10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Mężczyźni to złożone stworzenia. Nie jest im też łatwo zrozumieć piękno. Dlatego super kreatywny makijaż oparty wyłącznie na najnowszych trendach może nie zostać zrozumiany przez Twojego mężczyznę.

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Bądź z nim łatwiejszy! Pokażemy Ci, jak to zrobić: w naszym wyborze 10 najlepszych trików kosmetycznych, które sprawią, że będziesz najseksowniejsza w oczach ukochanej osoby.

Zadymione oczy

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Kiedy spotyka dziewczynę, mężczyzna zawsze patrzy jej w oczy. A jeśli spojrzenie jest wyraziste i głębokie, osoba tonie, nie może się cofnąć. W takim razie zdecyduj się na przydymione, klasyczne kolory: czerń, szarość lub brąz. Ale przynajmniej na pierwszą randkę powinieneś powstrzymać się od zielonego, niebieskiego i innych złożonych odcieni. Mężczyźni nie rozumieją tych kolorów ”.

Bujne rzęsy

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Bujne rzęsy wyglądają bardzo seksownie na mężczyznach, ponieważ dzięki nim Twój wizerunek staje się tak kobiecy i zabawny! Nie zabudowane, nie nałożone, ale poprawne – z naturalną krzywizną i odrobiną tuszu do rzęs.

Pełen wdzięku strzały

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Tak, mężczyźni kochają strzały! Ale nie kolorowa, nie gruba, nie graficzna, a po prostu zgrabna, podkreślająca linię wzrostu rzęs i lekko unosząca się w kąciku oka. Najlepiej pomalować je płynnym eyelinerem, starając się, aby kreska była jak najbliżej linii rzęs.

Naturalne brwi

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Większość mężczyzn nie lubi trendu gęstych, szerokich brwi. Nie chcą widzieć tego nienaturalnie wyraźnego kształtu narysowanego ciemnym ołówkiem. Więc nie daj się prowadzić Kara. Możesz liczyć na naturalnie czyste brwi – pokocha to.

Naga szminka

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Czerwona szminka to ponadczasowy klasyk. Czerwone usta wyglądają soczyście i seksownie, ale… Dla wielu mężczyzn wydaje się to zbyt agresywne. Nawet najsilniejsza połowa ludzkości nie lubi błyszczyków – jak pocałować się z tym lepkim śmieciem na ustach? Ale kochają nude: naturalne odcienie, które rozjaśnią Twój wygląd, ale nadal wyglądają naturalnie. Dlatego skupiamy się na naturalnych odcieniach nude.

Jasny rumieniec

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Pozostaw kontury, rzeźbienie i inną mądrość Kim Kardashian i jej wiernym. Jak pokazuje praktyka, zwykłym mężczyznom nie podoba się całe to nawarstwianie. Ale lekki i zdrowy rumieniec – bardzo tak! Nałóż róż lub brzoskwiniowy róż na jabłka na policzkach i spraw, aby jej oczy wyglądały bardziej kobieco.

READ
5 fajnych codziennych pomysłów na makijaż dla brązowookich piękności

Brak makijażu

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią lub nie umieją rysować. Co najmniej 50% mężczyzn postrzega makijaż jako sztuczny i sztuczny. „Głosują” na czyste i naturalne piękno, czyli całkowity brak makijażu. Nie jesteś gotowy na rezygnację z kosmetyków nawet ze względu na ukochaną osobę? Więc opanuj technikę bez makijażu i spraw, by pomyślał, że nie masz ani jednej uncji makijażu na twarzy.

Francuski manicure

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Bez pazurów, twardych kwadratów i innych trendów z lat 90. Mężczyźni uwielbiają czyste, zadbane paznokcie i francuski manicure. Nawiasem mówiąc, francuska technika została wymyślona przez człowieka. Masz pytania?

Hollywoodzkie loki

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Wybacz nam miłośnikom krótkich fryzur. Chłopcy to tacy chłopcy, a długie włosy są dla nich święte. Klasyczne hollywoodzkie fale, dziś miękkie i naturalne, wydają im się najseksowniejszą fryzurą na świecie. I bez lakieru do włosów: mężczyźni nie mogą tego znieść.

Zapachy kwiatowe

Sztuka uwodzenia: 10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

A teraz najbardziej nieoczekiwana rewelacja! Twój selektywny zapach, który kosztuje połowę twojej pensji, raczej nie zostanie zrozumiany przez przeciętnego mężczyznę. Złożone kompozycje dla silniejszego seksu są dla nas jak geometria opisowa. Więc kiedy wychodzisz na randkę, polegaj na lekkim kwiatowym zapachu. Prawie wszyscy mężczyźni kochają perfumy, w których główną nutą jest róża.

Nie jest tajemnicą, że ludzie to stworzenia z innej planety. Twój najbardziej kreatywny makijaż, który zachwycił wszystkie dziewczyny, wywołał u niego, delikatnie mówiąc, niejednoznaczną reakcję – tylko uniósł brwi ze zdziwienia i skromne „no dobrze…”. Dlatego zebraliśmy 10 najlepszych spektakularnych trików kosmetycznych, które pomogą Ci być najseksowniejszą w jego oczach!

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne.

Naturalny kolor ust.

Dowiedzieliśmy się już, że wielu mężczyzn uważa czerwoną szminkę za zbyt agresywną i nie znosi błyszczyka do ust za lepkość – cóż, jak całować się z tym błotem na ustach, którego wtedy nie może zetrzeć? Daj pierwszeństwo pomadkom o naturalnych odcieniach, które z jednej strony rozjaśniają Twój obraz, az drugiej wyglądają naturalnie.

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 01

Bujne rzęsy.
Nie, nie zachęcamy Cię do przyklejania rzęs, które sięgają brwi i opierają się o szkła okularów przeciwsłonecznych, gdy mrugniesz! Po prostu zawsze używaj tuszu do rzęs, nawet jeśli nie planujesz już dziś więcej makijażu – bujne rzęsy wydają się mężczyznom bardzo seksowne. Ponadto to właśnie one sprawiają, że wyglądasz naiwnie i kobieco.

READ
Jaki cień do powiek pasuje do twojego koloru oczu

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 02

Lekki rumieniec.
Jak pokazuje praktyka, brązowe kości policzkowe, które tak pilnie narysowałeś, by wyglądać jak Gisele Bundchen, nie przylegają do nikogo. Ale lekko różowawy róż, stworzony jednym dotknięciem pędzla, zdziała cuda. Ponownie wygląda kobieco i nadaje twarzy zdrowy blask. Mężczyzna oczywiście nie da ci komplementów typu: „Jaki piękny rumieniec wybrałeś! Ale na pewno to doceni – intuicyjnie.

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 03

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 04

Być może najseksowniejszą sztuczką jest mokry połysk, który można nadać twarzy cieniem do powiek lub rozświetlaczem. Oczy, które wydają się trochę łzawe, sprawiają, że mężczyzna chce cię uratować od wszelkich kłopotów i trudności! Możesz też nałożyć mały rozświetlacz na górną wargę: wygląda atrakcyjnie i – jako bonus – nie czuje się wcale podczas całowania. Nie jak błyszczyk!

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 05

Czerwone paznokcie.
Niedługo, nie. Tylko zadbane czerwone paznokcie, zawsze błyszczące. Większość mężczyzn uważa ten manicure za najseksowniejszy, nawet jeśli od dawna masz dość malowania paznokci na ten sam kolor. Jest tylko jedno wyjście – eksperymentuj z odcieniami.
Francuski.

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 06

Wieczny klasyk – francuski manicure, który wygląda najbardziej naturalnie. Mężczyźni aprobują. Ale, niestety, nie znajdziesz go na liście trendów od kilku sezonów – dla fashionistek ta historia jest przestarzała, ale faceci nigdy się nią nie znudzą.

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 07

Hollywoodzkie loki.
Ty i ja wiemy, że na świecie jest wiele kobiet, w tym gwiazdy, dla których fryzura pasuje o wiele bardziej niż długie włosy. Ale! Chłopcy o tym nie słyszeli. Klasyczne fale Hollywood, miękkie i naturalne, wciąż wydają im się najseksowniejszą fryzurą. To zabawne, nawet w męskich magazynach 90% piękności ma długie kręcone włosy.

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 08

Perfumy kwiatowe.
Rzadki człowiek rozumie złożone kompozycje, a Twój zapach oudowy może zostać całkowicie odrzucony. Dlatego wybierając się na pierwszą randkę postaw na lekki kwiatowy zapach, niezbyt wyrafinowany. I będziesz eksperymentować z perfumami, kiedy się do niego wprowadzisz!

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne. 09

Pełen wdzięku strzały.
Kluczowym słowem jest tutaj elegancja. Nie gęste, nie zuchwałe, nie sięgające skroni, w precyzyjnie wdzięczne strzałki, które tylko podkreślają linię rzęs i lekko wychodzą poza zewnętrzny kącik oka. Tylko jeśli nadal nie nauczyłeś się ich rysować, to teraz jest czas.

READ
5 wskazówek, jak wizualnie powiększyć usta

Lekka opalenizna.
Póki lato jeszcze się nie skończyło – opalaj się! Mężczyźni genetycznie lubią zdrowy wygląd, a opalenizna to najprostszy sposób na osiągnięcie tego efektu. Tylko w przypadku, gdy nie ma możliwości leżeć na słońcu, wybierz samoopalacz, ale stosuj go tylko poprawnie. Ale lepiej odrzucić bronzery: natychmiast zauważy haczyk.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: