem Woodsem”

Prawdopodobnie jednym z najbardziej szokujących momentów było to, że Tristan po raz kolejny został przyłapany na zdradzie i tym razem zdradzał go z bliskim przyjacielem rodziny. Chloe musiała znieść zdradę w telewizji na żywo, a Jordan Woods przyznał później, że nie powinien był tego robić.

READ
Stroje, w których kilkakrotnie pojawił się Cade Middleton

Sezon siedemnasty: „Kontrowersje rodzicielskie”

Chłopak Kris Jenner o imieniu Corey Gamble zwykle nie bierze udziału w rodzinnych rozgrywkach, ale w tym sezonie on i Scott Disick byli w centrum skandalu. Wszystko zaczęło się od tego, że na rodzinnym obiedzie Courtney postanowiła porozmawiać o swojej odmowie niani, ponieważ córka ją podrapała. Wtedy Corey zaproponował ukaranie Penelope pasem i przyznał, że w takiej sytuacji podjąłby odpowiednie kroki. Ale te słowa wywołały kłótnię między mężczyznami, a sama Courtney powiedziała, że ​​nigdy nie pozwoli Cory’emu swoim dzieciom.

Sezon XNUMX: „Kim i Kourtney wdają się w bójkę”

W środku osiemnastego sezonu Kim i Kourtney wdali się w agresywną kłótnię o z góry przyjęte poglądy na temat filmowania serialu. Courtney oskarżyła swoją siostrę o zupełny brak etyki, a działania sióstr na tym się nie skończyły. Rozmowa przerodziła się w poważną kłótnię i Kim przyznała, że ​​właśnie z tego powodu zamknęli show. Potem byli zszokowani tym, co się stało i zrozumieli, dlaczego już tego nie potrzebują. Kourtney mocno podrapała ją w rękę, a Kim uderzyła ją w plecy. Jednak w końcu siostry zdały sobie sprawę z problemu i ruszyły ku sobie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: