10 nowych wskazówek od Larisy Guzeeva

Larisa Guzeeva to urocza kobieta, doskonała aktorka i prezenterka telewizyjna. Poza tym jest dobrą matką i wierną mądrą żoną. Larisa jest żoną Igora Bukharova od ponad 20 lat i na pewno wie, jak kobieta musi traktować mężczyznę, aby ją kochał. Poznajmy jej porady i triki!

6 wskazówek od Larisy Guzeeva

Jeśli chcesz, żeby mężczyzna cię kochał, najpierw pokochaj go sam!

Larisa powiedziała kiedyś w wywiadzie, że teraz kobiety w ogóle nie potrafią kochać. Niestety, jak mówi prezenter telewizyjny, kobiety, zanim ulegną uczuciom, w większości najpierw dowiadują się, czy mężczyzna ma w przeszłości samochód, mieszkanie, dzieci, małżeństwo. Mężczyźni po prostu od razu się zakochują. I faktycznie okazuje się, że kobiety szukają sponsora, a mężczyźni też chcą ciepła, troski i miłości. W tym przypadku nie stają się szczęśliwi. Jeśli twój mężczyzna, wracając z pracy, nie widzi błysku w twoich oczach, nie czuje się zatroskany, to po prostu straci zainteresowanie tobą.

Kochać to nie tylko otrzymywać, ale także dawać.

Guzeeva twierdzi, że miłość to poświęcenie, chęć oddania kawałka siebie, swojej miłości, czasu, troski, ciepła. Wsparcie to coś, czego nie można kupić za pieniądze! Ale to najcenniejsza rzecz, jaką kobieta może dać mężczyźnie. Dlatego jeśli chcesz, aby mężczyzna cię kochał, musisz szanować jego interesy, chronić go, pomagać mu, brać pod uwagę jego pragnienia, a nie tylko brać i żądać.

Mężczyźni nie lubią być prowadzeni

W programie „Let’s Get Married” prezenterka telewizyjna wprost powiedziała jednej z uczestniczek, gdy odbierała szafę jako prezent dla pana młodego, że mężczyźni nie lubią być prowadzeni, nawet jeśli chodzi o wybór ubrań. Człowiek musi czuć się pod każdym względem liderem, wiedzieć, że jest silny. Ale kobieta musi karmić tę wiarę w siebie, zamiast krytykować i doradzać.

Kobieta zawsze musi się doskonalić i rozwijać

Aby mężczyzna pokochał kobietę, musi ona karmić jego zainteresowanie sobą. Każda dama musi się rozwijać, doskonalić, wzrastać. A większość kobiet postępuje teraz zgodnie z instrukcjami w błyszczących czasopismach, pisze głupie SMS-y i zapomina, że ​​uXNUMXbuXNUMXbmuszą się poprawić nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Ty sam musisz zrozumieć i poczuć swoją wybrankę, zamiast szukać rady u guru miłości. Musisz nauczyć się rozumieć, kiedy musisz przytulić mężczyznę, kiedy rozweselić, kiedy rozpocząć poważną rozmowę, a kiedy po prostu nie przeszkadzać i nie przeszkadzać.

READ
6 sposobów, aby stać się najbardziej atrakcyjnym dla mężczyzn

Nie denerwuj człowieka

Czy wiesz, co najbardziej denerwuje mężczyzn? Kiedy wracają z pracy do domu i zamiast komfortu i ciepła spotykają się z wściekłą żoną, która ma kwaśny wyraz twarzy. Nie lubią, gdy od progu zaczynają czytać moralizatorstwo, aby pokazać swoje niezadowolenie z czegoś. Chyba że w takim razie mąż pośpieszy do domu? Tak, twój mężczyzna jest silny, ale nadal jest głodny i zmęczony, potrzebuje ciepła i czułości, a nie ostrych uwag, urazy, milczenia i innych rzeczy, które kobiety lubią drażnić mężczyzn. Na początku mężczyzna zrozumie, że nie chce wracać do domu, potem zacznie przychodzić później, a potem wcale do ciebie nie wróci.

Mężczyźni muszą powiedzieć wszystko na czole, a nie robić podpowiedzi

Nawet jeśli mieszkasz z mężczyzną od wielu lat, nie został on telepatą! On nie może czytać w twoich myślach. Co więcej, sam wiesz, że czasami w kobiecej głowie panuje kompletny chaos! Nie zrozumie twoich zawoalowanych próśb i wskazówek, nawet jeśli bardzo dobrze cię zna. Powiedz wprost, czego od niego chcesz, wtedy nie będziesz później płakać z powodu nietrafionego prezentu, aw łóżku też nie będzie problemów!

Nie bez powodu Larisa Guzeeva jest nazywana jedną z najlepszych swatek w kraju, ponieważ krótko udzielając porad narzeczonym w swoim programie telewizyjnym, wyraża proste prawdy, które stają się tak dobrze wycelowane, a nawet są chwytane za cytaty! Zawsze aktualne i wnikliwe!

Od ponad sześciu lat Larisa Guzeeva pomaga kobietom znaleźć idealnego partnera w programie Let’s Get Married! i być może wie wszystko o związkach. Jej precyzyjne i mądre uwagi są brane pod uwagę. Chociaż czasami są dość ostre. Naucz się 10 sztuczek życia rodzinnego od Larisy Guzeevy!

O twierdzeniach mężczyzn dotyczących sylwetki wybrańca

– Pozwól mu najpierw bardzo uważnie przyjrzeć się sobie w lustrze, zrób sobie zdjęcia pod różnymi kątami i powieś zdjęcia nad łóżkiem do codziennego oglądania. Nie zapomnij spojrzeć na trzecią stronę paszportu. A jeśli ma taką obsesję na punkcie mięsa i ilości, jaką nosi kobieta, to może lepiej odejść, zanim będzie za późno i znaleźć sobie kogoś normalnego?

O różnicy wieku między partnerami

„Nie rozumiem kobiet, które szukają mężczyzn młodszych od siebie. Dlaczego to robisz, babciu? Znajdź sobie „dziadka” w swoim wieku. Dlaczego potrzebujesz chłopca? Weź ślub, a potem zacznij go ładować: „Idź do pracy, zdobądź drugą pracę!” Chłopiec ma chłopięce przeznaczenie. Musi się uczyć, robić karierę, poznawać młode dziewczyny, żyć swoim życiem. Już skoczyłeś, masz ostatni pociąg. Nie znam szczęśliwych małżeństw, w których istnieje różnica wieku. Gdybyś był Iriną Ponarovską, mógłbyś być zarówno z młodymi, jak i starszymi ludźmi. Ale nie jesteś gwiazdą. Jesteś zwykłą kobietą ze zwykłym życiem.

READ
Jak walczą różne znaki zodiaku

O małżeństwie cywilnym

– Świat się zmienił. Dziś formuła „żyli długo i szczęśliwie i zginęli tego samego dnia” nie działa. Teraz normalne jest żyć razem przed ślubem, patrzeć na siebie. Oczywiście, jeśli wybrana osoba nie pochodzi z wiernej lub islamskiej rodziny o jasno ustalonych standardach. Czy lepiej od razu wziąć ślub, urodzić dzieci, a potem uciec? To bzdura. Każdy człowiek ma prawo do wyboru własnego szczęścia.

O oszczędzaniu w rodzinie

Nie żyję w surowości. Ale moje dzieci zakręcają wodę, kiedy myją zęby, kiedy myją się mydłem. Chodzę po mieszkaniu i gaszę wszystkim światła. Włączam pralkę wieczorem, bo prąd jest tańszy. W pracy piję z jednego plastikowego kubka, który podpisałem. A jeśli ktoś przyniesie mi wodę do drugiego, mogę go zwolnić. Wierzę, że Ziemia jest jedna, przyroda jest jedna i musimy ją chronić. Jestem bardziej „zielony” niż wszyscy ludzie z Greenpeace razem wzięci. Nawet jeśli masz pieniądze, nie oznacza to, że możesz zapalić światło i nalać wody bez troski o przyrodę.

O powołaniu kobiety

– Nie uważam, że kobieta powinna zajmować się tylko dziećmi i życiem codziennym. W przeciwnym razie może nadejść chwila, w której twój mężczyzna zakocha się w ciekawej kobiecie, której granice nie kończą się na kuchence i łóżeczku. A wtedy będziesz bardzo zraniony i zraniony. Zrozum, mężczyzna oprócz jedzenia i czystych skarpet potrzebuje ciekawego rozmówcy. Dokąd jedziesz z dziećmi, bez pracy? Kobieta powinna pracować, jeśli nie masz za zadanie orać męża i pozostać wdową. Człowiek potrzebuje pomocy, bo też jest człowiekiem.

O zamężnych kobietach flirtujących z kolegami

– Dla mnie to normalne, bo flirtuję od kołyski i nie wiem, jak mogłoby być inaczej. Chcę zadowolić absolutnie wszystkich, ale to nie znaczy, że zdradzam męża. Jeśli pewnego dnia pójdę na plan filmowy i nie zaopiekuje się mną ani jeden mężczyzna, będę musiała porzucić ten zawód. Mój mąż to rozumie. Ale nie hańbię go i zachowuję się z godnością.

O złych nawykach mężczyzn

– Dla mnie w zasadzie człowiek składa się z małych rzeczy. To szalone, gdy dorosły wujek przychodzi spędzić noc bez swojej szczoteczki do zębów. I jest już za późno, by go edukować. Jeśli pozbędzie się tych głupich małych nawyków, pojawią się inne. Nie zniosłabym tego. Ktoś jest gotowy wydać energię na pranie, pranie, prasowanie. Ale wolałbym gotowego człowieka. Nie ma czasu i ochoty go edukować.

READ
Czyste Feng Shui! 10 znaków i ich znaczenie

O zdradzie

„Rzeczy się zdarzają w życiu i zdarzają się zdrady. Zmianę trzeba znieść. Najważniejsze, żeby się nie złamać. Wyciągaj wnioski i dalej wierz w miłość.

O małżeństwach z obcokrajowcami

– Możesz wyjechać za granicę, a Andryusha Malakhov i Alexander Gordon nie pozostaną bez pracy. Takie małżeństwa z reguły kończą się rozwodem, podziałem, problemami i łzami. Czy jesteś pewien, że to prawdziwa miłość, a nie pogoń za zyskiem i lepszym życiem? Mężczyzna nie wybaczy ci takiego interesu. Jeśli masz już dzieci, pomyślałbym o nich w pierwszej kolejności. Potrzebny tam, gdzie się urodził. Jestem przeciwny małżeństwom międzynarodowym. Prawie żaden z nich nie jest szczęśliwy.

O prezentach od męża

– Moje uczucia do męża nie zależą od ilości pierścionków i futer. Miłość nie wzrasta ani nie maleje z tego. Albo kochasz swojego mężczyznę, albo nie. A jeśli potrzebujesz premii w postaci inwestycji materialnych w ciebie, jesteś tylko prostytutką domową.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: