10 sztuczek kosmetycznych dla kobiet, które kochają mężczyźni

para

Mężczyźni to złożone stworzenia. A przy zrozumieniu piękna też im nie jest łatwo. Dlatego superkreatywny makijaż, oparty wyłącznie na najnowszych trendach, może nie zrozumieć Twojego mężczyzny.

Bądź z nim łatwiej! Pokażemy Ci, jak to zrobić: w naszym wyborze 10 sztuczek kosmetycznych, które uczynią Cię najseksowniejszą w oczach ukochanej osoby.

1. Zadymione oczy

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Spotykając dziewczynę, mężczyzna zawsze patrzy jej w oczy. A jeśli spojrzenie jest wyraziste i głębokie, człowiek tonie, nie ma już odwrotu. Postaw więc na smoky, wykonane w klasycznych kolorach: czarnym, szarym lub brązowym. Ale przynajmniej na pierwszej randce należy unikać zielonych, niebieskich i innych złożonych odcieni. Mężczyźni nie rozumieją tych kolorów.

2. Bujne rzęsy

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Bujne rzęsy wydają się mężczyznom bardzo seksowne, ponieważ dzięki nim Twój wygląd staje się taki kobiecy i figlarny! Nie przedłużenia, nie nad głową, ale własne – z naturalną krzywizną i niewielką ilością tuszu do rzęs.

3. Pełne wdzięku strzały

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Tak, mężczyźni lubią strzały! Precyzyjnie zgrabna, podkreślająca linię rzęs i lekko unosząca się za kącikiem oka. Lepiej narysować je płynnym eyelinerem, starając się narysować linię jak najbliżej konturu rzęsek.

4. Naturalne brwi

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Większość mężczyzn kategorycznie nie lubi trendu na grube i szerokie brwi. Nie chcą widzieć całego tego nienaturalnie wyraźnego kształtu zamalowanego ciemnym ołówkiem. Więc nie polegaj na Karze. Postaw na naturalne, zadbane brwi – spodoba mu się.

5. Delikatna pomadka

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Czerwona szminka to ponadczasowy klasyk. Czerwone usta wyglądają zmysłowo i seksownie, ale. Dla wielu mężczyzn wydaje się zbyt agresywna. Silna połowa ludzkości też nie lubi błyszczyków – jak pocałować Cię z tym lepkim śmieciem na ustach? Ale lubią akty – naturalne odcienie, które rozjaśniają, ale jednocześnie wyglądają naturalnie. Postaw więc na naturalne odcienie nude.

6. Jasny rumieniec

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Konturowanie, rzeźbienie i inne sztuczki zostaw Kim Kardashian i jej mężowi. Jak pokazuje praktyka, zwykli mężczyźni nie lubią tego całego nawarstwiania. Ale lekki, zdrowy rumieniec – bardzo tak! Nałóż trochę różu lub brzoskwiniowego różu na jabłka na policzkach i bądź najbardziej kobiecy w jego oczach.

7. Bez makijażu

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią lub nie umieją malować. Co najmniej 50% mężczyzn postrzega makijaż jako coś sztucznego i podróbki. „Głosują” na czyste, naturalne piękno – czyli całkowity brak makijażu. Nie jesteś gotowy na rezygnację z kosmetyków nawet ze względu na ukochaną osobę? Następnie opanuj technikę „bez makijażu” – i pozwól mu myśleć, że na twojej twarzy nie ma ani grama makijażu.

READ
8 najważniejszych błędów w makijażu, które sprawiają, że wyglądasz starzej

8. Francuski manicure

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Żadnych pazurów, twardych kwadratów i innych trendów z lat 90. Mężczyźni uwielbiają zadbane, zadbane paznokcie i francuski manicure. Nawiasem mówiąc, francuska technika została wymyślona przez człowieka. Czy są jeszcze jakieś pytania?

9. Hollywoodzkie loki

10 sztuczek kosmetycznych, które mężczyźni uważają za seksowne

Wybacz nam, fanom krótkich fryzur. Chłopcy to tacy chłopcy, a długie włosy to dla nich świętość. Klasyczne hollywoodzkie fale, miękkie i naturalne, nadal wydają się im najseksowniejszą fryzurą na świecie. I żadnego lakieru do włosów – mężczyźni tego nie znoszą.

10. Kwiatowe zapachy

A teraz najbardziej nieoczekiwana rewelacja! Twoje selektywne perfumy kosztujące połowę pensji przeciętnego mężczyzny najprawdopodobniej nie zrozumieją. Złożone kompozycje dla przedstawicieli silniejszej płci są dla nas jak geometria wykreślna. Idąc więc na randkę, postaw na lekki kwiatowy zapach. Prawie wszyscy mężczyźni kochają perfumy, w których główną nutą jest róża.

10 sztuczek urodowych, które mężczyźni uważają za seksowne aktualizacja: 20 kwietnia 2019 r. Anastasia Timchenko

Co dziewczyna jest gotowa zrobić, aby przyciągnąć uwagę mężczyzny, którego lubi? Tak, za wszystko! Surowe diety, bolesne zabiegi kosmetyczne, dużo pieniędzy na kosmetyki… Ale w co naprawdę „dziobają” mężczyźni?

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, jaką bieliznę mężczyźni lubią najbardziej (sami byliśmy zaskoczeni, szczerze mówiąc!). Dziś proponujemy nowe dochodzenie: teraz wiemy, które sztuczki kosmetyczne mężczyźni uważają za najseksowniejsze.

czerwona szminka

Czerwona szminka to najdłużej utrzymujący się trend kosmetyczny i najlepiej sprzedający się produkt kosmetyczny wszechczasów. Czerwona szminka ma długą historię: w XVIII wieku była uważana za symbol kurtyzan, na początku XX wieku była oznaką protestu wśród sufrażystek. W epoce wielkiej Marilyn Monroe czerwone usta stały się klasykiem i od tego czasu nie wyszły z mody. Dziewczyna w czerwonej szmince (stosowanej zgodnie ze wszystkimi zasadami), której mężczyzna nigdy nie przegapi.

czarne strzałki

Czy potrafisz rysować strzały? Nie tylko strzały, ale cienkie, pełne wdzięku strzałki, które zgrabnie podkreślają linię rzęs? Nie? Więc ucz się teraz! Pełne wdzięku czarne strzałki w połączeniu z długimi, puszystymi rzęsami doprowadzają mężczyzn do szaleństwa. I nie zapominaj, patrząc na mężczyznę, zakryj trochę oczy. Nie będzie się opierał.

READ
Jak wykorzystać białe cienie w makijażu wieczorowym i codziennym

Zadymione oczy

50% mężczyzn zwraca uwagę na oczy (zaraz po ocenie klatki piersiowej). Więc spróbuj go złapać. Co oni lubią? Wszystko jest dość banalne: jeśli nie strzały, to jasne zadymione oczy, wykonane w klasycznych kolorach: czarnym, szarym lub brązowym. Ale przynajmniej na pierwszej randce należy unikać zielonych, niebieskich i innych złożonych odcieni. Mężczyźni nie rozumieją tych kolorów.

Długie puszyste rzęsy

I tu zaczyna się pewne zamieszanie. 60% mężczyzn po prostu kocha długie, zalotnie podkręcone (czytaj: sztuczne) rzęsy. I to pomimo faktu, że większość mężczyzn nienawidzi wszystkiego, co sztuczne. Ale! Przedstawiciele silniejszej płci są pod tym względem istotami „ograniczonymi umysłowo” i kompletnymi ignorantami w tych sprawach. Dlatego z łatwością mogą wziąć Twoje przedłużone lub sztuczne rzęsy za hojny dar natury.

Brak makijażu

Nie oczekiwany? My też jesteśmy w szoku! Ale wszystko jest tak: 40% mężczyzn preferuje czyste, naturalne piękno, czyli całkowity brak makijażu. Dobra wiadomość dla tych, którzy dobrą połowę swojej pensji wydają na kosmetyki. I dla tych „maniaków”, którzy wstają godzinę wcześniej niż ukochana, aby mieć czas na zrobienie makijażu i pojawienie się przed swoim mężczyzną w pełnym stroju.

Francuski manicure

A teraz będzie nieoczekiwane: 80% mężczyzn zwraca uwagę na paznokcie! Tak, lubią zadbane, zadbane paznokcie. I oczywiście francuski manicure. Najwyraźniej właśnie dlatego moda na „francuskiego” nie straciła swojej pozycji od ponad 50 lat. A człowiek wymyślił tę technikę na prośbę innego mężczyzny. Słynny hollywoodzki reżyser poprosił twórcę marki Orly o wymyślenie czegoś uniwersalnego, aby aktorki nie musiały ciągle malować paznokci.

Hollywoodzkie loki

Nie ma znaczenia, że ​​niektóre dziewczyny bardziej lubią krótkie fryzury niż długie włosy. Chłopcy nie chcą o tym słyszeć: miękkie i naturalne loki nadal wydają się najseksowniejszą fryzurą dla większości silniejszego seksu.

Dzikie włosy

Podczas gdy ty robisz skomplikowane stylizacje, męczysz włosy lokówkami i żelazkami, twój mężczyzna marzy o tym, żebyś wolała zmyć te wszystkie „sztuczne” loki i porządnie zmierzwić włosy. W końcu z rozczochranymi włosami wszyscy jesteście tacy przytulni i wygodni… Że chcę cię przytulić i nigdy więcej nie puścić.

READ
Najpopularniejsze triki makijażowe, które podbiły światowe fashionistki

Depilacja brazylijska

A teraz będzie bolało. Na początku XXI wieku spotkaliśmy się z jednym „okrutnym” trendem kosmetycznym – brazylijską depilacją. Dzięki bohaterkom „Seksu w wielkim mieście” – zainspirowali swoich młodych widzów, że NIE powinno być ani jednego włosa. I tak, mężczyźni to uwielbiają.

Cienki smak

Zapach kobiety doprowadza mężczyzn do szaleństwa! Nie warto stawiać na modne „złożone” zapachy, na pierwszą randkę wybierz coś lekkiego i świeżego. I jeszcze jedna tajemnica: wybierając perfumy, spróbuj zapamiętać zapach wody toaletowej używanej przez wybrankę i spróbuj znaleźć coś w podobnym tonie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: