10 niewinnych gestów, które podbiją serce każdego mężczyzny

Spotyka go, a on ją spotyka. Na początku wszystko idzie dobrze, ale po kilku miesiącach zaczyna jej brakować romansu: „Dlaczego jest taki bezduszny i nudny… Może powinniśmy się z nim rozstać?”. Przyjaciele przytakują ze zrozumieniem. I nikt nie powie: „Czekaj, po prostu nie rozumiesz męskiego języka miłości”. Ale na próżno!

Mężczyźni i kobiety inaczej wyrażają uczucia. Dziewczyny są bardziej emocjonalne i lubią dyskutować o wszystkim na świecie, nie bez powodu mówią, że kochają uszami. I ciągle potrzebują potwierdzenia w postaci frazy „Kocham cię!” I oczywiście więcej, więcej romansu! Kwiaty, czekolada, komplementy, imprezy towarzyskie, na których możesz zabłysnąć z ukochaną osobą – to powszechny kobiecy pomysł na idealny związek.

Mężczyźni kochają inaczej. Ich język miłości jest znacznie prostszy i często nie zawiera sentymentalnych czułości. Ale zawiera działania i czyny. Wiele akcji i czynów. Tutaj warto przyjrzeć się im bliżej, aby nie wyciągać pochopnych wniosków. Oto 10 sposobów wyrażania uczuć z płcią przeciwną, które zapewnią, że mężczyzna będzie zakochany po uszy.

1. Dotyk opieki

Pocałunki i salta w sypialni nie zawsze są gwarancją miłości w przypadku mężczyzny. Ale dotyk troski powie wiele razy więcej o męskich uczuciach. Wystarczy zwrócić uwagę nie na gesty o podtekstach seksualnych (uzbrojony w pasie, dotknął bioder, przycisnął do klatki piersiowej, przesunął palcem po szyi), ale ogólne zachowanie. Jeśli twój mężczyzna oddaje płaszcz, prostuje kapelusz lub figlarny zamek, otwiera drzwi samochodu lub wejście, jest wyraźnie poważny. W ten sposób mężczyzna opiekuje się dziewczyną, którą lubi.

Dziewczyny nie zauważają takich przejawów miłości, bo biorą je za grzeczność. Ale bądźmy szczerzy, jak często widzisz to od nieznajomych? W dodatku, gdy mężczyzna uważa kobietę za przyjaciółkę, to nie zaopiekuje się nią, bo wie: koleżanka, bez względu na płeć, poradzi sobie z wodą na chodniku, klamką czy ciężką torbą.

2. Dobra pamięć

Z reguły mężczyźni bardzo rzadko wyciągają fragmenty kobiecych monologów. Pod warunkiem, że dziewczyna bardzo go nie lubiła. Ale jeśli mężczyzna poczuje się wystarczająco głęboko, zapamięta wszystko od twoich urodzin do roku ukończenia szkoły. Nie będzie odwoływał się do zaników pamięci i naprawi w przystępny dla siebie sposób, jakie kwiaty lubisz, co wolisz na obiad, a nawet imiona wszystkich Twoich kotów. W końcu to właśnie te cenne informacje pomogą mu później poprawnie wybrać prezent i pomóc (czytaj także: „15 faktów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć człowieka i jego pragnienia”).

READ
8 sposobów na zorganizowanie łazienki dzieci

3. Prezenty bez powodu

Nie chodzi o kwiaty na 8 marca czy urodziny, ale o słodkie drobiazgi i duże prezenty bez powodu. To może być cokolwiek. Przygotowanie spontanicznego wyjazdu, ładne prezenty, kubek zupy lub paczkę pomarańczy na wypadek choroby, flakonik perfum, który odkładasz z powodu braku funduszy. Cała sprawa po prostu krzyczy: „On jest zakochany!” Mężczyzna, który wkłada w związek swoją duszę i pieniądze, najwyraźniej nie robi tego z wdzięczności. Chce oczarować, proszę, proszę zobaczyć uśmiech na twarzy ukochanej.

4. Żal i doradzaj

Zakochany mężczyzna wie, jak słuchać kobiety. Jeśli rozumiesz, że możesz w każdej chwili podzielić się problemem z partnerem i uzyskać wsparcie, to dla niego wszystko jest poważne. Z reguły silniejsza płeć jest dość obojętna na sprawy i słowa kobiet, ale nie dlatego, że faceci są okrutni. Po prostu nie do końca rozumieją, jak można płakać z powodu złamanej pięty lub dziwnych spojrzeń kolegów i szeptów za plecami. W męskim świecie wszystko jest ustalane prosto i nagle. Węzły są natychmiast przecinane, problemy są odcinane. Żadnych intryg, skandali i śledztw.

Ale to wszystko nie dotyczy ukochanego. Jej problemy są jego problemami. Człowiek, którego uczucia do wybranego są głębokie i silne, zawsze będzie mógł pocieszyć. Wybierze słowa, które ukoją. A w razie potrzeby doradzi również, co zrobić w trudnej sytuacji. Albo weźmie sprawy w swoje ręce.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: