10 gorących trendów w makijażu i fryzurach na jesień 2023

Jesienne kolekcje makijażu 2022 2023

Jasne kolory jesieni zachwycają różnorodnością i dają początek wielu pomysłom wizażystów. Pokazy projektantów pokazały już modne kokardki na złoty wiek, w tym jesienne makijaże.

Rzeczywisty makijaż na jesień 2022 2023: naturalność jest w modzie

Wizażyści wyznaczyli już kurs na jesień 2022 2023, co wskazuje na nacisk na naturalność w wyglądzie. Makijaż w stylu „harmonia z naturą” nie będzie już wyglądał jak nudne akty. Maksymalna bliskość naturalności dla stylistów wyrażała się w podkreśleniu kobiecości twarzy.

Już teraz coraz rzadziej można zauważyć makijaże wywołujące szok. Jeśli na twarzach były jasne odcienie, miały charakter punktowy i nie zniechęcały ich do wyglądu.

naturalny jesienny makijaż dla kobiet o brązowych włosach

naturalny jesienny makijaż modny

Makijaż trendowy będzie uważany za taki, który podkreśla kobiece rysy twarzy nadane przez naturę i ich nie zniekształca. Aby to zrobić, musisz dobrze znać zasady koloru i nie odbiegać od nich. Nie zaniedbuj też nasycenia kolorów, używając jaśniejszych tonów do makijażu dziennego, a ciemnych na wieczór.

Tworzenie efektu maski jest odpowiednie tylko na karnawał i imprezy tematyczne, ale w życiu codziennym takie przekształcenia należy całkowicie wykluczyć.

Cechy wyglądu nadane przez naturę muszą być podkreślane w codziennej pielęgnacji. Zabiegi pielęgnacyjne będą najlepszym sposobem, aby wyglądać zdrowo, naturalnie i modnie. Naturalna zdrowa skóra to najlepszy sposób na bycie w modzie.

naturalny jesienny makijaż piękny

naturalny jesienny makijaż jasny

Modny makijaż brwi naturalnych jesień 2022 2023 foto nowości

Trendy w modzie na brwi radykalnie zmieniły spojrzenie na naturalność. W 2022 2023 szablonowe brwi o nienaturalnej szerokości i gęstości będą wskazywać na zły gust i zacofanie od mody. Naturalne piękno brwi zwyciężyło sztuczność.

jesienny naturalny makijaż brwi

lekki naturalny makijaż brwi

moda naturalny makijaż brwi

Radykalne zmiany nie powinny zaburzać koloru, kształtu i gęstości własnych brwi. Podobieństwo początku brwi z kwadratami lub przecinkami na ogół odchodzi w zapomnienie. Niektóre elementy tatuażu są dozwolone tylko w przypadkach, gdy brwi mają luki na linii włosów.

Kolorystyka powinna być jak najbardziej zbliżona do koloru włosów. Warto zapytać o podstawowe zasady koloru i wybrać odpowiedni odcień. Podstawową zasadą, do której radzą się wizażyści, jest „nawet jeśli nie tak gruba i szeroka, ale ich własna”.

naturalny makijaż brwi modny lekki

makijaż naturalnych brwi modny do włosów

lekki naturalny makijaż brwi

Modny makijaż oczu z metalicznym efektem jesień 2022 2023 aktualności fotograficzne

Charakterystyczny połysk metalu, charakterystyczny dla srebrnych cieni do powiek, prezentuje się równie efektownie zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie innych odcieni. Połysk metalu przed oczami sprawi, że każdy makijaż będzie chwytliwy i rozświetlony.

metaliczny złoty makijaż oczu

metaliczny makijaż oczu ze strzałkami

metaliczny makijaż oczu szary

Kolor jest bardzo uniwersalny i może być używany w otoczeniu biznesowym i na świeckiej imprezie. Na przykład kokarda biznesowa z surowego garnituru z szarymi detalami może być bardziej stylowa i interesująca, uzupełniając oczy tuszem do rzęs i metalicznymi cieniami.

Makijaż na wieczorne wyjścia można rozjaśnić, dodając odcienie kruczoczarnego i głębokiego bakłażana. Wizażyści zastosowali również metaliczne akcenty wraz z odcieniami czerwieni, czerni i złota.

metaliczny makijaż oczu celebrytów

Modny makijaż oczu szalona przydymiona jesień 2022 2023

Być może wszyscy fashionistki znają makijaż smokey ice. Niedawny wynalazek artystów makijażu, zwany crazy smoky, choć spółgłoska, ma niewiele wspólnego ze słynnymi „smoky eyes”. W rzeczywistości makijaż zapewnia obraz przedmiotów wypukłych i wytłaczanych za pomocą gry kolorów. Taka technika jest dość złożona i wymagana jest pewna wiedza artystyczna, aby wdrożyć pełnoprawny szalony smoky.

READ
6 najmodniejszych odcieni szminek 2023 roku

makijaż oczu szalone przydymione złoto

makijaż oczu szalony przydymiony ciemny

szalony makijaż smoky eye z wystrojem

makijaż oczu szalony dymny kolorowy

Crazy Smoky nie jest już dla Ciebie tylko dymnym lodem. A technika jest inna i wynik.

Tworzenie rysunku z wyraźnymi liniami jest pracochłonne, chociaż wizażyści już wymyślili, jak skrócić czas do minimum, aby stworzyć szalony dym na powiekach.

makijaż oczu szalony przydymiony wzór

Szablon z pożądanym wzorem jest po prostu umieszczany na powiece i wykonuje się na nim kilka pociągnięć pędzlem z cieniami. Obraz „wytłoczony” może nie być jedynym rozwiązaniem dekoracyjnym. Zwykle wyrazistość oczu podkreśla tusz do rzęs lub strzałki.

makijaż oczu szalony zadymiony jasny

makijaż oczu szalony zadymiony kolor

makijaż oczu szalony zadymiony modny

szalony makijaż smoky eye z kreskami

Modny tęczowy makijaż oczu na jesień 2022 2023

Wizażyści proponują, aby nie rezygnować z ponurej codzienności zasypiania natury i ozdobić twarz wojowniczymi oczami. Tęczowa wariacja łącząca jasne kolory rozweseli nie tylko posiadaczkę tak odważnego makijażu, ale także przechodniów na ulicy.

paleta kolorów makijażu

tęczowy makijaż oczu z wzorem

makijaż oczu w kolorze tęczy na całej twarzy

Makijaż w stylu tęczy obejmuje wizualne ucieleśnienie wielobarwnego łuku na powiekach. Do takiego makijażu niezbędne jest użycie drogich, superwytrzymałych cieni. Nawet niewielkie zrzucanie doprowadzi do utraty wyniku uzyskanego dzięki żmudnej pracy.

jasny makijaż oczu w kolorze tęczy

modny makijaż oczu w kolorze tęczy

makijaż oczu w kolorze tęczy

Pojawienie się tęczy w oczach dziewczyn da nie mniej pozytywnych emocji innym niż prawdziwe zjawisko naturalne.

Możesz łączyć na jednym zdjęciu nawet kwaśne, a nawet matowe odcienie, ale najbardziej udaną opcją na okres jesienny będą odcienie charakterystyczne dla sezonu. Wydłużony liść narysowany na powiece złotymi, ciemnożółtymi, terakotowymi, bordowymi, ciemnozielonymi i bakłażanowymi cieniami będzie wyglądał jasno i tematycznie.

makijaż oczu w kolorze tęczy wielokolorowy ze strzałkami

Modny makijaż oczu jasne linie na jesień 2022 2023

Makijaż oczu z wyraźnymi liniami wygląda skandalicznie i wyzywająco, ponieważ większość wizażystów nadal stosuje technikę cieniowania. Wyraźne granice oczu można łatwo narysować czarnym ołówkiem, zakreślając linię wzrostu rzęsek na dolnych i ruchomych powiekach. Dodane strzałki w postaci cienkich linii nadadzą obrazowi zalotny wygląd. Radykalne pociągnięcia wokół oczu przenoszą w myślach do końca ubiegłego wieku, kiedy kultura punka dopiero nabierała rozpędu.

makijaż oczu wyraźne linie czerwone

makijaż oczu jasne linie ciemne

makijaż oczu wyczyść dwie linie

makijaż oczu jasne linie jasne

makijaż oczu wyczyść kilka linii

Już grubsze, ale nie mniej wyraźne linie można narysować tym samym czarnym ołówkiem i uzyskać bardziej nasycony efekt. Wizażyści dopuszczają zarówno absolutnie proste linie, jak i rysunki graficzne w postaci zagięć i zawijasów.

Być może najbardziej niezwykłym wyglądem jest makijaż w najlepszych tradycjach nagości z akcentami na oczach. Każda ruchoma powieka jest pomalowana kontrastowym pociągnięciem, które bardziej przypomina pociągnięcie pędzla artysty na płótnie.

makijaż oczu wyraźne linie w różnych kolorach

Modny makijaż ust czerwony jesień 2022 2023

Czerwona szminka podnieca umysły wszystkich mężczyzn, od nerdów po prawdziwych samców alfa. Usta tego koloru mają magiczny magnetyzm i zawsze zwracają uwagę na płeć piękną, która odważyła się dodać jasnej farby do swojego makijażu.

READ
Po prostu rozkoszuj się! 9 trendów w makijażu i włosach z New York Fashion Week

Warto zauważyć, że w trendzie będzie kilka odcieni:

 • klasyczna czerwień;
 • czerwony koral;
 • Czerwone jabłko;
 • Czerwone wino;
 • czerwona czekolada;
 • czerwona śliwka;
 • krwawa czerwień.

jasny czerwony makijaż ust

makijaż ust w kolorze czerwonego wina

krwistoczerwony makijaż ust

Paleta jest naprawdę imponująca i bardzo jasna. Aby zmniejszyć nasycenie tonu, należy nałożyć szminkę specjalnym pędzlem lub opuszkami palców, a następnie osuszyć serwetką. Jeden z nowomodnych chipów można nazwać równoczesnym stosowaniem dwóch odcieni czerwonej szminki, z których jeden działa jak pogrubiona linia konturowa, gdy drugi nakłada się na wnętrze ust.

Czerwona szminka zwraca uwagę nie tylko na usta, ale na cały makijaż. Dlatego warto zwrócić uwagę na idealny koloryt twarzy i wyraźne linie. Należy również zauważyć, że czerwona szminka zwraca uwagę nie tylko na usta, ale także na zęby. Tylko perfekcyjny hollywoodzki uśmiech nie zniszczy uwodzicielskiego makijażu, w którym króluje czerwona szminka.

Nieśmiertelny hit kosmetyczny „czerwona szminka” jest odpowiedni zarówno w modzie dziennej, jak i wieczorowej.

czerwony makijaż ust modny

makijaż ust w kolorze czerwonego burgunda

czerwony matowy makijaż ust

Modny makijaż ust różowy jesień 2022 2023

Jednym z ulubionych kolorów wizażystów do makijażu monochromatycznego będzie różowy. Odcienie romantycznego i delikatnego koloru na twarzach modelek używane są z bezwzględnym fanatyzmem. Co więcej, niektórzy styliści postanowili w ogóle nie zawracać sobie głowy i używali tylko jednego odcienia do całego makijażu.

makijaż ust różowy inny

Makijaż, w którym szminka lub błyszczyk są jedynymi przedstawicielami różu na twarzy, również znalazł swoje miejsce pod słońcem. Jasnoróżowy błyszczyk z delikatnym brzoskwiniowym rumieńcem i jasnobrązowymi cieniami będzie bardzo efektownie prezentować się jesienią na opalonej skórze. Różowe trendy zawładnęły całą twarzą, łącznie z ustami.

makijaż ust różowe światło

modny różowy makijaż ust

makijaż ust różowy brokat

Aby nie stać się ofiarą różowej gorączki i nie zniekształcić twarzy, musisz przestrzegać kilku zasad dotyczących kolorów, które pomogą Ci znaleźć róż w zależności od odcienia skóry:

 1. Ciemny i opalony. Zimne odcienie witają jasne kolory obok nich, więc kolory różu z domieszką soczystej fuksji i dojrzałego bakłażana są najbardziej kompatybilne.
 2. Zielonkawożółte. Jasne i pastelowe odcienie różu nadadzą twarzy ziemisty wygląd, a koralowy róż całkowicie niweluje wszelkie niedoskonałości i nadaje świeży wygląd.
 3. Przeciętny. Najbardziej uniwersalny odcień skóry pozwala wybrać dowolny odcień.
 4. Za lekki. Zbyt jasne i jasne odcienie dla tego typu skóry nie są odpowiednie. Ta pierwsza podkreśli bladość twarzy, a druga będzie wyglądać śmiesznie ze względu na kontrast. Wybierz błyszczyki o średniej gęstości w klasycznym różowym kolorze.

makijaż ust różowy blady

Modny makijaż ust transparentny połysk jesień 2022 2023

Niedawna moda na naturalność jest nadal aktualna. Aby pozostawić usta w ich oryginalnej formie, ale jednocześnie nadać im uwodzicielski obrzęk i zadbany wygląd, pomoże absolutnie przezroczysty połysk.

makijaż ust przezroczysty połysk inny

Makijaż nude promuje jedność z naturą, dlatego piękna naturalnych gąbek nie powinny zakłócać jaskrawe barwniki. Marki kosmetyczne zdecydowały się na podkreślenie naturalności przezroczystych błyszczyków obecnością w ich składzie odżywczych olejków. Różne balsamy i błyszczyki teraz nie tylko nadają ustom uwodzicielski wygląd, ale także pielęgnują je.

Asystentka makijażu nude nie rezygnuje ze zdobytych pozycji.

makijaż ust transparentny błyszczyk dla blondynek

Doskonałym rozwiązaniem na makijaż z zaakcentowaną powieką jest nałożenie na usta transparentnego błyszczyka. Taki kolorystyczny ruch pozwoli nie przeciążać twarzy kwiatami.

READ
6 dziwnych trendów kosmetycznych, które powinieneś wypróbować

makijaż ust transparentny połysk naturalny

Wizażyści zalecają stosowanie przezroczystego błyszczyka jako samodzielnego zestawu do makijażu ust, a także pomocniczego.

makijaż ust przezroczysty brokat celebrytka

Aby uzyskać bardziej wyrazisty makijaż, można użyć pomadek w neutralnych odcieniach lub tylko kontur ust można narysować miękkimi kredkami. Efekt utrwalamy poprzez nałożenie transparentnego błyszczyka, który nada twarzy świeży wygląd.

Tygodnie mody określają nie tylko trendy w modzie w odzieży, ale także nadają ton fryzurom i makijażowi. Co zaskoczyło wizażystów na pokazach? Jaki makijaż jest w modzie jesienią i zimą 2022-2023? Zgadzam się, jest coś magicznego w makijażu, który nakładają modelki, kiedy schodzą po wybiegu – wirtualnym lub nie. Wielokolorowe cienie do powiek, ekstrawaganckie pomadki i jasny eyeliner zdają się Cię rozweselić, przenosząc wszystkich jeszcze dalej w magiczną krainę mody.

Modny makijaż jesień-zima 2022/2023

Tym razem wydaje się, że wizażyści zainspirowali się stylem retro. Pomyśl o kocich oczach z lat 60., głębokim rumieńcu z lat 80. i cienkich brwiach z lat 90. i 2000, kiedy będziesz się przygotowywać rano. Wraz z tym niektóre obrazy z czasem stały się bardziej ekstrawaganckie. Na przykład klejnoty na twarzy i jasne kolory, które stały się coraz bardziej popularne podczas tygodni mody.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy makijaż, który chcesz nosić jesienią i zimą, nie jest zbyt skomplikowany, prawdopodobnie nie jest wystarczająco skomplikowany. A jeśli potrzebujesz pomysłów, po prostu sprawdź naszą listę poniżej, aby uzyskać dodatkową inspirację!

Nr 1. Gruby rumieniec

Mocno napigmentowany róż był głównym akcentem na wielu pokazach mody. Wizażystka Christiana Cowana, Lori Taylor Davis, przyznała się nawet do używania szminki zamiast zwykłego różu, aby uzyskać kremowy efekt. Biorąc pod uwagę, że Brandon Maxwell również mocno skłania się ku temu trendowi, powiedziałabym, że w przyszłym sezonie czas nałożyć dużo różu, aby wydobyć całą świeżość i urok kobiecej twarzy.

Modny makijaż jesień-zima 2022/2023

#2 Kamienie twarzy

Przyzwyczailiśmy się do błyszczących perełek wplecionych we włosy i dodanych do ozdoby fryzury, teraz kamienie przeniosły się na twarz. Dlatego nowym trendem w modzie stało się nakładanie niewielkiej ilości brokatu na łuki brwiowe, kąciki oczu czy wzdłuż policzków. Kolejnym trendem w naklejkach, który został włączony do makijażu na zimę 2022-2023, są sztuczne piegi. Niezależnie od uzupełniającego wyglądu, który planujesz wypróbować, szukanie inspiracji u Gucci, Simone Rocha, Connera Ivesa i Burberry jest idealne. Perły i cyrkonie może nie pasują do codziennego makijażu, ale na imprezę sylwestrową są idealne! Uwaga na trend!

READ
Przyszłość jest dzisiaj: nowości ze świata piękna, które wyprzedzają swój czas

Numer 3. Efekt promiennej, nawilżonej skóry

Świecąca skóra to coś, na co nikt nie może narzekać. Jednak w tym roku dużą wagę przywiązuje się do nawilżonej skóry. Jak wyjaśniła gwiazda makijażu Dominique Lerma: „Trend w makijażu, który jest ponadczasowy i już przejął platformy społecznościowe i wybiegi, to młodzieńcza, promienna skóra”. Widać to w perłowej i gładkiej cerze, podkreślonej przez Simone Rocha, Versace i Elisabettę Franchi.

Nr 4. Smokey Eyes

Idealne wykończenie Twojego zimowego looku, makijaż smoky eye to idealny dodatek do każdego stroju na jesień/zimę 2022/2023. Jason Wu przyjął nowoczesne podejście do wersji makijażu oczu z lat 60., dodając żółtą kropkę w rogu oko. Z drugiej strony LaQuan Smith zdecydowała się na mocno futurystyczny wygląd, a modelki (w tym Julia Fox) nosiły mocno wydłużoną i przyciemnioną wersję tego trendu w makijażu oczu. Jeśli jednak trzymasz się klasycznego makijażu smoky eye, to zawsze jest w modzie!

Nr 5. Grube cienie

Rozmazany cień do powiek to jedna z najgorętszych awangardowych kreacji trendów makijażu jesień/zima 2022/2023, w której artyści używają zarówno kremów, jak i cieni, aby stworzyć niechlujny wygląd, który dobrze komponuje się z wyglądem grunge. Kilka modeli miało szokująco jasny metaliczny cień do powiek nałożony w niechlujny prostokątny kształt.

Nr 6. Różowy cień do powiek

Delikatne i żywe odcienie różu to jeden z najczęstszych kolorów cieni do powiek w trendach urody jesień/zima 2022/2023. W większości wybiegi w tym sezonie unikały nadmiernej kobiecości, więc była to jedna z niewielu opcji na miękkie, miękkie, dziewczęcy styl makijażu.

Jasnoróżowy cień do powiek od Valentino idealnie pasuje do kolekcji all-pink. Na pokazie Lanvin było kilka różnych spojrzeń, ale lśniący jasnoróżowy cień do powiek w połączeniu z ciemnymi ustami był najbardziej niezapomniany. Piękna metamorfoza Poster Girl składała się z jasnoróżowego cienia do powiek nałożonego graficznie na całą powiekę, w połączeniu z cielistą szminką i odrobiną rozświetlacza.

Nr 7. Kreatywny graficzny eyeliner

Kilka dobrze ułożonych pociągnięć na prostym lub naturalnym makijażu to być może najbardziej „modny” sposób nakładania makijażu jesienią / zimą 2022 / 2023. Jest to bardziej wygląd na wybiegu niż do noszenia, więc wizażyści nadal go rozwijają sezon po sezonie. W tym sezonie większość kresek została nałożona wzdłuż lub nad oczodołem, czyli bezpośrednio na załamaniu powieki lub nad nim.

Nr 8. Błyszczący cień do powiek

W błyszczących cieniach jest coś, co wydaje mi się fajne i letnie, a mimo to jest to jeden z trendów w urodzie jesień/zima 2022/2023. Co prawda trudno sobie wyobrazić, że ten rodzaj makijażu wyjdzie daleko poza wybiegi.

Nr 9. Strzałki

Wielu projektantów, od Victora Glemo po Carolina Herrerę, mocno skłaniało się ku makijażowi z rozciągniętym eyelinerem, który podkreśla oczy modelek.

READ
Najmodniejsze fryzury i makijaż 2023

nr 10. Niebieski cień do powiek

Poznaj niebieski cień do powiek, trend kosmetyczny z przeszłości, który dziś powraca. Czy uważasz, że ten makijaż wygląda zbyt wulgarnie, wiele osób kojarzy się z wizerunkiem barmanki? Radzę nie zwracać uwagi na stereotypy i tej zimy robić makijaż oczu z niebieskimi cieniami.

Nr 11. Srebrne cienie do wewnętrznego kącika oka

Odrobina metalu w wewnętrznej części oka to coś, co jest kluczowe w każdym makijażu. Dodanie jaśniejszego cienia do wewnętrznego kącika oka jest stosowane od dziesięcioleci, aby wygląd był bardziej wyrazisty. Od jasnych srebrnych cieni do powiek Petera Philipsa dla Diora po akcenty bursztynu i fioletu dla Ambush, te jasne, metaliczne cienie są wszędzie.

# 12 Wybielone brwi

Lubisz rozjaśnione brwi? Zdecydowanie na wybiegach, choć w rzeczywistości nie jestem pewien.

Wizażyści przede wszystkim wybielali brwi modelkom Versace, gdzie makijaż został połączony z ciemnym, rozmazanym cieniem do powiek i jasną szminką, oraz dla Coperni, gdzie dodał miękkości do wyglądu bez makijażu.

Nr 13. Cienkie brwi

Dobrze przeczytałeś, ultra cienkie brwi powróciły i wygląda na to, że zostaną.

Nr 14. Ciemna szminka

Jasne kolory ust wracają do mody (i tym razem nie tylko w postaci klasycznej czerwieni). Od czarnej szminki w Blumarine, przez brokatowy granat w Gucci i wampirzy fiolet w Versace, tej jesieni znajdziesz wiele ekscytujących opcji, jeśli chodzi o szminki.

Nr 15. Czerwona szminka

Czerwona szminka to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody, ale sposób jej nakładania i specyfika odcienia może zmieniać się z sezonu na sezon. W przypadku niektórych modeli Sacai wizażyści stworzyli uwodzicielskie matowe czerwone usta zamiast błyszczących.

Nr 16. Błyszczyk do ust

Może nie jest to najbardziej funkcjonalny sposób na kolorowanie ust, biorąc pod uwagę tendencję włosów do przyklejania się do połysku w wietrzne dni, więc błyszczyk może nie być Twoim ulubionym trendem. Ale nie możesz nie wyróżnić go jako jednego z trendów mody jesień/zima 2022-2023. A jeśli nadal chcesz intensywnego koloru, który wybrała Marni, dodanie brokatu jako modnego akcentu to świetny pomysł.

Nr 17. Mieszany makijaż ust

Rozmazana pomadka, tak popularna w azjatyckich stylizacjach, jest jak antidotum na mocno podkreślone usta ombre, tak popularne na Instagramie. Ten sposób aplikacji pomadki, w którym jest ona skoncentrowana w środku ust i roztarta na zewnątrz, tworzy piękny efekt „just kissed”, który szczególnie lubią modelki z pełnymi ustami.

#18 Biżuteria do ust

Od Balmain, przez Givenchy, po Off-White, modelki nosiły dodatkową biżuterię na twarzach – pierścień na wardze, który wyglądał jak piercing. Więc jeśli masz ochotę spróbować, teraz jest czas.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: