10 sposobów na użycie beżowego eyelinera

10 sposobów na użycie beżowego eyelinera | jeden

Ten kolor ołówka może sprawić, że wygląd będzie bardziej otwarty. Wystarczy doprowadzić je do dolnej powieki lub wzdłuż błony śluzowej. Można go również nakładać w wewnętrznym kąciku oka. Szczególnie dobrze wygląda na kontrastowej skórze lub jasnych kolorach. Oczy stają się wyraziste i fantastycznie duże.

W połączeniu z innymi środkami

10 sposobów na użycie beżowego eyelinera | jeden

Absolutnie naturalny i dobrze wygląda z innymi ołówkami lub cieniami. Ważne jest tutaj płynne przejście. Możesz nałożyć beżowy ołówek na górną powiekę, a następnie ołówek w innym kolorze na środku. Następnie zmiksuj granicę bawełnianym wacikiem.

użyj kajala

10 sposobów na użycie beżowego eyelinera | jeden

Jest to tłusty i miękki ołówek, który zawiera naturalną sadzę z antyseptykami i naturalnymi minerałami. Dużym plusem jest nieszkodliwość dla powiek. Nie powstają mikropęknięcia, które prowadzą do starzenia się skóry, leży płasko. Stosowany w różnych technikach.

Jako korektor

10 sposobów na użycie beżowego eyelinera | jeden

Niezastąpione narzędzie w przypadku konieczności zamaskowania zaczerwienienia skóry lub innych defektów. Po nałożeniu należy go tylko odpowiednio zmielić. Dziewczętom i kobietom o jasnej karnacji nie zaleca się używania go w tym charakterze. Czy też w tym przypadku należy go używać bardzo ostrożnie.

Dla jasnych strzał

10 sposobów na użycie beżowego eyelinera | jeden

To prawdziwy wybór na zimowy makijaż artystyczny lub letni festiwal. Można uzupełnić smoky eyes lub kolorowym eyelinerem.

Rozumiemy, dlaczego beżowy ołówek jest zawsze w przypadku wizażystów i jak można go wykorzystać w swojej pracy, aby otworzyć oczy, podkreślić pożądany odcień w makijażu lub nadać oczom wyrazistości.

Otwórz oczy

Jasnobeżowy ołówek może być bezpiecznie użyty do wizualnego powiększenia oczu. Aby to zrobić, musisz przynieść błonę śluzową dolnej powieki za pomocą środków, a także, w razie potrzeby, podkreślić wewnętrzny kącik oka.

Jako korektor

Beżowy ołówek do makijażu może być również używany jako korektor, jeśli potrzebujesz określonego odcienia lub gęstej konsystencji. Za pomocą ołówka można zamaskować zaczerwienienia, drobne pryszcze i inne defekty.

Jako uzupełnienie makijażu

Oczywiście wizażystka nie może obejść się bez beżowego ołówka podczas wykonywania makijażu w odcieniach brązu i kremu. W takim przypadku za pomocą uniwersalnego kosmetyku możesz wzmocnić odcień cieni lub eyelinera, podkreślając zarówno dolną, jak i górną powiekę ołówkiem. Jeśli chcesz, możesz łatwo mieszać kredki o różnych odcieniach w jednym makijażu.

READ
6 podstawowych zasad makijażu przeciwstarzeniowego

Jako baza pod cienie

Beżowa kredka może również pełnić funkcję bazy pod cienie, tworząc bazę przed nałożeniem suchych tekstur. Dzięki temu cienie będą wyglądały na bardziej kolorowe i jaśniejsze, a także bardziej równomiernie leżały i zaskakiwały trwałością.

Do podkreślania brwi

Wielofunkcyjna kredka w naturalnym odcieniu posłuży również do podkreślenia i podkreślenia brwi. Nałóż go na łuk brwiowy i dobrze rozetrzyj, tworząc efekt lekkiego rozświetlenia, jak z rozświetlacza.

Aby poprawić kształt ust

Z jakiego innego powodu wizażystka potrzebowałaby beżowego ołówka? Dzięki niemu możesz nawet poprawić usta! Jeśli potrzebujesz zmienić ich kształt, użyj ołówka, a następnie pudruj go pudrem, aby nie było widać wyraźnej linii. Następnie nałóż szminkę o pożądanym odcieniu.

Do miękkich strzał

Tworzenie miękkiego eyelinera to kolejny sposób na dobre wykorzystanie beżowego eyelinera. Po nałożeniu na górną powiekę możesz podkreślić kreskę cieniem lub eyelinerem lub pozostawić makijaż oka jak najbardziej naturalny.

Do dymnego lodu

Ciemnobeżowe kredki mogą być nawet używane do tworzenia smokey eyes w odcieniach brązu zamiast szarych i czarnych ołówków. Nawiasem mówiąc, ten makijaż jest teraz bardzo popularny, ponieważ odpowiada wszystkim najnowszym trendom.

Trendy i trendy: jakich trendów w modzie spodziewać się w 2022 roku?

W oczekiwaniu na wakacje: top 5 najlepszych brokatowych cieni

Wolf cut: nowy trend, który zawładnął mediami społecznościowymi

Nota prawna o wycofaniu informacji

Tsey zemścił się na fachowych specjalistycznych informacjach o problemach medycznych, ich sile, sposobach zatykania i ewentualnych przeciwwskazaniach. Informacje zawarte w programie dotyczące leczenia odwykowego i leków na receptę są uznawane wyłącznie w celu rozpoznania cech nadmiernego narażenia na leki, a nie jako instrukcje do samodiagnozy i leczenia. Ponieważ nie jesteś lekarzem, ale w destrukcji tych umysłów podpisujesz się w imię tego, redakcja PRO Cosmetology BHUB i firma AT „Farmak” nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne negatywne konsekwencje, które zostały spowodowane wynikiem niezależnej selekcji informacji. Jesteś niezależnie świadomy, rozumіyuchi, że zastosuvannya likarskih preparativ może zostać rozpoznany tylko przez lekarza po konsultacji, a samorozmawianie może prowadzić do twojego zdrowia. Potwierdzam, że jestem lekarzem, po zapoznaniu się z treścią umowy prawnej i potwierdzam moje szczęście z nią.

READ
15 sekretów znanych wizażystów
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: