10 trudnych wskazówek dla mężczyzn, które sprawią, że będziesz chciał

Każda kobieta przynajmniej raz usłyszała te rady od przyjaciół, braci lub kolegów. Jednocześnie niewielu próbowało słów dla siebie, ponieważ wydaje się, że „ja taki nie jestem”. Tej okrutnej prawdy od mężczyzn nie należy ignorować, ponieważ stosując się do prostych wskazówek, można stać się o wiele bardziej atrakcyjnym i, co najważniejsze, bardziej pożądanym w oczach ukochanej osoby.

Kurs Psychologii Poznawczej

Dowiesz się skąd bierze się lęk i kiedy przestaje być normą. Znajdziesz w sobie myśli, które sprawiają, że czujesz się źle na sercu. Naucz się rozumieć swoje emocje i uczucia. Zrozumiesz, jak pokonać niepotrzebny niepokój, zyskać większą pewność siebie i nie polegać na czyjejś opinii.

„Wyglądaj jak kobieta, nie jak kobieta”

Może to zabrzmieć okrutnie, ale mężczyźni kochają oczami. Ważne jest dla nich, aby życie i rodzina nie uczyniły z wybranki „ciotki” w starym, wypranym szlafroku. Jeszcze ważniejsze są wewnętrzne uczucia kobiety: jej pragnienie życia, kochania, uczenia się nowych rzeczy. Mężczyzna szuka inspiracji w swojej ukochanej.

„Nie bądź natarczywy”

„Nie bądź nudny”, „Nie zachowuj się jak moja mamusia” – mężczyźni nie dają tych wskazówek wprost, ale wśród znajomych często narzekają na nieprzyjemne reinkarnacje swojej kobiety.

„To było normalne, spotkali się, a potem zaczęła dzwonić co godzinę, dręczyć się zazdrością, przyjść rano i zorganizować sprzątanie z przestawieniem mebli” – skarży się mężczyzna. Jest mało prawdopodobne, że będzie pożądał kobiety, która zachowuje się obsesyjnie i próbuje wcielić się w rolę nie kochanki, ale matki.

„Mniej dramatu nad drobiazgami”

Prawie każdy mężczyzna udzielił swojej ukochanej rady, jak „Przestań wysadzać mój umysł nad każdą drobnostką”. Niech brzmiało to bardziej poprawnie, a czasem zawoalowane, aby nie urazić kobiety.

Niestety w większości przypadków mężczyzna pozostaje niesłyszany. Trudno pożądać kobiety, która jeszcze pięć minut temu kręciła powietrzem, twierdząc, że nie zadzwoniła lub nie dała niewłaściwych kwiatów.

Ta bardzo „magiczna” atmosfera jest tworzona z drobiazgów i można ją zniszczyć kilkoma niegrzecznymi słowami lub niezasłużonymi wyrzutami.

„Nie skupiaj się na dziecku”

Ta rada jest rzadko wypowiadana przez mężczyznę, który nie chce wyglądać na samolubnego. Ale kiedy kobieta całkowicie poświęca się dziecku i całkowicie zapomina o świecie zewnętrznym, swoich hobby io tym, że ma męża, który pragnie jej uwagi, sytuacja się komplikuje. Mężczyzna pragnie ponownie zobaczyć kobietę, w której się zakochał, a wybraniec nie zawsze chętnie wspiera jego inicjatywę.

READ
Fryzury i fryzury gwiazd

„Nie bądź ofiarą”

Psycholog Michaił Labkowski wypowiedział się na ten temat jednoznacznie. Jest pewien, że jeśli kobieta zachowuje się jak ofiara, mężczyzna zaczyna być bezczelny. Przemoc domowa, bicie i niewierność męża występują w dużej mierze ze względu na to, że żona na to pozwala. Kochanie ofiary i pragnienie jest niezwykle trudne.

„Przestań wymyślać kompleksy dla siebie”

Kobiety chudną, a potem przybierają na wadze: nie będą z siebie zadowolone, dopóki nie nauczą się doceniać swojej indywidualności. To dziwne, że mężczyzna widzi te rzucanie. Tutaj kocha się z piwnym brzuszkiem i owłosionymi nogami i pachami.

Ta rada pomoże Ci przestać martwić się drobiazgami i nie zadręczać swojego wybranka pytaniami o to, czy przestał Cię kochać po tym, jak na jego ciele pojawiły się rozstępy.

Obejmuje to również zalecenia mężczyzn, aby nie wstydzić się czasem bez makijażu. Lubią naturalne piękno z umiejętnie podkreślonymi rysami twarzy, a nie sztuczny „tynk”, który rano się kruszy.

„Nie duś swojej miłości”

Nie lubi, gdy wdziera się w jego osobistą przestrzeń, narusza granice, a jego zasady są gwałtownie ustalane. Mężczyzna chce pozostać w związku, a nie być zwykłą marionetką w rękach kobiet.

Ona już zaplanowała datę ślubu, a on nawet sam nie zdecydował, czy chce się ożenić. Pod taką presją upragniona kobieta szybko staje się nudna, a nawet trochę onieśmielająca w swojej niezdrowej inicjatywie. Ta prosta rada pomoże pozostać tajemnicą dla mężczyzny.

Te opinie mężczyzn są proste, logiczne i jednoznaczne. Chcą podziwiać swoją ukochaną, więc błędy w zachowaniu są tak ostro postrzegane i sprawiają, że kobieta jest mniej pożądana.

Stwierdzenie, że mężczyźni „zawsze chcą” jest całkowicie błędne w przypadku długotrwałych związków. To zależy od zachowania kobiety i jej wyglądu: czy po 20 latach małżeństwa też będzie na nią patrzył z uwielbieniem, czy też jego zapał wygaśnie za rok.

10 chwytliwych rzeczy, które sprawiają, że kobieta jest cholernie atrakcyjna w oczach mężczyzny

Co przyciąga mężczyznę?

Czasami atrakcyjność znaczy więcej niż piękno.

W takim razie co dokładnie sprawia, że ​​kobieta jest atrakcyjna w oczach mężczyzny i sprawia, że ​​chce jej?

Niewątpliwie ważnym czynnikiem jest piękno fizyczne. Ale są rzeczy, które są znacznie ważniejsze niż zewnętrzne piękno.

READ
10 najczęstszych nieporozumień, które zwykliśmy uważać za klasyczną prawdę

Poniższe 10 rzeczy podniesie na duchu kobietę w nieoczekiwany sposób i uczyni ją atrakcyjną i pożądaną:

Co przyciąga mężczyzn do kobiet

1. Jej spacer

Chód

Nic dziwnego, że pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę mężczyzna, jest chód kobiety.

Sposób, w jaki chodzi, jak płynnie i swobodnie się porusza, może wiele powiedzieć o kobiecie.

W końcu to chód czyni kobietę kobiecą. Energia, którą promieniuje w tym momencie, przyciąga płeć przeciwną nawet bardziej niż jej mowa czy to, co ma na sobie.

Przyciąga uwagę

Jej skręt bioder, rozwiane włosy lub odwrotnie, dumny profil natychmiast przyciągają uwagę płci przeciwnej.

I oczywiście, jeśli w tym samym czasie kobieta emanuje tymi samymi wibracjami, mężczyzna z pewnością wpadnie w jej urocze sieci.

2. Sposób, w jaki patrzy nie na niego, ale prosto w jego duszę

kobiecy wygląd

Oczy są zwierciadłem duszy.

Przyciąga jej wzrok. Sposób, w jaki patrzy na mężczyznę, może go od razu zauroczyć.

Oczy kobiety

© delihayat / Getty Images

Jeśli patrzy na niego nie osądzając, nie osądzając i nie arogancko, ale po prostu patrzy w jego duszę, jest to bardzo, bardzo atrakcyjne dla mężczyzny.

Jedno spojrzenie takiej kobiety może doprowadzić go do szaleństwa.

Co pociąga mężczyzn w kobiecie

3. Pewność siebie, z jaką coś robi

Dumna kobieta

© Źródło obrazu / Obrazy fotograficzne

Pewność siebie to jedno – nie to przyciąga mężczyzn, to ich odpycha. A bycie pewną siebie kobietą to zupełnie inna sprawa.

Pewność siebie, którą emanuje, czyni ją atrakcyjną i seksowną w oczach mężczyzny.

Pewna siebie kobieta

Adekwatność i prawidłowe postrzeganie własnej osobowości to prawdopodobnie najseksowniejsza cecha, jaką może mieć kobieta.

Co może być bardziej atrakcyjnego niż pewna siebie kobieta, która z łatwością przechodzi przez życie, zna swoją wartość i jest pewna tego, co robi?

4. Jak znajduje czas, aby pomagać innym

Pomoc

Jej chęć pomocy innym jest niesamowita.

Kiedy zawsze udaje jej się znaleźć czas, by pomagać innym, to czyni z niej kobietę z dużej litery.

Życzliwość, czułość i miłosierdzie zawsze przyciągają płeć przeciwną.

Miła pani

© Katarzyna Bialasiewicz / Getty Images

Kobieta, która jest gotowa podać pomocną dłoń potrzebującym, wygląda znacznie atrakcyjniej niż tylko kobieta w pięknej sukience.

READ
Data Waszego ślubu i jej wpływ na losy Waszej Pary

Taka kobieta nigdy nie jest „zbyt zajęta dla innych”, gdy jej pomoc jest potrzebna, zawsze jest gotowa do pomocy.

Jej szczerość i życzliwość jest tym, co przyciąga płeć przeciwną.

5. Jej pasja i miłość do życia

Miłość życia

Pasja jest zawsze ciekawa. Bez pasji miłość znika. Bez pasji nie ma życia.

Pasja do pracy, do ulubionego biznesu sprawia, że ​​zwykła osoba staje się osobowością.

Kiedy kobieta namiętnie kocha to co robi, kiedy jej pasja jest integralną częścią jej życia, to zawsze zachwyca. Taka kobieta nie może nie przyciągać wzroku mężczyzn.

Entuzjazm

© Monkey Business Images

Bo jeśli kobieta ma pasję do życia, to znaczy, że może zarazić nią mężczyznę.

Pasja kobiety do tego, co kocha, jest zawsze cholernie pociągająca.

6. Kiedy sprawia, że ​​mężczyzna staje się lepszy

Atrakcyjność

Przyciąganie ma moc. Ta siła nas napędza. Ona ma na nas wpływ. To energia, która nas ekscytuje, przyciąga, a nawet motywuje.

Ma motywację do bycia lepszym.

Być może strach przed jej utratą motywuje mężczyznę do stania się najlepszą wersją siebie.

Para zakochanych

Oczywiście jej miłe i motywujące słowa, jej wsparcie też pomagają, a to jest naprawdę to, czego mężczyzna potrzebuje, co sprawia, że ​​rozwija się jako osoba.

7. Sposób, w jaki słucha

Umiejętność słuchania

Trudno uwierzyć, jak atrakcyjnym możesz być, po prostu słuchając kogoś.

Kiedy jednak zdajesz sobie sprawę, że większość ludzi w naszym świecie po prostu nie wie, jak słuchać i słyszeć innych, mimowolnie zaczynasz być przepojony szacunkiem i sympatią dla kogoś, kto wie, jak to zrobić.

Mężczyzna docenia kobietę, która potrafi słuchać bez przerywania, bez jednoczesnego kopania w swoim smartfonie i bez rozmawiania z koleżankami.

Rozmowa

Kobieta, która potrafi słuchać i udzielać praktycznych rad, jest atrakcyjną i pożądaną partnerką w oczach każdego mężczyzny. Bycie dobrym słuchaczem zwiększa jej szanse na bycie wybraną przez mężczyznę.

Umiejętność słuchania jest rzeczywiście bardzo kobiecą cechą seksualną.

Atrakcyjne cechy

8. Sposób, w jaki dzieli się czymś z mężczyzną

Prosta rozmowa

Jeśli kobieta dzieli się czymś z mężczyzną, to przyciąga.

Przecież nie dzieli się czymś, bo wierzy, że to słuszne.

READ
Dokładny horoskop na rok 2023 od Vasilisy Volodina

Albo dlatego, że dorastała, wiedząc, że „dzielenie się oznacza troskę”. Albo dlatego, że i tak czuje się do tego zobowiązana.

Para w kuchni

Kiedy dzieli się obiadem, lodami lub kocem z mężczyzną, tak naprawdę nie dzieli się z nim tymi rzeczami. Dzieli się swoim doświadczeniem. Dzieli z nim swoje życie.

9. Sposób, w jaki umie kochać

para w terenie

© puckons / Getty Images

Nie lubi go za to, że ją utrzymywał, dawał jej jakieś dobra materialne lub po prostu za to, że razem przeżywają pewne rzeczy.

Po prostu kocha go takim, jakim jest. I patrząc w duszę tego mężczyzny, rozumie, że ten człowiek jest wart jej miłości.

Para na trawniku

Jeśli kobieta kocha cię po prostu za to, kim jesteś, nie żądając niczego w zamian, oznacza to, że jest zdolna do wiecznej, bezgranicznej miłości. A co może być bardziej atrakcyjnego niż to?

10. Sposób, w jaki objawia się mężczyźnie

Pocałunek

© nd3000 / Getty Images Pro

Jedną z najbardziej atrakcyjnych i ekscytujących rzeczy we krwi mężczyzny jest to, jak kobieta objawia się mężczyźnie.

Kiedy kobieta otwiera się więcej niż raz, powoli i stopniowo, to łapie, sprawia, że ​​pragnie jej jeszcze bardziej.

Uściski

Otwarta księga nikogo nie interesuje.

A jeśli mężczyzna daje do zrozumienia kobiecie, że jest chroniona, że ​​jest bezpieczna, ona z kolei wystawia mu swoją duszę, myśli i serce.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: