10 modnych sposobów przechowywania przypraw i przypraw

Jeśli lubisz gotować, rób to często i używaj do tego różnych przypraw, zorganizowanie miejsca do ich przechowywania będzie bardziej odpowiednie niż kiedykolwiek. W naszym dzisiejszym artykule chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma pomysłami na funkcjonalne przechowywanie przypraw.

Magnetyczna deska do przypraw

Ten magnetyczny stojak na przyprawy jest niezwykle funkcjonalny i wszechstronny: idealny dla kucharzy, którzy lubią mieć jedzenie pod ręką, a etykiety na słoiki pozwalają nazwać każdą sekcję i ułatwiają przechowywanie.

Ukryte miejsce do przechowywania przypraw

Wolisz przechowywać żywność w zamkniętych pomieszczeniach? W takim razie ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Po prostu przymocuj druciane kosze do ściany lub drzwi spiżarni za pomocą śrub lub możesz kupić regał z drucianym koszem i zainstalować go.

Szafka na przyprawy

Kolejna opcja do przechowywania przypraw. Ten stojak jest mocowany do spodu półki szafki i łatwo się wysuwa w razie potrzeby. Okrągłe słoiki na przyprawy mocuje się bez użycia narzędzi potrzebnych do montażu. Na regale można umieścić różne pojemniki o dowolnej wielkości.

Torby do przechowywania przypraw i przypraw

Zainstaluj specjalny uchwyt z tyłu drzwi do spiżarni, aby przechowywać przyprawy i przyprawy w specjalnych torebkach: w ten sposób pozostaną suche i dłużej.

Tace do przechowywania przypraw

Dwie klasyczne tace w pozycji pionowej świetnie nadają się do przechowywania słoików z przyprawami.

stojaki na przyprawy, wykonany na zamówienie

Wykonane na zamówienie stojaki na przyprawy, ozdobione sztukaterią, idealnie wpasują się we wnętrze Twojej kuchni. Na otwartych półkach możesz przechowywać szklane słoiki z przyprawami i przyprawami, solniczki i pieprzniczki, butelki oliwy z oliwek i tak dalej.

Banki na magnesach w lodówce

Jeśli masz wolne miejsce w lodówce, koniecznie zorganizuj w niej miejsce na przechowywanie słoików z przyprawami. Twórz własne słoiki magnetyczne i utrzymuj je bardziej zwarte i zorganizowane.

Schowek na przyprawy w kuchni

Płytkie szuflady kuchenne są idealne do przechowywania przypraw. Szuflady ze specjalnymi wkładami oraz wyjmowana taca ułatwiają jej wymianę i czyszczenie.

Kompaktowy i wielofunkcyjny stojak

Zaoszczędzisz dużo pieniędzy na przyprawach, jeśli kupisz je luzem, ale gdzie przechowujesz te ogromne kubki? Jest wyjście!

Kompaktowy otwarty stojak wystawowy z półkami, który ma miejsce na każdy szklany słoik, jest idealny. Na przykład blogerka Vanessa Alvarado wykorzystała takie stanowisko do stworzenia domowej apteki wypełnionej suszonymi ziołami.

READ
6 oznak seksualności

Jak przechowywać przyprawy w domu? Jakich hacków i sztuczek używasz? Podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach, a my z przyjemnością je przeczytamy!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: