10 cech naprawdę inteligentnych kobiet

10 oznak naprawdę inteligentnej kobiety

Istnieje powszechne przekonanie, że mądra kobieta to życzliwa, cierpliwa, wyrozumiała kobieta. Ogólnie bardzo wygodne dla mężczyzn.

W istocie, dlaczego nie gloryfikować kobiety, która nie okazuje złego nastroju, jest zawsze łagodna, pomocna i poświęca swoje priorytety dla dobra męża? Jej szczęście leży w sukcesie jej męża, dzieci i każdego oprócz jej własnego. Ale jesteśmy pewni, że poświęcenie nie ma nic wspólnego z inteligencją czy mądrością.

Oto 10 cech charakterystycznych dla inteligentnych kobiet.

1. Nie ma obsesji na punkcie mężczyzn

Oczywiście w jej życiu byli, są i będą mężczyźni. Ale jej świat nie kręci się wokół nich. Rozumie, że relacje z płcią przeciwną są ważnym, ale nie jedynym składnikiem jej szczęścia. Ma hobby, przyjaciół i pracę. Ceni siebie i nie uważa, że ​​stanie się kobietą dopiero wtedy, gdy spotka się z „tą”.

2. Jest uczciwa wobec siebie.

Mądra kobieta rozumie, że gorzka prawda jest lepsza niż naiwne fantazje. Dlatego nie znajduje śmiesznych wymówek ani dla siebie, ani dla swojego mężczyzny. Jeśli nie dzwoni, oznacza to, że nie jest nim zainteresowana. Koniec. Kropka. Wymówki w związku z chorobą ciotki i nagłym spotkaniem o 12 najlepiej zostawić komuś innemu. Mądra kobieta nie nosi różowych okularów.

3. Nie gra dramatu.

Mądra kobieta jest otwarta w przejawach swoich emocji. Kiedy się raduje, raduje się całym sercem. Kiedy jest smutny, też tego nie ukrywa. Jednak mądra kobieta nie dramatyzuje, nie nakręca się i nie upaja swoim żalem, zwłaszcza publicznie. Rozumie, że jeśli naprawdę cierpi obok mężczyzny, to nie jest jej mężczyzna. A teatr jednego aktora jest dla niej bezużyteczny.

4. Jest spostrzegawcza

Czuje kłamstwa i dobrze orientuje się w ludziach, więc bardzo trudno ją oszukać. Jest otwarta i gotowa zaoferować swoją pomoc w trudnej sytuacji. Nie jest zazdrosna i jest gotowa podzielić się z tobą twoją radością. Dlatego bardzo łatwo jest się z nią komunikować i przyjaźnić.

5. Odnalazła swój własny styl

Nie podąża za aktualnymi trendami i nie popada w skrajności. Odnalazła siebie i swój styl dawno temu. Szalone eksperymenty nie są dla niej, bo wie, co jej pasuje, a co nie. Inteligentna kobieta rozumie, że nie może zadowolić wszystkich i nie dąży do tego. Być może dlatego zawsze i wszędzie wygląda to odpowiednio.

READ
Długopisy jak za 20 lat: domowe spa do odmładzania skóry

6. Ona jest pryncypialna

Życie nauczyło ją, że czasem trzeba iść na kompromis i ustąpić. Są jednak rzeczy, w których ma ona fundamentalne znaczenie. A potem nie da się jej już przekupić, przekonać ani zastraszyć. Nie oznacza to wcale, że jest we wszystkim nieugięta. Jej zdanie może się zmieniać z czasem, ale to ona sama decyduje jak żyć i żadne wyrzuty i groźby nie są dla niej ważne.

7. Wie, jak przebaczać

Inteligentna kobieta rozumie, że idealni ludzie nie istnieją. Każdy może popełniać błędy, więc jeśli okażesz szczerą skruchę, ona wybaczy i nigdy nie przypomni ci o twoim złym postępowaniu.

8. Żyje teraźniejszością

Inteligentna kobieta wyciąga tylko doświadczenia z przeszłości. Nie dręczy się niekończącymi się niewypowiedzianymi dialogami i myślami o tym, co by było, gdyby… Rozumie, że tylko ci, którzy żyją całkowicie w teraźniejszości, nigdy nie będą żałować przeszłości.

9. Żyje w zgodzie ze sobą

Taka kobieta rozumie swoje ciało i słucha go. Nie będzie imprezować w klubie do rana, jeśli wie, że rano musi iść do pracy. Kocha swoje ciało i nie pozwala nikomu dyktować jej, jak powinno wyglądać.

10. Pozostaje kobietą

Mimo całego swojego doświadczenia i życiowej mądrości nadal pozostaje kobietą. Uwielbia kwiaty, spotkania z przyjaciółmi i inne drobne przyjemności życia. Nie wstydzi się płakać na smutnych filmach, cieszyć się drobiazgami i kochać kobietę w sobie. Zawsze pozostaje sobą i dlatego jest piękna w każdym wieku!

Bycie mądrą kobietą nie oznacza dostosowywania się do jakiegoś zestawu cech. Każdy ma swoją drogę i swoje życiowe cele. Dlatego bardzo ważne jest, aby akceptować siebie i rozwijać się tak, jak uważasz za stosowne. W końcu tylko wtedy, gdy odnajdziesz siebie i miłość, w twoim życiu nie będzie zazdrości, wątpliwości i rozczarowań.

Artykuły na temat „125 znaków, że jesteś mądrą kobietą” nieustannie krążą po sieci. Nic nowego tam oczywiście nie jest napisane. Co więcej, nie ma ani słowa o mądrości. Tylko o wygodzie. Okazuje się, że mądra kobieta to kobieta, która jest wygodna dla mężczyzny. VOICE nie może się z tym zgodzić, ale żeby się sprzeciwić, musisz zaproponować alternatywę, prawda? To właśnie robimy.

READ
Poznaj świat bezprzewodowy z Apple AirPods

10 oznak, że jesteś mądrą kobietą

Nie okłamujesz siebie

Nie w głównych, nie w małych rzeczach. Dlatego. co ze znaczeniem? Prędzej czy później problem będzie musiał zostać rozwiązany, w taki czy inny sposób. A kłamstwo zabiera zasób, który znowu trzeba będzie jakoś uzupełnić. Dlaczego to wszystko? Jeśli nigdy nie zadzwonił, oznacza to, że cię nie lubił. Kropka. Fantazje, że pojechał do Gwatemali odwiedzić nagle chorą babcię, albo zgubił twój numer, albo jest tak głęboko zakochany, że wstydzi się zadzwonić, nie są twoimi fantazjami. Nie angażujesz się w samooszukiwanie i nie cierpisz później z powodu jego konsekwencji.

Nie masz obsesji na punkcie mężczyzn

Oczywiście, że je kochasz. Ale oprócz pięknych chłopców masz coś do kochania: swoją pracę, rodzinę, hobby.

Oczywiście miałeś mężczyzn, jesteś i będziesz. Być może znalazłeś już mężczyznę, z którym planujesz spędzić resztę swoich dni. Ale nie myślisz, że dopiero w tym momencie w końcu znalazłeś się jako kobieta. Byłaś przed nim spełnioną kobietą i pozostaniesz taką, jeśli nagle się rozstaniesz. Nie trać najważniejszej części siebie!

A co najważniejsze – nigdy nie staniesz się „duszną” kobietą. Ta, która dosłownie nie pozwala jej mężczyźnie oddychać świeżym powietrzem, ponieważ ciągle na nim wisi. Jesteś samowystarczalny.

Nie rozkoszujesz się emocjami

Jeśli jesteś szczęśliwy, jesteś szczęśliwy. Jeśli czujesz się źle, jesteś smutny. Nie ukrywasz swoich emocji i nie tłumisz ich, ponieważ rozumiesz, że są one w rzeczywistości sobą.

Ale zawodowy cierpiący nie wyjdzie z ciebie, bo się nie nakręcasz, nie przeglądasz swoich krzywd i strat. Generalnie nie aranżuje się teatru jednej aktorki – och, jak ja cierpiałam, jakiej tragedii doświadczyłam! Przeżyła – i dzięki Bogu, nie ma potrzeby grzebać w tym latami.

Nastya Slanevskaya przypadkowo stała się gwiazdą. W 2002 roku reżyser Siergiej Kalwarski zauważył dziewczynę w karaoke. Więc Anastasia zamieniła się w piosenkarkę Slavę. W wieku 17 lat Anastasia Slanevskaya zaszła w ciążę. Ojciec córki Aleksandry, Konstantin Morozow, prowadził interesy, ale on i Sława mieli różne poglądy na życie. Wkrótce po urodzeniu Sashy w 1999 roku para rozpadła się, ale Slava zrobiła wszystko, co możliwe, aby jej dziecko niczego nie potrzebowało. Teraz Anastasia ma już dwoje dzieci: najstarszą Aleksandrę i najmłodszą Antoninę, która urodziła się w 2011 roku z biznesmena Anatolija Danilickiego. Młoda Sasha ma już poważny związek, ale Sława nie boi się, że jej córka powtórzy swój los. Piosenkarka jest pewna, że ​​będzie wspaniałą babcią.

READ
Horoskop rejsowy na rok 2023: gdzie jest najlepsze miejsce na odpoczynek dla każdego znaku zodiaku

Jesteś spostrzegawczy

Więc od razu widzisz, kiedy jesteś okłamywany, co oczywiście jest bardzo, bardzo przydatne. Ale twoja wewnętrzna wizja nie jest selektywna i nie jest skierowana tylko na ciebie. Czujesz, że ktoś jest naprawdę zraniony i oferujesz pomoc. Widzisz, kiedy ktoś jest naprawdę szczęśliwy, i zauważysz to, bo ta osoba będzie zadowolona.

Twój wizerunek się rozwinął

Wiesz, co ci pasuje, a co nie, i nie tracisz czasu na ryzykowne eksperymenty, których później będziesz żałować. Nie gonisz za modą, ale podążasz za nią i wybierasz tylko to, co idealnie pasuje do Twojego stylu. Z pewnością zaimponowanie komuś wcale nie jest twoim zadaniem: najważniejsza jest harmonia tego, co zewnętrzne i wewnętrzne. Co najciekawsze, z zewnątrz wygląda na to, że nie starasz się zachować urody, a jednocześnie zawsze i wszędzie wyglądasz odpowiednio. Dokładnie tak, jak wymaga tego sytuacja.

Ty ustalasz własne granice

W każdej dziedzinie twojego życia istnieją pewne granice, których nie chcesz przekraczać. Lub odwrotnie, nie chcesz kogoś tam wpuścić. I nikt nie może w żaden sposób przekroczyć tych granic. Można dać się przekonać, przekupić, szantażować lub próbować oszukać, ale to strata czasu i wysiłku. Ponieważ sam decydujesz kiedy, dlaczego i dla kogo te granice mogą być przesuwane.

Znasz siebie bardzo dobrze

Twoje ciało nie daje Ci nieoczekiwanych i nieprzyjemnych niespodzianek tylko dlatego, że jesteś na nie uważny. Oczywiście jesteś żywą osobą i możesz zachorować lub nagle poczuć się źle, ale w końcu po prostu nie możesz się wyspać. Ale nie dostaniesz złego kaca w dzień, w którym musisz dobrze wyglądać i nie zasnąć. Bo dzień wcześniej zatrzymałeś się dokładnie wtedy, kiedy było to konieczne. A to, nawiasem mówiąc, wcale nie jest żelazną wolą i nieustanną samokontrolą – po prostu czujesz się, ponieważ wiesz jak, ale wiesz jak, ponieważ rozumiesz, jak to jest ważne.

Czy potrafisz analizować

Marzenia to dobra rzecz, ale jeśli chodzi o coś ważnego, wolisz plany. A te plany nigdy nie są niemożliwe. To znowu kwestia bycia ze sobą szczerym, ale nie przede wszystkim. Umiejętność planowania na niewiele się zda, jeśli nie ma możliwości analizy sytuacji i kalkulacji opcji. Możesz zrobić jedno i drugie.

READ
36 zdrowych nawyków, które prowadzą do długiego i szczęśliwego życia

żyjesz w teraźniejszości

Przeszłość interesuje Cię tylko w związku ze wspomnieniami i nagromadzonym doświadczeniem. Ale nie będziesz się martwić o to, co zrobiono źle, źle powiedziałeś i źle żyłeś. A ciebie też interesuje jego przeszłość tylko w kontekście „Co tam było?”. Lecz tylko. Nie „Dlaczego?”, „Ale jeśli. i „Tak, jak mógł!”. Co było, mineło. Jeśli chodzi o przyszłość, nie ma żadnej przepowiedzianej przyszłości i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Można więc oczywiście marzyć i planować, ale teraz trzeba żyć. I rozumiesz.

Pozostajesz kobietą

Nie zamierzasz ulegać głupim sztuczkom w duchu „prawdziwa kobieta powinna. ”, ale nawet nie przyjdzie ci do głowy zaprzeczyć swojej kobiecości. Dlaczego właściwie, dlaczego? Dlaczego nagle miałabyś zrezygnować z kwiatów, pięknych sukienek i torebek, domowych wygód i rozmów z przyjaciółmi? Bycie kobietą jest super. Głupotą jest odmówić, prawda?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: