10 aktorów, których sława należy do przeszłości

Jeśli chodzi o niespełnioną karierę aktorską, wśród możliwych przyczyn może być pijaństwo, intryga, zły podział ról, a nawet przecenianie talentu. Nie wszystkim aktorom udaje się zbudować karierę w taki sposób, że reżyserzy marzą o zobaczeniu ich na planie, a fani czekają na nowe role. Oto 10 obiecujących karier aktorskich, które przybrały nieoczekiwany obrót.

1. Cameron Diaz

Cameron Diaz

Po udanym debiucie w latach 90. w Masce i roli w Aniołkach Charliego, Cameron była nawet nominowana do Złotego Globu za role w filmach Jest coś o Mary, Vanilla Sky, Gangi Nowego Jorku i Być jak John Malkovich. Szczyt jej kariery przypadł na lata 2002-2003 i od tego czasu nie zagrała w żadnym znaczącym filmie, a wśród jej nagród pojawia się tylko obrzydliwa Złota Malina.

2. Drew Barrymore

Drew Barrymore

Drew była kiedyś jedną z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Pochodząca ze słynnej aktorskiej dynastii Barrymore, była jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd kina dziecięcego. Jej role w Aniołkach Charliego i 50 pierwszych randkach były udane. Nadal działa, ale filmy z jej udziałem nie odnoszą już takiego sukcesu.

3. Johna Travolty

John Travolta

Najlepsze filmy Johna Travolty to “Grease” nakręcony w 1978 roku i “Pulp Fiction” z 1994 roku. Od tego czasu wszystkie jego próby odegrania dużej roli tradycyjnie kończyły się niepowodzeniem.

4. Katarzyna Zeta Jones

Catherine zeta jones

W “Zorro” Katherine była niezapomniana! W filmach Ocean’s Twelve i The Fanatic była w kwiecie wieku. Jednak obrazy „Nanny on Call” i „Rock of the Ages” wydają się być ostatnimi sukcesami w jej karierze. W ostatnich filmach widzimy tylko blady cień dawnej świetności.

5. Will Smith

Will Smith

Will Smith jest teraz bardziej zajęty swoim synem Jadenem, co czyni go dobrym ojcem. Z drugiej strony ma ogromny talent aktorski, który wspaniale pokazał w filmie „Dzień Niepodległości” oraz we wszystkich trzech filmach akcji komedio-fiction „Faceci w czerni”. Od tego czasu niestety nie widziano go w naprawdę dobrych filmach. I nawet ostatni superbohaterski film akcji z jego udziałem, Suicide Squad, niestety nie przyniósł mu uznania, na jakie zasługuje. Film, który zarobił kasę w pierwszym tygodniu od premiery, zebrał druzgocące recenzje krytyków, z których najłagodniejsze pochodziły z Entertainment Weekly, który napisał, że w porównaniu z Batman v Superman ten film jest krokiem naprzód, ale nie wielkim jeden.

READ
Nieformalny, ale nie nudny: Jennifer Aniston uczy się, jak tworzyć casualowe stylizacje

6. Pierce Brosnan

Pierce Brosnan

Nazwisko byłego pana Bonda nie pojawia się w napisach od kilku lat. Jego ostatni znaczący film, Matador, miał premierę w 2005 roku i od tego czasu nikt nie był szczególnie zainteresowany jego nowymi rolami. W 2014 roku Brosnan pojawił się w tytułowej roli drugorzędnego thrillera szpiegowskiego November Man, ale od tego czasu prawie nic o nim nie słychać.

7. Hillary Swank

Hillary Swank

Hillary Swank pokazała swój temperament i talent aktorski w filmie „Million Dollar Baby”, zdobywając „Oscara” dla najlepszej aktorki. Udowodniła, że ​​może zagrać główną rolę w obrazie tej wielkości, ale w mniej znaczących filmach jej umiejętności aktorskie osłabły. Ostatnim wartym uwagi filmem z jej udziałem był dramat „PS Kocham cię”. Czy zauważyliście jej występ w filmie „Local”? I nikt nie zauważył!

8. Nicolas Cage

Nicolas Cage

Aktor ten został zapamiętany przede wszystkim dzięki filmowi „Face Off”, po mistrzowsku pokazującym sztukę reinkarnacji w fantastycznym thrillerze Johna Woo. Po zdobyciu prestiżowych nagród za rolę w Opuszczać Las Vegas i Adaptacja, Cage nie został zapamiętany z żadnej ze swoich licznych ról od tamtej pory.

9. Miley Cyrus

Miley Cyrus

Nasza lista byłaby niepełna bez słynnej Hannah Montana z serialu telewizyjnego i filmów dla nastolatków o tej samej nazwie. Co się stało z tą naiwną dziewczyną Miley Cyrus, którą była? Jej dzisiejsze szczere tańce i stroje wcale nie są przeznaczone dla młodzieńczych oczu. Poza tym, poza tą rolą uczennicy, nie grała już w nic specjalnego.

10. Ryan Gosling

Ryan Gosling

Ryan Gosling jest perfekcyjny, spójrz tylko na te mięśnie! Aby pokazać swoje umiejętności aktorskie, obejrzyj ten krótki film i uśmiechnij się.

Jest wielu kultowych aktorów z przeszłości, którzy mieli szansę rozpocząć błyskotliwą karierę i nagle zyskać status gwiazdy. Tylko nie wszystkim udało się ostatecznie utrzymać szczyt sławy przez długi czas. Zapomniani aktorzy – Kim oni są? W tym artykule porozmawiamy o gwiazdach, których życie i sława w dzisiejszych czasach gwałtownie spadają.

Zapomniani aktorzy. # 10 Edwarda Furlonga

Zapomniani aktorzy. # 10 Edwarda Furlonga

Edward Furlong to kultowy amerykański aktor lat 90., który zasłynął jako nastolatek. Sukces przyszedł do niego po udziale w kultowym filmie akcji science fiction Terminator 2, w którym grał główną rolę. Zaraz potem Furlong zaczął napływać liczne oferty od głównych reżyserów. W szczególności zagrał w odnoszących sukcesy filmach American History X, The Photographer i Detorit Rock City, które ugruntowały jego status głównej młodej gwiazdy dekady. Ale wraz z nadejściem XX wieku jego kariera została zniszczona. Powodem było uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Z powodu niewłaściwego zachowania i częstych więzień, główne studia przestały zapraszać go do solidnych projektów, dlatego Furlong zagrał teraz wyłącznie w filmach klasy B.

READ
Córka Very Breżniewej w bikini przyćmiła na zdjęciu matkę

Zapomniani aktorzy. # 9 Brendana Frasera

Zapomniani aktorzy. # 9 Brendana Frasera

Frasera dobrze znają ci, którzy mają już ponad 30 lat. W czasach VHS wszyscy znali tego genialnego aktora dzięki licznym komediom, w których błyszczał przez ponad 10 lat. Apogeum jego kariery to kultowy film Mumia, dzięki któremu Brendan Fraser stał się jednym z najlepiej opłacanych aktorów swoich czasów. Ale po pięciu latach wszyscy zaczęli zapominać o swojej gwiezdnej przeszłości. Z powodu licznych długów nie tylko zbankrutował, ale ostatecznie przestał otrzymywać oferty filmowe. W tej chwili aktor praktycznie nie pojawia się na dużym ekranie.

Zapomniani aktorzy. # 8 Shia LaBeouf

Zapomniani aktorzy. # 8 Shia LaBeouf

Najmłodszy przedstawiciel naszej listy, na który sława spadła zaledwie 10 lat temu. Michael Bay zmienił Shia LaBeouf w gwiazdę Transformers. Młody aktor w pełni zdołał się zadeklarować i zdobyć wiele innych ważnych ról. Ale wtedy coś wyraźnie zmieniło się w jego umyśle. Szyita na bieżąco zaczął popełniać nie najbardziej adekwatne działania, z powodu których został nawet zatrzymany przez funkcjonariuszy organów ścigania. Co jakiś czas aranżuje akcje, które nie są jasne dla masowej publiczności, a w kinie zaczął pojawiać się sporadycznie. A te występy trudno nazwać choćby odrobinę udanymi.

Zapomniani aktorzy. №7 Aleksiej Panin

Zapomniani aktorzy. №7 Aleksiej Panin

Jedyny rosyjski aktor, który zdobył miejsce w naszym TOP. Alexey Panin był kiedyś jedną z głównych gwiazd rosyjskiego kina. Wielu pamięta aktora z takich klasycznych filmów jak “DMB”, “Blind Man’s Buff” i serialu “Żołnierze”. Od razu zakochał się w publiczności ze względu na swoje umiejętności i niespotykany urok. Ale będąc u szczytu swojej sławy, Panin uzależnił się od alkoholu, w wyniku czego często widywano go w stanie nietrzeźwym i rejestrowano przed kamerą. Po serii skandalicznych doniesień aktor w końcu zniknął z ekranów i stał się pośmiewiskiem.

Zapomniani aktorzy. #6 Eddie Murphy

Zapomniani aktorzy. #6 Eddie Murphy

Całe pokolenie widzów dorastało oglądając filmy Eddiego Murphy’ego. Był królem komedii, w których grał przez około 20 lat. Co więcej, Eddie regularnie przemawiał do publiczności, opowiadając przezabawne i aktualne monologi na stojąco. Aż do początku XXI wieku Murphy był gwiazdą numer jeden na świecie. Ale po kilku nieudanych filmach jednocześnie komik został usunięty z ekranów na wiele lat. W dzisiejszych czasach niewiele osób pamięta, jakim był genialnym aktorem. I nie ma szans, że sytuacja się zmieni w najbliższej przyszłości.

READ
Valeria wzięła udział w pokazie mody w ekstrawaganckim stroju

Zapomniani aktorzy. # 5 Haydena Christensena

Zapomniani aktorzy. # 5 Haydena Christensena

Aktor ten znany jest masowej publiczności dzięki udziałowi w trylogii Gwiezdne wojny George’a Lucasa. Na triumfalny powrót historii Jedi widzowie musieli czekać długie 15 lat. I trzeba przyznać, że nowa część sagi była więcej niż udana. W dużej mierze zasługa tego sukcesu przypadła Haydenowi Christensenowi, który wcielił się w rolę Anakina Skywalkera, który ostatecznie stał się Darthem Vaderem. Na przestrzeni trzech filmów obserwujemy gwałtowną przemianę bohatera. Początkowo był pozycjonowany jako postać pozytywna. Ale pod koniec trzeciej części po dawnym Anekenie nie było już śladu. Hayden otrzymał wiele pochwał od krytyków i publiczności. Ale obecnie, podobnie jak wiele innych młodych gwiazd z przeszłości, jest zmuszony przetrwać, grając drugoplanowe role w filmach akcji, które trafiają bezpośrednio na wideo.

Zapomniani aktorzy. # 4 Stevena Seagala

Zapomniani aktorzy. # 4 Stevena Seagala

Seagal był człowiekiem, na którego twórczości dorastało kilka pokoleń widzów. W dobie salonów wideo, kiedy zagraniczne filmy w końcu stały się dostępne dla naszej publiczności, to właśnie Seagal stał się głównym faworytem publiczności. Przez dwie dekady grał w dość drogich filmach kryminalnych, w których demonstrował swoje umiejętności. Niestety lata zebrały swoje żniwo. Po pięćdziesiątce jego kariera spadła. Reżyserzy przestali dzwonić do Segala do głównych ról, preferując młodsze talenty. A teraz, podobnie jak wielu innych bohaterów z lat 80., aktor zmuszony jest do działania w szczerym przechodniu, którego istnienie znają tylko najbardziej zagorzali fani jego twórczości.

Zapomniani aktorzy. #3 John Cusack

Zapomniani aktorzy. #3 John Cusack

Daleko od najstarszego aktora, który ma ponad trzydzieści znaczących ról w filmie i telewizji. Przez 20 lat Cusack pozostawał w centrum zainteresowania opinii publicznej i regularnie zachwycał publiczność rolami w filmach różnych gatunków. Ale coś się zmieniło przez ostatnie 5 lat. Nocny Cusack nie był już potrzebny. A jeśli w 2000 roku miał role w tak dużych hitach jak 2012 i 1408, teraz jest zmuszony współpracować z jawnymi hakerami, którzy jakoś robią swoje filmy za kilka groszy. Możemy mieć tylko nadzieję, że aktor nadal będzie w stanie ożywić swoją karierę i zadowolić fanów doskonałymi rolami.

Zapomniani aktorzy. #2 Macaulaya Culkina

Zapomniani aktorzy. #2 Macaulaya Culkina

Wielu koneserów kina zna go jako gwiazdę dylogii Kevin sam w domu, który od dawna stał się klasykiem gatunku. To właśnie tam Macaulay Culkin był w stanie zdobyć uznanie na całym świecie i stać się popularnym faworytem. Wydawało się, że czeka go świetlana przyszłość. Ale tak jak w przypadku Edwarda Furlonga, dziesięć lat później Culkin zniknął z radaru widzów i filmowców, woląc żyć w klubach niż filmować, używając alkoholu i narkotyków. W ciągu ostatnich 15 lat nie ukazał się ani jeden film z jego udziałem. Nie ma więc nadziei, że znów zobaczymy go na dużym ekranie.

READ
Bizneswoman: Jennifer Lopez pokazała szczery wizerunek biznesowy

Zapomniani aktorzy. # 1 Nicolas Cage

Zapomniani aktorzy. # 1 Nicolas Cage

Światowej klasy aktor Nicolas Cage zagrał w swojej karierze około 50 kultowych ról. W latach 80. i 90. był jedną z głównych gwiazd Hollywood. Nicholas był doskonały zarówno w rolach dramatycznych, jak i komediowych. Niesamowita charyzma aktora i umiejętność dawania emocji we właściwym czasie zadziwiła nawet najbardziej zapalonych filmowców, którzy w swoim życiu wiele widzieli. W 2000 roku Cage nadal był poszukiwanym i wysoko opłacanym artystą, na który było poważne zapotrzebowanie. Ale od około 2010 roku Nicolas Cage popadł w niewiarygodny dług, którego nadal nie jest w stanie spłacić. Z tego powodu zaczął zgadzać się na każdą rolę, nie czytając nawet scenariusza. Więc teraz ukochany aktor wszystkich znajduje się na samym dole amerykańskiego kina, z którego niezwykle trudno się wydostać.

Każdy z powyższych aktorów jest dobrze znany masowej publiczności. Niestety, wszyscy z tego czy innego powodu już dawno przestali zadowalać się rolami w wysokiej jakości kinie.

To wszystko, co mamy. Bardzo się cieszymy, że zajrzałeś na naszą stronę i poświęciłeś trochę czasu na wzbogacenie się o nową wiedzę.

Dołącz do naszej grupy Vk, aby być na bieżąco z nowymi wydarzeniami.

Polecamy również przeczytanie artykułu: Książki o kinie. TOP 5 najlepszych

Podobał Ci się ten artykuł? Będzie nam miło, jeśli udostępnisz link do tej strony swoim znajomym.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: