10 sposobów na ukrycie niedoskonałości sylwetki na plaży dla tych, którzy nie schudli przed latem

Dla niektórych przygotowania do lata zaczynają się kilka miesięcy i odbywają się na siłowni. Jednak dla innych wszystko zaczyna się na plaży w piasku, aby dosłownie ukryć niektóre dodatkowe kilogramy, które nie są tak zauważalne, gdy się kładziesz. Okazuje się, że latem są ciekawsze sposoby na dobry wygląd i o nich opowiemy w naszym artykule.

1. Projekt stroju kąpielowego!

Wybierając strój kąpielowy, należy pamiętać o efektach wizualnych, które pomogą ukryć wady sylwetki.

  • Pionowe wycięcia w kostiumie kąpielowym optycznie wydłużają sylwetkę.
  • Wysoka dolna część optycznie wydłuża nogi.
  • Zaokrąglone i wiązane wokół szyi ramiączka w kształcie litery V stylizują szerokie ramiona.
  • Zdobienia i falbanki dodają objętości. Na przykład na figurze z wąskimi biodrami i szerokimi ramionami te elementy powinny znajdować się na dole kostiumu kąpielowego.

Próbując ukryć nadwagę, nie przestawaj wybierać tylko jednoczęściowych strojów kąpielowych. Ponadto, wybierając niewłaściwy kolor i duże rysunki, postać może wydawać się jeszcze masywniejsza. W przypadku nadmiernej puszystości bioder konieczne jest podkreślenie górnej części ciała stanikiem z elementami ozdobnymi.

2. Kolor stroju kąpielowego

Właściwy kolor może zrównoważyć prawie każdy kształt. Ciemnych kolorów należy używać tam, gdzie chcesz ukryć objętość, a jasnych tam, gdzie chcesz ją dodać. Na przykład, powinieneś wybrać ciemne kolory, aby wizualnie stworzyć linię talii, góra jest ciemna i jasna, dla sylwetki z szerokimi biodrami, wąskimi ramionami i płaską klatką piersiową.

3. Pareo

Wiele osób słyszało, że pareo może ukryć wady figury, ale tylko wtedy, gdy jest prawidłowo noszone. Istnieje wiele możliwości wiązania tego akcesorium, aby sylwetka wyglądała proporcjonalnie. Na przykład dziewczętom z nadwagą lepiej jest zawiązać go wyżej w talii, a szczupłym, przeciwnie, niżej w biodrach. Wybierając pareo, należy również zwrócić uwagę na kolor: kobiety z nadwagą powinny unikać dużych wzorów.

4. Akcesoria

Drobne szczegóły mogą odwrócić uwagę od wad. Tego typu akcesorium może być kolorową torbą plażową, naszyjnikiem, bransoletkami lub fantazyjnymi designerskimi okularami. Tutaj musimy pamiętać, że ważny jest umiar. Wystarczy kilka szczegółów, aby nadać obrazowi harmonię.

5. Samoopalacz

Bladość między wieloma opalonymi ciałami nie jest korzystna. Samoopalacz pomaga rozwiązać ten problem i pozwala na wizualnie cieńszy rysunek. Ma też inną ciekawą zaletę: wygładza skórę, co jest szczególnie korzystne dla okolic bioder.

READ
Czarna lista prezentów: czego nie dawać na Nowy Rok 2023

6. Poza

Nie garb się. Proste plecy pozwalają na odpowiednie podkreślenie: klatki piersiowej i podbrzusza.

7. Jedzenie

Aby jak najdłużej utrzymać płaski brzuch, nie jedz dużo przed pójściem na plażę, a po drugie unikaj pokarmów, które mogą powodować wzdęcia. Należą do nich np. groszek, kapusta, kukurydza, krakersy, kiełbaski, a także napoje bezalkoholowe i koktajle z syropów owocowych z lodem.

Najlepszym sposobem na ugaszenie pragnienia jest zwykła woda. A jako przekąskę wybierz orzechy i owoce. Lepiej jest preferować banany, arbuzy i owoce cytrusowe. Unikaj jabłek, gruszek, winogron.

8. Ręcznik

Ręcznik, którego zamierzasz używać do opalania na plaży, może również tworzyć efekty wizualne. Aby stworzyć wrażenie chudości, lepiej wybrać taki, który jest dłuższy i szerszy.

9. Buty plażowe

Buty plażowe też są magiczne. Aby nogi wyglądały na szczuplejsze i dłuższe, musisz wybrać wysoką platformę. Jednocześnie należy unikać butów z paskami i sznurowadłami w kostkach. Tego typu element „wycina” optycznie kończyny. Nawiasem mówiąc, spusty z paskiem w kształcie litery V wydłużają nogi, a kostki są cieńsze.

10. Narożniki i filtry fotograficzne

Zdjęcia na plaży są świetną okazją do pokazania zalet sylwetki i ukrycia wad, ponieważ ujęcie zostało wykonane w kilka sekund i pod pewnym kątem. Ale tutaj również musimy starać się robić wszystko dobrze. Na przykład lepiej unieść podbródek, aby nie pojawiać się na słonecznym zdjęciu z ciemnym cieniem na twarzy i bez szyi. Nie rozstawiaj nóg zbyt daleko, może to poszerzyć sylwetkę. Przed wyruszeniem na plażę możesz zajrzeć na strony blogerów, którzy udzielają porad dotyczących prawidłowej postawy i nie zapominaj o użyteczności funkcji telefonu, takich jak filtry zdjęć.

Czy stosujesz jakąś ciekawą sztuczkę, o której nie wspomnieliśmy w artykule? Czekamy na Twoją opinię w komentarzach!

Przygotowania do sezonu plażowego dla niektórych zaczynają się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem i od siłowni. A dla innych – z miejsca i od kopania dołków w piasku, aby dosłownie ukryć tam część zbędnych kilogramów, które w pozycji leżącej nie rzucają się tak w oczy. Okazuje się, że istnieją bardziej humanitarne sposoby, aby świetnie wyglądać na plaży.

DODAJ MNIE Poznałam triki, które pomogą ukryć mankamenty i podkreślić atuty, nawet jeśli do lata nie udało się doprowadzić sylwetki do pożądanych parametrów. Oceń, jak łatwe jest wdrożenie tych wskazówek.

READ
Ciężko jest żyć w Korei Północnej: 15 typowych dla nas rzeczy, które są tam zakazane

1. Styl stroju kąpielowego

Wybierając strój kąpielowy, należy zdawać sobie sprawę z efektów wizualnych, jakie mogą wywołać pozornie nieistotne detale.

  • Pionowe wycięcia na kostiumie wizualnie rozciągają sylwetkę.
  • Kąpielówki z wysokim stanem optycznie wydłużają nogi.
  • Dekolt w kształcie litery V oraz ramiączka wiązane wokół szyi zwężają szerokie ramiona.
  • Wystrój, draperie i falbany dodają objętości. Na przykład przy sylwetce z wąskimi biodrami i szerokimi ramionami takie elementy powinny znaleźć się na dole kostiumu kąpielowego.

Chcąc ukryć nadmiar, nie poprzestawaj na wyborze tylko jednoczęściowych strojów kąpielowych. Ponadto przy nieprawidłowo dobranym kolorze, na przykład dużym rysunku, wręcz przeciwnie, postać może wydawać się jeszcze bardziej masywna. Przy nadmiernie obszernych biodrach warto postawić na górną część ciała z gorsetem z ozdobnymi elementami.

2. Kolor stroju kąpielowego

Właściwy kolor może wizualnie zrównoważyć niemal każdą sylwetkę. Ciemne kolory powinny być używane do tych części ciała, w których chcesz ukryć objętość, a jasne i jasne kolory tam, gdzie chcesz ją dodać. Na przykład ciemne wstawki po bokach – optycznie podkreślające talię, jasna góra i ciemny dół – dla figury o szerokich biodrach i wąskich ramionach oraz małej klatce piersiowej.

Ponadto w przypadku strojów kąpielowych, a także wszelkich innych ubrań, istnieje technika z poziomym wzorem, który dodaje objętości, i pionowym wzorem, który rozciąga sylwetkę.

3. Pareo

Wiele osób słyszało, że pareo może ukryć mankamenty figury. Ale tylko wtedy, gdy jest używany prawidłowo. Istnieje wiele opcji wiązania tego akcesorium, aby sylwetka wyglądała proporcjonalnie. Na przykład dla pełnych dziewczyn lepiej jest zawiązać go wyżej w talii, podczas gdy dla szczupłych dziewczyn lepiej jest zawiązać go niżej na biodrach. Wybierając pareo, należy również zwrócić uwagę na kolorystykę: dziewczyny o zaokrąglonych kształtach powinny unikać dużych nadruków, a średni wzór jest odpowiedni dla tych miniaturowych.

4. Akcesoria

Drobne szczegóły mogą odwracać uwagę od wad. Takimi akcesoriami ratunkowymi mogą być jasna torba plażowa, naszyjnik, bransoletki lub okulary o nietypowym wzorze lub kolorze. Tutaj należy pamiętać, że wszystko jest dobrze z umiarem. Kilka szczegółów jest w stanie poradzić sobie z zadaniem i nadać obrazowi harmonię. A takie akcesorium jak czapka z szerokim rondem pozwoli Ci ukryć niedoskonałą kondycję włosów, co jest szczególnie ważne podczas długiego pobytu na morzu.

READ
Które znaki zodiaku nigdy nie wracają do swoich byłych?

5. Samoopalacz

Bladość na tle wielu opalonych ciał jest niekorzystnie uderzająca. Samoopalacz pomaga rozwiązać ten problem i pozwala wizualnie wyszczuplić sylwetkę. Ma też jeszcze jedną ciekawą zaletę. Dzięki samoopalaczu skóra wydaje się gładsza, szczególnie dotyczy to okolic ud u kobiet. Nałóż produkt na kilka dni przed wyjściem na plażę.

6. Postawa

Zaokrąglonemu tyłowi automatycznie towarzyszy wystający brzuch i boki. I dotyczy to nawet osób, które nie mają nadwagi. Przeciwnie, płaskie proste plecy pozwalają na odpowiedni nacisk – na klatkę piersiową i dolną część pleców. Dlatego nie powinieneś zapominać o swojej postawie na plaży.

7. Jedzenie

Aby żołądek pozostał jak najbardziej płaski, należy po pierwsze nie jeść ciasno przed plażą, a po drugie unikać pokarmów, które mogą powodować wzdęcia. Należą do nich np. groszek, kapusta, kukurydza, precle, krakersy, kiełbaski, a także napoje gazowane i koktajle z mrożonymi syropami owocowymi. Te ostatnie wyglądają szczególnie kusząco w upalny dzień, ale ich drugą wadą jest to, że ze względu na wysoką zawartość cukru dają organizmowi szybki zastrzyk energii, a potem równie szybko prowadzą do gwałtownego jej spadku, pozostawiając uczucie zmęczenia i wyczerpania.

Najlepiej ugasić pragnienie zwykłą wodą. I możesz przekąsić orzechy – mają zdolność dawania większej sytości w małych ilościach, podobnie jak owoce. Lepiej jest preferować banany, arbuzy i owoce cytrusowe. A jabłka, gruszki, winogrona i suszone owoce należy wyrzucić, ponieważ mogą powodować tworzenie się gazów.

8. Ręcznik

Ręcznik, który przeznaczony jest do opalania się na plaży, posiada również możliwość tworzenia efektów wizualnych. Aby wyglądać na szczuplejszego, lepiej jest preferować szeroki i długi ręcznik o dużym rozmiarze.

9. Właściwe obuwie

Buty plażowe mają również iluzoryczną magię. Aby Twoje nogi wyglądały na szczuplejsze i dłuższe, możesz preferować opcje na koturnie z dość wysokim stanem. Najlepiej jednak unikać butów z paskami, kokardkami i sznurowaniami w kostkach. Takie elementy optycznie „obcinają” i skracają nogi. Poprzeczne siateczki z przodu sandałów i sandałów pozwalają optycznie zmniejszyć rozmiar stopy, natomiast klapki i japonki ze swetrem w kształcie litery V wydłużają stopę, natomiast kostka może wydawać się cieńsza.

10. Kąty i filtry do zdjęć

Zdjęcie na plaży to świetna okazja, aby pokazać swoją figurę i ukryć mankamenty, ponieważ zajmuje to tylko kilka sekund i pod jednym kątem. Jednak nawet tutaj trzeba się trochę postarać, żeby uchwycić się w korzystniejszym świetle. Na przykład lepiej podnieść podbródek, aby nie pozostać na jasnym, słonecznym zdjęciu z ciemną plamą cienia i bez szyi. Ponadto nie należy pozować ze zbyt szeroko rozstawionymi nogami – może to spowodować, że sylwetka wyda się szersza. Przed wyjściem na plażę możesz przynajmniej przejrzeć strony blogerek, które udzielają porad dotyczących odpowiedniego pozowania, i nie zapomnij o przydatności takiej funkcji w telefonie jak filtry do zdjęć.

READ
Najbardziej idealna dziewczyna według znaku zodiaku

Sezon plażowy to doskonały czas nie tylko na popisywanie się, ale także na prawdziwy relaks i odpoczynek. A jeśli pomyślisz o tym w pierwszej kolejności, to przygotowanie do tak długo wyczekiwanego czasu będzie naprawdę przyjemnością.

Czy stosujecie jakieś ciekawe triki plażowe?

Jasna strona / Podróże / 10 sposobów na ukrycie mankamentów figury na plaży dla tych, którym nie udało się schudnąć do lata

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: