10 sposobów na zorganizowanie garażu

System przechowywania w garażu

W dzisiejszej historii przedstawimy kilka wskazówek i racjonalnych zaleceń dotyczących aranżacji miejsca parkingowego w garażu, które pomogą właścicielom domków zaoszczędzić metry kwadratowe i odpowiednio wyposażyć pomieszczenie do przechowywania.

Biuro w garażu

System przechowywania w garażu

System przechowywania w garażu

System przechowywania w garażu

Chociaż obiecujemy do wiosny oczyścić teren naszego mieszkania ze śmieci i śmieci, nie możemy nic zrobić z brzydkim chaosem, który dzieje się w garażu. Dlatego postanowiliśmy podzielić się kilkoma szybkimi i prostymi wskazówkami i sztuczkami, które pomogą posprzątać bałagan i zapewnić komfort tej przestrzeni.

Rzućmy okiem na 10 prostych pomysłów na majsterkowanie, aby zorganizować miejsce w garażu.

1. Ściany w formie koszy

Możesz łatwo i szybko zamontować na ścianie kilka pojemników z drutu, aby przechowywać w nich różne rzeczy. Racjonalne rozmieszczenie kulek i węży to kolejny łatwy sposób na uporządkowanie wszystkich przedmiotów i produktów, które łatwo tworzą chaos i kurz, jeśli nie są posortowane w przegródki i pojemniki.

Ściany w formie koszy

2. Tabliczki i napisy

Mogą to być naklejki lub pełne malowanie drzwi i szafek. niezwykłe meble powlekane do specjalnych oznaczeń. Pomogą członkom rodziny poruszać się po przestrzeni garażu, a także przechowywać przedmioty i produkty w określonym miejscu. Główną zaletą tej metody dekoracji jest szybkość realizacji, która zajmie tylko kilka godzin!

Tablice z napisami

3. Magia magnesów

W przypadku małych narzędzi i wierteł można użyć pasków magnetycznych na wolnej powierzchni ściany. Można na nich powiesić drobne części i osprzęt, które zawsze będą pod ręką. Jest to prosty sposób na zorganizowanie pomieszczeń i systemów przechowywania w praktyczny sposób, a także niezwykle łatwy do wdrożenia.

Uchwyty na paski magnetyczne

4. Oryginalne haczyki

Weź długo nieużywane klucze i zamień je w haczyki dekoracja ścienna i jako oryginalne autentyczne akcesorium. Można na nich powiesić odzież roboczą, liny i wszystko to, co powinno być łatwo dostępne.

Haczyki z nieużywanych kluczy

5. Puszki i inne pojemniki

Możesz uporządkować i oddzielić nakrętki i śruby, dodając kilka plastikowych pojemników na narzędzia. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie ci znaleźć niezbędną część lub element. Wszystkie produkty zostaną posortowane i umieszczone w określonych pojemnikach, a dla większej wygody można je przymocować do drewnianej półki.

Banki do przechowywania śrub i nakrętek

6. Panel krosowy lub tablica

Oczywiście zawsze możesz włożyć deskę perforowaną, gdzie z łatwością dodasz nowe haczyki i zreorganizujesz przestrzeń w wystroju swojego domu. Dodatkowo taki pomysł organizacyjny może zadziałać jako „transformacja” ściany na boks garażowy! Wskazówki i porady dotyczące korzystania z tego wielofunkcyjnego narzędzia można znaleźć w portalu internetowym Małe wnętrza.

READ
Ostrożnie! 16 oznak, że w domu nagromadziła się zła energia i sposoby jej eliminacji

Panel krosowy

7. Praktyczne wiadra

Niektóre półki i duży zestaw segmentów (naklejek) mogą się naprawdę przydać. To kolejny szybki sposób na stworzenie funkcjonalnego i racjonalnego miejsca do umieszczania rzeczy, które dodadzą Twojemu domowi charakterystycznego stylu. Projektowanie wnętrz i pomóc w utrzymaniu porządku wśród narzędzi roboczych.

Praktyczne wiadra do przechowywania przyborów garażowych

8. Kulki bungee

Wykorzystanie sznurków sprężynowych do przechowywania sprzętu do różnych dyscyplin sportowych to świetny pomysł na przekształcenie przestrzeni. W tych stylizowanych siatkach można umieścić zarówno piłki, jak i piłki do koszykówki! Są dostępne w handlu i niezwykle łatwe w instalacji.

Linki sprężynowe do przechowywania

9. Haczyki na kaski

Dzięki temu kreatywnemu pomysłowi na inteligentny układ nie masz absolutnie żadnego usprawiedliwienia, dlaczego dzieci nie noszą kasków podczas i po szkole podczas przejażdżek rowerowych i przejażdżek. W końcu teraz musisz wymyślić, aby nie znaleźć ich w specjalnie wyposażonym miejscu! Komplement dekoracja ścienna małe haczyki, na których będą umieszczone te urządzenia zabezpieczające.

Haki na kask

10. Punkt recyklingu

Zamiast wyrzucać butelki z wodą i kartonowe pudła w kąt garażu, zbuduj szybkie i łatwe miejsce na odpady dla całej rodziny. Można go zbudować z plastikowych pudełek i pudełek z napisami, które pozwalają sortować śmieci na plastik i żelazo.

Punkt utylizacji

Zwróciliśmy uwagę na ciekawy i niezwykły wybór pomysłów koncepcyjnych i kreatywnych rozwiązań organizacji przestrzeni garażowej w nietypowym domu.

Podobały Ci się te racjonalne i praktyczne pomysły? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: