10 celebrytów o różnych kolorach oczu

collage_photocat

Jakich celebrytów nie wymyślą dla PR-u, ale nie tym razem! Natura zadbała o siebie, nagradzając tych sławnych ludzi zupełnie wyjątkowym wyglądem – oczami w różnych kolorach.

Gwiazdy o różnych kolorach oczu

Zjawisko to nazywa się heterochromia iridum, zwykle wpływa na kolor tęczówki, ale czasami wpływa na kolor włosów, skóry. Oczywiście wygląda po prostu świetnie, ciekawe, że w dawnych czasach był to wyraźny znak, że dana osoba była zaangażowana w czary i została za to stracona . (

Mamy szczęście, więc przyjrzyjmy się tym niezwykłym ludziom, którym udało się zdobyć sławę! Kto wie, może dzięki jego kolorowym urokom?

Dominika Sherwooda

Dominika Sherwooda

Ten brytyjski aktor stał się ulubieńcem publiczności po Vampire Academy 2014, ale ma na swoim koncie wiele filmów. Oczy Dominima mają naturalnie różne kolory, jedno jest jasnoniebieskie, drugie brązowe. Cóż, poszło mu to na rękę!

Kate Bosworth

Kate Bosworth

Amerykańska modelka, aktorka i projektantka! Natura obdarzyła jej już wyraziste oczy dodatkowym bonusem, ozdabiając je różnymi kolorami: niebieskim i zielonym. Hollywoodzka aktorka zagrała w ponad 10 filmach: The Last Frontier (2013), Rules of Sex (2002), Girl in the Park (2007).

Max Scherzer

Max Scherzer

Amerykańska gwiazda baseballu wyróżnia się nie tylko wspaniałymi sukcesami w karierze sportowej, ale także uderzającymi oczami. W jego przypadku heterochromia przejawiała się bardzo jasno i kontrastowo!

Elżbieta Berkley

Elżbieta Berkley

Ta amerykańska aktorka, gwiazda popularnego niegdyś Słonecznego Patrolu, urodziła się z bardzo nietypową odmianą heterochromii, ponieważ jej prawe oko jest w połowie zielone, a w połowie niebieskie.

Josh Henderson

Josh Henderson

Słynny hollywoodzki aktor, piosenkarz i ulubieniec dziewcząt w niepełnym wymiarze godzin. Różnica w kolorze jego oczu nie jest od razu widoczna, ponieważ mają ten sam ton. Przyjrzyj się bliżej, jeden jest niebieski, drugi ciemnozielony!

Alicja Ewa

Alicja Ewa

Popularna hollywoodzka aktorka wyznała Conanowi O’Brienowi, że facetowi, z którym się spotykała, zajęło 9 miesięcy, zanim zauważył różnicę. Błękit nieba i głębokie oliwkowe odcienie oczu są hipnotyzujące…

Bill Pullman

Bill Pullman

To naprawdę rzadki rodzaj heterochromii – „sektor”. Zgadłeś, w tym przypadku malowana jest tylko część tęczówki, i to nie tylko, ale w formie sektora! Być może jest to główna atrakcja aktora, który zasłynął po nakręceniu filmu „Straszny film” (2006). Za sprawą swojej romantycznej historii „Bezsenność w Seattle” (1993), „Peacock” (2009).

READ
Zdjęcia Victorii Boni rozczarowanych subskrybentów

Henry Cavill

Henry

Hollywoodzki aktor filmowy, który zagrał w Supermanie, również ma tę funkcję! Może naprawdę jest superbohaterem?

Kot Wenus

Jak widać, ta niezwykła kotka również podbiła świat, ale w tym przypadku tylko dzięki jej jasnemu, niezwykłemu wyglądowi! Ta mrucząca piękność ma 1.5 miliona obserwujących na Instagramie, co jest prawdziwą internetową sensacją.

Podziel się niesamowitą wiadomością ze znajomymi!

I obejrzyj ewolucję hollywoodzkich diw filmowych tutaj!

I to nie soczewki! 10 celebrytów, którzy mają oczy w różnych kolorach zaktualizowano: 20 kwietnia 2019 r. Olya Starenkova

Okazuje się, że wiele gwiazd na planie nosi soczewki kontaktowe, aby ukryć wielokolorowe oczy. Na próżno wierzymy: ta funkcja tylko dodaje pikanterii obrazowi!

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #1 - BigPicture.ru

Kate Bosworth

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #2 - BigPicture.ru

Blond piękność ma jedno niebieskie oko, a drugie brązowe. Ale to jest piękne!

Jane Seymour

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #3 - BigPicture.ru

Lekarka uważa, że ​​jej oko jest częściowo brązowe, a częściowo szare.

Mila Kunis

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #4 - BigPicture.ru

Heterochromia Mili nie jest tak wyraźna, ale nadal jest oczywiste, że jedno z jej oczu ma wyraźny brązowy odcień, a drugie jest czysto szare.

Alicja Ewa

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #5 - BigPicture.ru

Heterochromia hojnie obdarzyła brytyjską aktorkę, malując jedno oko na niebiesko, a drugie na zielono, dzięki czemu wygląda zarówno romantycznie, jak i tajemniczo.

Sara McDaniel

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #6 - BigPicture.ru

Modelka Playboya i jedna z najpopularniejszych blogerek w Stanach Zjednoczonych uważa, że ​​to jej wielobarwne oczy zwróciły na nią uwagę.

Josh Henderson

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #7 - BigPicture.ru

Gwiazda Desperate Housewives i CSI Crime Scene Investigation ma oszałamiająco piękne połączenie odcieni tęczówki błękitu nieba i jasnej zieleni.

Elżbieta Berkley

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #8 - BigPicture.ru

Połączenie brązu i niebieskiego jest jednym z najczęstszych i wygląda szczególnie imponująco na blondynkach, takich jak Liz.

Mila Jovovich

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #9 - BigPicture.ru

Mila ma jedno oko niebieskie, a drugie zielone: ​​do filmowania zwykle wybiera jeden kolor, a ten „dodatkowy” koryguje soczewką.

Demi Moore

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #10 - BigPicture.ru

Przyzwyczailiśmy się widzieć brązowooką Demi, ale tymczasem jej lewe oko jest zielone!

Henry Cavill

Zdjęcie: Milla Jovovich i 9 innych celebrytów o różnych kolorach oczu #11 - BigPicture.ru

Gwiazda Batman kontra Superman i agenci ANCL ma szare oczy, ale ma brązową plamę w prawym oku. Seksualnie!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: