10 najsłynniejszych gwiazd, które urodziły cudzych mężów

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Wiele kobiet marzy o stabilnej rodzinie i długim życiu z ukochaną osobą i dziećmi. To prawda, że ​​te marzenia nie zawsze się spełniają. Czasami nawet sławne kobiety zakochują się w niewolnych mężczyznach, rodzą z nich dzieci i cieszą się z ich trudnego szczęścia. W naszym przeglądzie znane domowe gwiazdy, których dzieci urodziły się w wyniku związku z żonatym mężczyzną. Bez względu na to, jak potoczył się ich los w przyszłości, byli szczęśliwi.

Elena Shanina

Elena Shanina. / Zdjęcie: www.newokruga.ru

Elena Shanina i Alexander Zbruev spotkali się w Teatrze Lenina Komsomola. Uczucia, które ich ogarnęły, były jasne i pochłaniające wszystko. Ale słynny aktor od dawna jest żonaty z Ludmiłą Savelyevą, baletnicą, która kiedyś grała Natalię Rostovą w Wojnie i pokoju Siergieja Bondarczuka. Razem wychowywali córkę Natalię, która po osobistej tragedii była poważnie chora.

Elena Shanina i Alexander Zbruev z córką Tatianą. / Zdjęcie: www.globalsib.com

W 1993 roku Elena Shanina urodziła córkę Tatianę. Aktorka wiedziała na pewno: ukochana osoba, która czuje się odpowiedzialna za rodzinę, nigdy nie opuści żony. Niemniej jednak Elena Shanina niczego nie żałowała. Ona była szczęśliwa. Alexander Zbruev brał czynny udział w wychowaniu córki, która później została aktorką.

Ekaterina Raikina

Ekaterina Raikin. / Zdjęcie: www.24smi.org

Powieść Ekateriny Raikiny i Jurija Jakowlewa powstała na oczach całej trupy Teatru Wachtangowa. Wspólna praca przy produkcji „Dam i huzarów” doprowadziła do tego, że grane uczucia stopniowo zamieniały się w prawdziwe.

Żona Jurija Jakowlewa, Kira Machulskaya, nosiła wówczas pod sercem długo wyczekiwane dziecko, a wiadomość o romansie jej męża była dla niej prawdziwym szokiem. Nowa kochanka aktora też była już w ciąży. Wkrótce Jakowlew opuścił Kirę Maczułską dla Jekateryny Raikiny. Ich dzieci urodziły się w odstępie kilku miesięcy w 1961 roku. To prawda, że ​​życie razem z drugą żoną trwało tylko 3 lata.

Irina Lindt

Irina Lindt. / Zdjęcie: www.rustars.tv

Irina Lindt przez długi czas próbowała walczyć ze swoimi uczuciami do Valery’ego Zolotukhina. Była bardzo zawstydzona dużą różnicą wieku, obecnością rodziny aktora i reputacją niepoprawnego kobieciarza. Jednak Valery Zolotukhin zabiegał tak pięknie, tak szczerze starał się pomóc młodej aktorce, że wkrótce całkowicie poddała się woli zmysłów. W 2004 roku Irina Lindt urodziła syna Ivana.

Irina Lindt i Valery Zolotukhin z synem. / Zdjęcie: www.kobieta.ru

Nigdy nie próbowała poślubić Valerego Zolotukhina, ale jego żona Tamara, która wiedziała wszystko o hobby męża, nie zatrzymała go. Jednak Valery Sergeevich postanowił nie opuszczać żony. Mieszkali z nią przez wiele lat, przeżyli śmierć syna Siergieja. Kiedy aktor zmarł, dwie kobiety wspólnie opłakiwały ukochaną osobę.

READ
Gwiazdy Hollywood, które zostały okropnymi rodzicami

Marina Ladynina

Marina Ladynina. / Zdjęcie: www.thematicnews.com

Znajomość Mariny Ladyniny i Iwana Pyrjewa miała miejsce w 1936 roku. Od ich pierwszego spotkania minął niecały dzień, bo słynny reżyser złożył już młodej aktorce ofertę. Jednak w tym czasie był jeszcze żonaty z Adą Wójcik, aw rodzinie dorastał syn Eryk. Dopiero po tym, jak Marina Ladynina urodziła syna Andrieja, Ivan Pyryev rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną.

Ale nawet w drugim małżeństwie reżyser nie stał się wzorowym mężem. Nadal często lubił, a kiedy inna aktorka odmówiła odwzajemnienia, bezlitośnie przerwał jej karierę zawodową. Ten sam los spotkał Marinę Ladyninę: po rozwodzie z Pyryevem po prostu przestali ją filmować.

Margarita Terekhova

Margarita Terechowa. / Zdjęcie: www.games-of-thrones.ru

Słynna aktorka spotkała się z szefem fabryki dziewiarskiej Saifiddinem Turaevem w Tadżykistanie podczas wizyty w Istaravshan. W 1981 roku urodziła syna Aleksandra. Jej wybranka wyszła za mąż, dzieci dorastały w rodzinie i nigdy nie było mowy o małżeństwie z Margaritą Terekhovą.

Oficjalnie w chwili narodzin syna aktorka była już żoną Georgy’ego Gavrilova, ale Alexander Terekhov zawsze wiedział, kto jest jego biologicznym ojcem, a nawet próbował nawiązać z nim stosunki, dla których specjalnie udał się do Tadżykistanu. To prawda, że ​​uXNUMXbuXNUMXbz jego wizyty nic nie wyszło: Saifiddin Turaev kategorycznie zaprzecza ojcostwu i prosi, aby nie ingerować w jego życie osobiste.

Albina Dzhanabaeva

Albina Dzhanabaeva. / Zdjęcie: www.howstar.ru

Tajny romans Albiny Dzhanabaeva i Valery Meladze trwał całą dekadę. W małżeństwie z Iriną słynna piosenkarka i producentka miała troje dzieci, aw 2004 roku Albina urodziła syna Konstantina. W 2013 roku Meladze rozwiódł się z żoną i od tego czasu przestał ukrywać swój związek z Dżanabajewą. W 2014 roku urodził się ich drugi syn, Luka.

Chwała piosenkarza

Chwała. / Zdjęcie: www.kp.ru

Piosenkarz Slava i Anatoly Danilitsky dzielili 28-letnią różnicę wieku i stan cywilny mężczyzny. Poznali się w 2001 roku i przez długi czas początkujący wykonawca odmawiał przyjęcia zalotów i uwag od odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy. W 2011 roku urodziła się córka piosenkarki i przedsiębiorcy Antoniny. To prawda, że ​​Sława nie została jeszcze oficjalną żoną, chociaż Anatolij Danilitsky od dawna mieszka z nią i jej córką.

Evgenia Dobrovolskaya

Jewgienija Dobrowolskaja. / Zdjęcie: www.kobieta.ru

Relacje między Evgenia Dobrovolskaya i Jarosławem Bojką powstały podczas kręcenia filmu „Podejrzenie”. Aktor był żonaty z Ramune Khodorkait i nie planował opuścić rodziny. Namiętny romans zakończył się pracą nad obrazem, aw lipcu 2002 roku Evgenia Dobrovolskaya urodziła syna, Jana. Jarosławowi Bojko udało się uzyskać przebaczenie żony, aw 2003 roku w rodzinie pojawiło się drugie dziecko – córka Emilia.

READ
Pokaz mody Valentin Yudashkin na Kremlu: najlepsze i najgorsze zdjęcia gwiazd

Julia Peresild

Julia Peresild. / Zdjęcie: www.games-of-thrones.ru

Aktorka nie wyszła jeszcze oficjalnie za mąż, co nie przeszkadza jej w byciu szczęśliwą mamą dwóch uroczych dziewczynek, Anny i Marii. Przez bardzo długi czas Julia Peresild ukrywała imię swojego kochanka i ojca swoich córek, ale w październiku 2017 roku przyznała: ich ojcem jest słynny reżyser filmowy Aleksiej Uchitel. Nadal jest oficjalnie żonaty z Kirą Saksagańską, ale nie odrzuca ojcostwa.

Swietłana Chorkinau

Swietłana Chorkina. / Zdjęcie: www.fs.putinteam.ru

Rzymska mistrzyni olimpijska w gimnastyce Svetlana Khorkina i biznesmen Kirill Shubsky przetrwali kilka lat. W 2005 roku Swietłana urodziła syna Światosława, ale dopiero kilka lat później imię jego ojca stało się znane. Kirill Shubsky w tym czasie był żonaty z aktorką Vera Glagoleva, nie planował się z nią rozstać i utrzymywał swój związek ze sportowcem w tajemnicy.

Julia Snigir

Julia Snigir. / Zdjęcie: www.games-of-thrones.ru

Julia Snigir urodziła Jewgienija Cyganowa w 2016 roku, syna Fedora. Co prawda aktor nigdy oficjalnie nie był żonaty, ale sześcioro dzieci było najlepszym potwierdzeniem jego stanu cywilnego. Mieszkał z aktorką Iriną Leonovą przez ponad dziesięć lat i opuścił ją w momencie, gdy spodziewała się od niego siódmego dziecka.

Po raz pierwszy po Rewolucji Październikowej w młodym Kraju Sowietów zapanowała całkowita wolność obyczajowa, a przestrzeganie tradycyjnych wartości rodzinnych uznano za przestarzałe. Czas wszystko wrócił na swoje miejsce, przyszło uświadomienie sobie wartości instytucji małżeństwa, opinia publiczna stanęła po stronie silnej komórki społeczeństwa sowieckiego. Ale nawet wtedy byli ludzie publiczni, którzy żyli jednocześnie w dwóch rodzinach.

Narodziny dziecka z cudzego męża nie są rzadkością wśród celebrytów. Mężczyźni są gotowi zmienić swoje żony, z którymi mieszkają od wielu lat, na młode aktorki, piosenkarki i modelki. W większości przypadków nie kończy się to dobrze. Ale są pary, które mimo potępienia społeczeństwa pozostają razem i tworzą silne rodziny. Ale to bardziej wyjątek niż reguła. Mimo to zdrada zawsze pozostaje zdradą. Ale nawet to nie przeszkadza gwiazdom uwodzić mężów innych ludzi, rodzić ich i zabierać z rodziny. A gwiezdni mężczyźni nie mogą sobie odmówić i nie mieć romansu z innymi kobietami.

10. Albina Dżanabajewa

Romans Valery’ego Meladze i byłej solistki dziewczęcej grupy VIA-Gra Albina Dzhanabaeva rozpoczął się dawno temu, kiedy piosenkarka była jeszcze mężatką. Powieść trwała wiele lat, a Meladze mieszkał w dwóch rodzinach. Kiedy Dzhanabaeva urodziła swoje pierwsze dziecko, wielu zakładało, że Valery był ojcem. Chłopiec został nazwany Konstantin, jak się później okazało, na cześć starszego brata wykonawcy. Ale ani piosenkarka, ani Dzhanabaeva nie skomentowali plotek o narodzinach dziecka. Dopiero 6 lat później, po urodzeniu syna, Meladze publicznie przyznał się do ojcostwa. Potem nastąpił skandaliczny rozwód z pierwszą żoną. A w 2014 roku Meladze i Dzhanabaeva pobrali się. W 2014 roku para miała drugiego syna.

READ
10 gwiazd, które zmieniły swój wizerunek i stały się nie do poznania

9. Oksana Grigoryeva

Rosyjski pianista ukradł słynnego aktora i reżysera Mela Gibsona Robinowi Moore’owi, z którym mieszkał przez 31 lat. Po tym, jak Robin zobaczyła dokumenty rozwodowe, pozwała i pozwała swojego byłego męża o połowę swojej fortuny. Ale sam Mel nie był bardzo zdenerwowany taką stratą i kontynuował romans z pianistą. Po rozwodzie z Robinem Oksana i Mel pobrali się. W 2009 roku Oksana urodziła córkę Gibsona. Ale małżeństwo nie trwało długo. Wkrótce po urodzeniu dziecka para złożyła wniosek o rozwód. Według Oksany powodem była wybuchowa natura aktora i jego miłość do rozkładania rąk. A po ostatnich skandalach związanych z jego nazwiskiem nietrudno uwierzyć Oksanie.

8. Swietłana Iwanowa

Rosyjska aktorka Svetlana Ivanova w 2012 roku po raz pierwszy została matką. Ale dziewczyna długo milczała na temat ojcostwa. Niemniej jednak tuż przed narodzinami rozeszły się pogłoski, że Iwanowa miała związek z reżyserem Janikiem Faizjewem. Kiedy do mediów zaczęły wyciekać informacje o ojcu córki Ivanovej, reżyser był żonaty i miał dwoje dzieci. W 2015 roku prawda wyszła na jaw, a Fayziev przyznał się do ojcostwa. Ale dla wielu ta wiadomość nie była szokiem. W jednym z wywiadów przyznała, że ​​Janik jest najlepszym człowiekiem na świecie i łączą się w nim tylko szlachetne cechy. Jest mądry, miły i uczciwy. To właśnie zakochała się w nim Svetlana. Ivanova i Fayziev spotkali się w 2011 roku na planie filmu „August. Ósme ”, gdzie aktorka grała główną rolę. Potem rozpoczął się romans biurowy między Janikiem i Swietłaną.

7. Ewa Polna

Piosenkarka Eva Polna przez długi czas ukrywała się jako ojciec jej pierwszej córki. A wszystko przez to, że kilka lat temu miała namiętny romans z żonatym mężczyzną, od którego urodziła. Ale prawda została ujawniona, gdy piosenkarz Denis Klyaver został zaproszony do programu „Niech mówią”, w którym przyznał na antenie, że jest ojcem swojej córki Evy. Piosenkarka dowiedziała się o tym następnego dnia, gdy jej telefon zaczął pękać od telefonów od dziennikarzy. Powiedziała nawet, że to zdrada ze strony Denisa, bo zgodzili się ukryć ojcostwo. Ale mimo to Polna i Klyaver utrzymywały przyjazne stosunki.

READ
Kate Middleton pojawiła się publicznie w „specjalnym” płaszczu, który nosi tylko w czasie ciąży

6. Anastasia Slanevskaya (Chwała)

Biznesmen Anatolij Danilitsky i piosenkarz Slava poznali się w 2001 roku. Biznesmen tak bardzo polubił wykonawcę, że przez długi czas próbował osiągnąć jej lokalizację, mimo że sam był żonaty. W rezultacie Slava zrezygnowała, aw 2011 roku urodziła córkę Anatolija Antoninę. Fani piosenkarza zaczęli mieć nadzieję, że para w końcu wyjdzie za mąż, ale Danilitsky i Slava nadal mieszkali. Faktem było, że biznesmen nadal nie rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną. Ale w 2017 roku Slava ogłosiła, że ​​w przyszłym roku zamierza poślubić biznesmena.

5. Swietłana Chorkina

Sportowiec Svetlana Khorkina spotkała ojca swojego dziecka Światosława w 1997 roku. Zostali biznesmenem Kirill Shubsky. W czasie ich znajomości biznesmen ożenił się z aktorką Vera Glagoleva i wychował z nią troje dzieci. Po spotkaniu ze sportowcem Cyryl mieszkał w dwóch rodzinach. Khorkina stale obiecywał rozwieść się z żoną i poślubić ją. Ale to się nigdy nie wydarzyło. W 2005 roku Khorkina poleciała rodzić w amerykańskiej klinice. Shubsky nalegał na to, aby nie prowokować plotek o jego zdradzie. Zawodniczka urodziła pod innym nazwiskiem. Sam Shubsky nie rozpoznał dziecka i związek dobiegł końca. Dopiero wiele lat po urodzeniu, pod naciskiem Swietłany, biznesmen musiał przyznać, że jest ojcem Światosława.

4. Julia Snigira

W 2015 roku wszystkie media zaczęły aktywnie dyskutować o życiu osobistym aktora Jewgienija Cyganowa. Zostawił żonę, która była w ciąży z siódmym dzieckiem, dla nieznanej dziewczyny. Na początku wszyscy myśleli, że to Julia Peresild, z którą wtedy razem kręcili. Ale inna aktorka została gospodynią domową – Yuliya Snigir. Jak się później okazało, spodziewała się już od niego dziecka. Snigir urodziła w 2016 roku. Wtedy wielu wątpiło, że to Tsyganov był ojcem, chociaż potwierdzili to pracownicy jednego z urzędów stanu cywilnego. A ostatnio zaczęły krążyć pogłoski, że aktorzy zamierzają się pobrać.

3. Jewgienija Dobrowolskaja

Evgenia Dobrovolskaya chwali się, że ma czworo dzieci. Ale urodziła każde dziecko z różnych mężczyzn. Dziewczyna urodziła trzeciego syna Yany z żonatego mężczyzny, aktora Jarosława Bojki. Znajomość z mężczyzną miała miejsce podczas pracy nad obrazem „Podejrzenie” w 2011 roku. Następnie partnerzy filmowania rozpoczęli romans, w wyniku którego Evgenia zaszła w ciążę. Aktora łączyło małżeństwo z litewską tancerką. W 2002 roku para miała syna. Krótko po urodzeniu dziecka Jarosław zakończył związek z Dobrowolską i wrócił do żony.

READ
5 gejów w rosyjskim show-biznesie, o których nie wszyscy wiedzą!

2. Julia Peresild

Aktorka teatralna i filmowa Julia Peresild ma dwie córki. Przez długi czas milczała na temat tego, kto jest ojcem jej córek. Ale ostatnio aktorka przyznała, że ​​u2007buXNUMXbojcem Anyi i Maszy jest reżyser Aleksiej Uchitel. Po pewnym czasie reżyser potwierdził te informacje i uznał ojcostwo. Dziewczyna poznała Aleksieja po tym, jak została zatwierdzona do roli w jego filmie „Więzień” w XNUMX roku. Między Julią i Aleksiejem natychmiast nawiązały się ciepłe relacje, których koledzy w sklepie nie mogli nie zauważyć. W czasie znajomości z aktorką Uchitel był żonaty z producentem Kirą Saksganską i wychował z nią dwóch synów.

1. Elena Shanina

Aktorka Elena Shanina poznała ojca swojej córki, Aleksandra Zbrujewa podczas pracy w Lenkom. Ich romans trwał wiele lat. W czasie ich znajomości aktor był żonaty i wychował córkę Natalię. Ale pomimo narodzin nieślubnego dziecka aktor nie rozwiódł się z żoną. A Elena nie nalegała na rozwód. Twierdziła, że ​​jest zadowolona z takiego związku. W rzeczywistości Zbruev mieszkał w dwóch rodzinach. Ale nigdy nie porzucił swojej nieślubnej córki Tatiany, a dziewczyna żyła otoczona miłością i uwagą rodziców. Tatiana poszła w ślady rodziców i została aktorką.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: