10 córek bardzo podobnych do znanych matek

Z jakiegoś powodu uważa się, że córki najczęściej wyglądają jak tata, a synowie jak mama. Ale, jak pokazuje życie, są chwile, kiedy wystarczy spojrzeć na matkę i córkę, aby zrozumieć, jak silne są geny żeńskie.

Nie tak dawno temu Letidor przedstawił ci gwiazdy, które są niesamowicie podobne do swoich sławnych ojców. Dziś, w urodziny Reese Witherspoon (22 marca, nagrodzona Oscarem aktorka kończy 42 lata), wzorując się na znanych matkach i ich nie mniej znanych córkach, chcemy zaprosić Was do gry „Znajdź 10 różnic”.

Reese Witherspoon (42) i Ava (18)

Kiedy widzisz te piękne dziewczyny, twoje oczy mimowolnie zamarzają na sekundę, aby dowiedzieć się, gdzie jest matka i gdzie jest córka. Blond włosy, niebieskie oczy, stonowana sylwetka i ogromny potencjał twórczy – to wszystko córka odziedziczyła po matce (przypomnijmy, Ava studiuje w prestiżowej szkole artystycznej i imponuje nauczycielom talentem artystycznym).

Fani na Twitterze Reese nie przestają być zdumieni ich podobieństwami: „Bliźniaczki”, „Mała Reese”, „Ona jest kopią mamy”. A paparazzi niejednokrotnie wpadali w kłopoty, myląc 42-letnią Reese i 18-letnią Avę.

Ava Elizabeth Philippe urodziła się w 1999 roku dla aktorów Reese Witherspoon i Ryana Phillippe. Dziewczyna ma braci – 14-letniego Deacona (urodzonego w małżeństwie z Ryanem Phillippe) i 5-letniego Tennessee (urodzonego w małżeństwie z Jimem Tothem). Nawiasem mówiąc, chłopcy również wyglądają jak ich słynna matka. Mamy nadzieję, że nie tylko zewnętrznie.

Angelica Varum (48 lat) i Elizaveta (19 lat)

Patrząc na zdjęcie artystki ludowej Anzheliki Varum i jej córki Elżbiety, można by pomyśleć, że są siostrami. To naprawdę piękno od mamy: smukła sylwetka i miękkie rysy. Elizabeth wiele wzięła od swojego ojca, na przykład celową postać, niesamowite poczucie rytmu.

Ale Angelica przyznaje w rozmowie z magazynem OK!, że córka jej matki wciąż ma charakter:

Bardzo dobrze się czujemy. Ona i ja jesteśmy jak bliźniacy. Nie ma znaczenia, jak daleko jesteśmy od siebie. Z natury jest moja, rozumiem ją bez słów. I nigdy nie miałam poczucia winy, ani poczucia, że ​​jej czegoś nie dałam.

Przypomnijmy, że Elizabeth od dawna mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie stworzyła własny zespół rockowy Without Gravity. Nawiasem mówiąc, rodzice Lisy często zamieszczają występy córki na swoich portalach społecznościowych. Zdecydowanie w tym przypadku można odrzucić wersję przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

READ
Roza Syabitova pokazała nagie piersi

Olga Shelest (41 lat) i Muse (4 lata)

Muse – to melodyjne imię najstarszej córki Olgi Shelest i Aleksieja Tiszkina. Dziewczyna urodziła się jako prezenterka telewizyjna i twórca klipów w 2013 roku. A po tym, jak gwiazda zaczęła przesyłać zdjęcia z dzieckiem do sieci społecznościowych, dla fanów stało się jasne, że Olga i Muse są do siebie niesamowicie podobni!

Zbieram polubienia❤️ #IrisMuse

Wysłane przez Shelest Olga (@olgashelest) 7 października 2017 o 7:20 PDT

Nawiasem mówiąc, żeńskie geny pokazały swoją siłę w przypadku najmłodszej córki gwiazdy Iris. Dosłownie z każdym miesiącem dziewczynka coraz bardziej przypomina swoją mamę – zarówno wizualnie, jak i mimiką i gestami.

Jak zauważyła gwiazda-matka w wywiadzie dla programu telewizyjnego, podobieństwo to kończy się na wyglądzie:

Nasze córki są podobne do mojego męża i do mnie tylko zewnętrznie. Reszta należy do nich. Muza podąża za nazwą – jest bardzo kreatywna. Uwielbia rysować, tańczyć, przekształcać. Iris ma tylko rok i siedem miesięcy, ale jej postać jest stalowa. Jednocześnie odpowiada również nazwie na zewnątrz – kwiatowi. Ale zawsze wie, czego chce. Narzucenie jej czegoś jest niemożliwe.

Kiedy Elizabeth i Harry urodzili się Maximowi Galkinowi i Alli Pugaczowej w 2013 roku, natychmiast zostali nazwani „królewskimi bliźniakami”. Nie wiadomo, dlaczego para tak nazwała bliźnięta, ale fani natychmiast zaczęli rysować paralele z brytyjską rodziną królewską.

Publikacja Maxima Galkina (@maxgalkinru) 29 grudnia 2017 o 10:22 PST

Ale niech tak będzie, to podobieństwo jest tylko w nazwie, ponieważ wygląd Harry’ego odziedziczył po ojcu, a Elżbieta – po matce. W rozmowie z Komsomolską Prawdą matka chrzestna Harry’ego, projektantka Mila Stavitskaya, powiedziała:

Chłopiec jest bardzo podobny do Maxima, a Lisa jest kopią Alli. Kiedy się urodziła, od razu powiedziałem: „Alla Borisovna, to ty!” Te kręcone włosy, czerwonawe brwi, promienne oczy – kopia Pugaczowa. Dziewczyna jest bardzo piękna.

Przypomnijmy, że Maxim Galkin i Alla Pugacheva są oficjalnie małżeństwem od 2011 roku. Bliźniakom pomogła matka zastępcza.

Ksenia Borodina (35 lat) i Marusia (8 lat)

Kto nie ma sporów o to, kto wygląda jak kto w rodzinie, to Ksenia Borodina. Jej najstarsza córka Marusya (dziewczynka urodziła się w 2009 roku w związku małżeńskim z Jurijem Budagovem) to plujący obraz prezentera telewizyjnego, a najmłodszy Theon (ur. 2015) jest kopią obecnego męża Borodiny, Kurbana Omarowa.

READ
Gwiazdy, których kariera nabrała rozpędu po operacji plastycznej

Dzień dobry ♥️♥️♥️

Wysłane przez Ksenia Borodina (@borodylia) 28 lutego 2018 o 11:50 PST

Oczywiście, jak każda matka, chciałabym wierzyć, że Teechka jest moją kopią, ale patrząc na nią, rozumiem, że sytuacja jest inna. Nie sposób zaprzeczyć oczywistości – córka jest bardzo podobna do ojca. I to jest super, bo Marusya to moje odbicie, a Teya to Kurbana. Cieszę się, że mam dwie zupełnie różne, ale tak wspaniałe córki,

– powiedziała Ksenia w rozmowie z „StarHit”.

Tatyana Navka (42 lata) i Alexandra (17 lat)

Sasha Zhulina jest córką słynnej łyżwiarki figurowej Tatiany Navki i jej pierwszego męża, łyżwiarza figurowego, trenera Aleksandra Zhulina. W wywiadzie dla StarHit Tatiana powiedziała, że ​​Sasha jest podobna do swojej postaci. Ale gdy tylko gwiazda opublikuje zdjęcie ze swoją najstarszą córką na Instagramie, subskrybenci dzielą się na dwa obozy: niektórzy twierdzą, że dziewczyna jest kopią swojej matki, podczas gdy inni uważają, że Sasha jest córką jej ojca.

Tak czy inaczej, Sasha bez wątpienia wzięła najlepsze cechy od swoich rodziców – dziewczyna zajmuje się wokalem, pisze teksty do swoich kompozycji, a nawet wydała kilka klipów!

Dorasta druga córka Tatyany, Nadieżda Pieskowa (dziewczynka urodziła się w 2014 roku w małżeństwie Navki z sekretarzem prasowym Prezydenta Federacji Rosyjskiej). Być może najmłodsza córka pójdzie w ślady mamy, bo dziecko już robi postępy w łyżwiarstwie figurowym.

Ciemne oczy, brwi, oszałamiający uśmiech, styl ubioru – fani niestrudzenie zauważają na Instagramie piosenkarki, że Slava i jej najstarsza córka Sasha są fenomenalnie podobni!

Jak pokazało życie, podobieństwo wizualne nie jest jedyną rzeczą, która łączy matkę i córkę. Po ukończeniu szkoły Sasha postanowiła połączyć swoje życie z kreatywnością – dziewczyna wstąpiła na wydział aktorski w Wyższej Szkole Teatralnej im. M. S. Shchepkina.

Madonna (59) i Lourdes (21)

Przed tobą córka popularnej piosenkarki Madonny i kubańskiego trenera fitness Carlosa Leona. Ale w zasadzie nie trzeba być znawcą biografii artysty ani jej fanem, aby wyciągnąć jednoznaczny wniosek: Lourdes jest sobowtórem jego matki.

Co więcej, dotyczy to nie tylko wyglądu (w końcu fani są skłonni uwierzyć, że Lourdes urodą przerosła Madonnę), ale także żelaznego charakteru.

READ
Unia Niezniszczalnych: 10 najsilniejszych par gwiazd bez pieczątki w paszporcie

Najwyraźniej Lourdes uważa „zbuntowane” okresy w pracy matki (które jest warte tylko teledysku Girl Gone Wild) za najbardziej interesujące i udane. Madonna długo walczyła o wprowadzenie dziewczynki do zdrowego trybu życia i położenie kresu miłości Lourdes do tytoniu. Czy piękno słuchane przez matkę jest całkowicie niezrozumiałe: od czasu do czasu paparazzi łapią Lourdes z papierosem w dłoniach.

Ale wiemy, że zdrowy styl życia nie przychodzi od razu. Madonna jest tego najlepszym przykładem.

Swietłana Łoboda (35 lat) i Evangelina (6 lat)

Fani piosenkarki wielokrotnie zauważali, że 6-letnia Evangelina jest kopią swojej matki, a kiedy gwiazda opublikowała swoje zdjęcia z dzieciństwa na Instagramie, stało się jasne, jak oczywiste było to podobieństwo.

„Na tym zdjęciu jesteś niesamowicie podobna do Evangeline”, „Eva jest zdecydowanie kopią swojej matki”, „Ewa ma oczy matki”, „Eva jest twoją kopią”

– fani nie znudzili się komentowaniem.

Wysłane przez LOBODA❤️ (@lobodaofficial) 4 stycznia 2018 o 6:35 PST

Nawiasem mówiąc, geny matczyne przejawiały się nie tylko w zewnętrznym podobieństwie. Na przykład Eva dobrze śpiewa i tańczy. Ponadto dziewczyna uczy się grać na gitarze. Oj, czujemy, że za dwadzieścia lat ktoś odbierze ich córkę na Eurowizję!

Ilustracja do artykułu

Nic dziwnego, że dzieci wyglądają jak ich rodzice. W końcu to magia DNA. Ale czasami to podobieństwo jest tak uderzające, że zatrzymujesz się i myślisz: czy ci ludzie nie są bliźniakami? Zdarza się to często córkom celebrytek, ponieważ dorastają przed publicznością. Na przykład, gdyby nie pieprzyk nad lewą wargą, wielu nie byłoby w stanie odróżnić Kai Gerber od jej słynnej matki, supermodelki Cindy Crawford! I to nie jedyny przykład takiego podobieństwa. Zebraliśmy 14 gwiezdnych matek i córek, podobnie jak dwie krople wody.

Cindy Crawford i Kaia Gerber

Patrzenie na te dwie gwiazdy pozujące razem na czerwonym dywanie nie może pomóc, ale sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś widział podwójnie. Podobieństwo między Cindy Crawford i jej córką Kaią Gerber jest trudne do przeoczenia.

Cindy Crawford i Kaia Gerber

Patrzę na Kaię i nie mogę przestać myśleć: „Twoja skóra jest taka sama jak kiedyś. Masz moje nogi i włosy” – powiedziała supermodelka w wywiadzie.

Nie możemy pomóc, ale zgadzamy się!

Cindy Crawford i Kaia Gerber

Reese Witherspoon i Ava Phillippe

Fani córki Reese Witherspoon, Avy, od dawna uważają ją za wierną kopię swojego ojca, Ryana Phillippe. Jednak teraz z każdym rokiem młoda amerykańska modelka, aktywistka i projektantka coraz bardziej upodabnia się do swojej matki. Te same niebieskie oczy, pulchne usta, wysokie czoło i śliczne policzki. Nie wspominając o tym, że Reese i Ava wybierają podobny kolor włosów i makijaż.

READ
9 gwiazd, które zostały pozbawione prawa do wychowywania dzieci

Reese Witherspoon i Ava Phillippe

Goldie Hawn i Kate Hudson

W przypadku aktorek, jeśli chodzi o naturalne piękno czy talent, jabłko nie spada daleko od drzewa. Podobnie jak jej słynna matka, Kate Hudson zaczęła grać w filmach w wieku 19 lat (zagrała epizodyczną rolę w Desert Longing Morgana Freemana) i zrobiła dobrą karierę w Hollywood.

Goldie Hawn i Kate Hudson

Christie Brinkley i Sailor Brinkley Cook

Gwiazda Sports Illustrated, Christie Brinkley i jej córka, aspirująca modelka Sailor Brinkley-Cook, są do siebie tak podobne, że celebryci są czasami myleni na czerwonych dywanach. A kiedy Christie musiała wycofać się z programu w zeszłym sezonie z powodu kontuzji w Dancing with the Stars, została zastąpiona przez 22-letnią Sailor. Warto zauważyć, że widzowie nie od razu zrozumieli zmianę.

Christie Brinkley i Sailor Brinkley Cook

Demi Moore i Rumer Willis

Gdy tylko gwiazdy publikują wspólne zdjęcia na Instagramie, obserwujący od razu zaczynają pisać, że są swoimi klonami. Rzeczywiście, czasami wydaje się, że Rumer to młoda Demi Moore.

Demi Moore i Rumer Willis

Meryl Streep z córkami Grace i Mami Gummer

Najwspanialsza aktorka swojego pokolenia, z tak wieloma nagrodami, Meryl Streep ma syna i trzy córki, z których dwie poszły w jej ślady. Grace i Mami odziedziczyły po słynnej matce nie tylko pasję do aktorstwa, ale także swój wygląd. To na pewno o kim możesz powiedzieć: trzy z trumny! Ten sam długi haczykowaty nos, mrużąc oczy, porcelanowa skóra i jasnoblond włosy.

Meryl Streep z córkami Grace i Mami Gummer

Lisa Bonet i Zoe Kravitz

Wysokie kości policzkowe, ciemne włosy, oczy w kształcie migdałów i czarujący uśmiech – patrząc na zdjęcia Lisy Bonet i Zoe Kravitz, spróbuj znaleźć 10 różnic!

Lisa Bonet i Zoe Kravitz

Madonna i Lourdes Leon

Córka Madonny, Lourdes Leon, jest jak dwie krople wody podobne do swojej słynnej matki. Ogromne oczy, owalna twarz, ten sam miniaturowy nos, miłość do tańca i autoekspresji. Jednak sama gwiazda jest pewna, że ​​jej córka jest znacznie bardziej spektakularna i utalentowana.

Madonna i Lourdes Leon

Jest niesamowicie utalentowana. Zazdroszczę jej, bo jest niesamowita we wszystkim, co robi – jest niesamowitą tancerką, świetną aktorką, pięknie gra na pianinie. Jest znacznie lepsza ode mnie” – powiedziała Madonna w wywiadzie.

Bette Midler i Sophie von Haselberg

Jak to mówią, jest tu podobieństwo! Przez kilka lat Sophie bała się występować na scenie i grać w filmach, ponieważ nie chciała być w cieniu swojej matki. Według niej bała się, że nie będzie mogła ujawnić swojego talentu aktorskiego.

READ
Anfisa Czechowa uważa piękno za pułapkę

Bette Midler i Sophie von Haselberg

W rezultacie Sophie nadal występowała w epizodycznej roli w filmie Woody’ego Allena „Irational Man”. Reżyser był wtedy zachwycony grą aktorki. Wspominał o niej nawet w swoich wywiadach, mówiąc, że Sophie nie tylko przypomina swoją matkę charakterem, ale ma też talent, który w niczym nie ustępuje Bette.

Kate Moss i Lila Grace Hack

Lila Grace, córka modelki Kate Moss i wydawcy Jeffersona Hacka, odziedziczyła po matce to, co najlepsze. Sama Kate przyznaje, że jej córka jest do niej bardzo podobna nie tylko z wyglądu, ale także z charakteru.

Kate Moss z córką Lilą Grace Hack

Leela ma wspaniałe poczucie humoru i równie dobre wyczucie stylu. Odziedziczyła to po mnie. Córka jest moim największym krytykiem. Całkowicie ufam jej opinii, dlatego przed założeniem czegoś pytam ją o radę ”- przyznała w wywiadzie Kate Moss.

Kate Moss z córką Lilą Grace Hack

Gwyneth Paltrow i Apple Martin

Wielu fanów Gwyneth Paltrow uważa jej córkę Apple za mniejszą kopię aktorki.

Gwyneth Paltrow i Apple Martin

Uma Thurman i Maya Hawk

Uma i jej córka Maya mogły nie tylko grać bliźniaczki, ale z łatwością głosić tę samą bohaterkę. Krytycy i fani od razu zauważyli: głosy Mayi i Umy Thurman są niezwykle podobne. Hawk wydał dwa single, liryczne ballady To Love A Boy i Stay Open, a fani od razu zauważyli, że głosy Mayi i Umy Thurman brzmią prawie tak samo.

Uma Thurman i Maya Hawk

Ciągle słyszymy, że na zewnątrz jesteśmy jak dwie krople wody. Tak nie jest, ale brzmimy prawie tak samo – śmieje się początkujący piosenkarz.

Uma Thurman i Maya Hawk

Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp powtarza los swojej matki. Vanessa Paradis zasłynęła po tym, jak pozowała dla Chanel w 1990 roku. Jej córka Lily-Rose, urodzona przez Johnny’ego Deppa, również stała się ulubienicą Karla Lagerfelda. Model został ogłoszony twarzą kampanii zapachowej L’Eau Chanel No. 5 w 2016 roku.

Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp

Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp

Robina Wrighta i Dylana Penna

Jeśli film Księżniczka narzeczona z 1987 roku zostanie kiedykolwiek przerobiony, Dylan Penn z pewnością dostanie rolę bohaterki, którą kiedyś grała jej gwiazda.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: