10 typów dziewczyn, które mężczyzna musi spotkać, zanim znajdzie miłość swojego życia

Droga mężczyzny do jego jedynej polega na komunikacji z różnymi dziewczynami. A psycholog Samantha Rodman uważa, że ​​każdy z nich, na podstawie zachowania, można zaliczyć do określonego typu. Nie próbując nikogo urazić, dzieli wszystkie dziewczyny, które spotyka mężczyznę, na 10 kategorii.

В DODAJ MNIE zgadzamy się, że każda osoba ma swoją własną linię zachowań, więc opowiemy Ci o typach dziewczyn, które Twoja jedyna spotkała już lub spotka.

Typ #1: Dziewczyna tatusia

Ten typ dziewczyny nie jest gotowy, by wpuścić do swojego życia drugiego mężczyznę, któremu poświęcono by odpowiednią ilość uwagi. Niezależnie od wieku przedstawicielka tej kategorii zwraca się do ojca we wszystkich sprawach: rodzic otrzymuje od niej telefony w każdej sytuacji, gdy potrzebuje wsparcia lub pomocy.

W takiej sytuacji nie pomoże nawet poznanie jej ojca – bez względu na to, co robi mężczyzna, raczej nie będzie lepszy od własnego taty. A według Samanty zerwanie takiego związku najprawdopodobniej wywoła nieprzyjemne doznania i doświadczenia u mężczyzny niż u dziewczyny, która prawdopodobnie będzie miała okazję spędzić więcej czasu z ojcem.

Typ #2: Imprezowa dziewczyna

Taka dziewczyna dokładnie wie, gdzie będzie impreza w najbliższej przyszłości i do którego klubu lepiej pójść dobrze potańczyć. Jeśli mężczyzna zdecyduje się dotrzymać jej towarzystwa, to na pewno będzie miał do czynienia z dużą liczbą jej znajomych. Opowiedzą jej o wszystkich ostatnich wydarzeniach, a młodzieniec będzie tylko stał i się nudził (chyba, że ​​sam jest królem imprez).

Z taką dziewczyną nie będziesz się nudzić, bo ona wie gdzie możesz się bawić. Ale pewnego wieczoru, gdy mężczyzna chce spędzić czas w rodzinnym domu, może nie znaleźć towarzystwa na jej twarzy, bo jego ukochana rzuci się na kolejną imprezę.

Wpisz numer 3: pilny uczeń

Oczywiście z taką dziewczyną może odbyć się bardzo ciekawa i długa rozmowa. Ale tylko pod warunkiem, że znajdzie dla niego czas. W końcu ma dosłownie obsesję na punkcie studiów, bierze dodatkowe zadania i uczestniczy we wszystkich zajęciach.

Osoba, dla której studia i uniwersytet są na pierwszym miejscu, raczej nie znajdzie czasu na wszystko inne, w tym na życie osobiste. A rozstanie najprawdopodobniej nie uderzy mocno w jej uczucia, ponieważ będzie miała pracę domową, która może odwrócić jej uwagę.

READ
Prognozy Tamary Globy na 2023 rok

Typ 4: Panna Zazdrość

Zazdrość w związku jest normalna, ale tylko z umiarem. Jednak dziwna jest dziewczyna, która reaguje na słowa młodego mężczyzny tak, jakby zawsze mówił z podtekstem. Dziewczyna tego typu boi się pewnie samotności, boi się, że jej mężczyzna wymieni ją na kogoś innego, że ma romans z jej siostrą lub koleżanką.

Niestety raczej nie będzie w stanie udowodnić, że naprawdę polubiłeś samochód koleżanki i nie miałeś na myśli, że byłeś w niej zakochany. Nawet po rozstaniu prawdopodobnie pomyśli, że znalazłeś dla siebie kogoś lepszego.

Typ #5: Rozmowny

Najczęściej jej miłość do rozmowy wynika z tego, że chce opowiedzieć rozmówcy o wszystkich, których zna, a to nie zawsze może być coś przyjemnego. Dziewczyna z tej kategorii nie życzy nikomu krzywdy, ale po prostu mówi wszystko o wszystkich. I najprawdopodobniej wszystko z rzędu.

W związku z taką dziewczyną czasami mężczyźnie wydaje się, że nawet „panna zazdrość” jest lepsza, bo przynajmniej ciągle myśli o nim, a nie o tym, w jakiej piżamie śpi kuzynka koleżanki jej koleżanki.

Typ #6: Dziewczyna jest marzeniem twojej mamy

Mężczyźni z dziewczyną tego typu mogą być bardzo wygodni i może nawet wydawać się, że to ona jest „ta jedyna”. Ale wszystko jest różowe dokładnie przed spotkaniem z matką. Gdy tylko mężczyzna zapozna ich ze sobą, od razu znajdują wspólny język i zaczynają komunikować się non stop, całkowicie zapominając, że jest ktoś inny.

Być może już niedługo młody człowiek może mieć wrażenie, że dziewczyna nie jest w związku z nim, ale z matką, bo namiętności między nimi wciąż się gotują. To dobry mecz dla mamy, ale nie dla mężczyzny, który szuka „tego jedynego”.

Typ #7: Lęk to jego drugie imię

Zdrowy niepokój, podobnie jak zdrowa zazdrość, powinien być w naszym świecie. Ale kiedy dziewczyna martwi się o wszystko, zaczyna się napinać. Zadzwoni do młodzieńca nieskończoną ilość razy w ciągu dnia, aby dowiedzieć się, czy wszystko jest w porządku. I nie chodzi tu o zazdrość, ale o jej zwiększony niepokój.

Z jednej strony jest to bardzo uważna i opiekuńcza osoba, ale mężczyzna szybko od niej ucieknie z powodu nadmiernej kontroli.

READ
6 przydatnych hacków do codziennego życia

Typ 8: Królowa dramatu

Z dziewczyną tego typu nigdy się nie nudzi – a wszystko dzięki jej emocjonalności. Ale i tutaj nie wszystko jest takie proste: potrafi być wesoła i wyluzowana, ale jednocześnie nie ma nic przeciwko wszczynaniu kłótni od zera. I jest możliwe, że para rozstanie się i zbiegnie kilka razy, ponieważ niewiele osób może znieść taki huragan emocji.

Tak, z taką dziewczyną nie jest nudno, ale mężczyzny mogą zmęczyć takie emocjonalne wybuchy, które najczęściej nie mają podstaw.

Wpisz nr 9: fashionistka

Spektakularne, stylowe i zawsze na czasie ze wszystkimi modowymi wydarzeniami – tak można opisać dziewczyny tego typu. Zawsze wiedzą, co jest modne i jak się ubrać, aby zwrócić na siebie uwagę. To towarzysz, o którego wygląd nigdy nie powinieneś się martwić.

Jedyne, co może się tutaj wydarzyć, to jej chęć „posprzątania” garderoby swojego mężczyzny, aby był „w trendzie”. A rozstanie się z ulubioną koszulką, która ma 5 lat, ale „jest jak nowa”, będzie ach jakże trudne dla mężczyzny.

Typ nr 10: królowa piękności

Taka dziewczyna, jak „fashionistka”, to wciąż piękność z okładki. Dziewczyna, która doprowadza wszystkich mężczyzn do szaleństwa i sprawia, że ​​ich głowy kręcą się o 180°. Mężczyzna, który jest w związku z taką panią, czasami nawet zastanawia się, dlaczego zwróciła na niego uwagę.

Ale wszystko byłoby dobrze, gdyby nie brak wspólnych tematów. Bez względu na to, jak pięknie wyglądasz, w pewnym momencie okaże się, że nie masz absolutnie o czym rozmawiać. I taki związek, niestety, jest skazany na niepowodzenie.

Jeden

Wszyscy mężczyźni są różni, jak dziewczyny, więc jeden będzie wyjątkowy dla każdego, a nie jak inni. Dla jednego mężczyzny dziewczyna okaże się „tą jedyną”, a dla innego będzie po prostu reprezentantką jednego z wyżej wymienionych typów.

Ale „ta jedyna” to dziewczyna, która śmieje się z żartów swojego chłopaka, a on śmieje się z jej; taki, z którym gusta filmowe, muzyczne, artystyczne czasami diametralnie się różnią, ale nawet w tym przypadku para ma wspólnych faworytów. Dobrze dogaduje się zarówno z matką młodzieńca, jak i jego przyjaciółmi; umiarkowanie zazdrosny i emocjonalny. To na nią zasłużył, przechodząc ciekawą ścieżkę komunikacji z przedstawicielami każdego typu.

READ
Najbardziej temperamentne znaki zodiaku wśród mężczyzn

Dziewczyny, do której kategorii z listy Samanty zaliczylibyście się? A drodzy mężczyźni, podzielcie się swoimi historiami komunikacji z dziewczynami – może byli bystrzymi przedstawicielami jednego z typów?

Wszyscy marzymy o spotkaniu bratniej duszy. Człowiek, któremu serce wyskoczy z piersi na pierwszy rzut oka. Osobę, która obudzi w nas jasne i nieopisanie cudowne uczucie miłości. Kogoś, z kim czujemy głęboką więź.

Z reguły w rzeczywistości wszystko układa się trochę inaczej niż się spodziewaliśmy. Proces odnalezienia prawdziwej miłości może zająć dużo czasu. Poznasz i poznasz nowych ludzi, doświadczysz rozczarowań, zmęczenia . i nadal będziesz mieć nadzieję, że wkrótce spotkasz tę samą bratnią duszę.

Nie poddawaj się. Prawdziwa miłość istnieje. Ale zdarza się, że zanim ją spotkasz, musisz pocałować kilka żab.

Oto 5 rodzajów miłości, których doświadczysz, zanim spotkasz swoją bratnią duszę:

1. Pierwsza miłość.

Pierwsze doświadczenie w miłości jest bardzo podobne do pierwszego doświadczenia w prowadzeniu samochodu. Nie masz jeszcze umiejętności, ale i tak postanawiasz spróbować. To nowe, ekscytujące doświadczenie. Oczekiwanie na coś pięknego jest silniejsze niż strach.

Kiedy zakochasz się po raz pierwszy, poczujesz trzepot motyli w brzuchu. Lubisz całować. Moje serce bije tak mocno, że zaraz rozpadnie się na kawałki. Szybko się zakochujesz i tracisz głowę. Nie możesz przeżyć dnia bez tej osoby.

Po rozstaniu z tą osobą poczujesz silny ból. To dopiero pierwsza lekcja miłości. Z biegiem czasu ból zniknie jak siniak po upadku z roweru.

2. Skomplikowana miłość.

Żyjesz dalej. W pewnym momencie spotykasz osobę, która (według Ciebie) jest dla Ciebie idealna. Poczuj połączenie między wami. Jesteś bardzo szczęśliwy! Ale po chwili zostajesz opuszczony. Nie możesz zrozumieć, co się stało. Serce jest złamane.

Po pewnym czasie będziesz w stanie odpowiednio przyjrzeć się tym relacjom. Zdasz sobie sprawę, że twoja (była) ukochana osoba w pewnym momencie się zmieniła. Ale w rzeczywistości po prostu pokazał swoją prawdziwą twarz. Miłość jest jak szalona jazda kolejką górską. W jednej chwili lecisz w niebo, a w następnej już lecisz z mocą i siłą.

Takie relacje prędzej czy później zakończą się rozstaniem. Choć będzie to bolesne, nauczysz się bardzo cennej lekcji. Zdasz sobie sprawę, że bardzo ważne jest również dbanie o siebie. Uświadom sobie, że najlepsze dopiero nadejdzie!

READ
9 sztuczek, których używają Japonki, aby wyglądać młodziej

3. Miłość do najlepszego przyjaciela.

Nadal szukasz swojego mężczyzny. Chcesz stabilnego związku. Poszukaj wszystkiego, czego brakowało ci w poprzednich związkach (patrz typ miłości nr 2).

W pewnym momencie spotykasz taką osobę. Ma do ciebie tak silne uczucia, że ​​jest gotów zrobić dla ciebie absolutnie wszystko. To miłość, którą daje ci osoba, która stała się najlepszym przyjacielem.

Taka miłość pojawia się w twoim życiu, kiedy potrzebujesz ochrony. W pewnym momencie potrzebujesz kogoś, kto uchroni cię przed całym okrucieństwem tego świata. Chociaż nie doświadczysz tej samej silnej miłości, bez wahania zgódź się na związek.

Ta osoba cię ochroni. Będzie kochał bezwarunkowo. Niestety, nie będziesz w stanie go odwzajemnić. W pewnym momencie zdasz sobie sprawę, że pasja stopniowo zanika. Wszystkie te relacje były pierwotnie oparte na szacunku. Doceniłeś dobroć tego człowieka.

Przez chwilę zignorujesz ten fakt. Przekonasz się, że wszystko jest w porządku. Wszystko jest tak, jak powinno być. Prędzej czy później zmęczysz się zaprzeczaniem oczywistości.

4. Namiętna miłość, jak huragan.

Przekonałeś się już, że prawdziwa pasja i miłość nie istnieją. To w tym momencie namiętna miłość wkracza w twoje życie. Dosłownie zrzuca cię z nóg i zmiata wszystko na swojej drodze. To będzie szalona miłość z nutą głupoty. Miłość, o której pisze się w powieściach.

Poczujesz zawroty głowy. Będziesz bardzo świadomy całej gamy uczuć i emocji. Wyda ci się, że ta konkretna osoba jest jedyna.

Niestety i ta opowieść dobiegnie końca. Ten związek był zbyt dobry, aby był prawdziwy. Wszystko skończy się tak szybko, jak się zaczęło. Nie zrozumiesz, dlaczego wszystko się rozpadło. Wyda ci się, że wszystkie twoje emocje wydają się być „zablokowane”.

5. Bezwarunkowa miłość.

Wreszcie spotkasz osobę, z którą wszystko będzie inaczej. Wszystko, co było przed tą osobą, stanie się nieważne. Często takie spotkanie ma miejsce, gdy jesteś już gotowy, aby się poddać.

Poznasz osobę przeznaczoną dla ciebie przez los. Ten, który cały czas na Ciebie czekał i szukał.

W chwili, gdy twoje oczy się spotkają, wyda ci się, że go znasz. Zaczniesz zadawać sobie pytanie, czy kochałeś kogoś tak bardzo, jak kochałeś tę osobę. Poczujesz się, jakby to był sen. Ale to jest rzeczywistość.

READ
Top 5 kobiecych imion, od których mężczyźni tracą głowy

Nie pożałujesz niczego, co wydarzyło się w życiu przed nim. W głębi duszy będziesz wiedział, że wszystkie twoje poprzednie związki były dla ciebie potrzebne. W końcu to cenne lekcje i doświadczenia. W końcu znalazłeś odpowiednią osobę, z którą możesz dzielić swoje życie. Spotkałeś swoją bratnią duszę.

Nowe wideo:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: