10 pomysłów na kompaktowe przechowywanie akcesoriów prysznicowych

Nisze, półki, organizery – dzielimy się pomysłami na to, jak przechowywać kosmetyki, a jednocześnie rozładować wnętrze łazienki.

Uwolnij swoje brzegi wanny: 11 poręcznych schowków na akcesoria prysznicowe

1 Na półce

Musisz wybrać optymalny rozmiar tego wszystkiego, w zależności od materiału łazienki – tak, aby umieścić go tak wygodnie, jak to możliwe. Przenieś tam wszystkie butelki i akcesoria, których używasz podczas zabiegów wodnych – a uzyskasz bardziej opływowe wnętrze.

Regał możesz przystosować do przechowywania ręczników lub tekstyliów (na przykład czystej piżamy lub szlafroka, który wygodnie założysz po prysznicu), wybierając do tego jeden z poziomów. Najlepszy ze wszystkich

Regał możesz przystosować do przechowywania ręczników lub tekstyliów (na przykład czystej piżamy lub szlafroka, który wygodnie założysz po prysznicu), wybierając do tego jeden z poziomów. Najlepiej ustawić regał w bezpośrednim sąsiedztwie wanny lub prysznica, aby wszystko, czego potrzebujesz, było pod ręką.

7 pięknych i praktycznych pomysłów na przechowywanie chemii gospodarczej w łazience

2 Pod zlewem

Przestrzeń pod zlewozmywakiem jest zwykle dość pojemna i pozwala na zorganizowanie tam kilku półek do przechowywania. Na przykład, uzbrojony w proste organizery, możesz posortować wszystkie produkty prysznicowe na kategorie lub ich właścicieli.

Jest to wygodne, jeśli masz dużą rodzinę, a każdy ma własne słoiki i myjki. Następnie przed prysznicem można dostać szufladę z akcesoriami i nie przeszukiwać półek w poszukiwaniu nazw.

Jest to wygodne, jeśli masz dużą rodzinę, a każdy ma własne słoiki i myjki. Następnie przed prysznicem możesz dostać szufladę z akcesoriami i nie przeszukiwać półek w poszukiwaniu swoich.

5 łazienek, w których zorganizowano przestronne schowki

3 Na półkach we wnęce w ścianie

Estetycznie i wygodnie wygląda jak przechowywanie we wnęce ściennej. Dzięki temu wnętrze nie wydaje się zagracone.

Nawiasem mówiąc, same nisze można wykorzystać jako elementy dekoracyjne, dekorując je jaśniejszymi płytkami. Jeśli masz dużo słoiczków i akcesoriów, z których regularnie korzystasz, zaplanuj niszę.

Nawiasem mówiąc, same nisze można wykorzystać jako elementy dekoracyjne, dekorując je jaśniejszymi płytkami. Jeśli masz dużo słoików i akcesoriów, z których regularnie korzystasz, zaplanuj większą niszę. Na przykład zajmij miejsce w rogu, robiąc długie, wąskie wcięcie.

Przechowywanie w otwartej łazience: 7 inspirujących pomysłów

4 Na otwartych półkach ściennych

Zawieszenie kilku półek na ścianie to łatwy i szybki sposób na rozwiązanie problemu z szamponami i myjkami leżącymi po bokach wanny. Jednak otwarte przechowywanie oznacza porządek wizualny i czystość.

Gdy na półkach panuje bałagan, i tak już mała łazienka będzie wyglądać na jeszcze bardziej zatłoczoną. Jeśli trudno Ci pięknie i schludnie ułożyć małe tuby i pędzle, organi.

Gdy na półkach panuje bałagan, mała łazienka będzie wyglądać na jeszcze bardziej zatłoczoną. Jeśli masz trudności z pięknym i starannym ułożeniem małych tub i pędzli, zorganizuj ich przechowywanie w pięknych pojemnikach, pudełkach, koszach – na przykład wiklinowych, metalowych, drewnianych.

7 pięknych i praktycznych pomysłów na aranżację łazienki dla rodziny z dzieckiem

5 W wiszącej szafce

Zamiast prostego lustra nad zlewem rozważ szafkę lustrzaną z ukrytym schowkiem. Za drzwiami zostanie ukrytych kilka płytkich półek.

Jest ich wystarczająco dużo, aby ułożyć szczoteczki do masażu, butelki szamponu i balsamu do włosów, mydło i żel pod prysznic. Nawiasem mówiąc, szafka może być bez lustra, ale lepiej wybrać co.

Jest ich wystarczająco dużo, by ułożyć pędzle do masażu, buteleczki szamponu i balsamu do włosów, mydło i żel pod prysznic. Nawiasem mówiąc, szafka może być bez lustra, ale lepiej wybrać modele kompaktowe, aby nie blokować całej łazienki.

READ
16 przydatnych pomysłów na organizację garderoby w Twoim domu

Co i jak przechowywać na półkach w łazience, aby zawsze wyglądały czysto: 7 wskazówek

6 W organizerze ściennym

Często miejsce w rogu pozostaje niewykorzystane, a miejsca do przechowywania jest za mało. Możesz rozwiązać ten problem za pomocą narożnego organizera z kilkoma półkami.

Wygodnie jest ułożyć na nim wszystkie akcesoria do prysznica, uwalniając boki wanny lub umywalki. Regularnie czyść swoje półki, aby nie zapełniły się niepotrzebnymi przedmiotami. Jeżeli p.

Wygodnie jest ułożyć na nim wszystkie akcesoria do prysznica, uwalniając boki wanny lub umywalki. Regularnie czyść swoje półki, aby nie zapełniły się niepotrzebnymi przedmiotami. Jeśli powiesisz taki organizer w strefie prysznica, wymagane będzie również czyszczenie, aby zapobiec pleśni.

7 Na haku ściennym

Gdy brakuje miejsca na organizery i półki, możesz ograniczyć się do przynajmniej kompaktowego wieszaka ściennego ze specjalnym uchwytem. Nadaje się na butelkę żelu pod prysznic lub szamponu.

W tym projekcie pięknie prezentują się te same pojemniki, uzupełnione naklejkami z nazwami produktów. Wygodny dozownik ułatwi korzystanie z kosmetyków.

W tym projekcie pięknie prezentują się te same pojemniki, uzupełnione naklejkami z nazwami produktów. Wygodny dozownik ułatwi korzystanie z kosmetyków.

Jak zorganizować przechowywanie w małej łazience: 5 przykładów wow

8 Na stoliku narożnym

I jeszcze jedna ergonomiczna opcja, jak wykorzystać pustą przestrzeń w rogu. Jeśli masz to w swojej łazience, postaw tam trójkątny stół z kilkoma poziomami.

Poza tym narożniki są częściej puste niż np. przestrzeń przy łazience. Dlatego taki stół idealnie sprawdzi się tam, gdzie klasyczny regał nie zmieścił się. Uzupełnij magazyn duszy.

Ponadto narożniki są częściej puste niż np. przestrzeń przy łazience. Dlatego taki stół jest idealny tam, gdzie nie zmieścił się klasyczny regał. Przechowywanie akcesoriów prysznicowych możesz uzupełnić dekoracją tematyczną – kto powiedział, że łazienka nie musi być dekorowana?

10 zaskakujących pomysłów na przechowywanie w łazience

9 W osobnej szafce

W łazienkach średniej i dużej wielkości zmieści się mała wąska szafka-piórnik. Umieść go na przykład w rogu, za drzwiami lub w pobliżu pralki.

Aby nadać projektowi odrobinę lekkości, dobierz go do ścian, udekoruj elewacje lustrami. Dzięki temu szafka będzie wyglądać tak niepozornie, jak to możliwe, jednocześnie pomagając rozwiązać problem.

Aby nadać projektowi odrobinę lekkości, dobierz go do ścian, udekoruj elewacje lustrami. Szafka będzie więc wyglądać tak niepozornie, jak to tylko możliwe, a jednocześnie pomoże rozwiązać problem przechowywania kosmetyków i produktów pod prysznic.

10 Na oknie

W mieszkaniach miejskich łazienki z oknem są rzadkością, ale jeśli masz szczęście, możesz użyć parapetu do przechowywania. Pamiętaj, aby wszystko uporządkować estetycznie, ponieważ odsłonięte powierzchnie od razu przyciągną wzrok, gdy wejdziesz do pokoju.

Nawiasem mówiąc, przechowywanie w oknie to świetne rozwiązanie dla właścicieli prywatnych domów: łazienki z oknem są tam znacznie częstsze.

Nawiasem mówiąc, przechowywanie w oknie to świetne rozwiązanie dla właścicieli prywatnych domów: łazienki z oknem są tam znacznie częstsze.

8 rzeczy w łazience, które źle przechowujesz

11 Pod wanną

W racjonalnym wykorzystaniu całej dostępnej powierzchni łazienki pomogą specjalne parawany do wanien. Z ich pomocą możesz zorganizować dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów prysznicowych.

Tradycyjny i najpopularniejszy rodzaj parawanu jest przesuwany, jego części poruszają się po prowadnicach. Dostępne są również konstrukcje składane i chowane – obie wymagają odrobiny swobody.

Tradycyjny i najpopularniejszy rodzaj parawanu jest przesuwany, jego części poruszają się po prowadnicach. Istnieją również konstrukcje składane i chowane – oba wymagają trochę wolnej przestrzeni obok łazienki, aby zapewnić wygodny dostęp do zawartości takiego ukrytego schowka.

READ
Jak udekorować przyjęcie na Halloween: wskazówki

Nie ma jeszcze komentarzy. Rozpocznij dyskusję!

IVD. Apartamenty 2-pokojowe

IVD. Apartamenty 2-pokojowe

Znalazłeś błąd? Wybierz i naciśnij Ctrl + Enter

Witryna IVD.ru to wiodący projekt internetowy poświęcony projektowaniu wnętrz, budowie i renowacji lokali mieszkalnych. Główną treścią serwisu są artykuły autorskie, wysokiej jakości ilustracje, praktyczne porady, zrealizowane i projektowe projekty architektów i projektantów.

Na naszej stronie możesz wybrać kompleksowe rozwiązania projektowe; uzyskać porady i zalecenia dotyczące aranżacji wnętrz, domu i zagospodarowania terenu; rozmawiać bezpośrednio z innymi czytelnikami na forum.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: