10 gwiazd, które dostały plastiku w bardzo młodym wieku

Operacje plastyczne w młodym wieku często powodują publiczne potępienie i mieszane oceny specjalistów. Tylko niektórzy celebryci wcale nie byli zawstydzeni, gdy pewnego razu, będąc jeszcze bardzo młodymi, postanowili położyć się pod nożem chirurgicznym. W naszym materiale czytamy najsłynniejsze historie o plastyczności wczesnych gwiazd.

Typowym krokiem na drodze do sławy jest chirurgia plastyczna, mająca na celu doprowadzenie wyglądu do ideału. I zdarza się, że u zarania kariery zaczyna się pasmo przemian: dziś celebrytki chętnie idą pod nóż w wieku 18, 16, a nawet 14 lat. Ale czy zawsze prowadzi to do pozytywnych rezultatów? Rozumiemy tę kontrowersyjną kwestię wspólnie z czołowym chirurgiem plastycznym, założycielem kliniki Beauty Time, Otari Gogiberidze.

Pisownia Tori

Gwiazda głównego młodzieżowego serialu lat 90. „Beverly Hills 90210” bardzo wcześnie związała się z chirurgią plastyczną – w wieku 16 lat dziewczyna zmieniła kształt nosa. Z czasem pragnienie „samodoskonalenia” zaczęło nabierać niezdrowego rozpędu. Teraz aktorka ma 48 lat, a jej wygląd można uznać za doskonałą antyreklamę zabiegów kosmetycznych. Rysy twarzy gwiazdy są zniekształcone licznymi operacjami – wygląda na spuchniętą i opuchniętą z powodu nadużywania wypełniaczy i botoksu.

Siostry Kylie i Kendall Jenner

Wszystkie gwiazdy klanu Kardashian-Jenner są prawdziwymi bywalcami gabinetów chirurgów i kosmetologów. Kendall ma 26 lat, a Kylie dopiero 24, ale twarze obu dziewczyn już wyglądają jak przewodnik po najmodniejszych sposobach na „poprawę” wyglądu.

Obfite zastrzyki wypełniaczy i botoksu, plastyka nosa, cheiloplastyka, lifting brwi sprawiły, że były wizualnie znacznie dojrzalsze i doprowadziły rysy twarzy obu gwiazd do parametrów niemal lalek (przeczytaj też: “Jak odróżnić naturalne piękno od” chirurgicznego “). To siostry Jenner są oskarżane o powszechne pragnienie młodych dziewcząt na całym świecie, aby poddać się operacji plastycznej w młodym wieku.

Cardi B

Piosenkarka hip-hopowa ma dopiero 29 lat, ale od dawna i mocno przyjaźni się z plastikiem. W wywiadzie dziewczyna powiedziała, że ​​w młodości nielegalnie robiła lipofilling w podziemnym salonie, aby powiększyć pośladki.

Po urodzeniu pierwszego dziecka Cardi przeszła liposukcję i zaczęła występować zanim zdążyła dojść do siebie, co spowodowało poważne komplikacje. Twarz dziewczyny zdecydowanie nie raz spotkała się ze skalpelem i igłami do strzykawek – raper miał uniesienie brwi, korekcję ust, operację plastyczną nosa i obfite zastrzyki.

READ
6 celebrytów, którzy stali się grubsi i szczęśliwsi

Ariana Grande

Piosenkarka i aktorka od 15 roku życia prowadzi życie publiczne, więc fani mogli oglądać jej przemiany urodowe niemal na żywo. Dziewczyna zrobiła plastykę nosa, pozbywając się zaokrąglonych dziecięcych rysów na rzecz gładkiego, pełnego wdzięku nosa. Ponadto Grande najprawdopodobniej ma uniesienie brwi i „lisie oczy”, na których jej koronne strzały wyglądają tak imponująco, jak to tylko możliwe.

Eksperci sugerują również, że kiedyś piosenkarka poprawiła kształt kości policzkowych i podbródka za pomocą wypełniaczy. Ale musimy przyznać, że Arianie udało się zastosować do miary iw przeciwieństwie do wielu jej koleżanek wygląda pięknie i organicznie, biorąc pod uwagę wszystkie perfekcyjne manipulacje urodowe.

Megan Fox

Aktorka gra w filmach od swoich młodzieńczych lat, a jeśli spojrzeć na jej pierwsze publiczne występy, to oczywiste jest, że wygląd Meghan przeszedł od tego czasu sporo zmian. W wieku około 20 lat dziewczynka przeszła plastykę nosa, zmieniając czubek i tył nosa. Następnie wykonywano szereg zabiegów: lifting brwi, zastrzyki z wypełniacza i botoksu, lifting endoskopowy, mammoplastykę, ewentualnie korektę sylwetki z liposukcją i lipofillingiem (przeczytaj też: „Królowa chirurgii plastycznej: jakie operacje wykonała Megan Fox”).

Teraz Megan wygląda świetnie, ale w swoich wywiadach wielokrotnie powtarzała, że ​​bardzo martwi się o swój wygląd, a nawet cierpi na dysmorfofobię. Przy takich objawach bardzo łatwo doprowadzić pasję do chirurgii plastycznej do stanu maniakalnego.

Bella Hadid

25-letnia modelka wielokrotnie była uznawana za kobietę o doskonałych rysach twarzy, ale za nimi stoi praca wielu specjalistów. Już w wieku 14 lat Bella przeszła plastykę nosa, aby pozbyć się dużego nosa etnicznego, który odziedziczyła po swoim ojcu pochodzenia arabskiego. Dziewczyna zaprzecza wszystkim innym zabiegom kosmetycznym, ale dla specjalisty jest oczywiste, że miała uniesienie brwi, „lisie oczy” i zastrzyki z wypełniaczem. Ale powody Belli dla tych zmian nie były najprzyjemniejsze.

Nie tak dawno temu w wywiadzie dziewczyna przyznała, że ​​cierpi na depresję, syndrom oszusta, kompleksy związane z wyglądem. Dodatkowo od 20 roku życia dziewczynka leczona jest na niedoczynność tarczycy – niewydolność tarczycy, która również wpływa na jej stan emocjonalny. Chirurdzy plastyczni często doradzają takim pacjentom, aby najpierw skoncentrowali się na zdrowiu fizycznym i psychicznym, a dopiero potem myśleli o operacjach.

READ
Miłość od dziesiątego wejrzenia: gwiazdy, które pobrały się po latach przyjaźni
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: