10 krewnych celebrytów, których się wstydzisz

Często okazuje się, że „złote dzieci” Hollywood, które dostają wszystko, o czym mogą marzyć, w ogóle nie myślą o odpowiedzialności. Wcześnie dorastają, uzależnieni od seksu, alkoholu, narkotyków i szybkich samochodów.
Ich rodzice po prostu nie mogą powiedzieć „nie” swoim dzieciom i „dobrze skopać je w tyłek”. Lwia część tych „dzieci” żyje pod opieką rodziców, woląc łatwe pieniądze od ciężkiej pracy.

Oczywiście taki problem ma głębokie korzenie psychologiczne, związane z brakiem rodzicielskiej troski i odpowiedzialności, ale to nie czyni działań takich osób mniej nagannymi.
Czas, by Charlie Sheen zaopiekował się własnymi wnukami, ale ten 53-letni awanturnik nigdy nie przestaje zawstydzać swojego ojca, Martina Sheena. Gwiazda serialu „Dwóch i pół” została oskarżona o jazdę pod wpływem alkoholu, heroinę, używanie morfiny i przemoc domową. Był kilkakrotnie zawieszany w filmowaniu za niewłaściwe zachowanie. 78-letni ojciec już zrezygnował z przekonywania swojego pechowego syna i po prostu trzyma się z daleka od narkomana i alkoholika.
Montana Fishburne poszła w ślady swojego słynnego ojca Laurence’a Fishburne’a. Jeśli mogę tak powiedzieć, obserwując jej poczynania. Jest także aktorką, a jej najsłynniejszym dziełem jest domowe porno, publikowane samodzielnie przez 27-letnią Montanę w sieci. Morfeuszu, jak to możliwe?
Nicole Richie nie tak dawno temu zajęła się nią. Dziewczyna podjęła karierę zawodową, uczestniczy w organizacji pokazów mody i sama reprezentuje wiele marek. Ale do 2014 roku jej tata, Lionel Richie, musiał wyciągać córkę z nory, gdzie leżała w nieświadomości wywołanej narkotykami.
Weston Cage nie chce słyszeć o swoim ojcu. Odrzuca wszelką pomoc i pojawia się z tatą publicznie tylko w chwilach oświecenia. Syn Nicolasa Cage’a był zamieszany w przemoc domową w 2011 roku, mając już kilka popędów. Jego rodzina rozpadła się, po czym syn aktora wpadł w głęboki trans narkotykowy.
Michael Jordan to prawdziwa ikona amerykańskiego sportu. Nawet teraz, stając się przedsiębiorcą, nadal uczestniczy w różnych wydarzeniach i nie opuszcza wydarzeń towarzyskich. Ale jego syn, Marcus Jordan, stał się sławny w 2012 roku, kiedy został aresztowany. Wdał się w bójkę. Szlachetny? Nie ważne jak! Mutuzil syn słynnego sportowca dwóch dziewczyn.

O tak, dostał się również w centrum skandalu po tym, jak opublikował zdjęcie „swojego małego przyjaciela” na swojej własnej stronie na Twitterze.
Mały Nick Hogan tylko z wyglądu przypomina swojego słynnego ojca. Potomstwo Hulka Hogana to nie tylko zły chłopiec, ale prawdziwy i zatwardziały przestępca. Był co najmniej 6 razy aresztowany za zakłócanie porządku, picie w miejscach publicznych, bójki i zażywanie narkotyków. Za każdym razem tatuś musiał posprzątać konsekwencje czynów syna.
Lourdes Leon jest pierwszym dzieckiem Madonny ze swoim trenerem, Carlosem Leonem. Unika matki w każdy możliwy sposób i nie chce, żeby nawet pojawiła się na uczelni, w której studiuje 18-letnia Lourdes. Ale dziewczyna niezmiennie biegnie do Maddie po pomoc, gdy jest na skraju eliminacji. Nawiasem mówiąc, nie wolno jej chodzić na mecze piłkarskie drużyny miasta, w którym studiuje. Czemu? Dziewczyna rozebrała się publicznie przed całym kampusem.
Cameron Douglas jest pierworodnym Michaelem Douglasem, słynnym aktorem, który zdobył cztery Złote Globy. Chłopiec nie poszedł w ślady ojca, ale wybrał nieco inną drogę. Podczas gdy jego tata zdobywał publiczność, Cameron wypychał metamfetaminę ze swojego pokoju hotelowego, po czym nie mógł się oprzeć i sam się uzależnił.
Oliver Hudson, syn aktorki Goldie Hawn i muzyka Billa Hudsona, unika ojca i obrzuca go błotem na wszelkie możliwe sposoby. Pomimo tego, że nie popełnił niczego nielegalnego, jego działalność medialna budzi wiele pytań.

READ
Melania Trump podbiła gorące Helsinki w jasnobrązowych obcisłych spodniach

Facet nie tylko publicznie obwiniał ojca za to, że go opuścił, całe jego zachowanie nie jest charakterystyczne dla dorosłego mężczyzny, ale dla marudnego chłopca.
Patrząc na to, jak dorastał Chet Hanks, pojawia się wiele pytań dotyczących jego słynnego ojca, wybitnego aktora Toma Hanksa. Chłopiec nie tylko „zagrał”, dosłownie wpadł w ramiona alkoholu i rozpusty. Ojciec kilka razy pomagał synowi, a niektóre wybryki faceta doprowadziły Toma do przedłużającej się depresji.

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Krewni, jak wiadomo, nie są wybierani, ale jeśli jedna z bliskich osób ma złą reputację, bardzo często rozprzestrzenia się ona na innych członków rodziny. Być może dlatego politycy i gwiazdy show-biznesu starają się ukryć swój związek z tymi, których styl życia jest daleki od ideału. W czasach sowieckich takie więzi rodzinne mogły znacząco wpływać na rozwój kariery, a nawet zagrażać życiu. Ale nawet dzisiaj wielu celebrytów nie stara się reklamować swojego związku z „niewygodnymi” krewnymi.

Jurij Andropow

Jurij Andropow. / Zdjęcie: www.yarwiki.ru

Wydawałoby się, że przywódcy partii i rządu Związku Radzieckiego powinni mieć nieskazitelną reputację. Jednak w rzeczywistości każdy z nich miał w szafie własne szkielety. Jurij Andropow był bardzo kontrowersyjną i bardzo wpływową postacią. Wydawał się być człowiekiem o krystalicznej czystości. I niewiele osób wiedziało, że starannie ukrywa syna z pierwszego małżeństwa, ponieważ mógł mieć najbardziej negatywny wpływ na karierę ojca.

Władimir, najstarszy syn Jurija Andropowa. / Fot. www.nekropole.info

Władimir, syn Jurija Andropowa i Niny Engalychevej, dwukrotnie odbywał karę więzienia za kradzież, a poza tym był pijakiem. Oczywiście lider partii nie musiał mówić o takim dziecku. Ale jednocześnie Jurij Władimirowicz, starannie ukrywając swojego najstarszego syna, nigdy nie przestał mu pomagać, tylko nie wezwał go do Moskwy.

Jurij Andropow, jego syn Igor, żona Tatiana i córka Irina. / Zdjęcie: www.nehistory.su

Drugim wielkim bólem Jurija Andropowa była jego druga żona, Tatiana Lebiediewa. Wszystko w ich życiu układało się dobrze, aż do momentu, gdy musieli przejść przez znane wydarzenia na Węgrzech w 1956 roku. Tatiana Filipowna dotkliwie przeżyła te dramatyczne wydarzenia, po czym nie mogła dojść do siebie i do końca swoich dni cierpiała na poważne zaburzenia psychiczne. W tym samym czasie Jurij Władimirowicz opiekował się nią bardzo delikatnie, pisał wzruszające wiersze i starannie ją chronił. Nie można powiedzieć, że wstydził się swojej żony, po prostu wolał o niej nie mówić.

READ
Gwiazdy, które zasłynęły po czterdziestu latach

Raisa Gorbacheva

Raisa Gorbaczow. / Zdjęcie: www.24smi.org

Odwieczny ból żony pierwszego i ostatniego prezydenta ZSRR Raisy Maksimovny Gorbaczowej był jej własnym bratem. Jako dziecko byli bardzo sobie bliscy, ale jako dorosła wstydziła się i boleśnie wspominała o nim i mówiła o nim.

Jewgienij Titarenko. / Zdjęcie: www.voronezh.ru

Evgeny Titarenko był dość utalentowanym pisarzem, jego książki były publikowane w Woroneżu i Moskwie. Okrutny żart z utalentowanym pisarzem odegrała jednak jego pasja do alkoholu. Według Raisy Maksimovny, ich rodzice byli pod presją uzależnienia syna, a ona sama bardzo boleśnie reagowała na pytania o ukochaną osobę. Eugene był żonaty, ale żona go opuściła.

Raisa i Michaił Gorbaczow. / Zdjęcie: www.woman.ru

Kiedy Jewgienij Maksimowicz miał ciężkie upijanie się, był hospitalizowany w szpitalu psychiatrycznym w Orłowce. Raisa Maksimovna dowiedziała się o stanie swojego brata od przywódców regionu, na jej prośbę Jewgienij Titarenko został przewieziony paczki. Kiedy agresywni dziennikarze próbowali zadać parze Gorbaczowów pytanie o niewygodnego krewnego, para ograniczyła się tylko do ogólnych fraz i żałowała dramatycznego losu Jewgienija Titarenko. Później brat Raisy Maksimovny zachorował na chorobę Alzheimera.

Valery Leontiev

Walerij Leontiew. / Zdjęcie: www.citaty.info

Słynny wykonawca nadal nie lubi rozmawiać o swoim życiu prywatnym. To właśnie bliskość Walerego Leontjewa powoduje wiele spekulacji na temat jego i jego bliskich ze strony dziennikarzy i zwykłych ludzi. Piosenkarz wolał nie mówić o swojej siostrze Mayi, która cierpiała na poważne zaburzenia psychiczne. Chociaż sam odwiedził ją w klinice.

Starsza siostra Valery

Kiedy Maya Yakovlevna zmarła, wiele publikacji zaczęło pisać, że Maya nie była siostrą artysty, ale jego biologiczną matką. Jednak sam Valery Leontiev i jego bliscy znajomi twierdzili, że jego rodzicami byli Jakow Stiepanowicz i Jekaterina Iwanowna Leontiew. Maya jest siostrą piosenkarza, młodszą od niego o 19 lat.

Andrey Danilko

Andrzej Daniłko. / Zdjęcie: www.mycdn.me

Artysta, znany publiczności na obrazie Verki Serduchki, nie lubi odpowiadać na pytania dotyczące własnej siostry. Pewnego razu przerwał milczenie i przyznał, że jego relacje z siostrą pogorszyły się po tym, jak Galina oskarżyła go o porwanie jej syna. Według aktora chciał pomóc swojemu siostrzeńcowi, zauważając jego problemy zdrowotne.

Andrzeja Daniłko. / Zdjęcie: www.keeno.tv

Ponieważ siostra zawsze była podatna na skandale, Andriej Daniłko nie poinformował jej o hospitalizacji chłopca. Galina oskarżyła brata o porwanie dziecka w celu oddania go na organy. Według matki Andrieja i Galiny jej córka cierpi na zaburzenia psychiczne.

READ
Cała skóra jest zawieszona”: Anastasia Volochkova pokazała postać w kostiumie kąpielowym

Artysta, nie utrzymując relacji z siostrą, nadal pomaga swoim dorosłym siostrzeńcom, jej dzieciom.

Natalia Wodjanowa

Natalia Wodjanowa. / Zdjęcie: www.top5-top10.ru

Jedna z najlepiej opłacanych modelek na świecie, Natalia Vodianova, podobnie jak wielu jej krewnych, woli nie wspominać o Siergieju Vodianovie. Mężczyzna jest jej kuzynem i był wielokrotnie osądzany za rozbój, rozbój i wymuszenie w zaostrzonych okolicznościach. W 2010 roku po raz piąty trafił do więzienia.

Siergiej, kuzyn Natalii Vodianovej. / Zdjęcie: www.interesnoznat.com

Jednak związek między Natalią i Siergiejem zakończył się w dzieciństwie, kiedy ojciec przyszłego modelu rozwiódł się z matką. Ale Natalii udało się przywrócić dość ciepłe stosunki z ojcem, stając się dorosłym. Mimo statusu gwiazdy, supermodelka nie zapomina o swoich korzeniach i zawsze wspiera najbliższych.

W czasach sowieckich istniał problem narkomanii, choć nie na taką skalę jak dzisiaj. Nawet apteki zaopatrzone były w różne leki zawierające narkotyki, od opiumowych tabletek żołądkowych po heroinę, które do 1956 roku można było kupić w aptekach na receptę. Narkotyki wśród dzieci z zamożnych rodzin uważano za swego rodzaju oznakę Czech, choć świadomość czającego się w nich niebezpieczeństwa przychodziła czasem zbyt późno.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: