10 znaków, które twoje ciało mówi nam, że coś jest nie tak

Uważam, że sami tworzymy w naszym ciele tzw. choroby. Ciało, podobnie jak wszystko inne w naszym życiu, jest niczym innym jak bezpośrednim odzwierciedleniem naszych przekonań.Nasze ciało cały czas do nas mówi – gdybyśmy tylko mogli znaleźć czas na słuchanie. Każda komórka ciała reaguje na każdą naszą myśl i każde słowo.. Ciągły sposób myślenia i słowa determinują zachowanie ciała. Mężczyzna o smutnej twarzy ma wyraźnie smutne myśli. Pod tym względem interesujące są twarze osób starszych. Są bezpośrednim odzwierciedleniem ich sposobu myślenia przez całe życie. Jak będziesz wyglądać, gdy się zestarzejesz? W tej książce podaję pełną listę metafizycznych diagnoz i psychicznych przyczyn wielu chorób. To jest około 90-95% poprawne.

TABELA ZGODNOŚCI CHORÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHOLOGICZNYMI

GŁOWA reprezentuje nas samych.

To właśnie pokazujemy światu. Rozpoznają nas głowy. Kiedy coś jest nie tak z głową, to znaczy, że coś jest nie tak z nami.

WŁOSY reprezentują siłę.

Kiedy bardzo się boimy, tworzymy „stalowy pas”, który zwykle zaczyna się w mięśniach ramion, a następnie idzie do głowy, a czasami do oczu. Włosy rosną przez mieszek włosowy. Kiedy kładziemy duży nacisk na czaszkę, te worki zamykają się automatycznie, a włosy zaczynają obumierać i wypadać. Jeśli napięcie jest stale utrzymywane, a czaszka nie jest rozluźniona, włosy przestają rosnąć. Rezultatem jest łysienie. Kobiety łysieją odkąd weszły do ​​„biznesowego” męskiego świata. Oczywiście nie zawsze to zauważamy, ponieważ wiele peruk wygląda całkowicie naturalnie.

USZY.

Reprezentują zdolność słuchania i słuchania. Kiedy dana osoba ma problemy z uszami, oznacza to, że w jego życiu dzieje się coś, czego stanowczo nie chce usłyszeć. Ból ucha jest przykładem największej irytacji tego, co słyszysz. Dzieci często mają bóle uszu. Oni, biedni, muszą słuchać w domu wszystkiego, czego nie chcą słyszeć. Nie wolno dziecku wyrażać swojej złości, a ponieważ praktycznie nie jest w stanie niczego zmienić, ta niemożność prowadzi do bólu w uszach. Głuchota to długotrwała – być może dożywotnia – niechęć do słuchania kogokolwiek. Pamiętaj, że gdy widzimy jednego partnera z aparatem słuchowym, drugi mówi bez przerwy.

OCZY mówią o zdolności widzenia.

Kiedy mamy problemy z oczami, zwykle oznacza to, że nie chcemy widzieć niczego – ani w sobie, ani w naszym życiu. Kiedy widzę małe dzieci w okularach, wiem, że coś jest nie tak w domu, dosłownie nie chcą na coś patrzeć. Jeśli nie są w stanie zmienić sytuacji domowej, dosłownie rozpraszają wzrok, tak że oczy tracą zdolność wyraźnego widzenia.

Bóle głowy pojawiają się, gdy czujemy się gorsi.

Następnym razem, gdy poczujesz ból głowy, zatrzymaj się na chwilę i zadaj sobie pytanie, gdzie czujesz się upokorzony i dlaczego. Wybacz sobie, niech to uczucie odejdzie, a ból głowy zniknie sam.

Migreny tworzone przez ludzi, którzy chcą być doskonali, jak i tych, którzy nazbierali w tym życiu dużo irytacji.

SZYJA I GARDŁO są bardzo ciekawe.

Szyja to umiejętność elastycznego myślenia, umiejętność dostrzegania drugiej strony problemu i rozumienia punktu widzenia drugiej osoby. Kiedy mamy problemy z szyją, oznacza to, że stajemy się uparci i odmawiamy większej elastyczności. Gardło reprezentuje naszą zdolność do wstawania się za sobą, proszenia o to, czego chcemy. Problemy z gardłem wynikają z poczucia, że ​​„nie mamy prawa” oraz z poczucia własnej niższości. Ból gardła zawsze jest irytujący. Jeśli towarzyszy mu przeziębienie, to oprócz tego również zamieszanie.

Zapalenie krtani zwykle oznacza, że ​​jesteśmy tak wściekli, że dosłownie nie możemy mówić. Ponadto gardło jest częścią ciała, w której koncentruje się cała nasza energia twórcza. Choroby związane z migdałkami i tarczycą wskazują zatem, że w sensie twórczym nie byłeś w stanie robić tego, co chciałeś. To właśnie w okolicy gardła pojawiają się pierwsze zmiany. Kiedy opieramy się zmianom, najczęściej pojawiają się problemy z gardłem. Zwróć uwagę na to, jak czasami zaczynamy kaszleć znikąd. Albo ktoś inny zaczyna kaszleć. Co dokładnie mówi się w tej chwili? Na co reagujemy? Czy to upór, opór, czy dowód na to, że jesteśmy w trakcie zmiany?

BACK to system wsparcia.

Problemy z plecami wskazują na to, że czujesz niewystarczające wsparcie. Zbyt często myślimy, że wspierają nas rodzina i przyjaciele. W rzeczywistości jest to wsparcie Wszechświata i samego Życia.

Problemy z górną częścią pleców są sygnałem niewystarczającego wsparcia emocjonalnego: „Mąż (kochanek, przyjaciel) mnie nie rozumie i nie wspiera”. Środkowa część pleców jest bezpośrednio związana z poczuciem winy. Boisz się tego, co jest za tobą, czy coś tam chowasz? Czy czujesz, że ktoś dźgnął cię w plecy?

Czy przez cały czas martwisz się o swoje pieniądze? Jaka jest Twoja sytuacja finansowa? Może być źródłem problemów z dolnym kręgosłupem. Płuca to zdolność do brania i dawania życia. Problemy z płucami zwykle wynikają z naszej niechęci lub strachu, by żyć pełnią życia, albo z tego, że uważamy, że nie mamy prawa do życia pełnią życia. Ci, którzy dużo palą, zwykle zaprzeczają życiu. Kryją za maską poczucie niższości.

READ
10 najczęstszych nieporozumień, które zwykliśmy uważać za klasyczną prawdę

PIERŚ – uosobienie macierzyństwa.

Kiedy pojawiają się problemy z gruczołami sutkowymi, oznacza to, że dosłownie dusimy inną osobę, rzecz lub sytuację naszą uwagą. Jeśli występuje rak piersi, jest to dodatkowo nagromadzona uraza lub złość. Uwolnij się od strachu i wiedz, że inteligencja Wszechświata jest aktywna i aktywna w każdym z nas.

SERCE symbolizuje oczywiście miłość, a KREW – radość.

Kiedy w naszym życiu nie ma miłości i radości, serce dosłownie kurczy się i staje się zimne. W efekcie krew zaczyna płynąć wolniej i stopniowo przechodzimy do anemii, miażdżycy naczyń, zawału serca (zawału serca). Czasami tak wikłamy się w życiowe dramaty, które dla siebie tworzymy, że w ogóle nie zauważamy otaczającej nas radości. Złote serce, zimne serce, czarne serce, kochające serce – jakie masz serce?

ŻOŁĄDEK przetwarza, przetrawia wszystkie nowe pomysły i sytuacje.

A co i kogo można „przetrawić”? Kiedy mamy problemy żołądkowe, zwykle oznacza to, że nie wiemy, jak przyswoić sobie nową sytuację życiową. Byli przestraszeni. Wielu z nas pamięta czasy, kiedy dopiero zaczynały latać samoloty pasażerskie. Pomysł latania w niebo był dla nas nowy i niezwykle trudno było nam go przyswoić w naszych mózgach. Na każdym siedzeniu były torby, które pomogły nam, gdybyśmy zachorowali. I prawie zawsze z nich korzystamy. Teraz, wiele lat później, chociaż pakiety są nadal dostarczane, nikt z nich nie korzysta. W końcu przyswoiliśmy sobie ideę lotu.

Wrzód żołądka to coś więcej niż tylko strach, poczucie, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy lub wystarczająco kompletni. Boimy się, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy dla naszych rodziców, szefów, nauczycieli itp. Dosłownie nie możemy znieść tego, czym jesteśmy. Zawsze staramy się zadowolić innych. Bez względu na to, jakie stanowisko zajmujesz w pracy, możesz mieć całkowity brak poczucia własnej wartości. Odpowiedzią na ten problem jest miłość. Ludzie, którzy kochają i szanują siebie, nie mają wrzodów. Bądź delikatny i uważny na dziecko w tobie (pamiętasz nasze ćwiczenie?) i zawsze wspieraj je i szanuj.

Kamienie żółciowe symbolizują nagromadzone gorzkie myśli, a także dumę, która nie pozwala się ich pozbyć.

Wypróbuj to ćwiczenie: Ciągle powtarzaj sobie: „Cieszę się, że mogę odpuścić swoją przeszłość. Życie jest piękne i ja też.”

Problemy z pęcherzem, odbytem, ​​narządami płciowymi wywodzą się z wypaczonych wyobrażeń o naszych ciałach i pełnionych przez nie funkcjach. Każdy organ naszego ciała jest wspaniałym odzwierciedleniem samego życia! Nie uważamy, że życie jest brudne i grzeszne. Dlaczego tak myślimy o genitaliach? Odbyt jest równie piękny jak uszy. Bez odbytu nie bylibyśmy w stanie pozbyć się toksyn i bardzo szybko byśmy umarli. Każda część naszego ciała i każda wykonywana przez nią funkcja jest całkowicie normalna, naturalna i piękna. Nasze narządy płciowe zostały stworzone dla przyjemności. Zaprzeczanie temu faktowi jest tworzeniem bólu i kary. Seks jest piękny i uprawianie seksu jest dla nas zupełnie normalne, podobnie jak jedzenie i picie. Wyobraź sobie przez chwilę nieskończoność wszechświata. Trudno nam to sobie nawet wyobrazić. A we wszechświecie jest wiele galaktyk. Wokół Słońca krąży wiele planet, między innymi Ziemia. A wiecie, niesamowicie trudno mi sobie wyobrazić, że Siła, która stworzyła cały Wszechświat, to po prostu starzec, który siedzi na swoich chmurach i… obserwuje nasze genitalia! A jednak wielu z nas uczono tego, gdy byliśmy dziećmi. Jest dla nas bardzo ważne, aby pozbyć się tych nonsensów. Jednak nie zrozum mnie źle. W żaden sposób nie opowiadam się za darmowym seksem z byle kim.

Po prostu wiele naszych zasad jest przestarzałych, tak wielu je łamie i staje się hipokrytami. Kiedy usuniemy ze świadomości poczucie winy seksualności i nauczymy ludzi kochać i szanować siebie, a co za tym idzie innych, wtedy automatycznie zaczną żyć w imię Najwyższego – Dobra i Radości. Wszyscy mamy tak wiele problemów z naszą seksualnością z powodu naszego wstrętu do samego siebie. Dlatego źle traktujemy siebie i innych. Nie wystarczy edukacja seksualna w szkołach. Musimy, na głębszym poziomie, pozwolić dzieciom zrozumieć, że ich ciała, narządy płciowe i seksualność są stworzone do radości.

JAJNIKI reprezentują twórczą energię.

Problemy z nimi to niewyrażone możliwości twórcze.

STOPY niosą nas przez życie.

Problemy z nogami wskazują na strach przed poruszaniem się do przodu lub niechęć do poruszania się w określonym kierunku. Nogi nas niosą, ciągną, ciągną, a na nich siedzą wielkie, tłuste, pełne dziecięcej urazy uda. Niechęć do działania często objawia się poważnymi problemami ze stopami. Żylaki to albo dom, albo praca, której nienawidzisz.

Wypadki wcale nie są „wypadkami”.. Jak wszystko inne w naszym życiu, tworzymy je. Nie musisz mówić sobie: „Chcę, żeby mnie spotkał wypadek”. Po prostu tworzymy mentalny system przekonań, który może przyciągać przypadek. Dla niektórych z nas ciągle coś się dzieje, podczas gdy inni przechodzą przez życie bez jednego zadrapania. Wypadki są wyrazem irytacji i urazy. Są wyrazem beznadziejności i zupełnego braku swobody wyrażania uczuć przez człowieka. Wypadki to także bunt przeciwko przedstawicielowi władzy. Wpadamy w taką złość, że mamy ochotę kogoś uderzyć, ale zamiast tego uderzamy siebie. Kiedy złościmy się na siebie, czujemy się winni, kiedy dosłownie szukamy dla siebie kary, przychodzi to w formie wypadku.

READ
10 utalentowanych dzieciaków, których wynalazki mogą ocalić ludzkość

Na pierwszy rzut oka jesteśmy tylko niewinnymi ofiarami wypadku. Wypadek pozwala nam zwrócić się o pomoc i współczucie do innych. Obmywają nasze rany i troszczą się o nas. Często jesteśmy zmuszeni leżeć w łóżku, czasem bardzo długo. I jęczymy z bólu. Z pomocą bólu nasze ciało mówi nam, nad czym musimy w życiu popracować. Wielkość bólu wskazuje, jak surowo chcieliśmy się ukarać.

Reumatyzm to choroba nabyta z ciągłej krytyki siebie i innych.

Osoby z reumatyzmem zwykle przyciągają osoby, które nieustannie je krytykują. Wynika to z ich własnego przekonania, że ​​powinni krytykować innych. Przeklęte jest ich pragnienie bycia „perfekcyjnymi” przez cały czas, z każdą osobą, w każdej sytuacji. Ich ciężar jest naprawdę nie do zniesienia.

Astma. Wydaje się, że osoba chora na astmę nie ma prawa samodzielnie oddychać.

Dzieci chore na astmę to z reguły dzieci z dobrze rozwiniętym sumieniem. Biorą na siebie winę za wszystko. Czasami pomaga im zmiana miejsca zamieszkania, zwłaszcza jeśli nie podróżuje z nimi cała rodzina. Dzieci chore na astmę zwykle wracają do zdrowia. Sprzyja temu szkoła, nowe sytuacje życiowe, kiedy atak się powtarza, jakby ktoś wcisnął guzik.

Rak to choroba spowodowana głęboką, nagromadzoną urazą, która dosłownie zaczyna wgryzać się w organizm.

W dzieciństwie dzieje się coś, co podważa naszą wiarę w życie. Ten incydent nigdy nie zostaje zapomniany, a osoba żyje z uczuciem wielkiego użalania się nad sobą. Czasami trudno mu mieć długi, poważny związek. Życie takiej osoby składa się z niekończących się rozczarowań. W jego umyśle panuje poczucie beznadziejności i beznadziejności, łatwo jest mu obwiniać innych za swoje problemy. Osoby chore na raka są bardzo samokrytyczne. Jak widziałem z własnego doświadczenia, nabyta umiejętność kochania siebie i akceptowania siebie takim, jakim jesteś, leczy raka.

Nadwaga to nic innego jak potrzeba ochrony.

Szukamy ochrony przed bólem, krytyką, seksualnością, nadużyciami i tak dalej. Szeroki wybór, prawda? Nigdy nie byłam gruba, ale z własnego doświadczenia przekonałam się, że kiedy czuję się niepewnie i ogólnie nieważnie, automatycznie przybieram na wadze. Kiedy znika zagrożenie, znika również nadwaga. Walka ze światem to strata energii i czasu. Gdy tylko przestaniesz się opierać, Twoja waga natychmiast wróci do normy. Zaufanie sobie, w samym procesie życia, powstrzymywanie się od negatywnych myśli – to sposoby na odchudzanie.

Moim zdaniem ból jakiegokolwiek pochodzenia jest dowodem winy.

A wina zawsze szuka kary, a kara z kolei powoduje ból. Ból przewlekły bierze się z chronicznego poczucia winy, tak głęboko w nas tkwiącego, że często nawet o nim nie wiemy. Poczucie winy to bezużyteczne uczucie. To uczucie nigdy nikomu nie pomaga, nie jest w stanie zmienić sytuacji. Więc wyjdź z więzienia.

Operacja (dowolny).

Interwencja chirurga jest konieczna na przykład w przypadku urazów rąk, nóg, aby osoba mogła skoncentrować się na rekonwalescencji i zapewnieniu, że taka sytuacja się nie powtórzy. W medycynie jest dziś wielu znakomitych lekarzy, którzy w pełni poświęcają się pomaganiu ludziom. Coraz więcej lekarzy zaczyna leczyć metodami holistycznymi. A jednak większość naszych lekarzy nie chce zajmować się przyczynami chorób, lecz leczy jedynie objawy i skutki. Robią to na dwa sposoby: albo trują narkotykami, albo tną. Chirurdzy tną, a jeśli pójdziesz do chirurga, na pewno zaleci operację. Jeśli nie masz wyboru, przygotuj się na to, aby szybko i bez komplikacji dojść do siebie.

Mój przyjaciel musiał przejść operację w nagłych wypadkach. Przed operacją rozmawiała z chirurgiem i anestezjologiem. Poprosiła ich, aby podczas operacji włączali przyjemną lekką muzykę i zwracali się do siebie i do niej tylko w delikatnych tonach. Pielęgniarka zrobiła to samo po operacji. Operacja przebiegła pomyślnie, a mój przyjaciel wyzdrowiał w rekordowym czasie. Po operacji słuchaj przez cały czas ulubionej muzyki i mów do siebie: „Szybko wracam do zdrowia. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej.”

Nowotwory to fałszywe narośla.

Ostryga bierze maleńkie ziarnko piasku i buduje wokół niego twardą i błyszczącą skorupę, aby się chronić. Ziarnko piasku nazywamy perłą i podziwiamy jego piękno. Jak ostryga bierzemy strumień urazy i biegamy z nim, aż zamieni się w guza. Nazywam to „zwijaniem starej taśmy”.

Jestem przekonany, że guzy u kobiet w macicy, jajnikach itp. z faktu, że biorą emocjonalny ból, który pojawił się w wyniku uderzenia w ich kobiecość, i pędzą z nim przez całe życie, zanim pojawi się guz. Nazywam to po prostu: „Zranił mnie bardzo”.

Jeśli twój związek z kimś się kończy, wcale nie oznacza to, że nie jesteś w porządku, i wcale nie dowodzi to, za czym tak naprawdę stoimy.

Świetny artykuł o psychosomatyce! To nawet swego rodzaju „słownik ciała”, po przeczytaniu którego zaczniesz go znacznie lepiej czuć i rozumieć. W końcu nasze ciało cały czas do nas mówi, a każda komórka ciała reaguje na każdą naszą myśl i każde słowo.

READ
14 prezentów, które każdy mężczyzna chciałby otrzymać

Zdrowie i Uroda

Uważam, że sami tworzymy w naszym ciele tzw. choroby. Ciało, podobnie jak wszystko inne w naszym życiu, jest niczym innym jak bezpośrednim odzwierciedleniem naszych przekonań. Nasze ciało cały czas do nas mówi – gdybyśmy tylko mogli znaleźć czas na słuchanie… Każda komórka ciała reaguje na każdą naszą myśl i każde słowo.

Ciągły sposób myślenia i słowa determinują zachowanie ciała. Mężczyzna o smutnej twarzy ma wyraźnie smutne myśli. Pod tym względem interesujące są twarze osób starszych. Są bezpośrednim odzwierciedleniem ich sposobu myślenia przez całe życie. Jak będziesz wyglądać, gdy się zestarzejesz? W tej książce podaję pełną listę metafizycznych diagnoz i psychicznych przyczyn wielu chorób. To jest około 90-95% poprawne.

Tabela korelacji chorób z zaburzeniami psychicznymi

GŁOWA reprezentuje nas samych.

To właśnie pokazujemy światu. Rozpoznają nas głowy. Kiedy coś jest nie tak z głową, to znaczy, że coś jest nie tak z nami.

WŁOSY reprezentują siłę.

Kiedy bardzo się boimy, tworzymy „stalowy pas”, który zwykle zaczyna się w mięśniach ramion, a następnie przechodzi do głowy, a czasem do oczu. Włosy rosną przez mieszek włosowy. Kiedy kładziemy duży nacisk na czaszkę, worki te zamykają się automatycznie, a włosy zaczynają obumierać i wypadać. Jeśli napięcie jest stale utrzymywane, a czaszka nie jest rozluźniona, włosy przestają rosnąć. Rezultatem jest łysienie. Kobiety zaczęły łysieć, odkąd weszły do ​​męskiego świata „biznesu”. Oczywiście nie zawsze to zauważamy, ponieważ wiele peruk wygląda zupełnie naturalnie.

USZY nreprezentują symbol umiejętności słuchania i słyszenia.

Kiedy dana osoba ma problemy z uszami, oznacza to, że w jego życiu dzieje się coś, czego stanowczo nie chce usłyszeć. Ból ucha jest przykładem największej irytacji tego, co słyszysz. Dzieci często mają bóle uszu. Oni, biedni, muszą słuchać w domu wszystkiego, czego nie chcą słyszeć. Nie wolno dziecku wyrażać swojej złości, a ponieważ praktycznie nie jest w stanie niczego zmienić, ta niemożność prowadzi do bólu w uszach. Głuchota to długotrwała – być może dożywotnia – niechęć do słuchania kogokolwiek. Pamiętaj, że gdy widzimy jednego partnera z aparatem słuchowym, drugi mówi bez przerwy.

OCZY mówią o zdolności widzenia.

Kiedy mamy problemy z oczami, zwykle oznacza to, że nie chcemy widzieć niczego – ani w sobie, ani w naszym życiu. Kiedy widzę małe dzieci w okularach, wiem, że coś jest nie tak w domu, dosłownie nie chcą na coś patrzeć. Jeśli nie są w stanie zmienić sytuacji domowej, dosłownie rozpraszają wzrok, tak że oczy tracą zdolność wyraźnego widzenia.

Bóle głowy pojawiają się, gdy czujemy się gorsi.

Następnym razem, gdy poczujesz ból głowy, zatrzymaj się na chwilę i zadaj sobie pytanie, gdzie czujesz się upokorzony i dlaczego. Wybacz sobie, niech to uczucie odejdzie, a ból głowy zniknie sam.

Migreny tworzone przez ludzi, którzy chcą być doskonali, jak i tych, którzy nazbierali w tym życiu dużo irytacji.

SZYJA I GARDŁO są bardzo ciekawe.

Szyja to umiejętność elastycznego myślenia, umiejętność dostrzegania drugiej strony problemu i rozumienia punktu widzenia drugiej osoby. Kiedy mamy problemy z szyją, oznacza to, że stajemy się uparci i odmawiamy większej elastyczności. Gardło reprezentuje naszą zdolność do wstawania się za sobą, proszenia o to, czego chcemy. Problemy z gardłem wynikają z poczucia, że ​​„nie mamy prawa” oraz z poczucia własnej niższości. Ból gardła zawsze jest irytujący. Jeśli towarzyszy mu przeziębienie, to oprócz tego również zamieszanie.

Zapalenie krtani zwykle oznacza, że ​​jesteśmy tak wściekli, że dosłownie nie możemy mówić. Ponadto gardło jest częścią ciała, w której koncentruje się cała nasza energia twórcza. Choroby związane z migdałkami i tarczycą wskazują zatem, że w sensie twórczym nie byłeś w stanie robić tego, co chciałeś. To właśnie w okolicy gardła pojawiają się pierwsze zmiany. Kiedy opieramy się zmianom, najczęściej pojawiają się problemy z gardłem. Zwróć uwagę na to, jak czasami zaczynamy kaszleć znikąd. Albo ktoś inny zaczyna kaszleć. Co dokładnie mówi się w tej chwili? Na co reagujemy? Czy to upór, opór, czy dowód na to, że jesteśmy w trakcie zmiany?

BACK to system wsparcia.

Problemy z plecami wskazują na to, że czujesz niewystarczające wsparcie. Zbyt często myślimy, że wspierają nas rodzina i przyjaciele. W rzeczywistości jest to wsparcie Wszechświata i samego Życia.

Problemy z górną częścią pleców są sygnałem niewystarczającego wsparcia emocjonalnego: „Mój mąż (kochanek, przyjaciel) mnie nie rozumie i nie wspiera”. Środkowa część pleców jest bezpośrednio związana z poczuciem winy. Boisz się tego, co jest za tobą, czy coś tam chowasz? Czy czujesz, że ktoś dźgnął cię w plecy?

Cały czas martwisz się o swoje pieniądze? Jaka jest Twoja sytuacja finansowa? Może być źródłem problemów z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Płuca to zdolność odbierania i dawania życia. Problemy z płucami zwykle wynikają z naszej niechęci lub lęku do życia pełnią życia lub z faktu, że uważamy, że nie mamy prawa żyć pełnią życia. Ci, którzy dużo palą, zwykle zaprzeczają życiu. Za maską ukrywają poczucie niższości.

READ
Pan młody odwołuje swój ślub po obejrzeniu swojej „starej” narzeczonej

PIERŚ – uosobienie macierzyństwa.

Kiedy pojawiają się problemy z gruczołami sutkowymi, oznacza to, że dosłownie dusimy inną osobę, rzecz lub sytuację naszą uwagą. Jeśli występuje rak piersi, jest to dodatkowo nagromadzona uraza lub złość. Uwolnij się od strachu i wiedz, że inteligencja Wszechświata jest aktywna i aktywna w każdym z nas.

SERCE symbolizuje oczywiście miłość, a KREW – radość.

Kiedy w naszym życiu brakuje miłości i radości, serce dosłownie kurczy się i staje się zimne. W efekcie krew zaczyna płynąć wolniej i stopniowo dochodzimy do anemii, stwardnienia naczyniowego, zawałów serca (atak serca). Czasami tak bardzo wplątujemy się w życiowe dramaty, które sami sobie stwarzamy, że w ogóle nie zauważamy otaczającej nas radości. Złote serce, zimne serce, czarne serce, kochające serce – jakie masz serce?

ŻOŁĄDEK przetwarza, przetrawia wszystkie nowe pomysły i sytuacje.

A co i kogo możesz „przetrawić”? Kiedy mamy problemy z żołądkiem, zwykle oznacza to, że nie wiemy, jak przyswoić sobie nową sytuację życiową. Byli przestraszeni. Wielu z nas pamięta czasy, kiedy samoloty pasażerskie dopiero zaczynały latać. Pomysł wzlotu w niebo był dla nas nowy i niezwykle trudno było nam go zasymilować w naszych mózgach. Na każdym siedzeniu były torby, które pomagały nam, jeśli zachorowaliśmy. I prawie zawsze ich używamy. Teraz, wiele lat później, chociaż pakiety są nadal dostarczane, nikt z nich nie korzysta. W końcu przyswoiliśmy sobie ideę lotu.

Wrzód żołądka to coś więcej niż tylko strach, poczucie, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy lub wystarczająco kompletni. Boimy się, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy dla naszych rodziców, szefów, nauczycieli itp. Dosłownie nie możemy znieść tego, czym jesteśmy. Zawsze staramy się zadowolić innych. Bez względu na to, jakie stanowisko zajmujesz w pracy, możesz mieć całkowity brak poczucia własnej wartości. Odpowiedzią na ten problem jest miłość. Ludzie, którzy kochają i szanują siebie, nie mają wrzodów. Bądź delikatny i uważny na dziecko w tobie (pamiętasz nasze ćwiczenie?) i zawsze wspieraj je i szanuj.

Kamienie żółciowe symbolizują nagromadzone gorzkie myśli, a także dumę, która nie pozwala się ich pozbyć.

Spróbuj tego ćwiczenia: Powtarzaj sobie stale: „Cieszę się, że mogę zapomnieć o mojej przeszłości. Życie jest piękne i ja też”.

Problemy z pęcherzem, odbytem, ​​narządami płciowymi wywodzą się z wypaczonych wyobrażeń o naszych ciałach i pełnionych przez nie funkcjach. Każdy organ naszego ciała jest wspaniałym odzwierciedleniem samego życia! Nie uważamy, że życie jest brudne i grzeszne. Dlaczego tak myślimy o genitaliach? Odbyt jest równie piękny jak uszy. Bez odbytu nie bylibyśmy w stanie pozbyć się toksyn i bardzo szybko byśmy umarli. Każda część naszego ciała i każda wykonywana przez nią funkcja jest całkowicie normalna, naturalna i piękna. Nasze narządy płciowe zostały stworzone dla przyjemności. Zaprzeczanie temu faktowi jest tworzeniem bólu i kary. Seks jest piękny i uprawianie seksu jest dla nas zupełnie normalne, podobnie jak jedzenie i picie. Wyobraź sobie przez chwilę nieskończoność wszechświata. Trudno nam to sobie nawet wyobrazić. A we wszechświecie jest wiele galaktyk. Wokół Słońca krąży wiele planet, między innymi Ziemia. A wiecie, niesamowicie trudno mi sobie wyobrazić, że Siła, która stworzyła cały Wszechświat, to po prostu starzec, który siedzi na swoich chmurach i… obserwuje nasze genitalia! A jednak wielu z nas uczono tego, gdy byliśmy dziećmi. Jest dla nas bardzo ważne, aby pozbyć się tych nonsensów. Jednak nie zrozum mnie źle. W żaden sposób nie opowiadam się za darmowym seksem z byle kim.

Po prostu wiele naszych zasad jest przestarzałych, więc wielu je łamie i staje się hipokrytami. Gdy usuniemy z naszej świadomości winę seksualności i nauczymy ludzi kochać i szanować siebie, aw konsekwencji innych, wtedy automatycznie zaczną żyć w imię najwyższego – Dobroci i Radości. Wszyscy mamy tak wiele problemów z naszą seksualnością z powodu naszej nienawiści do siebie i nienawiści do siebie. Dlatego źle traktujemy siebie i innych. Nie wystarczy edukacja seksualna w szkołach. Musimy na głębszym poziomie pozwolić dzieciom zrozumieć, że ich ciała, narządy płciowe i seksualność są stworzone do radości.

JAJNIKI reprezentują twórczą energię.

Problemy z nimi to niewyrażone możliwości twórcze.

STOPY niosą nas przez życie.

Problemy z nogami wskazują na strach przed poruszaniem się do przodu lub niechęć do poruszania się w określonym kierunku. Nogi nas niosą, ciągną, ciągną, a na nich siedzą wielkie, tłuste, pełne dziecięcej urazy uda. Niechęć do działania często objawia się poważnymi problemami ze stopami. Żylaki to albo dom, albo praca, której nienawidzisz.

Wypadki wcale nie są „wypadkami”.. Jak wszystko inne w naszym życiu, my je tworzymy. Nie musisz mówić sobie: „Chcę, żeby przydarzył mi się wypadek”. Po prostu tworzymy mentalny system przekonań, który może przyciągać wypadki. Niektórym z nas ciągle coś się dzieje, inni przechodzą przez życie bez jednej rysy. Wypadki są wyrazem irytacji i urazy. Są wyrazem beznadziejności i całkowitego braku wolności człowieka w wyrażaniu swoich uczuć. Wypadki to także bunt przeciwko autorytetom. Złościmy się tak bardzo, że chcemy kogoś uderzyć, ale zamiast tego bijemy samych siebie. Kiedy złościmy się na siebie, czujemy się winni, kiedy dosłownie szukamy dla siebie kary, przychodzi to w postaci wypadku.

READ
7 trudności, z którymi boryka się każda piękna kobieta

Na pierwszy rzut oka jesteśmy tylko niewinnymi ofiarami wypadku. Wypadek pozwala nam zwrócić się o pomoc i współczucie do innych. Obmywają nasze rany i troszczą się o nas. Często jesteśmy zmuszeni leżeć w łóżku, czasem bardzo długo. I jęczymy z bólu. Z pomocą bólu nasze ciało mówi nam, nad czym musimy w życiu popracować. Wielkość bólu wskazuje, jak surowo chcieliśmy się ukarać.

Reumatyzm to choroba nabyta od ciągłego krytykowania siebie i innych.

Osoby z reumatyzmem zwykle przyciągają ludzi, którzy nieustannie ich krytykują. Wynika to z ich własnego przekonania, że ​​powinni krytykować innych. Są przeklęci pragnieniem bycia „doskonałymi” przez cały czas, z każdą osobą, w każdej sytuacji. Ich ciężar jest naprawdę nie do udźwignięcia.

Astma. Wydaje się, że osoba chora na astmę nie ma prawa samodzielnie oddychać.

Dzieci chore na astmę to z reguły dzieci z dobrze rozwiniętym sumieniem. Biorą na siebie winę za wszystko. Czasami pomaga im zmiana miejsca zamieszkania, zwłaszcza jeśli nie podróżuje z nimi cała rodzina. Dzieci chore na astmę zwykle wracają do zdrowia. Sprzyja temu szkoła, nowe sytuacje życiowe, kiedy atak się powtarza, jakby ktoś wcisnął guzik.

Rak jest chorobą spowodowaną głęboką, nagromadzoną urazą, która dosłownie zaczyna wżerać się w ciało.

W dzieciństwie dzieje się coś, co podważa naszą wiarę w życie. Ten incydent nigdy nie zostaje zapomniany, a osoba żyje z uczuciem wielkiego użalania się nad sobą. Czasami trudno mu mieć długi, poważny związek. Życie takiej osoby składa się z niekończących się rozczarowań. W jego umyśle panuje poczucie beznadziejności i beznadziejności, łatwo jest mu obwiniać innych za swoje problemy. Osoby chore na raka są bardzo samokrytyczne. Jak widziałem z własnego doświadczenia, nabyta umiejętność kochania siebie i akceptowania siebie takim, jakim jesteś, leczy raka.

Nadwaga to nic innego jak potrzeba ochrony.

Szukamy ochrony przed bólem, krytyką, seksualnością, nadużyciami i tak dalej. Szeroki wybór, prawda? Nigdy nie byłam gruba, ale z własnego doświadczenia przekonałam się, że kiedy czuję się niepewnie i ogólnie nieważnie, automatycznie przybieram na wadze. Kiedy znika zagrożenie, znika również nadwaga. Walka ze światem to strata energii i czasu. Gdy tylko przestaniesz się opierać, Twoja waga natychmiast wróci do normy. Zaufanie sobie, w samym procesie życia, powstrzymywanie się od negatywnych myśli – to sposoby na odchudzanie.

Moim zdaniem ból jakiegokolwiek pochodzenia jest dowodem winy.

A wina zawsze szuka kary, a kara z kolei powoduje ból. Ból przewlekły bierze się z chronicznego poczucia winy, tak głęboko w nas tkwiącego, że często nawet o nim nie wiemy. Poczucie winy to bezużyteczne uczucie. To uczucie nigdy nikomu nie pomaga, nie jest w stanie zmienić sytuacji. Więc wyjdź z więzienia.

Operacja (dowolny).

Interwencja chirurga jest konieczna na przykład w przypadku urazów rąk, nóg, aby osoba mogła skoncentrować się na rekonwalescencji i zapewnieniu, że taka sytuacja się nie powtórzy. W medycynie jest dziś wielu znakomitych lekarzy, którzy w pełni poświęcają się pomaganiu ludziom. Coraz więcej lekarzy zaczyna leczyć metodami holistycznymi. A jednak większość naszych lekarzy nie chce zajmować się przyczynami chorób, lecz leczy jedynie objawy i skutki. Robią to na dwa sposoby: albo trują narkotykami, albo tną. Chirurdzy tną, a jeśli pójdziesz do chirurga, na pewno zaleci operację. Jeśli nie masz wyboru, przygotuj się na to, aby szybko i bez komplikacji dojść do siebie.

Mój przyjaciel musiał przejść operację w nagłych wypadkach. Przed operacją rozmawiała z chirurgiem i anestezjologiem. Poprosiła ich, aby podczas operacji włączali przyjemną lekką muzykę i zwracali się do siebie i do niej tylko w delikatnych tonach. Pielęgniarka zrobiła to samo po operacji. Operacja przebiegła pomyślnie, a mój przyjaciel wyzdrowiał w rekordowym czasie. Po operacji słuchaj przez cały czas ulubionej muzyki i mów do siebie: „Szybko wracam do zdrowia. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej.”

Guzy to fałszywe narośla.

Ostryga bierze maleńkie ziarnko piasku i buduje wokół niego twardą i błyszczącą skorupę, aby się chronić. Ziarnko piasku nazywamy perłą i podziwiamy jego piękno. My, jak ostryga, bierzemy strumień urazy i pędzimy z nim, aż zamieni się w guza. Nazywam to „zwijaniem starej taśmy”.

Jestem przekonany, że guzy u kobiet w macicy, jajnikach itp. z faktu, że biorą emocjonalny ból, który pojawił się w wyniku uderzenia w ich kobiecość, i pędzą z nim przez całe życie, zanim pojawi się guz. Nazywam to po prostu: „Zranił mnie bardzo”.

Jeśli twój związek z kimś się kończy, wcale nie oznacza to, że nie jesteś w porządku, i wcale nie dowodzi to, za czym tak naprawdę stoimy.

Nie chodzi o to, co nam się przydarza w tym życiu, ale o to, jak na to reagujemy.

My, bez wyjątku, jesteśmy w 100 procentach odpowiedzialni za wszystko, co nam się przydarza.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: