10 rzeczy, które szalenie podniecają mężczyzn

Copywriter z dyplomem z psychologii. Nie mogę przejść obojętnie obok artykułów o tym, jak działa nasz mózg.

Sędzia – Wiktoria Fomina

Seksuolog najwyższej kategorii, psychiatra, psychoterapeuta. Od ponad 10 lat pracuję jako seksuolog. Pomagam parom rozwiązywać problemy w życiu seksualnym.

piękna para

Uwodzicielskie krągłości ciała, pulchne, zmysłowe usta, niski, ale delikatny głos – to wszystko zrozumiałe. Tak, ekscytuje, ale jest już trochę nudny. A potem – co zrobić, jeśli po prostu nie masz tego całego splendoru? Nie rozpaczaj! Całkiem możliwe, że masz te piętnaście cech, które czynią cię atrakcyjną w oczach mężczyzny!

TOP 15 nieoczekiwanych rzeczy, które podniecają mężczyzn

  • Spontaniczność.

Mężczyźni lubią, gdy kobieta ma pewien młodzieńczy talent. Kiedy będzie mogła wyrwać się z nim do innego miasta albo pojechać popatrzeć na gwiazdy na jakimś dachu. Kiedy jej reakcje emocjonalne są otwarte i bezpośrednie, kiedy wszystko ją dziwi, jak dziecko i nie zatraciła charakterystycznej dla młodości ostrości i świeżości percepcji.

Takie dziewczyny przyciągają uwagę i sprawiają, że sam mężczyzna czuje się młodszy (a może przeciwnie, starszym przyjacielem młodej nimfetki, kto to lubi), bardziej zakochany i, tak, bardziej podekscytowany.

Zwłaszcza jeśli kontrastuje z siłą. Na przykład w życiu jesteś stylową bizneswoman, budujesz cały zespół w pracy tak, żeby chodził po Twojej sznurku, ale kiedy wracasz do domu jesteś tylko jego małą dziewczynką, która prosi o masaż i zamawia sushi.

Wrażliwość powoduje czułość i chęć troski, a także podnieca, ponieważ wielu mężczyzn lubi dominację. Nie bój się więc okazywać słabości, mówić, że czegoś nie wiesz, prosić o pomoc. Korzyści będą dwojakie: pomogą ci i uznają cię za pożądanego.

  • Zobacz, jak pomagasz innym.

Nagle? Ale tak, zgodnie z badaniem z 2016 roku opublikowanym w czołowym brytyjskim czasopiśmie psychologicznym, postrzeganie partnera jako altruisty sprawia, że ​​ludzie postrzegają go bardziej atrakcyjnie i bardziej chcą związku.

Wynika to prawdopodobnie z tego, że pojawia się logiczny łańcuch: jeśli pomaga innym, to także będzie miła jako partnerka i dla naszych dzieci. W osobowościach altruistycznych ludzie nieświadomie widzą dobrych ojców i matki jako potencjalnego potomstwa.

  • Po prostu spędźcie razem czas
READ
Talizmany na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

A w innym badaniu doszło do wzruszającego wyznania: mężczyźni, którzy są od dawna w związku małżeńskim, zauważyli, że często doświadczają podniecenia po prostu w codziennym życiu z kobietą, którą kochają, kiedy oglądają film, czytają lub jedzą obiad, bo głębokie utworzyło się między nimi emocjonalne połączenie, a ona prowadzi do pragnienia fizycznego połączenia.

Rozbierając się, spróbuj teraz pokazać mu piękne części swojego ciała – powiedzmy klatkę piersiową – a następnie ponownie to schowaj, zamieniając to w rodzaj gry, w delikatną drażnienie: wydaje się, że już jesteś na niego otwarty – i jeszcze nie. Działa rozgrzewająco i pobudzająco.

  • Zapach ciasta dyniowego i lawendy.

Kto by pomyślał! Jednak według badań przeprowadzonych przez Chicago Smell and Taste Research Center zapachy ciasta dyniowego i lawendy zwiększają przepływ krwi w penisie. Najprawdopodobniej wynika to z tego, że aromaty te uspokajają, odprężają, pomagają czuć się bezpiecznie, a taka atmosfera sprzyja pewnemu tokowi myślenia.

Ale jest to bardziej znany fakt: strach wzbudza, ponieważ adrenalina wpływa w przybliżeniu na te same obszary mózgu, które są zaangażowane, gdy dana osoba jest podekscytowana. W Kolumbii przeprowadzili nawet badanie: część respondentów odpowiedziała na pytania zadawane przez piękną dziewczynę, będąc całkowicie bezpieczną, a część – stojąc na barze na dość przyzwoitej wysokości. Druga grupa dawała bardziej zalotne odpowiedzi, więc tak, strach działa jak afrodyzjak.

Czasopismo poświęcone psychologii społecznej opublikowało badanie, w którym mężczyźni oceniali atrakcyjność kobiet w ubraniach w różnych kolorach. Za najbardziej atrakcyjne uznano kobiety ubrane na czerwono.

Nie wiadomo dlaczego: być może czerwień kojarzy się w kulturze z seksualnością i miłością, może jej ciepły, agresywny odcień pobudza krążenie krwi, kojarzy się z upałem, wstydem, zmysłowością, ale fakt pozostaje faktem: czerwień jest seksowna.

  • Długie, smukłe ramiona.

Co zaskakujące, tak: w Sydney przeprowadzono badanie, w którym mężczyźni oceniali piękno kobiet. I zdecydowanie częściej faworyzowali kobiety z długimi, zgrabnymi ramionami niż nawet długonogie, choć wydawać by się mogło, że długie nogi kojarzą się z atrakcyjnością. Ponadto, jeśli masz szczupłe, długie ramiona, wyglądasz szczuplej.

  • Odpowiednia bielizna.

Mężczyzna niestety nie jest podekscytowany pięknem twojej koronkowej bielizny, ale jest podekscytowany samą myślą, że znalazłeś czas w swoim napiętym harmonogramie i pogubiłeś się dla niego: poszedł do sklepu, wybrał zestaw, pomyślał o tym, co on chciałby, chciał go zadowolić i zadowolić go w końcu wydać pieniądze. Najprawdopodobniej mężczyźni lubią czuć się wyjątkowo.

READ
Zamieszania i bójki prezenterów na żywo

Cóż, prawdopodobnie o tym wiesz, nie bez powodu właściciele dużych pośladków są teraz tak popularni (cześć Kim Kardashian, Nikki Minaj i setki blogerek fitness na twoim kanale na Instagramie), a na każdej stronie pornograficznej znajdziesz kategorię „wielcy księża”. Świetna wiadomość dla tych, których figura różni się od zapałki lub wieszaka!

Nawiasem mówiąc, jeszcze jeden powód, aby kochać pośladki, które nie wyróżniają się szczupłością: według badań przeprowadzonych przez jeden uniwersytet w Kalifornii i inny z Pittsburgha, tłuszcz na pośladkach zawiera dużo kwasów omega-3, które są bardzo potrzebne do tworzenia zdrowego łożyska i odżywiania mózgu zarodka wewnątrz kobiety w ciąży. Więc jeśli masz obszerne pośladki, urodzisz zdrowe dziecko, brawo!

  • Kobiety obok nich.

Zarówno naukowcy, jak i zwykli ludzie od dawna zauważyli ten fakt: najczęściej mężczyźni „toną”, zakochują się lub pożądają kobiet, które po prostu są stale obok nich. I nie ma znaczenia, jak wyglądają – jak supermodelki czy całkiem zwyczajne – po prostu prędzej czy później mężczyzna zacznie je uważać za potencjalne partnerki, jeśli ma ochotę na partnerkę.

Tylko dlatego, że mózg jest leniwy, po co gdzieś iść i szukać kogoś, jeśli całkiem atrakcyjne dziewczyny chodzą tuż pod twoim nosem, w twoim biurze?

Czy to oznacza, że ​​Twój mężczyzna prędzej czy później zdradzi Cię z kolegą? Nie. To zależy od cech samego człowieka. Może myśleć o koleżance jako o atrakcyjnej kobiecie, ale to, czy przejdzie do działania, zależy od niego.

I jeszcze jedna dobra wiadomość dla dziewczynek, których twarze różnią się od szablonów lalek z najnowszych kreskówek Disneya i lalek Barbie! Mężczyźni lubią kobiety, których rysy twarzy są podobne do ich własnych. Podobnie jak kobiety, mężczyźni często lubią mężczyzn o podobnych rysach twarzy: na przykład wysokie kości policzkowe do wysokich kości policzkowych, pulchne usta do pulchnych ust i tak dalej. Oczywiście nie do punktu absurdu.

Działa najprawdopodobniej w taki sam sposób, jak w psychologii: na przykład ludzie często lubią ludzi, którzy powtarzają swoje gesty, sposób mówienia, żarty.

Badanie przeprowadzone na szwajcarskim uniwersytecie wykazało, że mężczyźni podświadomie podniecają się śmiechem. Po pierwsze, jeśli kobieta się śmieje, to jest w humorze, co oznacza, że ​​jest z nią fajnie i być może coś mu dzisiaj pęknie. Po drugie, śmiech, szczególnie silny, bardzo przypomina… jęki! Plus rumienisz się, krztusisz się, patrzysz na niego błyszczącymi oczami, klatka piersiowa często faluje od oddechu… czy to Ci coś przypomina? Tak. Więc nie komplikuj się – i śmiej się serdecznie!

READ
3 типа женского характера, который обожают мужчины

Każda kobieta marzy o tym, by jej ukochany mężczyzna szalał tylko na jej punkcie. Są rzeczy, które wbrew powszechnemu przekonaniu niesamowicie podniecają mężczyzn. Zmuszają go do ciągłego komunikowania się z dokładnie tą kobietą, która go zainteresowała.

Wiedząc, co wpływa na męską wyobraźnię, możesz łatwo zdobyć mężczyznę swoich marzeń.

naturalne piękno

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta wyróżnia się w otoczeniu swoim naturalnym pięknem. Oczywiście kosmetyki odgrywają dużą rolę w życiu kobiety. Ale niech to będą wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, których żaden mężczyzna nie jest w stanie zidentyfikować na twojej twarzy. Ale kosmetyki dekoracyjne należy stosować ostrożnie. Nie przesadzaj z nakładaniem makijażu – to główna zasada doświadczonej kobiety.

Zdrowy apetyt

Gdy tylko kobiety nie kokietują randki z mężczyzną w kawiarni lub restauracji, pokazując, że mało jedzą, jak wróble. I na próżno. Mężczyźni chętnie przyjmują kobiety, które pozwalają sobie na skosztowanie każdego dania. Wskazuje to na pewność siebie kobiety, jej zdrowe ciało. A to niezmiennie pociąga i podnieca mężczyznę.

Niski głos

Co dziwne, wysoki głos tkwiący w wielu kobietach nie powoduje zachwytu u mężczyzn. Naukowcy udowodnili, że niski głos jest znacznie lepiej odbierany. Z tego samego powodu spikerzy radiowi są wybierani niskim głosem.

Mężczyźni są po prostu zachwyceni kobietami, które mają głęboki głos z chrypką. Według nich jest niesamowicie seksowna i ekscytująca.

rozczochrane włosy

Bez względu na to, ile wysiłku i pieniędzy wydasz na stworzenie idealnej, z Twojego punktu widzenia, fryzury w drogim salonie, mężczyźni tego nie docenią. Lubią naturalną niedbałość fryzury. Mężczyźni dotykają i głaszczą takie włosy, nie bojąc się ich zepsuć.

Apetyczne formy

Zaokrąglone kształty kobiet przyciągają mężczyzn znacznie bardziej niż wystające kości. Kobiety o apetycznych biodrach pobudzają wyobraźnię płci przeciwnej i sprawiają, że ma nieodpartą chęć posiadania tego ciała.

Koszule w kratę

Pewna kowbojska wersja odzieży damskiej przyciąga mężczyzn, ponieważ widzą w takich kobietach odważnych chuliganów, którzy potrafią pozwolić na odważne czyny nie tylko w życiu, ale i w łóżku.

Okulary

Kobiety w okularach dla wielu przedstawicieli silniejszej płci to przedmiot, który wymaga ochrony i szacunku. Mężczyźni czują swoją wagę przy tak kruchych, bezbronnych kobietach.

READ
Odnosząca sukcesy modelka straciła nogę przez zwykły tampon, a teraz mogła stracić drugą

Spocona skóra

Obecność i zapach kobiecego potu nie odstrasza mężczyzn. Co dziwne, przez to się włączają. Feromony znajdują się w kobiecym pocie i instynktownie przyciągają do siebie mężczyzn.

Małe piersi

Niewielu mężczyzn jest fanami dużego biustu. Z reguły nie mają wyraźnego kształtu i nie mają elastyczności. I właśnie elastyczność przyciąga do siebie mężczyzn.

Spontaniczność

Mężczyźni cenią u kobiet pragnienie nowości, przygody. Kobiety są wyluzowane bez większego wahania zgadzają się na najbardziej szczere eksperymenty.

Dziewczyny, które są gotowe wyruszyć z nimi w podróż lub zaspokoić zachcianki – tego właśnie potrzebuje mężczyzna.

Wiedząc, co podnieca mężczyzn, każda kobieta, wykazując się odrobiną elastyczności w związkach, będzie mogła go podbić na zawsze. A do tego nie ma potrzeby kupowania drogiej bielizny, robienia „farby wojennej” i wspinania się, jak mówią, ze skóry. Przyjrzyj się sobie bliżej, może po prostu musisz coś w sobie przemyśleć.

Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, podlegają instynktom. W tym tkwi nasza kobieca siła.

Co najbardziej kręci twojego mężczyznę? Opowiedz nam o tym w komentarzach.

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: