10 najlepszych filmów do wspólnego oglądania w Walentynki

1 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Już niedługo Walentynki, a jeśli jeszcze nie wymyśliłeś, jak je spędzić, mamy dla Ciebie jeden pomysł. Zjedz romantyczną kolację przy słabym oświetleniu, oglądając przerażający romantyczny film. Abyś nie męczył się ze znalezieniem zdjęcia, zebraliśmy dla Ciebie dziesięć najbardziej odpowiednich filmów na Walentynki.

“Zakochaj się we mnie, jeśli się odważysz”

2 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Melodramat francusko-belgijski został nakręcony w 2003 roku. Ale może przynieść łzy do naszych czasów. W filmie występują Marion Cotillard i Guillaume Canet.

Ta historia opowiada o chłopaku i dziewczynie, którzy przyjaźnią się od wczesnego dzieciństwa. Od tamtego czasu grali w grę, w której słabo sobie radzili. I nawet wiek, inne związki i dziesięć lat rozłąki nie kazały im przerwać tak niebezpiecznej gry.

3 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Ten film z 1990 roku z udziałem Patricka Swayze i Demi Moore można śmiało nazwać klasykiem kina zagranicznego. A jeśli nigdy go nie oglądałeś, pilnie musisz to naprawić.

Zaskakująco wzruszający obraz, jak mężczyzna umiera chroniąc swoją kobietę przed rabusiem i zamienia się w ducha. Aby chronić swoją ukochaną, duch odnajduje żeńskie medium (w tej roli niepowtarzalna Whoopi Goldberg), która nie od razu zgadza się mu pomóc.

“Północ w Paryżu”

4 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Wydana w 2011 roku romantyczna utopia Woody’ego Allena przypadnie do gustu tym, którzy nie chcą scen płaczliwych i smutnych.

Bohaterem tego obrazu jest pisarz i niepoprawny romantyk, przekonany, że nie żyje w swoim czasie. Uważa, że ​​bardziej pasowałoby mu życie na początku lat 20. ubiegłego wieku. I pewnego dnia, wyjeżdżając z ukochaną do Paryża, trafia w przeszłość. Po spotkaniu z Hemingwayem, Picassem i Fitzgeraldami zdaje sobie sprawę, że należy do przeszłości.

“Piękna dziewczyna”

5 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

I znowu do klasyki kina. Prawdopodobnie przynajmniej raz w życiu oglądałeś ten melodramat komediowy Garry’ego Marshalla z Julią Roberts i Richardem Gere. Jednak powrót do arcydzieła z 1990 roku w Walentynki to bardzo dobry pomysł.

Opowieść o finansowym potentacie i uroczej „nocnej ćmie”, która po pierwszej wspólnie spędzonej nocy nie chciała wyjeżdżać. To jedna z najlepszych ról młodej Julii Roberts – jakie są jej nieprzyzwoicie długie nogi i niepowtarzalny uśmiech w kadrze!

“Dom nad jeziorem”

6 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Film powstał w 2006 roku. Główne role w filmie zagrali Sandra Bullock i Keanu Reeves. To niesamowita opowieść o korespondencji dwojga ludzi mieszkających w tym samym domu, ale… w różnym czasie. Pisze do niej listy od 2004 roku, a ona odpowiada – od 2006 roku. Jednak nawet chwilowe paradoksy są bezsilne wobec prawdziwej miłości.

READ
12 life hacków, które pomogą Ci chronić ubrania i akcesoria w dobrym stanie

„Amelia”

7 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Prawdziwe arcydzieło filmowe pochodzi z Francji w 2001 roku. Audrey Tautou gra tytułową rolę. I to być może jest naprawdę główną rolą w życiu aktorki. Gra ekscentryka z Montmartre, który po cichu poprawia życie innym. To jeden z najmilszych i najbardziej pomysłowych melodramatów tego stulecia.

“Wyrok”

8 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Błyszcząca amerykańska komedia 2009. W tej historii ważna szefowa, Sandra Bullock, za wszelką cenę próbuje poślubić swojego podwładnego, Ryana Reynoldsa. A wszystkie jej wysiłki służą tylko jednemu – żeby nie została deportowana z kraju. Ale miłość ma wszystkie swoje plany.

„Boso na chodniku”

9 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Powiedzmy, że ten film nie jest dla wszystkich. Jest dość ciężki, a nawet histeryczny, co nie jest typowe dla niemieckiego reżysera Tila Schweigera. W swoim filmie opowiada historię miłosną outsidera i dziewczyny ze szpitala psychiatrycznego, które chciały popełnić samobójstwo. W głównej roli zagrał oczywiście sam Thiel.

“50 pierwszych randek”

10 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Nieco smutna, ale bardzo wzruszająca komedia z 2004 roku z Drew Barrymore i Adamem Sandlerem w rolach głównych. Główna bohaterka obrazu ma rzadką wadę pamięci – nie pamięta niczego, co przydarzyło jej się zaledwie dzień temu. Dlatego jej kochanek jest zmuszony codziennie zdobywać jej serce w nowy sposób.

“Pasażerowie”

11 najlepszych filmów do obejrzenia w Walentynki Zdjęcie XNUMX

Doskonały wybór dla miłośników fantastyki. To stosunkowo nowy film – nakręcony w 2016 roku. Główne role zagrali przystojny Chris Pratt oraz niepowtarzalna Jennifer Lawrence.

Akcja toczy się na statku kosmicznym lecącym na inną planetę, która powinna stać się nowym domem dla ludzi. Niespodziewanie podczas podróży kosmicznej dwoje pasażerów budzi się z kriogenicznego snu i uświadamia sobie, że będą musieli spędzić resztę życia razem, zamknięci na statku. Oczywiście były sceny ratowania ludzkości i tak dalej.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: