10 fatalnych błędów na pierwszej randce, po których mężczyzna już nie zadzwoni

Powody, dla których mężczyzna nie dzwoni po pierwszej randce. Co robić w takich przypadkach? Jak rozpoznać kłamstwo? Czego nie robić, jeśli młody człowiek nie dzwoni.

Na pierwszej randce każda kobieta chce być urocza, mądra i atrakcyjna w oczach mężczyzny. Jeśli spotkanie się powiedzie, młody człowiek powinien oddzwonić i zaproponować dziewczynie drugą randkę, ale co jeśli telefon milczy?

Kobiety latami nie potrafią odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego po udanym pierwszym spotkaniu Twój kochanek nie chciał kontynuować komunikacji i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknął z Twojego życia?” Ten artykuł odpowie na te pytania i pomoże prawidłowo zbudować komunikację na pierwszej randce.

Powody, dla których nie dzwoni

 • Nieuzasadnione oczekiwania. Jeśli mężczyzna był rozczarowany swoim wybranym na pierwszym spotkaniu, to rozmowy wydają się bez znaczenia. W korespondencji ważne jest, aby zawsze być sobą i podawać informacje, które są prawdziwe. Dziewczyna może odpychać swoją wytrwałością i agresywnością, więc na pierwszej randce musisz rozmawiać na neutralne tematy i zachowywać się powściągliwie.
 • Dziewczyna za bardzo to lubiła. Młodzi ludzie boją się okazywać uczucia i silne emocje, dlatego zrywają kontakt. Kobieta musi być mądra i dać mężczyźnie trochę czasu na zebranie myśli i zrobienie kroku w kierunku zbliżenia.
 • Kobieta była zbyt dostępna. Mężczyźni są z natury łowcami, którzy cieszą się z procesu zdobywania serca ukochanej osoby. Naiwnością jest wierzyć, że młody człowiek oddzwoni, jeśli pierwsza randka zakończy się intymnością.
 • Mężczyzna ma dziewczynę. Twoje spotkanie może być fatalnym błędem dla faceta, o którym chcesz jak najszybciej zapomnieć, zwłaszcza jeśli odbyło się pod pewnym stopniem.
 • Problemy życiowe. Są sytuacje, które wymagają pełnego poświęcenia, aby osiągnąć rezultat. Mężczyzna wkłada wszystkie siły w rozwiązanie problemu, więc myśli o pierwszej randce schodzą na dalszy plan. W takim przypadku kobieta musi wykazać się tolerancją i zrozumieniem.
 • Randki to sposób na zabicie czasu. Znajomość jest dla niego dobrym sposobem na urozmaicenie życia, ale nie jest gotowy na zmiany. Może to być strach przed wzięciem odpowiedzialności lub nieodwzajemniona miłość do innej dziewczyny.
 • Konkurencja. Młody człowiek ma kilka dam serca, a teraz nadszedł czas, aby dokonać wyboru.

Jak rozpoznać kłamstwo?

Mężczyzna nie chce wyglądać jak łajdak, więc wymyśla fałszywe historie i okoliczności:

 • Zatrudnienie w pracy. Nawet zagorzały pracoholik znajdzie 5 minut dziennie na rozmowę z wybranką, która mu się podoba. Jeśli mężczyzna zawsze mówi, że jest zajęty pracą i nie dzwoni tygodniami, to nie jest tobą zainteresowany.
 • Na koncie nie było pieniędzy. Młody mężczyzna zawsze znajdzie sposób na kontakt z dziewczyną, która zrobiła na nim dobre wrażenie.
 • Numer nie został zapisany w książce telefonicznej. Ta opcja może być prawdziwa. Jeśli mężczyzna cieszy się, gdy dzwonisz i zaprasza na randkę, to znaczy, że tak naprawdę kontakty zostały utracone przez przypadek.
 • Był poza miastem, gdzie połączenie nie łapie. Mężczyzna ostrzega przed takimi rzeczami z góry, jeśli podoba mu się dziewczyna.
 • Nie było czasu wolnego. Jeśli mężczyzna wypowie to zdanie, jest to 100% wymówka od komunikacji.
READ
Dlaczego różne znaki zodiaku cierpią na samotność

Oczywiście w życiu zdarzają się sytuacje siły wyższej: nieprzewidziane podróże służbowe, nadmierne obciążenie pracą i problemy zdrowotne, ale większość przyczyn to wymówki, zwłaszcza jeśli przejąłeś inicjatywę w komunikacji, a młody człowiek pozostał obojętny.

Co jeśli nie zadzwoni

Wiele dziewczyn nakręca się i wymyśla 100 i 1 powód, dla którego on milczy. W tej sytuacji musisz postępować zgodnie z taktyką:

 • Spokojne emocje. Nie ma potrzeby dzwonić do młodego człowieka z twierdzeniami, dlaczego milczy. Taki układ tylko pogorszy sytuację. Musisz się uspokoić i nie spieszyć z wnioskami.
 • Trzeźwo przeanalizuj datę. Jeśli kobieta nie mówiła pochlebnie o mężczyźnie i zachowywała się przy nim arogancko, nie powinieneś się dziwić, dlaczego nie oddzwonił.
 • Zdecyduj, czy oddzwonić. Wiele dziewcząt boi się najpierw zadzwonić, chociaż jest to całkowicie normalna praktyka. Nie zadawaj pytań „Gdzie poszedłeś?” i „Co się stało?”, lepiej znaleźć pretekst, aby zadzwonić. Na przykład mężczyzna lubi łowić ryby, a ty wybierasz wędkę na urodziny swojego ojca. Reakcja mężczyzny na wezwanie odpowie na wszystkie pytania. Jeśli mówi stanowczo i sucho, dziewczyna nie jest zainteresowana.
 • Zrób sobie przerwę od sytuacji. Aktywna aktywność pomoże poradzić sobie z bolesnym oczekiwaniem. Idź z koleżanką do kina, zapisz się na jogę, a czas zleci z korzyścią.

Czego nie robić, jeśli młody człowiek nie dzwoni

 • Szukaj problemów w sobie. Oczywiście trzeba rozsądnie przeanalizować sytuację, ale nie należy obwiniać się za nieudaną randkę. Dziewczyny zaczynają uważać się za brzydkie i głupie, ale tak nie jest. Na świecie są godni mężczyźni, którzy potrafią cię docenić.
 • Zadzwoń wieczorem po randce. Możesz oddzwonić do mężczyzny dopiero po 2 dniach od momentu spotkania.
 • Pisz gniewne wiadomości. To całkowicie zrujnuje związek. Możesz napisać list, w którym wyrazisz całą swoją urazę i ból. Nie trzeba go wysyłać do odbiorcy. Negatywne emocje znajdą ujście na papierze, a Ty nie zepsujesz wrażenia o sobie.
 • Dzwoń z innych numerów. Młody człowiek natychmiast zrozumie, że połączenie przychodzące od nieznajomego to ty. Ten sposób sprawdzania zepsuje sytuację.

W każdej sytuacji musisz zachować spokój i rozsądek, taka pozycja wzbudzi szacunek i chęć komunikowania się z taką dziewczyną.

Błędy popełniane przez kobiety na pierwszej randce

 • Oczywista chęć zadowolenia. Dziewczyny na pierwszą randkę przychodzą w sukni wieczorowej i szpilkach, nawet jeśli odbywa się ona w parku. Odzież powinna być zawsze na swoim miejscu.
 • Zachowanie plotkarskie. Takie osoby chętnie opowiadają szczegółowo o swoich dawnych związkach i dzielą się sekretami swoich koleżanek. Dziewczyna powinna pozostać tajemnicą, którą chcesz poznać, a taki nawał informacji odstraszy młodego mężczyznę.
 • Arogancja i sztywność. Jeśli kobieta na pierwszej randce dużo milczy, nie uśmiecha się i nie słucha rozmówcy, to dalsza komunikacja nie może mieć miejsca. Mężczyzna uzna, że ​​nie jest interesujący i zniknie z Twojego życia.
 • Nieostrożny wygląd. Jeśli kobieta przychodzi na pierwszą randkę w brudnym ubraniu i z wytartym manikiurem, to oznaka złego smaku. Każdy mężczyzna chce podziwiać swoją życiową partnerkę, dlatego wygląd jest zawsze ważny.
 • Szorstkie zachowanie. Na pierwszym spotkaniu możesz wypić kilka kieliszków wina, podziękować mężczyźnie za wieczór i przyjacielsko go przytulić. Nie powinieneś robić szczerych aluzji do intymności i rozmawiać o swoich romansach.
 • Rozmowa małżeńska. Mężczyzna może pomyśleć, że jest twoją ostatnią szansą na założenie rodziny i ucieczkę. Wydarzenia powinny rozwijać się płynnie. Nie lekceważ własnej wartości. Możesz mówić o małżeństwie tylko wtedy, gdy jesteś w silnym związku.
 • Porozmawiaj o swoich problemach i niedociągnięciach. Na pierwszym spotkaniu nie ma co narzekać na życie i rozmawiać o złym szefie i zazdrosnej dziewczynie. Lepiej odłożyć szczere tematy na później, na pierwszym terminie wszystkie tematy powinny być pozytywne.
 • Agresywne zachowanie. Jeśli kobiecie nie podoba się poziom usług, wybór restauracji i fryzura młodego mężczyzny. Na pierwszym spotkaniu wygłasza żrące uwagi i kpiny. Takie zachowanie odstrasza mężczyzn i sprawia, że ​​nawet bardzo piękna dziewczyna nie oddzwania.
 • Zainteresowanie sytuacją finansową partnera. Na pierwszej randce normalne jest zainteresowanie dziedziną działalności rozmówcy, ale pytania o wynagrodzenie wydają się nie na miejscu.
 • Za dużo inicjatywy. Dziewczyna nie powinna brać pełnej odpowiedzialności za związek i podejmować decyzji za dwoje.
 • Na randce nic nie ma. Wiele kobiet wstydzi się zamawiać pełne posiłki na randce, więc zadowalają się szklanką wody lub lekką sałatką. Jeśli mężczyzna zaprosił cię na randkę do restauracji, musisz zamówić dania zgodnie ze swoim pragnieniem i zrozumieć, co jeść na pierwszym spotkaniu – to wcale nie jest krępujące.
 • Znosić dyskomfort. Na przykład, jeśli boli cię brzuch lub głowa, nie powinieneś wstydzić się wyjść po wyjaśnieniu przyczyny. Sytuacje siły wyższej zdarzają się wszystkim ludziom, prawdziwy mężczyzna doceni Twoją szczerość.
 • Pochwal się swoimi osiągnięciami. Nie musisz się chwalić na pierwszej randce, to może zrazić młodego mężczyznę.
 • Wizerunek blondynki. Niektóre dziewczyny próbują przedstawiać piękną dziewczynę o przeciętnych zdolnościach umysłowych. Takie osoby chcą wzbudzić w człowieku podświadome pragnienie ochrony i ochrony, taka strategia odpycha przy pierwszym spotkaniu.
READ
Zamieszania i bójki prezenterów na żywo

To częste błędy, które popełnia wiele kobiet, próbując wywrzeć dobre wrażenie na mężczyźnie. Na pierwszej randce musisz być szczery i słodki, wtedy młody człowiek zwróci na siebie uwagę. Jedno nieodebrane połączenie nie oznacza, że ​​kobieta robi wszystko źle. Na świecie jest wielu godnych ludzi, którzy są gotowi zwrócić na ciebie uwagę.

Moje podejście zakłada uniwersalność i elastyczność, a także uwzględnianie indywidualnych cech osobowości. Stosuję metody i różne podejścia w zależności od wymagań klienta. Pomaga to pacjentowi zaakceptować swoje doświadczenia, rozwiązać problemy, zwiększyć kreatywność i odzyskać radość życia.

8 błędów na pierwszej randce, po których mężczyzna już nie zadzwoni

Wszyscy chcemy, aby randka, zwłaszcza pierwsza, była niezapomniana. Aby tak się stało, ważne jest, aby nie popełniać błędów, po których będzie to twój ostatni.

Czasami już na pierwszej randce możesz dostać niepokojące telefony, że absolutnie nie jesteś swoją osobą, a do tego nie musisz nawet uważnie patrzeć na swojego partnera i dokładnie analizować jego zachowanie: wszystko jest takie oczywiste. Jeśli nie chcesz, aby partner wywarł na tobie takie samo nieprzyjemne wrażenie, obserwuj swoje zachowanie i nie popełniaj takich błędów, po których mężczyzna już nigdy do ciebie nie zadzwoni.

kawałek

być spóźnionym

Spóźnienie może nie jest najgorszą rzeczą, jaka może się przytrafić na pierwszej randce, ale nadal nie uszczęśliwi partnera, zwłaszcza jeśli nie było ku temu ważnego powodu, takiego jak opóźnienie w pracy lub korki. Jeśli jednak taka sytuacja miała miejsce, lepiej wcześniej ostrzec swojego mężczyznę, że się spóźnisz, przepraszając za spowodowane niedogodności i wyjaśniając powód, dla którego nie możesz stawić się na czas. Pomyśl o tym, że nikomu nie jest przyjemnie stać i czekać na praktycznie obcą osobę, więc ryzykujesz, że w końcu pojawisz się na miejscu spotkania i nikogo tam nie zastaniesz.

Spóźnienie się na randkę oznacza okazanie braku szacunku dla mężczyzny i całkowitej obojętności na jego wolny czas. Nawet jeśli twój partner na ciebie czeka, najprawdopodobniej do tego czasu będzie miał czas, aby kilka razy żałować, że cię gdzieś zaprosił. Nawet jeśli reszta wieczoru pójdzie mniej więcej dobrze, jest mało prawdopodobne, że zostaniesz wezwany na drugie spotkanie.

READ
Jak przedstawiciele różnych znaków zodiaku niszczą własne życie

Porozmawiaj o byłych

Wspominanie byłego w rozmowie z mężczyzną nie jest najlepszym pomysłem, zwłaszcza jeśli jest to Twoja pierwsza randka. To spotkanie powinno być wyjątkowe i przyjemne dla was obojga, powinno być na nim tylko dwóch, a niewidzialna obecność twojego byłego tylko wszystko zepsuje. Nikt nie będzie zadowolony, gdy będzie się z kimś ciągle porównywał, nawet jeśli porównanie jest na jego korzyść. Stale wspominając o tym pierwszym, pokażesz nowemu mężczyźnie, że nie jesteś jeszcze gotowy, aby zapomnieć o przeszłości, co oznacza, że ​​nie ma sensu zaczynać z tobą związku – ponieważ nie potrafisz jeszcze żyć teraźniejszością. Mężczyźni rozumieją, że taka kobieta nie będzie w stanie odwzajemnić jego uczuć i trzeba pozwolić jej odejść, przynajmniej do czasu, aż będzie gotowa ponownie się z kimś umówić. Ale ten moment jeszcze nie nadszedł.

kawałek

Wyrażenie negatywne

Wszyscy ludzie mają problemy w życiu: w pracy, w rodzinie, w relacjach z przyjaciółmi i tak dalej. Jednak o tym wszystkim trzeba chwilowo zapomnieć i zostawić poza randką. Teraz musisz porozmawiać, zrozumieć, co cię łączy, czy chcesz nadal komunikować się z tą osobą, czy możesz się uszczęśliwić. Ale rozmawianie o swoich problemach z nieznajomym nie jest najlepszym pomysłem, ponieważ nie przyszedł na randkę, aby słuchać, jak narzekasz na swoje problemy. Oczywiście trzymanie wszystkiego w sobie nie jest przydatne, ale jeśli chcesz podzielić się z kimś swoimi problemami, lepiej zrób to z bliskimi Ci osobami. A na randce spróbuj abstrahować od wszystkiego i po prostu dobrze się bawić, ucząc się nowych rzeczy o swoim partnerze.

Łatwość dostępu

Nawet jeśli nie byłeś w związku przez długi czas, nie oznacza to, że musisz pilnie nadrobić zaległości. Mężczyźni są najczęściej z natury myśliwymi i nie potrzebują zbyt łatwej zdobyczy, którą ty oczywiście się staniesz, jeśli od razu po pierwszym spotkaniu w kawiarni lub kinie zgodzisz się podjechać do domu mężczyzny lub zaprosić go do siebie . Mężczyźni nie szanują łatwych do zdobycia kobiet, więc kiedy już na pierwszej randce dostaną od ciebie wszystko, czego potrzebują, mężczyzna nie będzie miał motywacji, by dzwonić do ciebie gdziekolwiek indziej. Nie spiesz się, aby od razu w pełni ujawnić się mężczyźnie; zawsze powinieneś pozostać tajemnicą, która tylko rozgrzeje jego zainteresowanie twoją osobą. Nawet jeśli oferta została przyjęta, pamiętaj, że mężczyźni na początku lubią być odrzuceni, to budzi w nich chęć podboju, co oznacza, że ​​​​będzie gotowy na wiele za twoją przychylność.

READ
5 cech, które powinna mieć idealna dziewczyna

Wybieranie się na wszystko

Czasami trudno się powstrzymać, jeśli coś ci się nie podoba, ale trzymanie się wszystkiego z rzędu jest już regułą złego smaku. Nie milcz, jeśli zobaczysz muchę unoszącą się w twoim kieliszku, ale milcz o tym, że nie lubisz miejsca, usługi lub rozrywki, zwłaszcza jeśli twój mężczyzna wybrał to wszystko: przynajmniej go obrazisz, bo jesteś nie schlebianie mu gustów i preferencji. Jeśli mężczyzna spędza cały wieczór słuchając, jaka jesteś znudzona i nieprzyjemna, jest mało prawdopodobne, że zadzwoni do ciebie na drugą randkę.

Bądź mądrzejszy, wymieniając losowo miejsca, do których po prostu lubisz chodzić. Mężczyzna, który chce cię zadowolić, na pewno cię usłyszy i weźmie pod uwagę wszystko, co powiesz. Więc najprawdopodobniej następnym razem spodoba ci się miejsce na randkę o wiele bardziej.

kawałek

nadmierne marzycielstwo

Jeśli lubisz mężczyznę, trudno nie dać upust swojej fantazji, ale lepiej marzyć o wspólnej przyszłości po cichu i dla siebie. Każdy mężczyzna będzie się przestraszył, jeśli nieznana kobieta od pierwszych minut randki nagle oświadczy, że zaplanowała już wspólny weekend lub postanowiła przedstawić go rodzicom. Po pierwsze, mężczyzna na pewno pomyśli, że nie szanujesz jego punktu widzenia, ponieważ jesteś gotowy decydować o wszystkim za was dwoje, a po drugie, będziesz zachowywać się jak kobieta, która jest całkowicie zdesperowana, aby znaleźć partnera, który jest gotowy rzucić się na szyję każdego mężczyzny, nawet prawie nieznanego. Nawet jeśli randka oznacza dalszy związek, nie spiesz się i pozwól, aby wszystko działo się samo. Prawdopodobnie nie tęsknisz za mężczyzną, jeśli się wahasz, ale nadmierny pośpiech nie doprowadzi do dobra i na pewno odstraszy twojego partnera. Inicjatywa, przynajmniej na początku, powinna pochodzić od niego, aby nie stracił zainteresowania tobą.

Mówiąc tylko o sobie

Pierwsza randka ma na celu nauczenie się wielu ważnych rzeczy o sobie nawzajem, więc nie powstrzymuj się i bądź zrelaksowany. Jednak nie musisz mówić tylko o sobie, zapominając zapytać wybranego o jego uczucia, pragnienia, marzenia i hobby. Czasami dzieje się tak z powodu banalnej nerwowości: przestajesz się kontrolować i nie zwracasz uwagi na to, co mówisz, ale z zewnątrz wydaje się to zwykłą obojętnością. Mężczyzna, w milczeniu słuchając opowieści o Twoim życiu, z pewnością uzna, że ​​nie jest dla Ciebie interesujący, a Ty zawsze będziesz stawiać siebie na pierwszym miejscu w swoich przyszłych związkach. Lepiej więc, żeby poszukał innej kobiety, z którą mógłby zacząć się spotykać.

READ
25 najczęściej łamanych haseł w 2023 r.

kawałek

Alkohol

Jeśli spotkanie odbyło się w restauracji lub kawiarni, to wypicie kieliszka wina lub szampana nie jest zabronione: pomoże Wam obojgu odpocząć i porozmawiać. Jednak alkohol jest dobry z umiarem, a przesadzenie to zły pomysł. Z reguły w stanie upojenia alkoholowego ludzie pokazują się nie z najlepszej strony, wykazując agresję wobec innych, robiąc nieśmieszne żarty i komentarze, a patrzenie na taką osobę jest nieprzyjemne. Przy nadmiernym udziale alkoholu Twoja randka będzie niezręczna i nie pozostawi Wam obojga miłych wrażeń, co oznacza, że ​​mężczyzna na pewno nie zadzwoni do Was na drugie spotkanie.

Nie ma nic gorszego niż złamanie zasad udanej randki na pierwszym spotkaniu. Aby pierwsza randka była niezapomniana w dobrym tego słowa znaczeniu, trzeba umieć zrobić przyjemne pierwsze wrażenie, bo to od niej zadecyduje, jak potoczy się Wasz związek w przyszłości i czy w ogóle macie szansę na wspólną przyszłość. Staraj się nie denerwować i myśl o tym, co mówisz i robisz, a wtedy wszystko będzie dobrze.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: