10 osób o najbardziej niesamowitych kolorach skóry na świecie

Wszyscy ludzie różnią się wyglądem, różnymi odcieniami skóry, co czyni ich indywidualnymi. Przedstawiciele rasy Negroid są właścicielami grubszej skóry, która jest silnie napigmentowana ze względu na wysoką zawartość melaniny. Ten kolor skóry jest początkowo chroniony przed silnymi promieniami słonecznymi, ponieważ miejsca, z których pochodzą czarni, są zwykle bardzo gorące. Eksperci udowodnili, że dzięki takiej skórze czarni rzadko chorują, w tym na raka. Ich czarna skóra zawiera dużo pigmentu, który pochłania promienie ultrafioletowe.

Rasa Negroidów jest największa na świecie, z czarnym odcieniem skóry. Ale wśród przedstawicieli rasy Negroidów są osoby o najciemniejszym odcieniu skóry, co odróżnia ich od innych. Są też Europejczycy, którzy celowo zmieniają kolor skóry na najciemniejszy.

Top 10 osób o najciemniejszej karnacji

  1. Lucky Diamond Richie jest niesamowitą osobą.
  2. Codia Dope to najczarniejsza piękność.
  3. Lola Chuil jest najpiękniejszą i najczarniejszą na świecie.
  4. Nyakim Gatwech jest czarną panterą.
  5. Ducky Toth to doskonały wygląd najczarniejszego mężczyzny.
  6. Mamadou Sako jest najczarniejszym piłkarzem odnoszącym sukcesy.
  7. Chisamba Lungu jest znanym czarnoskórym sportowcem na świecie.
  8. Malik Agar to polityk o najciemniejszej karnacji.
  9. Bergdamas to najczarniejsi ludzie na świecie.
  10. Niloci to ludzie o najciemniejszej karnacji.

Lucky Diamond Richie – bardzo ciemna skóra od tatuaży

Mężczyzna z Nowej Zelandii trafił do Księgi Rekordów Guinnessa dzięki swojemu dziwnemu hobby. Zamienił swoją białą skórę na czarną tatuażem. Z zawodu Lucky jest kaskaderem, aktorem, miłośnikiem undergroundu, czasem występuje na międzynarodowych festiwalach. Podczas występów artysta zadziwia publiczność połykaniem mieczy, jazdą na czterometrowym motocyklu, żonglowaniem przedmiotami. Pomysł, aby zmienić się w najczarniejszego mężczyznę na świecie, przyszedł mu do głowy jako dziecko, ale zdał sobie z tego sprawę, gdy był już dorosły. W 4 roku Diamond Richie otrzymał nawet certyfikat z Księgi Rekordów Guinnessa za swój najbardziej wytatuowany wygląd. Jego zdjęcia były w wielu mediach drukowanych, mężczyzna został zaproszony do telewizji.

Lucky Diamond Richie

Lucky Diamond Richie – najczarniejszy i najbardziej wytatuowany na świecie

O dziwo, tatuaż obejmuje ciało Lai o 100, w tym nawet intymne miejsca, usta, uszy, powieki. Same tatuaże też są niezwykłe, wielowarstwowe. Całe życie Richiego związane jest z cyrkiem, do którego przyjechał po raz pierwszy w wieku 8 lat. Najbardziej ulubioną rozrywką niesamowitej osoby jest rozmowa o jego tatuażach, z których żongler jest bardzo dumny.

Codia Dope to najczarniejsza i odnosząca największe sukcesy modelka

Senegalka to modelka o najciemniejszej skórze na świecie. Jako dziecko dziewczyna nie lubiła swojego niezwykłego odcienia skóry z powodu wyśmiewania innych, ale dziś jest znana właśnie z tej cechy. W Internecie nazywana jest „bogini melaniny”, Koudia jest odnoszącą sukcesy modelką. Stopniowo Dope zakochała się w sobie za to, kim jest i zdała sobie sprawę, jaka była jej niezwykłość. Tak więc model inspiruje innych do kochania siebie wraz z funkcjami.

READ
Horoskop dla Koziorożca na rok 2023: kobieta i mężczyzna

Coudia Dope

Codia Dope jest najpiękniejszą i czarną dziewczyną

Dziewczyna zdała sobie sprawę, że może odnieść sukces dzięki swojemu wyglądowi, co odróżnia ją od wszystkich innych. W wieku 15 lat wyjechała do Paryża, gdzie piękno o najczarniejszej skórze na świecie zostało szybko zauważone przez agencje modelek, jej kariera zaczęła się pomyślnie rozwijać, a cały świat dowiedział się o Dope. W 2016 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku, poszła na studia, dołączyła do projektu Kolorowe dziewczyny i stała się bardzo popularna w Internecie.

Lola Chuil – bardzo piękna i czarna

Kiedy dziewczyna opublikowała swoje zdjęcia w Internecie, po prostu wysadziła cały świat swoim oszałamiającym wyglądem. Oszałamiająca uroda Loli i kruczoczarny odcień skóry przyciągają wzrok. Ta dziewczyna ma wspaniałą przyszłość, przewiduje się, że będzie miała udaną karierę modelki. Dziewczyna ma 16 lat, uczy się w szkole, mieszka w USA. Swój oryginalny wygląd zawdzięcza afro-indyjskiemu pochodzeniu. Lola dobrze się uczy, mówi w 8 językach. W Internecie piękno aktywnie wspiera dziewczyny o ciemnej karnacji, zachęca je, by nie zwracały uwagi na wyśmiewanie innych, by kochały siebie.

Lola Chuil

Lola Chuil – bardzo czarna skóra

Po opublikowaniu zdjęć w Internecie cały świat dowiedział się o dziewczynie, która nazywa siebie „czarną Hannah Montana”. W krótkim czasie miała tysiące fanów na całym świecie, zainteresowały się nią agencje modelek. Jej wygląd jest uderzający, ma bardzo czarną skórę, piękne zielone oczy, cienki nos, pulchne usta.

Nyakim Gatwech – czarna królowa ciemności

Kolejna odnosząca sukcesy Afroamerykanka, która zamieniła swoją osobliwość w swoją główną zaletę. Ta modna modelka z Sudanu Południowego inspiruje Cię, by nie wstydzić się swojego wyglądu, kochać siebie i osiągać swoje cele. Nyakim jest bardzo dumna, że ​​jej odcień skóry jest bardzo czarny. Dokonuje prawdziwego przełomu w branży modowej. Dawno, dawno temu jej uroda nie była nikomu znana, w szkole często się z niej śmiali, jakoś nawet proponowali jej chemiczne wybielenie skóry, ponieważ taki kolor ją przeraża.

Nyakim Gatweh

Nyakim Gatweh to odnosząca sukcesy czarnoskóra modelka.

Ale Gatwech nie uległ prowokacji, tylko śmiał się w odpowiedzi. W końcu zakochała się w sobie od dawna. Dziś modelka mieszka w USA, Minneapolis, aktywnie walczy o prawa czarnych, z powodzeniem pracuje w branży modelek. Jej zdjęcia są niezwykle popularne w Internecie, Nyakim ma wielu fanów. Czasami dziewczyna przyznaje, że kierowane są do niej nieprzyjemne komplementy, ale w żaden sposób nie wpływa to na jej życie, miłość do siebie i udaną karierę. Przyjaciele, fani nazywani Gatwech „Królową Ciemności”.

READ
10 niesamowitych zastosowań Coca-Coli, o których nie wiedziałeś

Ducky Toth jest jednym z najbardziej niezwykłych na świecie

Dziewczyna jest Australijką pochodzenia afrykańskiego. Z powodzeniem buduje karierę jako modelka, w internecie znana jest pod pseudonimem „czarna barbie”. Właścicielka jednego z najczarniejszych kolorów skóry jest bardzo piękna, jej proporcje twarzy są idealne. Popularność przyszła do Ducky’ego po udziale w programie “Australia’s Top Model”. W programie pojawił się ciekawy przypadek, gdy stylistka nie zaplotła jej włosów, powodując u niej spory dyskomfort, czym modelka podzieliła się w sieci, otrzymując ogromne wsparcie od fanów.

Kaczor Toth

Ducky Toth jest jednym z najczarniejszych na świecie

W serialu stała się trzecią, otrzymała kontrakt ze znaną agencją modelek w Nowym Jorku. Dziś współpracuje ze znanymi na całym świecie markami, jej zdjęcia znajdują się w błyszczących magazynach na całym świecie. Ducky Toth jest twarzą marki kosmetyków Sephora. Ostatnio zdjęcia piękna pojawiły się w słynnym magazynie Harper’s Bazaar. Fani Totha i ona sama uważają, że nadszedł nawet czas, aby pomyślała o wydaniu spersonalizowanej lalki Barbie. Otrzymawszy wiele obelg dotyczących jej wyglądu, dziewczyna aktywnie walczy o prawa Murzynów, udowadniając własnym przykładem, że wygląd może przynieść sukces.

Mamadou Sako jest znanym czarnoskórym piłkarzem na świecie.

Z pochodzenia Senegalczyk, mieszkający we Francji Mamadou, jest znanym, utalentowanym piłkarzem na świecie. Sako jest obrońcą grającym w Crystal Palace Football Club. Zaczął grać w piłkę nożną w wieku 6 lat, urodził się w wielodzietnej rodzinie. Facet ma bardzo czarną skórę, co czyni go jednym z najciemniejszych mężczyzn na świecie. Przyjaciele, fani nazywają mężczyznę „czarnym niedźwiedziem”.

Mamadou Sako

Mamadou Sako jest najczarniejszym człowiekiem

Karierę zaczynał w paryskim klubie, później przeniósł się do gry z profesjonalistami w klubie Paris Saint-Germain, pomógł drużynie zdobyć puchar kraju, wtedy nie miał jeszcze 18 lat. W swojej karierze grał w Liverpoolu, następnie przeniósł się do Crystal Palace. Dane zewnętrzne Mamadou doskonale pasują do sportu, jego wzrost to 187 centymetrów, waga – 83 kg.

Chisamba Lungu jest utalentowanym czarnym mężczyzną

Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę świata nie tylko bardzo czarną karnacją, ale także znakomitym talentem piłkarskim. Urodzony w Zambii, od 2006 roku gra w reprezentacji swojej ojczyzny. W swojej karierze udało mu się zagrać w reprezentacji Erewania w Gruzji i został pierwszym afroamerykańskim piłkarzem w historii rosyjskiego futbolu. Klub Uralu. Na swoim koncie ma kilka znaczących osiągnięć w rozgrywkach drużyn narodowych i klubów.

READ
Maski noszone przez znaki zodiaku

Chisamba Lungu

Chisamba Lungu to najciemniej karnacja piłkarza na świecie

Malik Agar jest najciemniejszym politykiem na świecie

Mieszka w Sudanie, jest aktywną postacią polityczną. Brał udział w walce o wyzwolenie ojczyzny, po zrealizowaniu tego ukochanego marzenia przeszedł na legalny rozwój państwa. Ogólnie rzecz biorąc, ludy Sudanu wyróżniają się bardzo czarnym kolorem skóry, prawie niebiesko-czarnym.

Malik Agar

Malik Agar jest najczarniejszym politykiem

Często człowiek nazywany jest najczarniejszym na świecie. Znany jest nie tylko z odcienia skóry, ale także z owocnej działalności jako polityka. Mężczyzna stał na czele oddziału Ruchu Ludowo-Wyzwoleńczego Północnego Sudanu, stając się przedstawicielem partii rządzącej w państwie.

Ludzie z Bergdamas to niesamowici czarni ludzie

Plemię nazywa się czarnymi nie tylko ze względu na nadmiernie ciemny kolor skóry. Faktem jest, że w Bergdams nie ma zwyczaju prania, ludzie bardzo boją się wody, wierzą, że przynosi nieszczęście, możesz bardzo zachorować, jeśli się myjesz. Nie tylko ich odcień jest prawie czarny, ale pokrywa go warstwa brudu. Czarni mieszkańcy pustyni Kalahari mieszkają w chatach zbudowanych z gałęzi drzew, mówią dialektem języka Hottentot, ponieważ przez długi czas byli ich niewolnikami. Ludzie również nazywają siebie czarnymi, ponieważ taki odcień jest rzadkością w miejscu, w którym mieszkają Bergdamowie. Ale warstwa brudu również komplikuje zadanie, więc nie można dokładnie zrozumieć, jaki jest prawdziwy kolor skóry. Nie chcą się myć, ale dbają o zęby.

Ludzie z Bergdamasu

Ludzie z Bergdam – bardzo czarna skóra

Sposób życia ludzi pozostaje taki sam jak wiele lat temu, pracują w polu, sadzą kukurydzę, pasą krowy. Różnią się pracowitością, warto zauważyć, że nie mają przywódców, praw plemiennych. Pewnie dlatego, że przez długi czas ucisku po prostu nie mieli na to czasu. Niektóre zwyczaje bergdamskie są zaskakujące. Nigdy więc nie zajmą się chorymi, których miejscowy lekarz uznał za nieuleczalnych. Ten zostaje sam na śmierć, bo bóstwo Kamabu dał znak uzdrowicielowi, że zabierze nieszczęśnika do siebie.

Pomimo zaniedbania higieny osobistej, ludzie bardzo lubią się ozdabiać, zwłaszcza kobiety. Robią naszyjniki ze skorupek strusich jaj, skórzane bransoletki, które są oznaką dobrobytu. Mężczyźni w uszach noszą kolczyki wykonane ze stali, metalu.

READ
6 znaków zodiaku, których nikt nie oszuka

Niloty to bardzo czarni ludzie

Należą do najczarniejszej grupy pokrewnych ludów, w tym:

Żyją w Tanzanii, Ugandzie, Sudanie Południowym, Kenii, przygranicznych regionach Egiptu, Etiopii, Kongo. Niloci należą do wyraźnej rasy Negroidów, ich wygląd różni się nie tylko bardzo czarnym kolorem skóry, są to ludzie wysocy z wydłużoną głową, długimi kończynami, atletyczną sylwetką, co wyraźnie widać na zdjęciu przedstawicieli grupy.

Nilots

Nilotyczni ludzie są najczarniejszymi ludźmi na świecie

Czasami ludy Nilotów są również określane jako Nubijczycy, w tym górscy Nubijczycy. Główna część tej grupy ludów nadal zachowuje starożytne tradycje, zwyczaje, wierzenia, kulturę. Ludzie Luo nawrócili się na islam, są ludzie nilotyczni, którzy przeszli na chrześcijaństwo. Wcześniej, aż do XX wieku, lud nilotów bardzo cierpiał z powodu ciągłych najazdów handlarzy niewolników. Dziś większość przedstawicieli nadal mieszka na wsiach, w tradycyjnych mieszkaniach, hoduje bydło, zajmuje się rolnictwem, łowiectwem i rybołówstwem.

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

Przez cały czas ludzie zastanawiali się: czym jest prawdziwe piękno? I najmądrzejszy z nich doszedł do wniosku: piękno tkwi w harmonii i różnorodności. Wszyscy tak bardzo różnimy się od siebie zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Cóż, czy to nie wspaniałe? A bohaterowie tej recenzji po raz kolejny przypomną, jak niesamowity i piękny jest nasz świat.

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

Różnorodność odcieni ludzkiej skóry sprawi, że każdy pracownik Pantone ugryzie się w łokcie w realizacji własnej przeciętności. A niektóre nawet sprawiają, że ludzie wyglądają jak postacie z filmów science fiction lub wspaniałych bajek dla dzieci. Większość bohaterów tej mini-recenzji była w dzieciństwie wyśmiewana przez swoich rówieśników i od dawna przyzwyczajona do zdziwionych spojrzeń przechodniów. Ale po dojrzewaniu zamienili się nie tylko w „piękne łabędzie”, ale także w modele fotograficzne z armią wielbicieli ich niezwykłego, ale cudownego piękna.

1. Khoudia Diop (Khoudia Diop)

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

Życie dwudziestoletniej Khoudii z Senegalu to prawdziwa opowieść o przemianie „brzydkiego kaczątka”, jak uważali ją koledzy z klasy, w pięknego łabędzia. Czarny łabędź. W wieku 17 lat dziewczyna postanowiła pozbyć się kompleksów i przeniosła się do modelki. Jej hebanowa skóra natychmiast przyciągnęła uwagę fotografów. Dziś Miss Diop ma udaną karierę, a liczba obserwujących na Instagramie sięga setek tysięcy. „Jeśli masz szczęście, że jesteś inny, bądź z tego dumny i nie próbuj się zmieniać” to życiowa zasada, której warto się nauczyć.

2. Connie Chiu

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

Chociaż urodzony w Hongkongu jest czwartym dzieckiem w rodzinie, jako jedyny urodził się z albinizmem. Niezwykłe połączenie cech azjatyckich ze śnieżnobiałą skórą i włosami było postrzegane z ostrożnością w ich ojczyźnie. Ale po tym, jak rodzina przeprowadziła się do Szwecji, biznes Connie poszedł w górę. Dziewczyna otrzymała wykształcenie dziennikarskie i artystyczne, a w wieku 24 lat rozpoczęła karierę modelki. Pomimo tego, że 24 to prawie emerytura dla modelki, sam Jean-Paul Gaultier zauważył Connie i zaproponował udział w pokazie. A przecież białoskóra piękność musiała połączyć nową pracę z karierą jako piosenkarka jazzowa. Piękno i tyle talentów – połączenie o wiele bardziej niesamowite niż azjatycka szczelina oczu i bielactwo.

READ
20 najlepszych pozycji do sesji zdjęciowej! Zanotuj; )

3. Nikia Feniks

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

Afroamerykanin o białej skórze, rudych włosach i piegach – jak ci się podoba to połączenie? To właśnie w połączeniu z nieskończonym urokiem sprawiło, że Nikia stała się modelem światowej sławy. Ale kręcenie reklam dla gigantów, takich jak Coca-Cola i Target, zostało poprzedzone kpinami ze strony kolegów z klasy. Ze względu na swój niezwykły wygląd dziewczyna nie mogła znaleźć miejsca i towarzystwa, czuła się jak obca wśród swoich. Ale z biegiem czasu nauczyła się odpowiadać na żarty i złośliwe komentarze uśmiechem i spokojną obojętnością. Co oczywiście pomogło w mojej przyszłej karierze.

4. Kubuś Harlow (Kubuś Harlow)

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

Kiedy Winnie miała 4 lata, jej rodzice byli przerażeni, gdy na czekoladowym brzuszku ich córki znaleźli niezrozumiałą białą plamę. A potem kolejny i kolejny. Okazało się, że dziecko ma rzadką chorobę – bielactwo lub zaburzenie pigmentacji. Nie zagrażał życiu, ale wygląd zmieniał się dosłownie na naszych oczach. Być może właśnie dlatego, że choroba zaczęła się rozwijać w dzieciństwie, Vinnie miał czas, aby przyzwyczaić się do zmian. I zgodnie z przykazaniami amerykańskiego kina, kochać siebie za to, kim ona jest. Tak więc, dojrzewając, panna Harlow poszła do popularnego reality show o branży modelek America’s Next Top Model, zajęła tam piąte miejsce, ale jednocześnie otrzymała prawie Grand Prix – podpisała kontrakt z dużą marką Desigual. I stał się ich twarzą: wyrazistą i zapadającą w pamięć.

5. Nastya Żidkowa

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

5 osób o niesamowitym kolorze skóry

Jako nastolatka Rosjanka stała się znana daleko poza granicami swojego ojczystego kraju. W końcu nie można pozostać obojętnym na zdjęcia dziewczyny o prawdziwie anielskim wyglądzie. Najbielsza skóra, włosy, rzęsy, wyraziste oczy i pulchne usta zmusiły fotografów do dosłownego ustawienia się do pracy z Nastyą. Ale nie skupia się wyłącznie na swoim jasnym wyglądzie, ale pisze muzykę i teksty. Tak interesująca jak sama Śnieżka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: