10 rzeczy, które przyciągają biedę do domu

10 rzeczy, które przyciągają biedę do Twojego domu

Każda rzecz ma swoje własne pole energetyczne. Są przedmioty, które przyciągają dobrobyt i bogactwo, są też takie, które niosą ze sobą tylko negatywność. Jeśli w twoim życiu zaczęła się czarna passa, nie spiesz się, aby obwiniać ludzi wokół ciebie. Dokładna inspekcja domu pomoże uporać się z problemami. Jeśli masz rzeczy, które uniemożliwiają Ci osiągnięcie dobrego samopoczucia finansowego, pozbądź się ich natychmiast. Energia w Twoim domu powinna być pozytywna, wtedy możesz zapomnieć o awariach i kłopotach.

Rzeczy, które przyciągają brak pieniędzy

1. Śmieci w domu. Wszelkie śmieci zapychają przestrzeń i nie niosą pozytywnej energii. Jeśli twój dom jest zaśmiecony, poświęć trochę czasu na ogólne sprzątanie. Należy usunąć wszystko, co uniemożliwia zagospodarowanie wolnej przestrzeni w domu. Stare gazety, ubrania, artykuły gospodarstwa domowego, zepsute urządzenia należy wyrzucić. Każdy przedmiot, którego nie używasz, akumuluje energię i daje ci ją, więc otaczaj się tylko przydatnymi rzeczami. Nie zaśmiecaj przestrzeni dużą ilością figurek i przestań „zbierać” makulaturę, butelki, potłuczone kubki.

kawałek

2. Zdjęcia. Oczywiście zdjęcia są częścią naszego życia i przypominają nam o naszych ulubionych ludziach, wydarzeniach, ważnych datach. Jednak w wielu domach fotografie budzą negatywne emocje. Na przykład przedstawiają osobowości, które traktują cię negatywnie i przysporzyły ci wielu kłopotów. Takie zdjęcia należy jak najszybciej usunąć z domu. Są w stanie przyciągnąć do ciebie biedę i negatywność, które uniemożliwiają ci rozwój i szczęśliwe życie. Wszystko w Twoim domu powinno być pozytywne, ponieważ Twój dom to miejsce mocy, w którym możesz naładować się pozytywną energią.

3. Przedmioty do czyszczenia. Sprzątanie domu powinno być stałe, a przedmioty, których używasz, powinny być uporządkowane. O wiele przyjemniej jest zetrzeć kurz piękną szmatką i zamiatać piękną miotłą. Ponadto wszystkie środki czyszczące służą do „wypędzenia” negatywności z domu. Ta sama miotła była używana przez naszych przodków do przyciągania dobrobytu i ochrony przed negatywną energią. Bądź ostrożny i wymień miotły na nowe, jeśli są rozczochrane lub są nieporządne. Pozbywasz się więc innej przyczyny ubóstwa w życiu.

kawałek

4. Rzeczy obcych. Energia przedmiotów, które do Ciebie nie należą, może być wszystkim, ale najczęściej jest negatywna i kradnie Ci szczęście. Nie przyjmuj cudzych śmieci do przechowywania w domu i nie zostawiaj przy sobie rzeczy zmarłej osoby. Oczywiście możesz zachować coś dla siebie na pamiątkę, ale najpierw upewnij się, że naprawdę potrzebujesz na przykład ubrań, starych czasopism, drobiazgów zgromadzonych przez zmarłego krewnego. Rzeczy, które nie mają wartości i nie są używane przez długi czas, mogą blokować kanały pieniężne i wnosić do domu energię dewastacji.

READ
5 sposobów na uzyskanie tego, czego chcesz od męża

5. Zepsute symbole bogactwa. Wielu trzyma w domu różne figurki, amulety i inne gadżety, które mogą przyciągać energię pieniężną. Aby oczekiwanie bogactwa nie przekształciło się w zubożenie, uważnie monitoruj przedmioty. Muszą być nienaruszone, bez odprysków i innych uszkodzeń. Oczywiście powinny być wolne od kurzu i innych zanieczyszczeń. Pozbądź się tych rzeczy, które stały się bezużyteczne. Nie żałuj ich, bo chęć zbierania niepotrzebnych przedmiotów nie doprowadzi Cię do dobrego samopoczucia.

6. Stary portfel. Portfel jest w stanie przyciągać pieniądze. Jednak musi być używany przez Ciebie zgodnie z jego przeznaczeniem. Podarte portfele, w których trzymasz pamiątkowe bilety i różne śmieci, pogorszą twoją sytuację finansową. Do kolekcji zdobądź specjalne albumy lub pudełka i wyrzuć portfele. Przyniosą ci tylko biedę.

kawałek

7. Pieniądze. Choć może to zabrzmieć paradoksalnie, pieniądze mogą również przyciągać biedę do domu. Pamiętaj, że pieniądze muszą pracować i stale odnawiać swoją energię. Skarbonki z mnóstwem drobiazgów, które leżą na dnie słoika, nie przyniosą Ci szczęścia. Pułapki na pieniądze, które zawierają stare, podarte, brudne banknoty, również nie przyciągną dobrobytu finansowego. Pieniądze są ważne do aktualizacji. Oczywiście nie chodzi tu o monety kolekcjonerskie, a tylko o pieniądze, które przeznaczasz na zakupy.

8. Zepsute przedmioty. Filiżanki, kubki, talerze, lustra – wszystko to niesie ze sobą negatywność i przyciąga biedę. Jeśli pijesz ze swojego ulubionego, ale potłuczonego kubka, nie spodziewaj się napływu finansów. Chipsy i pęknięcia zawierają zarazki, które same w sobie mogą szkodzić zdrowiu i opróżniać portfel przy zakupie leków. Wszelkie pęknięcia otwierają napływ negatywności do twojego życia, przez które twoje finanse spływają jak woda z twoich palców. Spróbuj przejść nad sobą i rozstać się ze wszystkim, co zawiera zadrapania i wióry. Rzeczy można zastąpić nie mniej pięknymi.

kawałek

9. Produkty. Przyjrzyj się swoim zapasom żywności. Stare kasze, zapomniane spiny w piwnicach – wszystko to nie jest potrzebne, ale nadal gromadzi kurz, zbierając negatywy. Staraj się nie przechowywać w domu jedzenia z wyraźnie przeterminowaną datą przydatności do spożycia, ponieważ nie przyda ci się. Na przyszłość pamiętaj, że lepiej iść jeszcze raz do sklepu niż wydawać pieniądze na ogromne ilości płatków i innych rzeczy, które potem będziesz musiał wyrzucić. Nie skazuj się na ubóstwo przez taką nieroztropność.

READ
20 mądrych wskazówek, które ułatwią Ci życie

10. Suszone kwiaty i inne rzeczy niosące “martwą” energię. Przyczyną zastoju i odpływu środków finansowych może być bukiet suszonych kwiatów. Zbiera kurz, długo gości w domu i nie niesie ze sobą pozytywnej energii. To samo dotyczy części zwierząt: rogów, wypchanych zwierząt, skór. We wnętrzu domu takie przedmioty będą zbędne. Dla trofeów myśliwskich warto stworzyć osobne pomieszczenie, w którym energia martwa nie będzie na bieżąco stykać się z energią żywą. Pozbądź się takich przedmiotów, w przeciwnym razie pieniądze wyraźnie spadną w twoim życiu.

Otaczaj się rzeczami funkcjonalnymi i stwórz energię przytulności i komfortu przy pomocy odpowiedniego rozmieszczenia mebli. Pamiętaj, że dom, w którym nie ma miejsca na swobodne poruszanie się, będzie Cię krępować i nie przyciągać dobrego samopoczucia.

Używaj odpowiednich talizmanów, które ożywiają finanse, i nie używaj amuletów, których nie możesz prawidłowo skonfigurować. Zachowaj czujność, zapraszając gości do domu. Osoby mało Ci znane mogą zostawić w domu negatywny ślad, co przyciągnie smutek do mieszkańców.

W rzeczywistości najbardziej banalne rzeczy, które są obecne w naszym domu, mogą wpłynąć na nasz dobrobyt. Pozbywając się ich, usuniesz bałagan ze swojego życia i odzyskasz dobre samopoczucie finansowe. Co to za rzeczy?

Dobrze odżywione, dostatnie życie to marzenie każdego człowieka, dlatego też zawsze zwraca się większą uwagę na kwestię pieniędzy. Dużo się uczymy, pracujemy, wspinamy się po szczeblach kariery, nie tylko po to, by realizować swój potencjał, ale także by zapewnić sobie i swojej rodzinie utrzymanie. Czasami człowiek całkowicie odmawia odpoczynku, rozrywki, przez miesiące nie widzi swojej rodziny tylko po to, aby w jego domu panował dobrobyt.

To tylko wykształcenie, pracowitość i umiejętność oszczędzania – nie jest gwarancją wygodnego życia! Wiele osób zarabia niezłe pieniądze, ale jednocześnie ich pieniądze płyną „jak piasek przez palce”. Człowiek stara się oszczędzać, kalkuluje wszystko do ostatniego grosza, ale okoliczności ingerują w życie i problem dobrobytu tylko się pogarsza. Nieprzewidziane wydatki, awarie umów, utrata pracy, mandaty, opóźnienia w płatnościach – osobie zaczyna się wydawać, że została uszkodzona!

W rzeczywistości najbardziej banalne rzeczy, które są obecne w naszym domu, mogą wpłynąć na nasz dobrobyt. Pozbywając się ich, usuniesz bałagan ze swojego życia i odzyskasz dobre samopoczucie finansowe. Co to za rzeczy?

READ
12 nieszkodliwych kobiecych nawyków, które denerwują mężczyzn

1. Zatrzymany zegar

Zatrzymany zegar symbolizuje stagnację i brak rozwoju. Ale szczególnie niebezpieczne są zepsute zegarki, których nie można uruchomić poprzez wymianę baterii. Taki obiekt przyciągnie do domu destrukcyjną energię, co oznacza, że ​​nie będzie w nim miejsca na harmonię i dobrobyt.

Przeprowadź inspekcję domu, sprawdzając działanie wszystkich znalezionych zegarów. Mogą to być nie tylko zegary ścienne, ale także zegarki na rękę przechowywane w pudełkach z innymi śmieciami. Natychmiast napraw lub wyrzuć te rzeczy z domu. Zobaczysz, po chwili twoje problemy finansowe zostaną zapomniane jak zły sen.

2. Rzeczy „martwe”

Różne „martwe” rzeczy mogą stać się niezwykle niebezpieczne dla twojego finansowego dobrobytu. Należą do nich suszone i więdnące kwiaty, suszone robale i motyle, wypchane zwierzęta i ptaki, rękodzieło z piór, rogi wiszące na ścianie, skóry rozłożone na podłodze, ogólnie wszystko, co kiedyś żyło i rozwijało się, a teraz spoczywa w twoim domu , a nawet w formie dekoracji.

Wszystkie te rzeczy symbolizują śmierć, co oznacza, że ​​odepchną szczęście, w tym pieniądze, z twojego domu. Wystarczy spojrzeć na swój dom z tego punktu widzenia i usunąć z niego wszystkie rzeczy, które mogą zakłócać przepływ pozytywnej energii do domu. Tylko wtedy zapanuje w nim harmonia, która przyczyni się do pojawienia się w Tobie pomyślności.

3. Śmieci i śmieci

Nagromadzenie śmieci i śmieci w domu niesie ze sobą wyjątkowo złą, niszczącą energię. Dom, w którym w każdym pokoju jest bałagan i mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, a na balkon w ogóle nie można wyjść z powodu ogromnego nagromadzenia śmieci, nigdy nie stanie się ośrodkiem dobrobytu i obfitości. Pośród tego bałaganu w głowie człowieka nie pojawią się genialne, kreatywne pomysły, które pomogłyby mu się wzbogacić. Co więcej, w brudnym i zaniedbanym domu człowiek po prostu nie może odpocząć, aby sprawdzić się w miejscu pracy.

Dlatego jeśli martwisz się o stan swoich finansów, natychmiast przystąp do sprzątania domu! Usuń z niej niepotrzebne rzeczy, na przykład segregatory starych gazet, zakurzone narty, zepsuty sprzęt. Na koniec umieść wszystko na swoim miejscu, umyj podłogę i wytrzyj kurz. Kiedy Twój dom lśni komfortem i czystością, odpływ pieniędzy z Twojego domu ustanie.

4. Stare i podarte rzeczy

Sprzątanie mieszkania, mające na celu zachowanie Twojego bogactwa, nie powinno ograniczać się tylko do balkonu, mebli i zakurzonych półek. Centrum porządkowania powinna stanowić garderoba lub szafa z rzeczami. Natychmiast pozbądź się podartych i znoszonych rzeczy, od rzeczy, które wywołują u Ciebie nieprzyjemne emocje i nie sprawiają, że chcesz je nosić. Jeśli znajdziesz bluzkę lub dżinsy, które nie były noszone przez dwa lata, a nawet dłużej, wyślij je na wysypisko śmieci. Tam też powinny pojawić się rzeczy bez pary. Niesparowana skarpeta, but lub rękawiczka raczej nie przydadzą Ci się w przyszłości i mogą poważnie wpłynąć na dostępność pieniędzy w Twojej kieszeni.

READ
5 elementów garderoby, których mężczyźni nienawidzą!

Noś nowe, czyste i schludne ubrania, nawet gdy jesteś w domu, z dala od wścibskich oczu. To będzie klucz do dobrego nastroju i pomyślności finansowej.

5. Zepsute rzeczy

Każda zepsuta rzecz, czy to krzywe drzwiczki szafki nocnej, czy przepalona żarówka, jest punktem akumulacji negatywnej energii. A im więcej takich punktów, tym trudniej jest utrzymać pożądaną harmonię, a wraz z nią dobrobyt. Zepsute naczynia są pod tym względem bardzo niebezpieczne. Jedzenie z pękniętego talerza lub picie z potłuczonego kubka oznacza ciągłe życie z ręki do ust. Nie mniej niebezpieczne są różne wycieki wody. Jeśli Twoja spłuczka przecieka lub Twoja bateria kuchenna jest zepsuta i ciągle cieknie woda, strumień pieniędzy opuszczających Twój dom tylko się zwiększy.

Pokaż się jako prawdziwy właściciel! Napraw kran, przykręć nowy zawias do drzwi, wymień zepsute naczynia na nowe, a zauważysz, że Twoje wydatki są stopniowo minimalizowane.

6. Rozbite lustra i szkło

Zepsute i zepsute rzeczy napełniają dom negatywną, odpychającą energią, która nie sprzyja gromadzeniu się. Ale jeśli chodzi o stłuczone lustro lub pęknięte szkło, sprawy mogą się pogorszyć. To jeszcze groźniejsze znaki, które symbolizują stratę. Mogą doprowadzić właścicieli domu do poważnych chorób i śmiertelnych konsekwencji, mogą dosłownie zrujnować człowieka i postawić go przed koniecznością sprzedaży domu.

Co znamienne, niebezpieczeństwo jest obarczone nie tylko pękniętym szkłem i rozbitymi lustrami w domu. Jeśli takie uszkodzenie występuje w pojeździe, należy je również natychmiast naprawić.

7. Odrapany sprzęt do sprzątania

Zwróć uwagę na narzędzia, których używasz do sprzątania domu. Jeśli nie są w należytym stanie, mogą również odebrać Ci pieniądze. Zgadzam się, o wiele przyjemniej jest zamiatać dom wspaniałą miotłą, myć podłogi zupełnie nową szmatką i wycierać kurz piękną, gęstą szmatką. Zużyty ekwipunek nie spełni dobrze swojego zadania, co oznacza, że ​​nawet po posprzątaniu pieniądze będą wypływać z domu małymi strumieniami.

Regularnie aktualizuj swoje narzędzia czyszczące w domu. Szczególnie uważnie obserwuj miotłę, ponieważ od niepamiętnych czasów przedmiot ten był używany do ochrony domu przed negatywnością.

8. Śmieci w portfelu i kieszeniach

Aby ubóstwo cię nie dotknęło, regularne sprzątanie powinno odbywać się nie tylko w domu, ale także w portfelu, a także w kieszeniach ubrań. Tam zawsze znajdziesz zagubione drobne, skasowane kupony, niepotrzebne wizytówki, pozostawione notatki i inne śmieci, wśród których czasami trudno znaleźć pieniądze. Te rzeczy muszą być bezlitośnie usuwane.

READ
11 przydatnych zakupów na AliExpress

Przy okazji przyjrzyj się bliżej samemu portfelowi. Nie powinien mieć dziur, nie powinien być rozdarty, wgnieciony ani zdeformowany. Pieniądze nie będą nieświeże w niechlujnym portfelu, dlatego regularnie zmieniaj je na nowy i piękny. Pieniądze same się tym zajmą.

9. Negatywne zdjęcia i obrazy

Czy zauważyłeś, jakie obrazy i fotografie wiszą na twoich ścianach? A jakie zdjęcia są przechowywane w Twoim albumie fotograficznym, w folderach Twojego komputera i telefonu? Wszystko wpływa na pieniądze, łącznie z wymienionymi obrazami.

Przestudiuj ściany domu, albumy ze zdjęciami i tatusiów na gadżetach. Zdjęcia przedstawiające sceny przemocy, przedstawiające apokalipsę i różne diabelstwa należy natychmiast wyrzucać i usuwać. Warto też przesyłać zdjęcia ubóstwa, upadku, dewastacji, a także wszelkie zdjęcia, które budzą niechęć, smutek czy rozczarowanie. Zastąp je pozytywnymi obrazami, które sprawiają, że czujesz się dobrze. Zainspirują Cię do nowych osiągnięć i odkryć.

10. Zepsute symbole bogactwa

W każdym domu prawdopodobnie znajduje się kilka symboli bogactwa, które przyciągają dobrobyt finansowy do Ciebie i Twoich bliskich. Może to być drzewko pieniędzy lub figurka przedstawiająca boga Hotei, chińskie monety przewiązane czerwoną nicią lub podkowa przybita nad drzwiami wejściowymi. Wszystkie te symbole dobrobytu muszą być dobrze utrzymane i we właściwym stanie.

Jeśli na tych przedmiotach pojawiają się wióry, pęknięcia lub są one całkowicie zniszczone, lepiej pozbyć się takich symboli dobrobytu i zastąpić je nowymi. Nie powinieneś ich żałować. Nie chodzi o liczbę takich figurek czy kwiatów, ale o ich stan. Nawet jeden symbol bogactwa przyniesie Ci upragniony dobrobyt, jeśli będziesz o niego dbać!

Dbaj o siebie i bądź bogaty nie tylko materialnie, ale także duchowo!

Nowe wideo:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: